0

A ile razy Barcelona Valverde przegrała na wyjeździe 0:3? Chyba tylko raz, w meczu z Romą. Także to że nie przegrywamy u siebie nie oznacza, że nie może paść wynik 1:2 jeżeli zagramy słaby mecz.

0

zdejmijcie go

0

Busiego lepiej zmienić bo w końcu będziemy w 10 grać, albo będzie musiał odpuścić kiedy będzie trzeba faulować.

0

To wiem, ale chodzi mi o wszystkie numery z jakimi grał.

1

Z jakimi numerami grał Leo w karierze seniorskiej w klubie i Argentynie?

2

To byłoby trochę śmieszne jakby City które ostatnio rządzi w Anglii znowu odpadli z angielskim klubem w LM.

0

No co Ty? Spuchną bo w lidze nie mogą niczego odpuścić :D Tak samo jak Roma spuchła w 2 połowie rok temu.

0

Taka rozkmina mnie złapała. Jesteście młodym piłkarzem który zapowiada się na zawodnika klasy światowej. Od dziecka kibicujecie Barcelonie i marzycie aby tam zagrać. Jednak Barca się po Was nie zgłasza ponieważ nie pasujecie do jej wizji/jesteście za drodzy/mają innego świetnego piłkarza na tej pozycji. Zgłasza się po Was Real oferując dobre zarobki i to, że będziecie ważnym piłkarzem. Jako, że w perspektywie najbliższych kilku lat transfer do Barcy raczej nie będzie możliwy to zgadzacie się grać dla Realu?
Przypominam, że Real i Barca to zdecydowanie najbardziej utytułowane i najlepsze kluby ostatnich lat, półka wyżej niż reszta klubów.

0

Książki nie czytałem, ale w serialu sezon 5 to jakiś naciągany jest. Stannis oddaje okręty Jonowi, a sam rusza na Winterfall w fatalną pogodę. Spalenie Shireen to już w ogóle niedorzeczność. Mam wrażenie, że scenarzyści chcieli zaskoczyć czymś szokującym, ale nie do końca mieli pomysł czym.

0

Przypominam sobie wszystkie odcinki Gry o Tron przed finałowym sezonem. I tak mnie zastanawia czemu Stannis w 5 sezonie rusza na Winterfall w takie snieżyce? Teoretycznie mówi, że jak nie ruszą na południe to całą zimę będą musieli spędzić w Czarnym Zamku. Ale przecież on mógł wrócić na Smoczą Skałę okrętami którymi przypłynął, a to w ogóle nie było brane pod uwagę. W książce jest to jakoś lepiej wyjaśnione?

0

Już możemy się skoncentrować na LM. Atletico pewnie jakieś pkt zgubi, a więc wystarczą 3 zwycięstwa na 7 meczy. Tyle to powinny rezerwy wygrać

0

Myślę, że będzie więcej rotacji. Pewnie jeszcze Alba dostanie trochę oddechu.

1

To nie jest dziś mecz Messiego? Wypracował dwie setki swoim kolegom. Gdyby Leo miał takie okazje jak Alba i Suarez to pewnie byłoby 2:0.

1

Świetna pierwsza połowa. Cała czas wszystko pod kontrolą. Do pełni szczęścia zabrakło tylko gola, no może jeszcze Suarez momentami mocno irytuje.

1

Jak korzystam z HBO GO i mogę mieć 4 aktywne urządzenia naraz. Urządzenia są pod różnymi IP i nie ma z tym problemu.

0

Co to się dzieje w tym Monachium.

1

Właśnie włączyłem Bayern-BVB. Widzę że Borussia nie wyszła na mecz.

0

Roma w tamtym roku też miała sraczkę? ;)

3

Jeżeli nie przegramy jutro, to nic nam nie odbierze majstra. Kiedy ostatnio przegraliśmy z Atletico na CN? Ciężko mam sobie przypomnieć nasza ostatnią ligową porażkę z Atletico, a co dopiero u siebie.

1

Ale jaja :D.

3

W Anglii podoba mi się, że sędziowie bardzo często doliczają po 5-6 minut, a w Hiszpanii żeby było więcej niż 3 minuty to nie wiem co musi się stać.

0

Po zawodach. Kompromitujący mecz, mogliśmy stracić nawet 6 albo 7 goli, i o ile w 1 połowie mieliśmy kilka sytuacji to w drugiej nic, zero.

0

W sumie to mogliśmy stracić w tym meczu ze 6 goli bo Villareal miał mnóstwo sytuacji

0

Mieliśmy moment, że Villareal kompletnie się pogubił i mogliśmy ich dobić, ale tego nie zrobiliśmy. Teraz ciężko będzie nawet o remis

2

Plus Rakitic.

0

Szykuje się przyjemny mecz :D

0

Cillesena nie ma na ławce? Kontuzja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mi chodziło, o Antka. Z tego ujęcia kamery ciężko to określić, ale wydaje się, że Griezmann był minimalnie wychylony. Jednak ewentualny spalony byłby niewielki więc z duchem gry można było uznać.

0

Na styku, ale według mnie minimalny spalony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?