ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Dlatego myślę, że Dawid nad nim też powiększy przewagę bo skoczył genialnie.
0
14 pkt przewagi przy równych warunkach i biorąc pod uwagę, że Dawid jest w świetnej formie to jest naprawdę bardzo duża różnica.
0
Wydaje się, że Kubacki nie da sobie odebrać zwycięstwa w TCS, a Kobayashi też nie powinien jakość szczególnie odrobić biorąc pod uwagę, że 145 m to jest rekord skoczni.
0
@kerouac A tak z innej beczki. Czy w przypadku ewentualnej wojny to tego przepływu informacji nie dałoby się rozwalić w kilka godzin? Przez zniszczenie satelit, albo jakiś impuls elektormagnetyczny(gdzieś kiedyś o czymś takim słyszałem) czy coś w tym stylu? Nie znam się na tym, pytam tak z ciekawości czy jest w ogolę coś takiego możliwe? To spowodowało by odcięcie zwykłych obywateli od informacji, a to niewątpliwe wywołałoby ogromny chaos i dezinformację.
2
@marcin62 Wiadomo, że czasami można pośmieszkować, ale wojna to taki syf że też nie można sobie robić z tego jaj. A tacy chojracy co piszą, że w sumie to fajnie by było bo przygoda życia to nie mają pojęcia jaki to jest dramat dla ludzkości.
0
@kerouac czyli myślisz, że powiedzmy w najbliższych 20-30 latach nie będzie większego konfliktu zbrojnego na skalę światową? I nie mam tu na myśli wojny nuklearnej, mocarstwa wiedzą, że to byłaby zagłada tej planety. A, że jak na świecie się nap....ją to Polska chcąc nie chcąc musi brać w tym udział to obyś miał rację.
5
@Socjopata Miałem w liceum w klasie kumpla który po katastrofie Smoleńskiej był pewien, że to zamach i , że zacznie się wojna z Rosją. Gadał jak to zaj....cie by było, że dostało by się karabin i można byłoby bez konsekwencji zabijać Ruskich. Już widzę jak pierwszy by narobił w gacie jakby został wysłany na front z tym karabinem.
2
Co do sytuacji w Iranie, to też macie wrażenie, że to wszystko kiedyś pier.... i faktycznie zrobi się jakiś większy konflikt? Nie mówię, że teraz i przez tą konkretną sytuację w Iranie, ale tak ogólnie. Sytuacja geopolityczna na świecie w ostatnich latach robi się coraz bardziej napięta. Mam takie wrażenie, że naszemu pokolenie nie będzie dane spokojnie dożyć starości w świecie bez wojny.
1
@Majkel34 kiedyś będzie na pewno, mam duże obawy za naszego życia czeka nas duży konflikt na skalę światową. A jeżeli chodzi o wydarzenia w Iranie to myślę, że jednak nic większego z tego nie wyniknie, przynajmniej taką mam nadzieję.
0
@AllBundy Ale jakby taki Cou wrócił do Liverpoolu to zapewne by zapierd.... jak to ująłeś. A w Barcy często człapał jak Messi. Tyle, że Leo chociaż daje mnóstwo z przodu, a u Cou to raczej marnie wyglądało.
0
@mat32 Wiadomo, że to są bardzo dobrzy piłkarze, dlatego to jak ich określiłem wziąłem w cudzysłów. Nie można jednak nie zauważyć, że u Kloppa wznoszoną się na wyżyny swoich umiejętności. Przykładem może być być BVB, jak zdobywali mistrzostwa i grali w LM to każdy piłkarz wyglądał świetnie. Ale w większości to byli bardzo solidni wyrobnicy którzy jednak potrafili dać z siebie 200%.
3
Klopp to trener który potrafi z "przeciętniaków" wykrzesać maksimum i stworzyć świetny kolektyw dlatego ma się wrażenie, że każdy piłkarz to klasa światowa na swojej pozycyji. A Valverde? On potrafi ze świetnych piłkarzy zrobić "przeciętniaków". Przykład z tego sezonu to De Jong, a z poprzedniego Cou. Ja mam takie wrażenie, że jakby Brazilijczyk wrócił do Liverpoolu to u Kloppa znowu by wymiatał.
4
Wczoraj Dr Jong zawalił, ale po objęciu prowadzenia jak zwykle zaczęliśmy grać na stojąco. Ten minimalizm w naszej grze jest nie do zniesienia.
