ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dziś dla Liverpoolu jeden z ważniejszych meczów ostatnich lat. Ważniejsze były pewnie tylko przegrane finały europejskich pucharów. Jeżeli nie przegrają to są w bardzo dobrej sytuacji i przewaga będzie nadal spora. Ale jeżeli wygrają to moim zdaniem nic już ich nie powstrzyma przed zdobyciem majstra.
To nie jest przypadkowy zespół, to świetnie zgrana drużyna , która jednak nic nie wygrała za kadencji Kloppa. Myślę, że ten głód trofeów sprawi, że Liverpool wróci na tron w Anglii.
0
Dziś nie ma transmisji Real-Villareal?
2
Liverpool w tym sezonie leje czołowe kluby w lidze angielskiej(jak zwykle)a do tego wygrywa ze słabszymi zespołami. Jak w tym sezonie nie zdobędą majstra to nie wiem kiedy im się to uda.
1
My mamy hymn niczego sobie, ale nie umywa się do tego Liverpoolu. Jak go słucham to mam ciarki na plecach.
5
Atletico i jeszcze raz Atletico.
0
Dokładnie. Ja zawsze idę na pasterke, a po pasterce zawsze coś się chlapnie. A w Wigilię to nic, nawet browarka, pozostała część rodziny też nic, ten jeden dzień w roku można się wstrzymać :D
0
Nieco czkawką odbija się sprzedaż Digne. Nie mamy zmiennika na LO, a z tego co wiem Francuz od biedy mógłby zagrać na stoperze. Myślę, że na tej pozycji prezentowałby się nie najgorzej.
1
Ta konieczność sprowadzania stopera już teraz to jak zwykle przez nieodpowiedzialność zarządu. I nie mam tu na myśli sytuacji Umtitiego. Uważam, że posiadanie w kadrze tylko 4 stoperów skoro jednym z nich jest Vermaelen to ogromne ryzyko. Bardzo lubię Belga i wiem, że jak może grać to jest to bardzo solidny stoper, ale niestety zdrowia nie da się oszukać. W takim klubie jak Barcelona stawianie na zawodnika który jest niedysponowany na większość meczy w sezonie to moim zdaniem mało profesjonalne podejście.
Po sprzedaży Digne liczyłem, że być może sprowadzą jakiegoś zmiennika który mógłby grać zarówno na LO jaki i na stoperze(kogoś w stylu Mathieu). Wtedy obecność Vermy jako takiego awaryjnego stopera miałaby sens, ale na jednego z czterech obrońców Thomas się nie nadaje. Mam oczywiście na myśli tylko i wyłącznie jego podatność na kontuzje bo pod względem piłkarskim myślę, że nie odstaje.
14
Kolega chyba jest na meczu i pyta czy nie ma jeszcze kogoś z użytkowników
1
Tottenham-Borussia i Liverpool-Bayern to najciekawsze pary pod względem atrakcyjnej i ofensywnej gry, ciężko wytypować jednoznacznie faworyta tych pojedynków.
Atletico- Juventus to co prawda mocniejsza para, ale może to nie być zbyt porywający dwumecz.
Na ten moment to Real miałby niełatwą przeprawę z Ajaxem, ale do wiosny sporo się może zmienić. PSG raczej przejdzie United, chyba że Murinho poleci i będzie jakiś efekt nowej miotły czy coś.
A co do Nas to jak podejdziemy na 100% skoncentrowani do tych meczy to o awans jestem spokojny. Jeżeli jednak przejdziemy obok meczy tak jak rok temu z Romą to różnie może być.
0
Farsa to był mecz z Malagą. Wtedy jeszcze piłkarze mieli wszystko w swoich nogach, ale zagrali tak beznadziejnie, że szkoda gadać.
2
No cóż w takim razie trzeba będzie obejrzeć pierwszy odcinek zarówno w wersji z napisami jak i z dubbingiem i porównać.
