ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślicie, że co po tych 2 tygodnia ograniczeń oraz zamkniętych sklepów i szkół? Przedłużenie czy może już zaczną w miarę możliwości otwierać?
0
@l0Messini A czy robili już jakiś wywiad co do tego z kim ostatnio przebywałeś? Czy dopiero zaczynają to robić po zrobieniu testu i jak wynik pozytywny?
0
@Chaoss wczoraj podobno zrobiono 1500 testów, ale oni chyba jeszcze nie mają z tego wyników. Wiadomo jak długo się czeka?
0
Coraz więcej piłkarzy zarażonych. A jak wszystko zawieszano to niektórzy tutaj uważali, że nadal trzeba nadał grać, ale przy pustych trybunach. Widać teraz jakie to by było nierozsądne.
1
@Danny Gaucho U mnie w małym mieście też mało ludzi widać. Gdzieniegdzie jakieś niewielki grupki ludzi spacerują, ale więcej raczej młodych niż starszych.
2
@pyku91 Wiem, że u niektórych pracujący na produkcji pojawiają się w głowie myśli, że inni nie muszą chodzić do pracy, a wy musicie i się narażacie pracując po kilkadziesiąt osób.
Takie osoby powinny jednak zrozumieć, że należą do społeczeństwa, a gospodarka musi funkcjonować.
Wiem, że łatwo mówić z daleka, ale ja gdybym pracował w takim zakładzie to mimo wszystko uważałbym, że zakłady muszą działać. Najwyżej postarałbym się, jak najbardziej odizolować od najbliższych żeby ryzyko było jak najmniejsze.
0
@Robert_Kubica Gdzie będzie transmisja?
0
@tadzik447 To najpierw na Orlen po bańkę płynu trzeba zajechać :D
0
@Leooo Będziesz nam relację na żywo zdawał.
2
@Krzywy95 Jednak to co dzieje się we Włoszech uzmysłowiło większości społeczeństwa, że musimy naprawdę być rozsądni i stosować się do zaleceń bo inaczej będzie tylko gorzej.
0
@DonAndresFCB Przecież ja w to kompletnie nie wierzę. Myślałem, że większość załapie, że chciałem pokazać jakie brednie on opowiada. 17 marca to my pewnie zaczniemy wchodzić w najgorszy okres zachorowań.
1
@tobiasson92 Nie wyrokujmy. Wybory są w maju, ja nie mam wątpliwości że jak sytuacja nie poprawi się znacząco, to przełożą wybory.
0
@Ilona_VeB Ten wirus chyba, aż tak łatwo nie przeskakuje:)
0
@tobiasson92 On ponoć widzi te numery, ale przez mgłę i nie może ich dokładnie odczytać.
0
@darek60 Ale on przewidział, wiec co Ty gadasz?
0
Choć generalnie w Europie sytuacja jest zła, to są jakieś nadzieje, że być może zaraz to się skończy.
Wszakże jasnowidz Jackowski przewidział, że 17 marca epidemia w Polsce przestanie się rozwijać. Czekamy :)
0
@tobiasson92 Kidawa Błońska to swoimi wypowiedziami w ostatnim czasie to chyba też nie zwiększyła sobie poparcia. Teraz to tyle wiadomo, że nic nie wiadomo.
0
@barcelonaLM Miałem na myśli te wszystkie epidemie o których było głośno i media nakręcały problem, ale koniec końców zagrożenia nie było. Świńska grypa była groźna, ale czemu w takim razie nie spowodowała takiego paraliżu na świecie? A Hiszpanka to już chyba inny kaliber bo ona przeszła i zniknęła, ale zebrała okrutne żniwo.
1
@Chaoss Ale o co Ci chodzi? Jak byłeś pobiegać to dobrze. Mogę tu siedzieć 24/h i nic Ci do tego. Nazywaj to jak chesz, mogę być według Ciebie "panikarzem" czy jak tam sobie chcesz. Jak w takim razie nazwać tych co oblegają markety od 3 dni i robią jakieś irracjonalne zapasy? Ja poszedłem zrobiłem w miarę normalne zakupy na 3-4 dni żeby unikać tych kolejek.
Nikt się nie czepia tylko tobie coś przeszkadza.
1
@barcelonaLM Pewnie testów brak
1
@Janiama Nie ma też co panikować, ale prawda jest taka, że nie ma na La Rambli człowieka który wie jak to się skończy. Jeden ma większa wiedzę, drugi mniejszą, jednak teraz trzeba tylko czekać bo co nam więcej pozostało?
0
@tobiasson92 Teoretycznie tak, ale chyba nie ma na to dobrego rozwiązania. W Australii kolejki do marketów na 300m, w UK coraz większy niepokój, dwóch znajomych już planuje stamtąd spadać. W USA dopiero uderzy. Paradoksalnie to zaraz najstabilniej będzie chyba w Azji, w 2 miesiące wywróciło się to do góry nogami.
0
@Janiama Nawet jeżeli nie będzie szczepionki to większość przechodzi łagodnie, i się uodparnia. Ludzkość nie wymrze, ale pewnie dopadnie nas taki kryzys, że dekadę będziemy się zbierać
0
@itmustbejoke dasz radę, jeszcze tylko XXX dni
6
3 tygodnie temu jak pojawiało się info o ognisku koronawirusa w Lombardii to 99% La Rambli twierdziło, że nie ma co się obawiać. Przejdzie jak wszystkie epidemie XXI wieku.
A teraz siedzimy i słuchamy jak premier zapewnia Nas, że nie braknie nam żywności, a w bankach nie braknie gotówki. Chyba coś poszło nie tak ;)
Ja też należałem do grupy niedowiarków żeby nie było :)
1
@Janiama Większość źródeł mówi, że opracowanie szczepionki i jej udostępnienie to minimum rok. Jeżeli szczepionka jest już niemal gotowa i będzie za 2-3 miesiące to nie ma opcji, że nie zaczęli jej produkować przed epidemią w Wuhan. Ale ja nie wierzę w teorie spiskowe, a szczepionka najprawdopodobniej dopiero 2021.
0
@Katalończyk 99 A mnie zastanawia co my zastaniemy jak wyjdziemy z tych domów? Niektórzy to naprawdę mogą nie mieć do czego wracać.
0
@ElPonczato Nie myślisz o ewakuacji?
0
@robsesh ja to bym ich pchnął i niech sobie płyną w ten ocean
0
@FranzMaurer ja tylko odnoszę się do tego co było wstawiane na La Rambli, że premier UK tak przewiduje