ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie to nie tak. Za rok będziemy prowadzić 3:0 po pierwszej połowie finału i to wypuścimy, a za dwa lata po 90 minutach będzie 0:0, a w dogrywce będziemy prowadzić 3:0 i ty wypuścimy. Za 3 lata może się udać, ale mam wątpliwości czy przypadkiem nie będziemy prowadzić w rzutach karnych 2 bramkami i czy tego też nie wypuścimy. xDDDD
Właśnie sobie zdałem sprawę, że w obecnej chwili to jesteśmy klubem memem :/
0
W tamtym roku zagraliśmy najgorzej ze wszystkich ćwierćfinalistów, a w tym sezonie najgorzej ze wszystkich półfinalistów. Strasznie mnie dobija to, że w całej stawce jako jedyni wyglądaliśmy jakby nam nie zależało.
0
MAtS może trochę zawinił przy 2 golu.Ale poza tym nie mógł za wiele zrobić. Zresztą nawet jakby chłopina wybronił coś jeszcze to Liverpool grający przeciwko stającym pachołkom i tak by coś wcisnął
0
Bo nasza wczorajsza gra to w ogóle nie groziła stratą bramek :D Jakbyśmy grali tak jak Ajax to moglibyśmy coś stracić, ale na pewno też by coś wpadło.
0
I to tylko dlatego, że gramy z Realem 2 mecze u siebie
3
Generalnie się zgadzam, ale nie uważam że trener obudził się przy stanie 3:0. My dopóki był wynik 1:0 to jeszcze coś graliśmy i stwarzalismy jakieś okazje. Ale szybko wpadły 2 gole, piłkarze spuścili głowy i zaczęli walić głową w mur nie stwarzając już większego zagrożenia. Przy stanie 3:0 już czułem że to się dobrze nie skończy bo zespół mentalnie już wtedy przegrał.
18
Nie czytam i nie słucham żadnych wypowiedzi naszych piłkarzy. Pewnie obiecują, że to się więcej nie powtórzy, że dali z siebie wszystko itd. To tak jakby słuchać obietnic alkoholika, że przestanie pić. Ile było w tamtym roku gadania i co? I nic, w tym roku zrobili nam podobną niespodziankę.
0
Sorry, ale to są dzieci w przedszkolu czy najlepiej opłacani piłkarze na świecie żeby mentalnie być gdzie indziej? A nawet jeżeli tak było to w przerwie Valverde (Klopp by tak zrobił)powinien im zrobić taką jesień średniowiecza, że od razu by sobie przypomnieli gdzie są.
Może i przegraliśmy ten mecz mentalnie, ale Barca przegrała ten mecz również w czysto piłkarskim tego słowa znaczeniu. Patrząc na obydwa te mecze to Liverpool jest po prostu obecnie lepszym zespołem. Mam wrażenie, że na 10 meczów z nimi to oni by wygrali jakieś 6-7. Nieprzypadkowo uzbierali 94 pkt w Premier Leauge
0
Co to znaczy mentalnie byli w finale? Liverpool przegrał pierwszy mecz 0:3 pomimo tego, że mieli kilka okazji żeby zdobyć gola na wyjeździe i zwiększyć swoje szanse. Pomimo tego w rewanżu wyszli jak po swoje. A Barca grając dziś słabo w pierwszej połowie na drugą nie wychodzi w ogóle z szatni. Tak jakby w szatni powiedzieli sobie, że w sumie mają dublet i po co im jeszcze LM do tego.
0
A czytałem już na La Rambli jak należy wzmocnić skład żebyśmy w przyszłym roku zgarnęli wszystko i obronili tryplet. Nigdy nie należy dzielić skóry na niedźwiedziu, a w futbolu nie można uznać czegoś za pewnik, i za to uwielbiam ten sport. Szkoda tylko, że jak tak dalej pójdzie to niektórzy za pewnik będą uznawali to że ile Barca nie wygra na CN to i tak w rewanżu to prze****doli
4
W ostatnich 3 latach dostaliśmy oklep 0:4 od PSG, 0:2 od Atletico, 0:3 od Juventusu 0:3 od Romy i teraz 0:4 od Liverpoolu. Z PSG udało się awansować bo okazało się, że są frajerami roku, ale my ten tytuł im w tamtym roku odebraliśmy, a w tym roku go obroniliśmy.
Smutne jest to, że Barca w Hiszpanii rządzi, a w Europie znaczy coraz mniej. Ostanie nasze występy w LM to kompromitacje w fazie pucharowej, a konkretnie w meczach wyjazdowych. To jest wręcz, żenujące. Zespół który daje się tak zdominować niemal w każdym meczu na boisku rywala nie ma szans na wygranie LM.
1
Dokładnie. Ajax i Liverpool to zespoły które zasłużyły na finał i oby ten finał taki był. Nie kibicuje wtedy nikomu, niech wygra lepszy.
27
Atletico 0:2 Juventus 0:3 Roma 0:3 Liverpool 0:4. Każdy z tych wyników jak najbardziej sprawiedliwy. Tak grając na wyjazdach możemy zapomnieć o LM, a co rok to gorsza kompromitacja.
0
Zrobili swoje, oni naprawdę zasłużyli na finał i teraz grają na czas. Każdy zespół by tak robił. Widać że umierają za wynik i zależało im żeby zagrać w finale
0
Nie Lengleta a Busiego bo nie pamiętam kiedy on uderzył zza pola karnego
0
Myślę tak samo, ileż razy można takie coś tolerować? Wszyscy na tej stronie śmieją się z PSG, a my najpewniej drugi rok z rzędu się skompromitujemy nie mniej niż PSG.
