ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@KamQiX Ja wczoraj rozmawiałem z jedną osobą która twierdziła, że kościoły nie powinny być zamknięte nawet jak będzie tak jak we Włoszech. Argumentowała to tym, że szkoły to jest obowiązek dla uczniów, a chodzenie do kościoła jest dobrowolne.
Jak powiedziałem, że chodzenie do kina, na imprezy czy do teatru też nie jest obowiązkowe, a mimo to zamykają to już nie było za bardzo kontrargumentów.
14
@KamQiX Ja jak byłem wczoraj na zakupach to łapałem się za głowę. Nie było już makaronów i ryżu, ale niektórzy pakowali po 40 opakowań herbaty i kawy. No bez jaj, rozumiem zrobić zapasy jedzenia żeby jak najrzadziej wychodzić, ale ile oni tej herbaty i kawy piją?
Ludzie po prostu ulegają panice i jak widzą puste półki to kupują cokolwiek byle mieć pełny wózek.
0
Teraz jedynym meczem LM jaki mógłby się teoretycznie odbyć jest Barcelona-Napoli, ale w Hiszpanii też się nie ciekawie robi więc i na to nie ma najmniejszych szans. Juventus nie może grać, Real nie może grać, Chelsea nie może grać. UEFA ma podjąć decyzję 17 marca.
Powinni jak najszybciej wydać komunikat o zawieszeniu europejskich rozgrywek i nie trzymać drużyn grających w LE w niepewności. Czy może będą kontynuować ten kabaret i poproszę Juventus, Real i Chelsea i pewnie jeszcze inne kluby o wycofanie się z rozgrywek?
4
U żony premiera Kanady Justina Trudeau zdiagnozowano koronawirusa - podaje agencja AP.
Koronawirusa stwierdzono również u piłkarza Chelsea Londyn Calluma Hudson-Odoi - podaje agencja AFP.
No nieźle. Duże prawdopodobieństwo, że premier Kanady też go ma. Z jednej strony informacja jest zła bo pokazuje, że zarażonych jest już bardzo dużo , ale z drugiej strony oznacza to, że u wielu przebieg choroby musi być łagodny.
4
@Tasde Z jednej strony tak, ale z drugiej sportowcy, aktorzy, politycy to ludzie którzy są niemal ciągle w podróży, przebywają dużo na lotniskach i mają dużo większe szanse na zarażenie niż zwykli ludzie. A do tego testy zrobią im bez problemu, a u zwykłego człowieka nie koniecznie.
0
@kibic barcy Też się tego obawiam. Mam kuzyna na Wyspach i mówi, że taka sama sytuacja. Kompletnie olewają wszystko, a zakażonych też nie mało. Z dnia na dzień robi się coraz gorzej i ciężko cokolwiek przewidzieć.
0
Mam tylko ogromną nadzieję, że Hiszpania, Francja, Holandia czy jakiś inny kraj nie znajdą się w podobnej sytuacji co Włosi. Wtedy w Europie strasznie ciężko będzie to zwalczyć i będziemy zamknięci nie wiadomo jak długo
0
@Mihcim Nie siej paniki, teraz robią mniej testów ale apogeum epidemii mają za sobą. Oczywiście będą tam kolejny przypadki, ale już będą to na bieżąco leczyć. Nie powinni już mieć wysypu zachorowań
0
@Barca1992 normalnie to nie jest jakieś bardzo uciążliwe, ale teraz szambo wybiło i bzdura pogania bzdure
18
Fake newsy powinny być karane (wiem, że to nierealne), to jest już jakaś plaga. Przeglądanie mediów społecznościowych w obecnej chwili jest mega irytujące. Co chwilę trafia się na jakieś brednie wyssane z palca.
1
@LuisSalvano Contagion-Epidemia strachu. Film pod pewnymi aspektami przedstawia sytuację podobną do tego co mamy teraz na świecie
2
@Dzemix111 Weź pod uwagę, że szybciej się umiera niż zdrowieje Za jakiś czas liczba wyleczonych powinna zacząć znacze przewyższać zgony
0
Dobrze, że sytuacja w Chinach się uspokaja, jakby tam wciąż było źle i kraje europejskie wiedziałby, że prawdopodobnie muszą pozamykać granice na kilka miesięcy to dopiero byłby chaos i panika, skoro już teraz ludzie w większości oszaleli. A najlepsze, że większość z nich jeszcze 2 tygodnie temu miała całkowicie olewcze podejście twierdząc, że Nas to nie dotyczy.
