ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kulek22 A reszta? Chyba wszyscy awansowali czy któryś coś odwalił?
1
Jak w ogóle nasi w kwalifikacjach?
0
@pawelfcb2010 Gdzie oglądasz kwalifikacje?
0
Barca jak będzie tak grała na wyjazdach to w LM jedyna nadzieja, że zmienią na jeden mecz jak w PK i wylosujemy wszystkie mecze u siebie. Ale wtedy i w półfinale musiałby być 1 mecz. W innym przypadku nawet jak wygramy 4:0 to w rewanżu zrobią nam manitę.
0
@Avada Kedavra Albo żeby uciec do Polski. Tu sprawa toczy się o coś więcej niż skakanie. :D
0
@FCB24 No już bez przesady, że nie wiadomo jak często zawalali te mistrzostwa mając naprawdę realną szansę na ich zdobycie.
0
@Skaramuczi No, ale specjalnie zepsuł wyjście z progu. Gdyby wyszedł ładnie to musiałby lądować z wysoka, a to byłoby niebezpieczne. Joju to nie byle skoczek, więc wiedział jak to rozegrać ;)
3
Mnie dzisiaj zaskoczyło zachowanie Kobayashiego. W tamtym sezonie kiedy Ryoyu miał szansę na 7 zwycięstwo z rzędu, to Dawid Kubacki wygrał konkurs, a seria Japończyka się zakończyła.
Dziś ewidentnie było widać, że Joju odpuścił i nawet nie próbował dolecieć do 120m żeby przypadkiem dzięki pkt za wiatr nie wyprzedzić Dawida i nie przerwać jego serii. Widać, że nie kryje żadnej urazy. To się nazywa Japońska gościnność :D Od dziś bardziej go lubię
0
@koziar Posta nie pisałem z jakąś nienawiścią. Nieco mnie jednak denerwuje to, że pomimo fantastycznego sezonu Liverpoolu ciągle im się coś wytyka i co chwilę czytam jakieś komentarze, że sędziowie im pomagają, że w sumie to nie grają nic wyjątkowego itp
0
@Sulej W tamtym roku jak były loty w Obersdorfie(3 konkursy) to Dawid był raz 2, a raz 3. Kraft który też był w przyzwoitej formie tylko raz stał na podium. Dużo zależy od skoczni, Dawidowi chyba trochę nie leży Vikersund, a tam tylko jeden konkurs. Może w Kulm będzie skakał równie dobrze co w Obersdorfie rok temu.
3
@koziar Masz rację Liverpool ma szansę na historyczne osiągnięcie... na rekordową ilość punktów i najwięcej zwycięstw w sezonie. I znaczenie bliżej im do tego niż do przerżnięcia ligi.
Liverpool specjalistą od przegrywanie ligi? Widzę złośliwości w ich stronę ciąg dalszy. W takim razie Barca to specjaliści od przegrywania wygranych dwumeczy w LM.
6
@NeroTFP Albo Kubacki wygra i będzie liderem i nie odda do końca sezonu.
0
@JimMorrisonFCB Kubacki w tamtym roku na mamucie też stał na podium. Tyle, że to chyba było w Obersdorfie, a teraz 2 konkursy będą w Kulm. Kraft może być u siebie mocny, ale różnie z tym bywa. Generalnie w tym roku tylko 3 konkursy w lotach. Myślę, że nie będzie tak źle.
0
Kraft to w tym roku trochę dziwny przypadek. Ma najmniej zwycięstw z czołówki bo tylko jedno. Więcej mają chociażby Sato, Lindvik czy Stoch. Dodatkowo często jak przegrywał to dość znacznie (Zakopane, Predazzo, Sapporo, Titisee). Pomimo tego jest liderem Pucharu Świata i chyba największym faworytem do zgarnięcia KK. Chyba taką obrał taktykę, że drugimi miejscami chce zdobyć pierwsze :D
0
@lukaszbarca15 No ale Kamil też ma swoje lata :D
4
Moim zdaniem w tym roku o KK powalczą Kubacki i Kraft. Gaiger ma tendencję zniżkową, a Ryoyu jest strasznie nierówny.