1
Postanowiłem sobie wreszczie obejrzeć Rick and Morty. Zaczynam oczywiście od sezonu 1. Widzę, że jest wersja z polskim dubbingiem. Ten dubbing daje radę czy lepiej szukać wersji z napisami?
0
Fajnie. Będzie jakiś ciekawy pojedynek już w 1/8.
2
Być może wiem gdzie jest. Pół zysku z zakładu dla mnie? :D
2
Ostatnio kupiłem "Ciastka Mafijne" takie podwójne markizy bo kosztowały 4 zł za 330 g. Wziąłem 3 opakowania i miały mi starczyć do Świąt. Teraz została mi już tylko połowa ostatniego opakowania :D
0
Ja obejrzałem wszystkie filmy z MCU. I przyznaję, że ta formuła powoli zaczynała się wyczerpywać. Marvel zaczął robić filmy na jedno kopyto i coraz bardziej podobne do siebie. Ale jak się zaczęło przygodę z tym uniwersum to chce się ją skończyć, a wszystkie filmy oglądałem dlatego, żeby mieć chronologię wydarzeń itd.
Thor Ragnarok i Avengers IW były świetne, Avengers 4 to podsumowanie ponad 10 lat MCU, gdzie wszystkie te filmy były spójne jak na tak dużą ich ilość. W niektórych serialach można znaleźć więcej nielogiczności niż w filmach Marvela złożonych do kupy. Muszę jednak przyznać, że kończą w odpowiednim momencie, jakby dołożyli jeszcze kilka filmów to czuję, że byłbym już całkowicie zmęczony formułą. A więc Avengers 4 jest dla takich osób jak ja. Po tym filmie zamierzam zakończyć swoją przygodę z MCU(jak pewnie kilku aktorów grających główne role).
To co dalej będzie się działo w tym uniwersum to będzie taka ciekawostka, pewnie zerknę na kolejne filmy jak będą już miały premierę w TV, ale to już bardziej z sentymentu. Bohaterowie do których się przywiązałem czyli Iron Man, Cap, Hulk, Fury, Hawkeye, Loki, Wdowa czy Thor(jakby dołączy do GotG to na ten film pójdę jeszcze do kina) zapewne będą się żegnać z uniwersum. Kilku z nich czeka pewnie śmierć, a reszta przejdzie sobie na emeryturę.
Sam jestem ciekaw na kogo postawi Marvel aby pociągnął dalej to uniwersum, ale wg mnie popularności pierwszych Mścicieli i tak nie przebiją. Jednak obym się mylił i oby osoby które dopiero zaczną przygodę z MCU obejrzały tak dużo dobrych filmów jak ja.
0
Fake, Ziemia jest przecież płaska :D
1
Nie ma na to szans. Możliwe że pożegnamy się ze Starkiem w tej części, ale jest to postać która zapoczątkowała MCU i w zasadzie miał największy udział w tworzeniu tego uniwersum. Jeżeli zginie to w końcówce i w bardziej "spektakularny" sposób. Ja stawiam, że w tej części umrze Cap, a Tony przejdzie na emeryturę i będzie sobie żył gdzieś na uboczu razem z Pepper.
3
Mnie zastanawia ile ten film zarobi. Moim zdaniem ma szansę wskoczyć na 2 miejsce za Avatarem. W najbliższych latach Avatara raczej nic nie przebije, nie udało się to Gwiezdnym Wojnom które wróciły po wielu latach, nie udało się świetnie ocenianym Avengersom 3.
Avengers 4 to będzie takie podsumowanie 10 lat filmów należących do MCU, domkniecie tej historii. Biorąc pod uwagę zakończenie poprzedniej części to wydaje mi się, że będzie ogromny Hype na ten film i dochody będą ogromne. Czy zagrozi Avatarowi? Jak sądzicie?
