0

Chodzi mi o nową. Kolega kupił pod koniec maja za 849 zł PS4 Slim 500 GB z grą (nie wiem jaką). Ta gra go nie interesowała więc ją sprzedał za stówkę i konsola wyszła go za 749 zł.

1

Planuję zakup PS4. Wystarczy mi Slimka 500 GB bo kupuję głównie dla exów dlatego, że mam niezłego kompa. Obecnie ceny chodzą po około 1000 zł za gołą konsole. Kumpel jakoś w maju kupił za 849 zł z jakaś grą, ale sprzedał ją za 100 zł i konsola wyszła mu za 749 zł. Jak myślicie kiedy ceny znów spadną do takiego poziomu? Jakoś strasznie mi się nie spieszy, ale zastanawia mnie czy wzrost tej konsoli tylko chwilowy czy tylko dlatego, że tzw "sezon ogórkowy"?

1

Mówiłem :D.

1

To nie ma znaczenia. Malcom i Arthur na pewno nie wejdą razem. Vidal na 100% dostanie szansę

1

Lenglet wchodzi. Jeszcze maks 10 minut i powinien wejść Malcom i Arthur

1

Nasza lewa strona to miazga, ale prawa strona nie istnieje. Może była jakaś jedna groźniejsze akcja z tej strony.

1

Ja rozumiem, że to początek sezonu i zawodnicy nie są jeszcze przemęczeni. Wiadomo, że zbyt duże rotacje są czasami ryzykowne. Ale kurła Rakitic i Umtiti mogliby odpocząć. Musieli trenować do ostatniego dnia mundialu, a teraz od początku grają niemal wszystko mimo, że na ich pozycję kupiono perspektywicznych zawodników którzy powinni dostawać swoje szanse w takich meczach.

Szczególnie Rakieta powinien złapać oddech. Ja bardzo lubię tego piłkarza i uważam, że jest bardzo ważny dla zespołu. W poprzednim sezonie grał niemal wszystko, później 7 meczy(a właściwie 8) spotkań na mundialu gdzie musiał dać z siebie 100%. Jak Ivan będzie zajechany w marcu to pretensje do Valverde okażą się słuszne.

1

20 tys jak na polskie warunki to fajna kasa. Ale ile trwa kariera piłkarza? Maks kilkanaście lat, nie wspominając o dużym ryzyku urazu który zakończy twoją karierę. Można później dorabiać jako jakiś ekspert czy w reklamach, ale już tyle się nie wyciągnie. Ja się nie dziwię piłkarzom, chcą zarobić najwięcej ile się da.
Pewnie 90% osób na La Rambli które krytykują pazernosc piłkarzy na kasę, robiloby dokładnie to samo co robią Ci piłkarze byle tylko otrzymać większą kasę.

0

Podałeś atak jak w ustawieniu 4-3-3 więc Dembele i Malcom graliby bliżej bocznych linii. A to że Messi ustawiony byłby w środku nie miałoby znaczenia bo wszyscy wiemy gdzie Leo jest najczęściej. W polu karnym byłaby wielka dziura. Odkąd nie ma Xaviego a teraz również Iniesty Messi na szpicy to zły pomysł. Nikt nigdy nie będzie mu dogrywał takich piłek jak ta dwójka.

0

Ja też jestem za rotacjami w dzisiejszym meczu. Wg mnie odpowiednie będą 2-3 zmiany w wyjściowej 11, a jak wynik będzie korzystny to wtedy też dać szansę nowym. A więc: Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busquest, Arthur, Cou, Messi, Suarez, Dembele.

Umtiti i Rakitic grali najwięcej na mundialu i teraz też jadą na kadrę, więc powinni dostać trochę wolnego. Roberto też jedzie na kadrę, a on często był zajezdzany w trakcie sezonu, wiec przyda mu się troche wytchnienia na poczatku. Poza tym Semedo powinien dostawać swoje szanse. Jak wynik będzie dobry to dałbym odpocząć Busiemu, a pozostałe zmiany to to już zależnie od okoliczności meczu. Fajnie by było jakby Malcom dostał więcej minut, a Vidal jak nie wyjdzie na początku to pewnie dostanie szansę pod koniec. Tak to wygląda wg mnie.

0

Messi w środku ataku oznacza, że... gramy bez napastnika. Nieważne na jakiej pozycji ustawiony jest Leo i tak hasa sobie w środku pola.

