ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Ja dokładnie wiem o co w tym chodzi. Jak wygramy z Realem to mamy 5 pkt przewagi, ale lepszy bilans spotkań bezpośrednich. Możemy więc mieć na koniec tyle samo pkt i majster dla nas. Ale nie można mówić, że mamy 6 pkt przewagi bo jak Real zdobędzie to 6 pkt więcej niż Barca to wygra mistrzostwo a w tabeli będzie miał 1 pkt więcej. Bez sensu jest więc dokładanie tego pkt i mówienie, że ma się 6 pkt przewagi. Także jeżeli już to mamy 5,5 pkt zapasu :D
8
Stoch w tym sezonie przeplata dobre występy słabymi i tak już chyba będzie do końca. Za to Kubacki niestety wrócił do starej pozycji w locie. Znowu leci wysoko, ale szybko spada. Podczas tej serii miejsc na podium fantastycznie wykładał się na nartach, a teraz od kilku konkursów oglądamy to co wcześniej.
2
@VIPER2712 Zawsze nieco śmieszy mnie mówienie, że w przypadku lepszego wyniku meczów bezpośrednich ma się 1 pkt więcej niż pokazuje tabela. Czyli jak dziś wygrany to później możemy przegrać 2 mecze, nawet jak Real wszystko wygra to przecież będziemy mieli tyle samo, co nie? Jeżeli już używać takich skrótów myślowych to moim zdaniem w takiej sytuacji lepiej powiedzieć, że ma się 5,5 pkt przewagi.
0
@Jaca96 Ale pomimo tej nieregularności jesteśmy przed Realem. Jakbyśmy dziś wygrali to wydaje się, że raczej dociagniemy do końca na czele tabeli. To że później potracimy pkt to jest pewne, ale Real też je potraci. Tyle, że wygrać będzie ciężko, ja obstawiam remis.
0
@Avada Kedavra Kraft na pewno się zatnie bo wszystkim się to przydarza. Łącznie z takimi skoczkami jak Małysz, Ahonen, Stoch czy Schlirenzauer, czy Amman. Kwestia tego czy będzie się potrafił pozbierać po słabszym okresie czy nie. Skoki to sport bardzo trudny do typowania. Równie dobrze Kobayashi może w przyszłym sezonie znów złapać super formę, na trzaska kilkanaście zwycięstw i przegoni Krafta.
0
Stoch skoczyłby metr dalej i byłby 3. No cóż szkoda
0
@marcin62 Z tą śmiertelnością to przesadziłeś. Wystarczy żeby to było 3-4% i wirus nadal tak łatwo się rozprzestrzeniał, a będzie naprawdę źle. Przy śmiertelności 50% to już by była katastrofa jakiej ludzkość nie widziała.
0
@marcin62 Jeżeli sezon zostałby anulowany całkowicie to by oznaczało, że koronawirus naprawdę się rozszalał. W takim wypadku pewnie zostałoby odwołane EURO i IO, a także anulowano sezony w innych ligach z topu. Myślę, że wtedy mało kto zwracałby uwagę na to, że Liverpool nie zdobył majstra, bo kryzys gospodarczy dałby nam tak w kość, że piłka nożna zeszłaby na dalszy plan.
Jedyna co pewnie może się wydarzyć to mecze bez publiczności, ale myślę że sytuacja nie będzie aż taka zła i wszystko będzie normalnie.
27
@Gaucho To niech lepiej nie goli się na łyso. Wszyscy pamiętamy jak skończył się pewien dwumecz jak Pique opie***lił się na zero :D
0
@xofcbxo ten od poszukiwań utraconego kontaktu?
1
Obejrzałem teraz długi skrót z meczu Bayernu. Wiem, że Chelsea to żadna potęga(Napoli też) ale nie pamiętam kiedy Barca w fazie pucharowej LM stworzyłaby sobie tyle okazji na gola w meczu wyjazdowym co Bayern wczoraj. Trzeba się chyba cofnąć aż do roku 2015 i meczów z Bayernem i PSG.
Nasza gra na wyjazdach to dramat, Napoli powinniśmy przejść bo wynik mamy dobry, ale w następnej fazie ktoś z TOPU znowu nas zweryfikuje.
0
@iFrontier Pierwsza połowa na Anfield była wyrównana i mieliśmy świetne szansę zabić ten dwumecz. Ale druga to była porażka na całej linii, nasi się obsrali w szatni. A już przy stanie 3:0 było widać że nie ma nawet najmniejszej szansy że Barca się podniesie i strzeli gola/przetrwa dogrywkę bo wszyscy spuścili głowy.
