ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masz jakieś artykuł do tego. Bodajże w 2014 albo 2015 przyszedł polecony z ITD na tatę i odebrał. Ale nic nie odpowiedział i do tej pory nic więcej nie przyszło. No, ale to było kilka lat temu więc dlatego pytam jak jest obecnie?
0
Dziś narzeczona dostała awizo, że ma polecony z GITD. Ma samochód na siebie, głównie ona nim jeździ, ale i mi się czasami zdarzy, ale to bardzo rzadko. Pytanie do Was, odbierać to? Najpewniej jakieś zdjęcie z fotoradaru. Czy jak tego nie odbierze to ominie ją ewentualny mandat? Macie jakieś doświadczenie z takimi poleconymi od ITD?
0
Według mnie tak. Niektóre z rodów stosują tak nie honorowe i okrutne zagrywki, że nie sposób ich polubić.
0
Czy w serialu było coś takiego, że Robb nie chciał na to przystać? Niektóre odcinki powtarzałem kiedy jedno oko miałem już zamknięte, a drugie się zamykało. Nic takiego nie pamiętam. Robb nie chciał takiej wymiany? Przecież to były jego siostry, a wydawało się, ze Starkowi zależy na rodzinie.
EDIT: To, że później ją ukarał to wiem ale to, że nie chciał wymiany Królobójcy na siostry to chyba przeoczyłem.
0
Czy są może jakieś wycieki scenariusza jak w sezonie 7? Tak pytam z ciekawości bo ostaniu czytam trochę teorii dotyczących GoT i nie chciałbym się natknąć na spoilery dotyczące ostatniego sezonu. Już 7 sezon sobie nieco popsułem czytając coś co myślałem, że jest zgadywaniem fanów, a okazało się całkowitą prawdą. Dlatego 7 sezon mnie niczym nie zaskoczył.
0
Uwaga spoilery z GRY O TRON!!!
Powtarzam sobie całą Grę o Tron przed finałowym sezonem. Nadal nie jest w stanie zrozumieć czemu Catleyn Stark uwolniła Jaima. Przecież to jakieś f*ck logic. Nie czytałem książek być może tam zostało to lepiej w wyjaśnione bo w serialu to nie ma sensu. Tak wiem chciał uwolnić córki, ale jak uwolnienie osoby na której zależało Cersei i Tawinowi miało w tym pomóc? Gdyby została zaproponowana wymiana to myślę, że Lannisterowie by się zgodzili, przecież Starkowie nie mieli Tyriona tylko tego "lepszego" syna i brata. Dla mnie najbardziej nielogiczny wątek w całym GoT.
0
Ale strzelił jedną nie dwie.
1
Mam wrażenie, że Neymar z tą chęcią powrotu do Barcy przygotowuje się na inny transfer. On dobrze wie, że do Barcy nie wróci, za dużo było z nim kłopotów, a uciekł dla lepszej kasy. Poza tym nasze stosunki z PSG nie są zbyt ciekawe i właściwie to w ostatnich latach nikogo stamtąd nie kupiliśmy. Szejk prędzej odda go do innego klubu za pół ceny niż pozwoli mu odejść do Barcelona.
Neymar o tym wszystkim wie. On powoli szykuje się na transfer do Realu. Tam byłby numerem jeden, a u Nas był zawsze za Leo. Ta chęć powrotu do Barcelony jest wymówką, że przecież chciał wrócić, ale klub z tym nic nie zrobił to odszedł do Realu. Takie jest moje zdanie.
0
Gothic 1 i 2 to też marzenie. Klimat w tych grach to coś wspaniałego.
0
Większość remesterów które teraz wychodzą to tylko podbite rozdzielczości i jakość tekstur. Są wyjątki jak Resident Evil 2, ale generalnie twórcy robią te remastery jak najmniejszym kosztem z chęcią jak największego zysku. A takią Mafie trzeba robić zupełnie od początku(poza fabułą). Dlatego szanse na taki remaster są niewielkie. Ja chciałbym remastera Kotora bo to genialne RPG w genialnym uniwersum, ale nie mam co na to liczyć.
0
Ja zrobiłem niechlubną rzecz bo przejachałem na czerwonym. Zmieniło się na żółte,a ja zamiast po hamulcach to gaz w podłogę. Na nagraniu mi pokazali,że o 1 s przejachałem na czerwonym. Do tego prędkość za duża bo ponad 90 a było do 70 km/h. Ale dali tylko za czerwone,prędkość już opuścili.
1
Wczoraj tak się spieszyłem na mecz, że zarobiłem mandacik.Nieoznakpwane BMW, 300 zł i 6 pkt karnych. To dopiero mój drugi mandat w życiu, wcześniej raz dostałem 200 zł. A jaka jest wasza historia mandatowa?