2
@Homeopata8989 Skandalem to jest to, że w Sapporo zawsze są takie warunki. Jak ja nie lubię tych konkursów w Japonii. Już nie chodzi o Polaków tylko o to, że to się fatalnie ogląda.
0
Tak coś czułem, że prędzej Kobayashi zawali niż Kraft. On miał tu fatalne skoki, a Kraft nie.
0
Jak Kubacki nie utrzyma podium to będzie beznadziejny konkurs.
0
@NeroTFP Kamil jeszcze może śmiało dozbierać do tych 40 zwycięstw, ale już nie ma co się nastawiać na jakieś serie zwycięstw czy walkę o PŚ. Za to na takich MŚ czy IO jak najbardziej może jeszcze w przyszłości powalczyć. O ile oczywiście nie przyjdzie takie złamanie jak u Prevca, Amanna albo Schlirenzauera
1
Stoch jest w tym sezonie bardzo mocno rozregulowany. Mnóstwo skoków popsutych na progu. Jak wszystko się udaje to może on nawet wygrywać, ale na jakieś rewelacje nie ma co liczyć w tym sezonie.
2
@matirix20 Ja już dawno porzuciłem tą serię. Chyba po 5 albo 6 części. Może i bym to oglądał, bo to taki odmóżdżający akcyjniak, ale nie mogę zdzierżyć że poszli w takie Science-Fiction. Gdyby to było pod inną marką to tak, a tak popsuli tą serię.
0
@Kompletny Bez przesada z tym dwoma klasami. Są najrówniejsi, ale raczej nie odskakują reszcie nie wiadomo jak bardzo. Pokazuje to chociażby 2 zwycięstwa Kamila Stocha czy 2 zwycięstwa Lindvika
0
W Saporro są częste tak dziwne warunki, a biorąc pod uwagę że żaden skoczek w tym sezonie nie jest na tyle mocny jak Kobayashi w tamtym roku to jeszcze sporo może się pozmieniać.
0
No to Kobayashi pozamiatał Kubackiego.
0
Kamił słabo. No niestety już chyba taki sezon w jego wykonaniu, że świetne konkursy przeplata bardzo przeciętnymi. Bardzo go rozhuśtało po wyjściu z progu.
0
Kubacki bardzo słabo w serii próbnej. W Saporro chyba jak zwykle loteryjnie będzie. Szkoda by było żeby jego seria miejsc na podium się skończyła. Faworytem wg mnie jest Stefan Kraft, jak dotąd wszystkie skoki bardzo dobre i żadnego nie zepsuł.
0
@Commando Wiadomo, że nie wszystkie zakupy są złe. Jednak jakby prześledzić zakupy Barcelony z ostatnich lat to myślę, że ponad 50% piłkarzy się nie sprawdziło. A już z wprowadzaniem młodych piłkarzy do pierwszego składu to mamy ogromny problem. Arthur miał fajny początek, ale przez ostatnie problemy trochę przygasł. De Jong też bez szału jednak tu wierzę że to będzie piłkarz na lata. Semedo pewnego poziomu chyba już nie przeskoczy, a co do Lengleta to się zgodzę, fajny transfer. A poza tym, to wiele tych młodych talentów Barcy nie zawojowało więc ja jestem sceptycznie nastawiony.
0
@Commando Masz rację, my to nie Barcelona żeby robić marne tran... a nie czekaj.
0
@Encore No aż tak na spokojnie to chyba nie. Myślę, że Thiem jednego seta ugra, ale mimo wszystko Nole zgarnie swój 17 tytuł WS. Liczę, że to on będzie miał najwięcej wygranych jak będzie kończył karierę.