0
Włochy znowu ponad 2000 wykrytych i 189 zgonów. Możemy mówić, że to takie europejskie Wuhan. Nadal się zastanawiam jak oni do tego dopuścili
0
@krissu8 Moim zadaniem dłużej. Chinom zajęło to 3 miesiące, ale w Europie wiele krajów nie podejmuje koniecznych działań. Ja stawiam, że marzec, kwiecień i maj to będą trudne miesiące. Liczę że czerwiec, najpóźniej lipiec i wszystko wróci do porządku. Oprócz stanu gospodarek wielu państw
0
UEFA jest śmieszna. Proponuje aby kluby wycofały się z rozgrywek. Przekłada spotkania choć i tak wiadomo, że w marcu nie ma szans tego rozegrać. Powinni zawiesić i już. Niech nikt nie gra, a nie jedni grają drudzy nie. Do Euro dużo czasu więc rozumiem, że tu narazie nie ma co podejmować decyzji, ale przeciąganie LM na siłę wydaje się nie mieć sensu.
0
@masakrator05 Wiem, że część sama by się zatratowała w marketach
13
Polska zaczyna wchodzić w bardzo ważny moment. Już jest tyle potwierdzonych osób, że nawet nie mają szans dotrzeć do osób które były w kontaktach z chorymi Myślę, że każdy z Nas podchodzić do tego bardzo poważnie. Nie powinniśmy w żaden sposób tego lekceważyć. Nie mówię żeby się zamykać w domach, ale myślę że można ograniczyć się do tego, że wychodzimy kiedy naprawdę to jest konieczne. Jeżeli to zlekceważymy to zapłacimy za to tak jak Włosi.
1
Prawda jest taka, że zaraz wszystkie rozgrywki w Europie zostaną zawieszone. To już nie jest zbyt sprawiedliwa rywalizacja, do tego mecze bez kibiców i brak emocji. Bez sensu to przeciągać na siłę. Nie wiemy jak to się rozwinie, ale najprawdopodobniej zaraz cały sport na świecie wstrzyma rozgrywki. Bardzo wątpię że Euro się odbędzie, IO też wydają się oddalać. Ale to nie jest najważniejsze.
Musimy wszyscy przejść z rozsądkiem przez to wszystko bo inaczej jeszcze długo świat będzie stał na głowie.
2
Ludzie po co wy stoicie w tych kolejkach? Jeżeli jest już naprawdę sporo zarażonych osób to zaraz będzie jeszcze więcej przez to że ludzie stoją jeden na drugim w gigantycznych kolejkach. Ja wpadłem do małego sklepu, zrobiłem normalne zakupy, może zapłaciłem trochę drożej, a to co się odwala w marketach to już paranoja.
0
No i tak oto w 3 miesiące zupa z nietoperza w sprawiła, że świat stoi na głowie.
A co do Amerykanów to mogą sobie zawieszać podróże, tym lepiej dla Nas. Jestem pewien, że mają tam już bałagan nie mniejszy niż w Europie. Nie wygląda to u nich w liczbach tak źle, ale zrobili śmiesznie małą liczbę testów.
2
@barcelonaLM Też tak myślę, ale to tylko nasze zgadywanie. 3 tygodnie temu większość z Nas nie traktowała tego aż tak poważnie i nikt nawet nie myślał, że gdzieś w Europie będzie aż tak źle.
0
@Criss18Barca Oby Stoch utrzymał lidera, bo pewnie przyznają tak jak będzie
1
@barcelonaLM Te kilkanaście tysięcy dziennie w Wuhan to był tylko jeden dzień i to była tylko korekta danych. Tak przeważnie było 3-4 tysiące, a we Włoszech mówimy o około 1,5 tysiąca nowych przypadków dziennie.
0
@Homeopata8989 masz źródło bo nie mogę znaleźć?
0
@Chaoss Według danych są blisko wyleczenia wszystkich zakażonych. Tyle, że większość fabryk nadal zamknięta, jak zaczną się powroty może być znów nie za wesoło
0
@itmustbejoke A co z ligami krajowymi?
1
Tak teraz sobie rozkminiam, że chyba w Europie wzrost pozytywnych wyników był niedługo po tym jak Ramsey strzelił gola. On staje się naprawdę niebezpieczny, niech lepiej kończy karierę.
2
Może to zabrzmi trochę okrutnie, ale dzięki Ruganiemu zobaczymy jak łatwo rozprzestrzenia się wirus. Jak za jakiś czas potwierdzą u kolejnych piłkarzy Juventusu to lipa, jak nikt więcej nie będzie miał wirusa to nie jest tak tragicznie z tym zarażeniem
0
Całkiem niezły meczyk na pożegnanie