1
W wieku Viniciusa to Messi i Ronaldo seryjnie ładowali gole, a ten nie umie trafić w światło bramki.
1
Ja też nie jestem lepszy, ale za żadne pieniądze nie dałbym się namówić na publiczny występ w telewizji.
3
Dokładnie to odrobili chyba do 60 minuty, ale odstęp pomiędzy 1 a 3 golem dla The Reds to chyba 6 minut. Mimo, że jestem kibicem Barcy to jednak remontada Liverpoolu była bardziej spektakularna ze względu na ich końcowy triumf. W finałach takie coś po prostu się nie zdarzało do tamtej pory.
23
Remontada Kubackiego jest niemal nie do pobicia. A już biorąc pod uwagę, że zdarzyło się to na MŚ to nie wiem za ile lat może zdarzyć się coś podobnego, o ile w ogóle. Pozostaje bardzo wąski zakres aby zaliczyć lepszy comeback, trzeba zajmować po 1 serii miejsca od 28-30 i do tego wygrać konkurs, bardzo małe prawdopodobieństwo.
0
Dziwny to sezon w skokach. Niby dobry rok Polaków, a jednak we wszystkich ważniejszych zawodach brak naszych na podium. Pozostało jeszcze tylko RAW AIR i PŚ w lotach
1
Pamiętam jak telewizor był włączony na ten mecz i ja z tatą go oglądaliśmy. Ja byłem nieco podłamany po pierwszej połowie, ale jak Liverpool strzelił na 3:2 to z tatą tak krzyczelismy, że mama z siostrami przebiegły. No i cóż... oglądali z nami już do samiutkiego końca
1
Ale tylko z perspektywy kibica Barcy. Finał LM to jednak mecz który budzi znacznie szersze zainteresowanie. Poza tym bardzo mocno kibicowalem Liverpoolowi w tym meczu ze względu na Dudka.
3
Jaki mecz z ostatnich kilkunastu lat uważacie za najbardziej niesamowity i emocjonujący? Dla mnie zdecydowanie Milan-Liverpool w finale LM w 2005. Milan najpierw zniszczył Live w pierwszej połowie by bodajże do 60 minuty drugiej roztwonić przewagę,a do tego Liverpool strzelił te 3 gole w odstępie 7 czy 8 minut. A wszystko zakończone konkursem rzutów karnych. Ten mecz miał wszystko. Biorąc pod uwagę,że był to finał LM to według mnie jest to najlepszy mecz XXI wieku.
0
Najważniejsze to nie przegrać tego meczu. Remis sprawi, że Real będzie musiał zdobyć 10 pkt wiecej aby zdobyć mistrzostwo, a w to bardzo wątpię. Atletico wciąż będzie groźne, ale oni też mają ciśnienie na LM bo tego trofeum im brakuje. Dlatego myślę, że Atletico pogubi jeszcze trochę pkt, szczególnie że mają trudny kalendarz. Mam tylko nadzieje,że Valverde w tym roku przed najważniejszymi meczami LM nie zajedzie zespołu jak rok temu
0
A mnie się wydaje, że Real nie będzie aż tak cisnął. Na tygodniu mają LM, a ich szanse na końcowy triumf w lidze nie są zbyt duże. Nie twierdzę, że odpuszczę, ale ja coś czuje że Barcelona też nie będzie umierać w tym meczu. Myślę , że może być remis który urządza obydwie ekipy
0
Mi bardzo szkoda sezonu 15/16. Wtedy do marca graliśmy całkiem dobrze, ale mieliśmy bardzo krótką ławkę przez ban transferowy. Arda i Vidal nie okazali się realnymi wzmocnieniami. Po przerwie na reprezentację, zaczął się dramat, odpadliśmy z LM i niemal roztrwoniliśmy przewagę w lidze. Gdybyśmy wtedy obronili tryplet to nie byłoby 3 LM z rzędu dla Realu. Szkoda mi tego sezonu bardziej niż niektórych sezonów Pepa.
0
Rakitic na 100% zagra.
0
6.
1
Realowi została już tylko LM. Jak wygrają 4 raz z rzędu to znowu wszyscy zapomną o naszym ewentualnym dublecie
6
Dobrze, że mecz ligowy w sobotę też gramy u siebie
0
Dziwny to mecz. Równie dobrze mogło być 3:0 dla Realu. Teraz już możemy bronić wyniku
0
Najpewniej mamy awans, ale w LM nie można ciągle liczyć na nieporadnosc rywala pod bramką
4
Barca jak Atletico, po najmniejszej linii oporu gramy na 1:0