ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Eliminacje skończyły się na jesieni 2017 więc co to ma do 2018 roku?
0
Są w genialnej dyspozycji i obecnie są chyba najmocniejszą drużyną na świecie, ale takiej formy nie można utrzymać przez cały sezon. Mistrzostwo kraju i krajowy puchar zapewne zdobędą, ale gadanie o LM w obecnym momencie to przesada.
Real w ostatnich latach często w fazie grupowej nie zachwycał, a w fazie pucharowej stawali się maszyną niemal nie do zatrzymania. City w tamtym sezonie też miało kapitalną jesień i większość widziała w nich faworyta do zwycięstwa w LM, a wiemy jak się skończyło.
Oczywiście Juventus jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do triumfu, ale zadecyduje forma od marca. Dla mnie główni faworyci to Juventus, Barca, Atletico, Real i Liverpool. Do City i PSG nigdy nie mogę się przekonać bo w tych zespołach brakuje mi takiej zawziętości która jest potrzebna. Barcie też w ostatnich latach tego brakuje, ale wierzę, że w tym sezonie będzie tak jak mówią piłkarze i dadzą z siebie 100%. O Bayernie nie wspomniałem, według mnie mają najsłabszą kadrę od lat i wszystkie wyżej wymienione zespoły wydają się na papierze mocniejsze.
0
Jak Real wtopi jeszcze 1-2 mecze w najbliższym czasie to chyba Lopeteugi poleci.
8
Więc jak popatrzeć na statystki Iniesty w Barcelonie to aż dziw bierze, że tak beznadziejny piłkarz przez tyle lat grał w podstawowym składzie.
0
A mod z oprawą LM jest jakiś? Zawsze dodaje to klimatu :D
0
Pograłem sobie u kumpla w PES 2019 i muszę przyznać, że grało się fajnie. Zdaje mi się, że lepiej niż w Fife 18, ale przeraża mnie brak licencji. Da się wgrać jakiś patch/mod z LM i oryginalnymi drużynami z najważniejszych lig?
1
Nie oszukujmy się nie mamy najmniejszych szans na medal mundialu w piłce nożnej. Przynajmniej w najbliższych latach, bo później może się pojawić jakieś niespodziewanie dobre pokolenie. Ale kurcze 3 mundiale w XXI wieku i 3 razy kompromitacja, ja oczekuje nieco więcej jednak
0
Bo Kurek będzie MVP i dlatego
0
Serio? Brazylia w finale?
0
Można powiedzieć że Polska zatrzymała całkowitą dominację Brazylii na MŚ bo mieliby 5 tytułów z rzędu. A teraz? A teraz... to Polska staje się dominatorem :D
0
w sensie w ogóle wywalić z kompa to expirience? Nie zdarzy się,że nie uruchomi się jakaś gra bądź coś w ten deseń?
0
W siatkówce w XXI wieku 3 razy dotarliśmy do finału. W nożnej to coś kompletnie niemożliwego. Ja to bym chciał, żeby nasi kopacze wyszli z grupy choć raz i walczyli do upadłego jak Kostaryka(2014) czy Ghana(2010),a pewnie jeszcze kilka przykładów by się znalazło.
2
A więc kolejny finał MŚ Polska-Brazylia. Raz wygrali oni, a raz my. Będzie jutro ciekawie. Szkoda tylko, że Nasi mają dużo mniej czasu na odpoczynek. Szkoda, że w piłkę nasi nie dają nam tyle emocji.
0
Amerykanie przewyższają nas zagrywką. Gdybyśmy my mieli taką zagrywkę to niszczylibyśmy każdego.