1
Powiem jedno. Odpadniemy
0
To niestety naprawdę może być powtórka z Romy
0
Alba byłeś sam na sam, czemu nawet wtedy do Messiego?
0
Dobrze, że Liverpool nic nie strzelił na Camp Nou bo wtedy byłoby niezbyt ciekawie. A tak to może wcisniemy coś a im się nie uda strzelić 5
0
Ma ktoś może nc+ go i za jakąś opłatą pozwoli ns dostęp? Oczywiście jeżeli ma wykupione Polsaty. Mi z końcem kwietnia skończyła się umowa w nc+, a sam czasami sprzedawał dostęp do nc+go więc może ktoś też robi podobnie.
0
Stawiasz czy przeczytałeś przecieki? :P
1
To masz szczęście, ja oglądałem wszystko, ale teraz szykuje się takie marne zakończenie, że ten czas chyba będzie trzeba uznać za zmarnowany,
0
MOŻLIWE SPOILERY Z ODCINKA 5 i 6.
Jakby Bran został Królem, a ja mieszkałbym w Westeros to chyba odpłynął bym do Essos. Postać która nie ma żadnej charyzmy, która ma wielką moc, a w ogóle nie jest pomocna, która coś tam sobie smęci pod nosem, taka osoba ma zostać królem? Kto niby by go poparł? To już Sansa ma większe uznanie wśród ludzi niż Bran. Jeżeli to się jednak sprawdzi to będzie zupełnie niekonsekwentne budowanie postaci, bo Bran powinien coś zasmęcić pod nosem i powiedzieć, że nie interesuje go żaden Żelazny Tron, to zrobiłbyby Bran jakiego wykreował ten serial przez wszystkie sezony.
0
Tyle, że 99% uważa, że te scena była bez sensu i logiki w niej nie było, a mało kto krytykuje Dankę akurat za tą scenę bo powinna widzieć te statki dużo wcześniej zanim znalazła się w ich zasięgu. Jeżeli takim scenami D&D chcą zrobić z niej idiotkę to robią idiotów tylko i wyłącznie z siebie.
Teraz leci na HBO i przypomniał mi się scena z Bronnem, wszyscy znajomi którzy oglądali mieli jedno zdanie na jej temat. To całe wejście Bronna było kompletnie z d*py ale to i tak nie było najgłupsze z tego co widzieliśmy, a wiec widać jaki poziom ma 8 sezon.
3
To nie głupota Danki, a scenariusza. Skoro Euron strzelał do smoka to musiał ich widzieć, ale oni z wysokości już go nie widzieli? Ujrzeli go jak smok spadł do wody, ale w takim razie jak Euron strzelał? Przez tą skałę która go zasłaniała? ta scena to totalna głupota i nie ma dla niej logicznego wytłumaczenia.
1
Czytałem kiedyś wywiad z Martinem, i mówił że podziwiał Tolkiena ale kilka rzeczy z jego książek krytykował. Nie podobało mu się, że w LOTR dobry wojownik był najczęściej dobrym królem. To co się szykuje będzie jeszcze bardziej nielogiczne niż to co Martin krytykował.
UWAGA UWAGA MOŻLIWE SPOILERY Z PRZECIEKÓW DOTYCZĄCYCH ODCINKA 5 i 6.
Jeżeli Bran zasiądzie na Żelaznym Tronie to oglądanie Gry o Tron przez te 8 sezonów da mi najbardziej rozczarowujące zwieńczenie w historii seriali. To przebije LOST, DEXTERA i wiele innych, a mam wrażenie że to może się sprawdzić patrząc na poziom obecnego sezonu i pomysły scenarzystów.
KONIEC SPOILERA
0
Dla mnie ten odcinek próbował przypominać dawną Grę o Tron, ale do tego poziomu mu daleko. W dawnej Grze o Tron nie dochodziło do bezpośrednich spotkań z wrogiem jak tu w końcówce tylko wszystko działo się przez zwiadowców, szpiegów i zakulisowe działania. Jakie jest logiczne usprawiedliwienie tego, że Cersei nie rzuciła konnicy na tą garstkę nieskalanych i nie zasypała ich gradem strzał z tych batalist? Nawet tak wielbiony Tywin Lannister wybijał swoich wrogów na weselu, a Cersei się nagle na honor zebrało? A karła w dawnej Grze o Tron to już na pewno by się pozbyli.
O tym, że Euron po raz 3 zaskoczył swoim atakiem wyskakując znikąd to już w ogóle szkoda gadać.
4
UWAGA SPOILER GRA O TRON.
Jestem po seansie 4 odcinka i niestety nie jest lepiej niż tydzień temu. Serial który mi imponował scenariuszem przez pierwsze 4 serie i miał jeszcze przebłyski w sezonach 5-6 niestety odszedł w zapomnienie. Sezon 7 i 8 to dla mnie nieporozumienie, jedynie pojedyncze sceny czy fragmenty odcinków dają radę, ale przede wszystkim leży warstwa fabularna. Tyle nielogiczności co w tych dwóch sezonach to nie było we wszystkich poprzednich razem wziętych. Obejrzę do końca żeby ocenić jako całość, ale chyba dobrze że to już ostatni sezon bo naprawdę im dalej tym gorzej.
1
Muszę przyznać, że świetnie to wyszło.