ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM i jak ta myślę to piłkarze Interu też powinni zostać objęci kwarantanną, a z Lyonem grali już chyba 2 tygodnie temu więc tu raczej nie ma problemu
1
@barcelonaLM To nie chodzi o to czy zaraził. Teraz zgodnie z procedurami piłkarze Juventusu powinni być objęci kwarantanną
0
@Hushovt Podobno W Danii podali info o zamknięciu szkół i innych instytucji publicznych i ludzie też rzucili się do sklepów.
0
@masakrator05 Bo grali chociażby z Interem? Czyli teraz Inter musi też być obserwowany. A do tego również być może Lyon bo nie wiadomo od kiedy ma koronawirusa i tak domino leci do kolejnych zespołów.
5
Niech to zawieszą, może sytuacja się na tyle uspokoi, że UEFA usiądzie i pomyśli jak to pogodzić z Euro, ale na ten moment to już nie jest śmieszne. Jedni grają bez kibiców, drudzy z pełnym stadionem. Niektórzy nie mogą teoretycznie jechać na mecz(Napoli), a niektórzy mają koronawirusa w drużynie. Jest już taki bałagan, że ja tego inaczej nie widzę jak zawieszenie i czekanie.
0
@viscajasiek Dlatego niech to zawieszą, może sytuacja się na tyle uspokoi, że UEFA usiądzie i pomyśli jak to pogodzić z Euro, ale na ten moment to już nie jest śmieszne. Jedni grają bez kibiców, drudzy z pełnym stadionem. Niektórzy nie mogą teoretycznie jechać na mecz(Napoli), a niektórzy mają koronawirusa w drużynie. Jest już taki bałagan, że ja tego inaczej nie widzę jak zawieszenie i czekanie.
5
Powiedzmy sobie szczerze, ta LM już nie ma sensu. Pewnie za jakiś czas potwierdzą u kogoś z Napoli albo Atalanty. Ten mecz Liverpool dał nam parę goli, była dogrywka ale to najprawdopodobniej koniec wielkiego futbolu w tym sezonie
1
@Nieznajomy https://x.com/fabrizioromano
1
@Nieznajomy https://x.com/fabrizioromano
0
Piłkarz Juventusu Daniele Rugani miał pozytywny wynik na obecność koronawirusa.
0
A tymczasem Włosi zamknęli już wszystko oprócz sklepów spożywczych i aptek. Restauracje, bary itd. pozamykane
1
@MesQueUnClub_87 Pewnie jak Włosi im podpowiedzą, że są w d**ie i już tego nie ogarną.
1
@FafitFCB I właśnie dlatego powinni to zawiesić i już, nawet jakby był mecz bez publiczności to oni staliby pod stadionem i tyle.
6
@Xwowrak To są pewnie jakieś fake newsy jakich teraz mnóstwo
0
@SuperVegeta A ja uważam, że to granie jest już bez sensu. Nawet logistycznie ciężko to rozwiązać, co np z mieczem w Juve? We Włoszech nie wolno grać, a kto wie czy zaraz kolejne kraje nie wprowadzą czerwonych stref. Mecze w LE odwołane, terminarze robią się napięte.
A poza tym jak są mecze bez kibiców to Ci stoją pod stadionem. Nie będzie meczów, nikt nie będzie tam stał.
2
@NaFazieHitman Teraz to już umiera prawie 200 osób nie w ciągu tygodnia, a w ciągu doby.
13
Hmm tak sobie myślę, że jakby w La Liga wzięli mistrza po 19 kolejkach to moglibyśmy powiedzieć, że Valverde zdobył 3 mistrzostwa z rzędu.
0
W Hongkongu zakażenie koronawirusem wykryto u kobiety, która 10 dni wcześniej zakończyła dwutygodniową kwarantannę – przekazały miejscowe służby medyczne. Podejrzewa się, że przyczyną był ponadprzeciętnie długi okres inkubacji choroby Covid-19.
Jeszcze tego brakowało żeby okres inkubacji był dłuższy. Wtedy kwarantanny musiałby trwać dłużej.
1
@Piotr89Sand Dzięki za obszerną odpowiedź. Oby tylko twój scenariusz był daleki od tego co nad czeka
0
@Barcelismo Włosi ewidentnie nie ogarniają. Oby jakiś kolejny kraj nie poszedł tą samą drogą bo do kolejnej zimy nic nie otworzą.
4
@barcelonaLM To nie zmienia jednak faktu, że nikt nie wprowadzał czerwonych stref i nikt nie odwoływał niemal wszystkich imprez.
2
Tak sobie siedzę i rozkminiam o co chodzi? Była sobie świńska grypa którą miało miliony, a tysiące umarły. Nawet w Polsce z tego powodu umarło ponad 100 osób. Nikt nie zamykał szkół, nikt nie zawieszał wydarzeń sportowych, nikt nie gromadził zapasów jak głupi. Oczywiście, koronawirus wydaje się sporo groźniejszy.
Jednak na czele państwa siedzą osoby które 100 razy zastanowią się zanim podejmią decyzję, a mimo wszystko podejmują zdecydowanie kroki narażając gospodarkę na spowolnienie.
2 tygodnie temu nawet przez chwilę nie myślałem, że będą wprowadzane takie kroki. Teraz już po prostu nie zgaduje jak to się skończy i kiedy bo nie mam zielonego pojęcia. To niewątpliwie już jest epidemia inna niż wszystkie które były za mojego życia. W każdym bądź razie to że, żyjemy w Europie XXI wieku nie znaczy, że bardzo śmiertelne epidemie nie mogę nas doświadczyć. I już wiem, że wtedy część umrze z powodu choroby, a część pewnie się gdzieś zatratuje bo taka będzie panika.
0
@beznicku1000 Mieszka kilkadziesiąt kilometrów ode mnie więc i tak byśmy nie oglądali meczu razem. On tylko powiedział, że mają być gotowi na służbę non stop, a sam niewiele więcej wie. Ale chyba bez podstaw takich zaleceń nie wydają.
0
Możecie w to wierzyć albo nie. Mój brat jest policjantem niedaleko Wawy i dzwonił, że mają zalecenia być gotowi do służby 24 h/ na dobę. Podobno sytuacja jest nie za ciekawa. To nic pewnego, ale możliwe że osób z wirusem jest dużo więcej
0
Narzeczona jest właśnie na zakupach i dzwoniła, że jak żyje to czegoś takiego nie widziała. Większe kolejki jak na święta, mieszkamy w niewielkiej miejscowości.
0
@VamosGirl Jak to zaraz wystrzeli w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji itd to po prostu Europa musi się na jakiś czas zamknąć, może to wydaje się przesadzone, ale nie jest wykluczone. Zresztą wydaje mi się, że w USA zaraz też będzie ładny bałagan
26
Sytuacja jest coraz poważniejsza i może to nie czas na żartowanie, ale Liverpool to już niech nigdy nie walczy na poważnie o mistrza. Nawet natura zbuntowała się przeciw temu aby zdobyli mistrzostwo. Niech sobie zdobywają LM wtedy nic się nie dzieje.
Dodatkowo niech Ramsey przestenie strzelać gole bo ta klątwa jest coraz silniejsza.
2
@Explode A moim zdaniem nie ma szans na mecz Juventusu. Chyba, że na neutralnym terenie
1
@draxidox Zaraz będzie sprawiedliwość. Większość rozgrywek zostanie zawieszona i tyle. LM też tego nie uniknie.
0
@NeroTFP Dentysta nie przyjmuje bo nie ma maseczek