0
@AV0CAD0 Piszesz serio czy to jakaś ironia? Nie pamiętam dokładnego przebiegu świńskiej grypy, ale chcesz powiedzieć że tamten wirus nie przenosił się pomiędzy ludźmi?
0
Czy przy zachorowaniach na świńską grypę parę lat temu też była taka panika i zamykanie miast? Sam już dokładnie tego nie pamiętam. Chiny zamknęły kilka miast co mocno odczują gospodarczo, a jednak to uczynili. Być może śmiertelność tego na tego wirusa nie jest nadzwyczajna, ale mnie martwi to, że zdaje się bardzo łatwo rozprzestrzeniać. Ciężko wyrokować co dalej ale jeżeli to nie zacznie wychamowywac to będzie nie ciekawie.
Jak w Chinach miesiąc temu zaczęło przybywać masowo chorych to wielu twierdziło że za 2 miesiące wszyscy o tym zapomnimy. Minął miesiąc a sytuacja na razie się nie poprawia.
1
@Gomess Generalnie kranowa w Polsce jest ok i nadaje się do picia. Problem może być z rurami wodociągów które mają już swoje lata i potrafią zasyfić wodę
0
@bartekmess Niektórzy sobie śmieszkują, ale sytuacja może być różna. Nie mam nawet na myśli zachorowań i ofiar a to jakie to może mieć skutki ekonomiczne. Chiny mocno przystopowały, jakby w Europie zaczęło się dziać coś podobnego to każdy z nas to odczuje
0
Co do sytuacji we Włoszech. Mam spore obawy, że tam jest dużo więcej zarażonych osób. Jest już niemal 200 potwierdzonych przypadków. Już nie da się skontrolować tego od kiedy wirus zaczął się tam rozprzestrzeniać i kto przebywał z zarażonymi. Ten koronawirus może i nie ma dużej śmiertelność, ale widać że bardzo łatwo się przenosi. Niektórzy patrzą tylko na przypadki śmiertelne zapominając, że wirusowe odmiany grypy to bardzo ciężkie choroby i nawet wyleczone mocno dają organizmowi w kość. Jeżeli na wiosnę nie będzie poprawy ze względu na wzrost temperatury to sytuacja będzie naprawdę nie ciekawa.
0
@ChihuahuaFCB Ale o co chodzi? Przecież slimaki pewnie są droższe od tych warzyw. Weź go wszamaj a nie wymyślasz xD
3
@krzychu1526 Ja mam wrażenie, że politycy od czasu do czasu celowo robią takie głupoty żeby później było gadane przez miesiąc tylko o tym. A w tym czasie prawdziwe problemy schodzą na dalszy plan. To zagrywka stara jak świat
0
@student97r transmisja na Canal+?
2
@AmigoBlancos Jednak pęknięta kość to nieco inny rodzaj kontuzji niż u Dembele. Francuz ciągle ma urazy mięśniowe najprawdopodobniej wynikające z jego pierwszej kontuzji w Barcie. A Hazard miał teraz po prostu pecha i tyle, to nie jest uraz który będzie się odnawiał.
4
Miałem się powstrzymać, ale jednak włączę. Wybaczcie
0
@Volk A Valencia? Myślę, że mają jeszcze szanse ;)
0
@KapiFCB Ja nie mam się za jakiegoś alkoholowego znawcę, ale w studenckich czasach to potrafiło się wypić minimum 0,5 l na głowę z kumplami w 3-4 godziny i absolutnie żaden z nas nie był jakiś mocno "zawiany". A na takim weselu gdzie się tańczy i dużo podjada to myślę, że ze 2 takie połóweczki wchodzą śmiało.
0
@Hushovt Wiadomo już jaka była przyczyna śmierci?
5
@masakrator05 Jak Barca przegrywa to 90% użytkowników pisze że można wyłączyć. A przypominam, że to tylko durna piłka nożna
0
@Volk komentarz taktyczny
1
@masakrator05 Ja obstawiam że jakby ktoś chciał w ten sposób bronić wyniku to straciłby kilkadziesiąt goli. Przypuszczam gola co 3-4 minuty
0
@masakrator05 Jakby przez 90 minut jedna drużyna tylko strzelała to prędzej czy później ktoś zerwał by pajęczynę z ona. No chyba że sami korlszykarze by tam stali ale między ich głowami i tak byłaby luka
1
@masakrator05 Nikt nie odbierze takiej taktyki. Uwierz mi, że w taki sposób nie da się nie stracić bramki