0

@Bobo25 Ta jasne, bo uwierzę że nie zrobiłeś pierwszej pracy domowej. W przedszkolu i na początku 1 klasy nikt nie był taki odważny :D Dopiero później człowiek poznał cały system i zrozumiał że czasami można to olać :D

1

@VanBest AC II w momencie którym wyszła to była naprawdę kozacka gra i spędziłem przy niej najwięcej godzin. Zresztą wszystkie części z Eziem były świetne.

0

W ostatnich latach w półfinałach LM był często "czarny koń"(Monaco, Roma, Ajax) na którego przed sezonem nikt nie stawiał. W tym sezonie czuję że to będzie ktoś z dwójki Atalanta/ RB Lipsk. Ja osobiście obstawiam że większe szanse na to ma niemiecki zespół

1

@dmcteam Obok Laskowskiego to drugi komentator na TVP którego nie chce się przełączyć. A na Polsacie? Jak odejdzie Borek to nie będzie miał kto komentować

3

Kto to jest ten główny komentator na TVP 1? Całkiem przyjemnie się go słucha

1

@Quahoo Ja też rozglądałem się niedawno za butami i akurat trafiła się promocja na Lacoste Evara na Sizeer. Zapłaciłem 309 zł ale jestem z nich tak zadowolony, że bez wachania zapłaciłbym cenę bez promocji, czyli 400 zł.

1

@NeroTFP I pewnie tak będzie że dzisiejsze mecze pod względem atrakcyjności widowiska będą lepsze niż te wczorajsze.

1

@dv7wisnia No tak, w tamtym roku pokazali przecież z Juve jak się broni zaliczki z własnego stadionu i nie robi w pieluchy. Zagrali równie żenujący rewanż jak i my z Liverpoolem tylko Juventus nie potrzebował więcej bramek bo pewnie i tak by im wpakowali.

0

@Visca1234 8 ostatnich minut 2 połowy obejrzałem bez zacinania. Oby i w drugiej nie cięło. Dzięki wielkie

0

można prosić jakąś dobrą transmisję na Liverpool?

0

Macie może jakiegoś streama do łączonej transmisji?

0

@mariosss20 Ja to bym jeszcze dorzucił hiszpańskiej i angielskiej lidze po jednym zespole do LM. Mistrz Polski w LM i tak nie gra, a ja chcę oglądać piłkę na najwyższym poziomie, a nie przeciętne drużyny.

0

@Triv44 Contratiempo dobry film, ale u mnie nie znalazłby się nawet w TOP 3 filmów z tego gatunku. Ciężko mi tak na szybko wytypować ale number one to zdecydowanie Wyspa tajemnic.

1

@ArterkHD Ale jak to? Jakieś 80% ludzi tutaj twierdziło, że Suareza trzeba zastąpić. I jako potencjalnych następców podawali tak śmieszne nazwiska, że szkoda gadać

1

@NeroTFP Szaranowicz w skokach generalnie był ok. Ale na takich mistrzowskich imprezach potrafił tak wspaniale oddać emocje jak żaden inny komentator. Gorzej że Szpakowskim w piłce, tu to od dawna jest dramat i ja osobiście nie mogę tego słuchać.

1

@Witekk10 Słabą grą w ataku

0

@kulek22 Powinniśmy mieć 99% posiadania piłki. Rywale powinni mieć piłkę tylko po wznowieniu gry.

1

@PatrychoO Ja oglądam na bieżąco co tydzień i jest dobrze. Co prawda historia idzie w nieco innym kierunku niż oczekiwałem, ale serial trzyma poziom. Mi podpasował bo akurat miałem ochotę obejrzeć coś z tajemnicą w tle.

0

@PatrychoO Oglądasz Outsidera?

0

@PanPatrykk Barca z taką grą na wyjazdach to może jest faworytem, ale meczów na CN, a nie żadnej LM. Jeżeli nie poprawią gry to może się to skończyć blamażem na wyjeździe, tak jak w ostatnich latach

5

Jedno z bardziej niesprawiedliwych zwycięstw Krafta. Już ciul z tym że skoczył 5 m przed zieloną linią. Ale to lądowanie to było na 18,5 maks

0

Przejrzałem ich. Celowo puścili Stocha na stracenie żeby później odwołać. Kraft wygrał ale Polacy ich nie zjedzą bo nasi popsuli skoki. Znaleźli na nas sposób skubańce

6

Poproszę takie warunki dla Krafta skoro zawsze ma najgorsze

3

@SonBarcaGoku Myślę że z City uciekną absolutnie wszyscy piłkarze i w przyszłym sezonie spadną. Do tego będą mega wyprzedaże i będzie można za "grosze" wyrwać ich najlepszych piłkarzy

5

Warunki trochę popsuły konkurs

0

@Triv44 to chyba muszą mieć niezły bałagan skoro nie pozwalają jechać Royuo

1

@kamilos1214 No wiesz pewnie znajdą się jacyś "fani" i swoimi 10 podniosą średnią. Jak kiedyś będzie w TV to z ciekawości spróbuję obejrzeć żeby zobaczyć jaki horror nam zafundowali :D

0

@Triv44 A czemu ta federacja go nie bierze skoro przecież to ich najlepszy zawodnik? I do tego wciąż z szansami na KK

0

@Transu96 Co to k****a jest? Coś czuję film ze średnią ocenę w granicach 3.0-4.0

0

@karlu105 Ja wiem, że wiatr zmienia się w trakcie lotu i często linia przekłamuje. Tyle że u Krafta to zdarza się bardzo często. Wczoraj było podobnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?