ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PawkoFCB Zamysł jest taki, że jakby z 6 grup wychodziły po 2 zespoły to ciężko z tego zrobić 4 półfinalistów. Głupim pomysłem było zwiększenie Euro z 16 do 24 drużyn ale po staremu to Polska miałby problemy z kwalifikacją
0
@kubix05 Pierwszy mecz gramy z rywalem z baraży. Jak go nie wygramy to po jednobramkowej porażce z Hiszpanią nasi będą tak obsrani, że ze Szwecją to będzie powtórka z Kolumbii
0
@tobiasson92 Czy ja wiem czy gorzej? Akurat Niemcy i Portugalia nigdy nie mieli z nami łatwo. A Szwecja i Hiszpanią nam nie leżą, myślę że ta grupa jest trudniejsza od tamtej
1
@takisobiektos A nasz poziom to jaki jest? Ten z wyjazdu do Słowenii czy ten z rewanżu? Bo to spora różnica :D A tak zupełnie serio to wiadomo, że Szwedzi to nie jest jakaś piłkarska potęga, ale czy Senegal nią jest? A jak sobie przypomnę jak graliśmy na MŚ to z taką grą to może z 3 miejsca uda się prześlizgnąć.
0
Paradoksalnie po pierwszym meczu już może być po wszystkim. Jak go nie wygramy to pod presją to my Szwedów ani Hiszpanów nie pokonamy.
0
@JohnA Niemcy już byliby lepsi. Z Hiszpanią to my nie umiemy grać i czuję, że będziemy tłem. A do tego gramy z nimi na wyjeździe więc tym gorzej. A Szwecja to co prawda nie jest jakiś mega trudny rywal, ale oni nigdy nam nie leżeli. Myślę że z nimi możemy wygrać, ale nie po takiej grze jak w większości meczy eliminacyjnych.
0
Łatwa ta grupa nie będzie.
0
Cóż trzeba liczyć na awans z 3 miejsca.
1
@eydem Może się zdarzyć, że GoW i Horizon Zero Dawn będą gdzieś taniej, ale to już musisz polować. W GoW jeszcze nie grałem bo brak czasu ale Horizon to świetna gra na wiele godzin i to 59 zł to i tak świetna okazja. Myślę, że nie będziesz żałował
0
@zmiter912576 Avatar to było coś w IMAX w 3D. Jak miał premierę to efekty zwalały z nóg
1
@eydem Z RDR 2 poczekaj jak masz w coś grać bo będą coraz większe obniżki. Pewnie niedługo będzie można wyrwać za 100 zł nówkę z polskich elektromarketów. A co do GoW i Horizon to te gry już są w PS HITS(79 zł) więc raczej większych rabatów nie oczekuj. Po prostu wypatruj promocji na te tytuły. Ja np kupiłem ponad miesiąc temu 3 gry z PS HITS w cenie 2 bo była promocja w Media Markt.
0
Hehehehehehehehe
1
@IronSanHybrid Oczywiście to wszystko jest pół żartem. Wiadomo, że głosowanie na zwycięzcę ZP miałoby inny charakter. Dziś podobno oddane było 3 mln głosów. Ciekawe ile z nich było oddane przez Polaków? Myślę, że bardzo duży procent. Głosowania na ZP byśmy nie zdominowali, ale takie mniejsze, mało znaczące dla innych konkursy lubimy przejmować :D
0
@IronSanHybrid Jakby to w Polsce odpowiednio rozreklamować to nawet Panie emerytki nie mające pojęcia o piłce zagłosowałyby kilka razy na Lewego :D
1
@Nicko Tyle, że w większości krajów mają na takie głosowania wywalone. A w Polsce mamy jakiś kompleks bycia gorszym od innych i koniecznie chcemy to nadrobić w tego typu konkursach. W normalnej Eurowizji głosowanie jest zupełnie inne, jakby było takie samo to rok w rok bylibyśmy w czołówce bez względu na piosenkę.
0
@IronSanHybrid Tyle, że w takich głosowaniach nie głosują tylko fani, a wszyscy ludzie, nawet kompletnie nie znający się na danej dziedzinie. Polacy już nie jedno głosowanie przejęli. Dziś był świetny przykład. Polska 166 pkt Druga Hiszpania 102 pkt. Taka różnica to nie wiem czy między drugim a ostatnim zespołem była.
9
Szkoda, że w głosowaniu na zwycięzcę ZP nie głosuje się w podobny sposób. Lewy miałby zapewnione zwycięstwo do końca kariery :D
3
@GirlfcbPL Taki świat. Wszystko ma być lepiej/szybciej/ładniej/ dokładniej itp. Jeżeli chce się zaistnieć to trzeba zaczynać jako małolat. W piłce nożnej jest podobnie, najlepszy przykład to Ansu. W wieku 20 lat to musisz być już niezłym piłkarzem,aktorem czy muzykiem inaczej konkurencja Cię zniszczy.
26
Mówiłem, że Polska przejmie internet. Muszą zmienić metodę głosowania bo Polska będzie niepokonana.
2
Myślicie, że Polska przejęła internet? Ja myślę, że tak i Polska w głosowaniu publiczności będzie wysoko.
4
Obejrzałem sobie skróty wszystkich meczy Polski w eliminacjach Euro 2008. Wszystkie te meczy wtedy oglądałem, ale w mojej pamięci jakoś zatarło się jak świetnie grał Smolarek. W tych eliminacjach Ebi był naprawdę kozak, a zdobywanie bramek przychodziło mu z taką łatwością. Szkoda, że jego kariera nie potoczyła się nieco lepiej.
2
@Mario96w Ja mogę polecić Full Metal Alchemist: Brotherhood. Nie jest to tasiemiec, całość historii to jakieś 50 albo 60 odcinków. Naprawdę warto Dla mnie jedno z lepszych anime.
1
@kkbarca Z taką grach na wyjazdach to zleje nas nie tylko Liverpool. City, Bayern, pewnie i Juventus na swoich stadionach zrobiliby z Nas masakrę.
0
@Messibestplayerintheworld Vidal nie lepszy
0
Ostatnie 10 minut to jakiś dramat. Jakbym oglądał reprezentację Polski. Wybijanie piłki na oślep, a w kontrach taka nieporadność, że ledwo da się to oglądać.
3
Widać, że chłop z La Rambli. Gratki :)
1
Ciekawe czy nie przedobrzyl tym na siebie?
3
@panczo Musialo Ci nieźle pójść skoro tak zachecasz do oglądania :D Ja z chęcią popatrzę, dawno nie oglądałem 1 z 10.
0
@Bykunn Dzięki za pomoc. Biorę więc ten tańszy zestaw.
0
@Bykunn https://allegro.pl/oferta/ladowarka-panasonic-eneloop-bq-cc51-4x-r6-aa-7868649338 Myślisz, że ten zestaw będzie ok?
Najbardziej polecanym jest ten zestaw https://allegro.pl/oferta/ladowarka-eneloop-bq-cc55-4x-r6-aa-pro-2500mah-6412993209 ale dużo drożej.
Na Xboxie gram 15-20 godzin tygodniowo więc specjalnie dużych wymagań nie mam, a ten drugi zestaw to m.in szybsze ładowanie i większa pojemność akumulatorków. Przy takim niezbyt intensywnym użytkowaniu to chyba nie ma co dopłacać.