3
Cykl MCU zaczął się kiedy miałem 15 lat. Iron Man bardzo mi się spodobał. Gdyby to zaczęło się teraz to pewnie nie zrobiłby na mnie takiego wrażenia bo człowiek już starszy i coraz mniej bawią go tego typu filmy. A tak przy kilku filmach bawiłem się świetnie. Najlepiej wspominam serię Avengers, Iron Mana 2, Capa 2 i 3 oraz Strażników Galaktyki. Avengers 4 to będzie takie domkniecię klamry i rozstanie z ulubionymu bohaterami.
1
Ale przyznasz że kiedyś nie wychodziło tyle filmów w jednym roku na podstawie komiksów. Teraz 3 filmy z MCU, filmy od DC a do tego kilka seriali. Moim zdaniem Marvel w ostatnim czasie idzie coraz bardziej na ilość, ich produkcje są bardzo podobne i mało która wnosi coś nowego. Większość po prostu powiela schemat.
1
Będzie pewnie tak jak piszesz. Filmy na podstawie komiksów w ostatnich latach przeżywają prawdziwe odrodzenie. Genialna trylogia Batmana od Nolana, świetny Logan i 2 części Deadpoola, całkiem znośne nowe części X-Men, i no MCU czyli coś co zawsze chciałem zobaczyć na ekranie w kinie. Oglądając kreskówki Marvela myślałem sobie jak to byłoby super obejrzeć tych bohaterów w jednym filmie.
Ja sobie już na pewno odpuszczę, chyba że zerkne na pojedyncze filmy jak będą dobrze oceniane.
1
Jak myślicie kiedy skończy się hype na filmy Marvela? Moim zdaniem po Avengers 4, wtedy Disney może mieć problem z tym żeby tworzyć kolejne tak kasowe filmy.
Według mnie obecnie kino jest już przesycone produkcjami o superbohaterach. Ja sam kończę oglądanie filmów z MCU po Avengers 4 bo właśnie wtedy najpewniej nastąpi kulminacyjny moment w całym uniwersum. Teraz obejrzałem wszystkie filmy(większość w TV)z MCU aby mieć spójność świata i po prostu z sentymentu, bo pamiętam jak oglądało się kreskówki Marvela. Po Avengers 4 rozstaje się z tym uniwersum, mam już przesyt tych filmów. A wy co sądzicie o dalszym rozwoju MCU?
0
Trudne warunki to się okazuje kto potrafi sobie poradzić.
0
"W pogoni za szczęściem" No i jeszcze ewentualnie "Wilk z Wall Street" ale pewnie oglądałeś
0
Żyła przegrał o 0,2 pkt. Szkoda
1
Co do tej pensji, to jak Alexis przechodził do United to też dali mu pensję z kosmosu bo przychodził za darmo. Teoretycznie mogli sobie na to pozwolić tyle, że teraz inny zawodnicy z zespołu przy przedłużaniu kontraktu porównują swoje pensje z Sanchezem. Jeżeli taki "średniak" jak Rabiot dostanie tyle kasy to przypuszczam, że inni piłkarze też będą mocno negocjować aby dostać podobny kontrakt.
16
Też uważacie, że Ter Stegen jakby w słabszej formie. Fatalny błąd z Betis, nienajlepsza interwencja przy strzale Costy, kilka fatalnych wyprowadzen piłki w meczu z PSV. Na początku sezonu taką ilość błędów można było rozłożyć na kilkanaście spotkań, a sytuacje które wymieniłem miały miejsce w 3 ostatnich meczach. Oby to była tylko chwilowa sytuacja bo ostatnio to zdecydowana większość strzałów które leci w światło naszej bramki ląduje w siatce
2
Kilka filmów MCU jest równie dobrych. Oczywiście to inne filmy, bardziej komiksowe, ale jako filmy czysto rozrywkowe i nastawione na efekty sprawdzają się świetnie. Mroczny Rycerz to natomiast film bardzo poważny, starający się być filmem w miarę realnym. Jest to niewątpliwie najlepszy film o Batmanie i jeden z najlepszych o superbohatetach,ale nowi Avengersi też są świetni :)