0
@AmigoBlancos De Jong zawalił, ale główny problem ten co zawsze. Barca po objęciu prowadzenia zaczęła grać na stojąco.
2
W równych warunkach Dawid ma duże szansę utrzymać prowadzenie. To jego 3 podium z rzędu, a w skokach wygrać o 9,1 nie jest wcale tak łatwo. Ale jak wiatr będzie kręcił to można stracić nawet i 20 pkt.
8
Kamil niestety wciąż bez błysku. A wydawało się, że po Engelbergu będzie lepiej. Nie liczyłem, że będzie wygrywal, ale tego że będzie plasował się pod koniec drugiej dziesiątki to też się nie spodziewałem.
0
@Salwik92 NC+ U Mnie pakiet Extra+, Canal+ i Eleven kosztuje 65 zł miesięcznie. Ale mam Multiroom i u mnie opłata za abonament jest dzielona na pół
1
@Filip_10 Ja ostatnio wsparłem Maję Kapłon. Zapamiętałem ją z Voica. Miła, pogodna dziewczyna z pasją do śpiewania. Jej choroba pokazuje, że możemy mieć pasję, hobby, może ciężko pracować żeby spełnić marzenia, ale czasami i tak jesteśmy bezradni, kiedy nasz organizm nie funkcjonuje tak jak potrzeba. Wtedy wszelkie marzenia i plany schodzą na drugi plan, a my chcemy po prostu żyć normalnie, bez bólu i cierpienia.
Takie strony jak siepomaga.pl to super inicjatywa. Można wpłacić dowolną kwotę, nawet kilka zł i dołożyć malutką cegiełkę by komuś pomóc.
0
@Vxb93 Najgorsza część serii. Jak obejrzałeś poprzednie części to możesz obejrzeć, ale nie nastawiaj się na nic specjalnego.
0
@ShinobiQWE W TCS chyba będzie walka Geiger vs Kobayashi. Kubacki może się włączyć, ale podium też będzie super.
0
Samuraj wygra, Ciekawe czy pójdzie po 2x4 wygrane konkursy
Edit. Dobra nieważne :D
0
@bixmix Moim zdaniem to będzie Geiger vs Kobayashi. Kubacki jest blisko, ale czy głowa wytrzyma? Tu nie można zawalić żadnego skoku a Dawidowi to się zdarza.
0
@SinMistico Ja myślę, że Kamil będzie jeszcze stawał na podium i wygrywał. Ale to raczej będą przebłyski, na zbudowanie takiej dobrej i stabilnej formy na dłuższy okres czasu chyba nie ma co liczyć.
0
@pikass14 Głos ma niezły i jakiś potencjał ma. Jeżeli jednak jej kolejne single będę równie miałkie jak obecne to skończy się efekt pierwszego wrażenia i może przepaść. Na rynku muzycznym co chwila pojawiają się nowe osoby i aby przetrwać trzeba się czymś wyróżniać. Na razie to ona wyróżnia się tym, że wygrała Eurowizję, ale na dłuższą metę to nie wystarczy.
0
@Chaoss Nie (15 znaków)
1
A czemu nie pokazali powtórki skoku Stocha? Moim zdaniem przekręcili go na odległość
2
Ej serio Prevc skoczył tam gdzie Stoch a ma 129m
0
Był przed chwilą wywiad z Węgiel na TVP Info. Najpierw powiedziała, że była już na jednym sylwestrze wcześniej, i że przyjechała z Zakopanego. A chwilę później, nie wiedziała co później zaśpiewa. Chyba przesadziła z szampanem xD Wydawało mi się, że mądrze to wszystko planuje i coś z niej będzie, ale nie wiem czy to jej parcie na szkło nie jest zbyt duże, i czy nie skończy jak niektóre amerykańskie gwiazdy zaczynające w wieku nastoletnim.
2
@PatrychoO A ja troszkę jestem roczarowany. Nie tyle playbackiem, co jej tańcem. Myślałem, że będzie bardziej "wywijać". Jakoś tak mi się z tego kojarzyła, że świetnie porusza się na scenie. Ale i tak ją lubię, wydaje się że jest pozytywną osobą i miło się na nią patrzy. A nie o wszystkich "gwiazdach" można to powiedzieć.
8
Zenek na Polsacie jakby ktoś przegapił na TVP 2 :D