0

Gorzej jak wygrana z kuponu jest mniejsza niż cena flaszki :D

0

A czemu w tych czasach nie powinno korzystać się z torrentow?

0

Co zrobił? Dziś cały dzień zalatany i nie miałem czasu spojrzeć do neta.

1

Jak to w ogóle wygląda z tymi meczami o 19 w tej edycji LM? Będzie kilka fajnych meczów tego samego dnia co nasz mecz np Liverpool-PSG i zastanawia mnie czy takie szlagiery będą o tej samej godzinie czy jednak tak ustawia żeby można było obejrzeć 2 dobre mecze jednego dnia.

2

Pewnie pójdą w stronę Polaków i pokażą co innego. Mi to wisi bo tak mam dostęp do Polsatow, ale inni nie będa mogli oglądać

15

Trudna grupa. Brak całkowitych ogórków, a z Interem i Totkami trzeba zagrać dobre mecze. Jak nie wydarzy się jakaś katastrofa to spokojnie awansujemy, ale żeby wygrać grupę trzeba zagrać na 100%

0

Pamiętam jak kilka lat temu mieli LM i robili osobne gry żeby wyciągnąć kasę więc kto ich tam wie.

0

Myślę, że się nie odbył. A tak serio to... nie. Luis za dwa sezony powinien być już raczej zmiennikiem, a jak się nie będzie na to godził to pewnie odejdzie. A na podstawową 9 potrzebujemy kogoś lepszego niż Francuz.

0

UCL wraca do Fify? Wiadomo czy będzie w podstawowej wersji FIFY 19, czy może w jakimś płatnym DLC?

1

Za gówniarza(łądnych parę lat temu) to oglądałem, ale przerwałem. Później z ciekawości zerknąłem na jakieś odcinki już pod koniec Shippudena, ale mi się nie podobało. Na początku walki były bardziej taktyczne i czuło się zagrożenie życia bohaterów. Chakra mogła sie skończyć i nawet najsilniejsi musieli używać swoich technik z rozwagą. A podczas wojny można było rzucać meteorytami i innymi potężnymi technikami, a chakra zawsze w jakiś magiczny sposób się odnawiała.

0

To logo PSP jes za****ste. Szkoda, że nie zajmuje pół ekranu. Nie jestem jakimś fanboyem stacji telewizyjnych, ale Eleven i Canal+(najlepsze logo) mają zdecydowanie mnie oczoje*ne loga. A to Polsatowskie nieco przeszkadza w oglądaniu.

0

Żaden konkretnie. Ale np nie mogłem oglądać Superpucharu i dopiero niedawno obejrzałem ale z ang komentarzem, a to nie to samo. Będę wiedział do kogo się zgłaszać. A pobrać można czy tylko online?

1

Narazie ciężko powiedzieć. Jak z trójki Malcom, Arthur, Lenglet jeden stanie się w przyszłości podstawowym piłkarzem, a jeden solidnym rezerwowym to będę zadowolony. A co do Vidala to jak będę go omijały kontuzje to jestem spokojny. Równie dobrze każdy z tych transferów może okazać się niewypałem. Porównując do poprzedniego sezonu to wg mnie mamy nieco lepszą kadrę.

0

Można obejrzeć tylko ostatnie kolejki? Czy może jeszcze wcześniejsze spotkania również?

1

Suche tłumaczenie nic nie da. Niech Ci na miejscu wytłumaczą, pograj chwilę sam zanim zaczniecie grać. Tyle mogę Ci doradzić. Jeżeli kumple już trochę grają to dziś.... będziesz zbierał tęgie lanie. Może pod koniec rozgrywki będzie Ci już coś wychodziło. W graniu w Fife czy Pesa najważniejsza jest wprawa.

0

Ja przed zdaniem prawka już troszkę umiałem jeździć. Nauczyłem się jeździć po wiejskich drogach w rodzinnych miejscowościach. Zdałem za 1, ale też od razu nie rzuciłem się w centrum Warszawy tylko jeździłem po mniejszych miejscowościach. Jak mieszkasz w dużym mieście to poproś kogoś w jakiś wolny weekend żeby pojechał z Tobą na jakąś wieś czy do malutkiego miasta. Ruch tam jest sporo mniejszy i łatwiej oswoisz się z autem

2

Wyspę tajemnic oglądałeś?

0

Obrona United to parodia :D

0

Właśnie tak szukam podpowiedzi w wujku google i niektórzy twierdzą, że pobierając przez tą stronę można sobie zaśmiecić kompa jakimś syfem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?