0
Spojrzałem teraz na wyniki i Bayern też zdaje się że do tylu. Na razie z czlowych lig najlepiej prezentuje się Liverpool oraz Juve
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nasze rotację w tym sezonie przeważnie kończą się tym, że wchodzą podstawowi piłkarze żeby ratować wynik
0
XONE to na Black Friday idzie wyłapać za 600-700 zł :D
9
Ja nie rozumiem jednego. Real, United czy inne kluby co roku mają takie same pierwsze stroje no bo co tam można wymyślić. Nie wymyślają na siłę nowych wzorów. Juve też ma pasy a nikt nie wpadł na pomysł że powinni grać w szachownicy czy poziomych pasach. U nas też powinny być pionowe pasy, raz szersze, raz węższe a nie wymyślać takie cuda. Co innego 2 i 3 komplet, tam wiadomo można wprowadzać nowe wzory
0
Dokładnie. Dla mnie najpiękniejsze koszulki ostatnich lat. Do tego zdobyliśmy w nich tryplet :)
0
Wczoraj oglądałem Bayern-Benfica. Dopiero dziś rano obejrzałem sobie skróty reszty spotkań(bez spoglądania na wyniki). Czerwona karta dla Ronaldo może i kontrowersyjna, ale jego zachowanie to totalny kabaret. Wielu zawodników dostało w swojej karierze niesłuszną czerwoną kartkę, ale pomimo to zeszli z boiska, a nie płakali jakby im się życie zawaliło. Zrozumiałbym jakby to był półfinał/finał mundialu bądź LM, ale nie rozumiem tego zachowania w 1 kolejce LM. Ja myślę, że chodzi o to, że Leo jest w formie i Cris się obawia, że ten go dogoni, a tu musi opuścić praktycznie 2 mecze.
0
A w Bayernie dalej Ribery i Robben na skrzydłach :D
1
Umtiti 2 mega głupie żółte kartki. Ale może sam chciał sobą przyrotowac bo widzi, że Valverde tego nie robi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Albo problem ze znalezieniem partnerki do podtrzymania gatunku :D
0
Ja na początku oglądałem z ang napisami. Wtedy można się nauczyć wymowy wielu słów. A później to wiadomo, że się ciśnie bez napisów. Jednak muszę dodać, że na filmach i serialach dykcja i dźwięk pozwalają wszystko zrozumieć. Kiedy zacznie się rozmawiać z ludźmi na ulicy to zaczynają się schody. Jeden ma wadę wymowy, drugi mówi strasznie szybko, a trzeci ma swoje charakterystyczne słowa/powiedzonka których często używa. Dlatego nic nie zastąpi rozmowy z innymi
0
To był nieco dziwny mundial. Francja właściwie nie była w żadnym momencie poważniej zagrożona porażką(no oprócz tych paru minut z Arg) a słyszało się dużo głosów, że na mistrzostwo nie zasłużyła. W takim razie kto zasłużył? Chorwacja? W pierwszej połowie finału ładnie cisneli, ale wcześniej meczyli się z Danią i Rosją i to bardzo. Anglia? Łatwa drabinka i tyle. Belgia? O toto, podobał mi się ich mecz z Francją. Próbowali do końca, brakło nieco szczęścia, ale Belgowie mieli pake na tytuł. Reszty reprezentacji nie wymieniam bo były zbyt nierówne i chimeryczne żeby zasłużyć na mistrzostwo.
1
Przedwczoraj widziałem w Auchan PS4 Slim 500 GB za 999zł.
0
Mi właśnie chodzi o cenę promocyjną. Obecnie i tak nie mam za dużo czasu na granie, ale w długie zimowe wieczory konsola by się przydała. Myślisz że w Black Friday za około 800 zł uda się ogarnąć Slim 500 GB?
0
Nie mam telewizora 4k. Mam 2 telewizory FULL HD 42 i 55 cali i obydwa działają jak dotąd bez zarzutu. Nie zamierzam więc na razie wymieniać na nic lepszego. Pewnie dopiero za jakieś 2-3 lata zmienię 42 cale na jakiś porządny 60-calowy OLED 4k. Do tego czasu ogram wszystkie interesujące mnie exy. Nie opłaca się według mnie aż tyle dopłacać do PRO.