ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Ta jasne, bo uwierzę że nie zrobiłeś pierwszej pracy domowej. W przedszkolu i na początku 1 klasy nikt nie był taki odważny :D Dopiero później człowiek poznał cały system i zrozumiał że czasami można to olać :D
1
@VanBest AC II w momencie którym wyszła to była naprawdę kozacka gra i spędziłem przy niej najwięcej godzin. Zresztą wszystkie części z Eziem były świetne.
0
W ostatnich latach w półfinałach LM był często "czarny koń"(Monaco, Roma, Ajax) na którego przed sezonem nikt nie stawiał. W tym sezonie czuję że to będzie ktoś z dwójki Atalanta/ RB Lipsk. Ja osobiście obstawiam że większe szanse na to ma niemiecki zespół
1
@dmcteam Obok Laskowskiego to drugi komentator na TVP którego nie chce się przełączyć. A na Polsacie? Jak odejdzie Borek to nie będzie miał kto komentować
3
Kto to jest ten główny komentator na TVP 1? Całkiem przyjemnie się go słucha
1
@Quahoo Ja też rozglądałem się niedawno za butami i akurat trafiła się promocja na Lacoste Evara na Sizeer. Zapłaciłem 309 zł ale jestem z nich tak zadowolony, że bez wachania zapłaciłbym cenę bez promocji, czyli 400 zł.
1
@NeroTFP I pewnie tak będzie że dzisiejsze mecze pod względem atrakcyjności widowiska będą lepsze niż te wczorajsze.
1
@dv7wisnia No tak, w tamtym roku pokazali przecież z Juve jak się broni zaliczki z własnego stadionu i nie robi w pieluchy. Zagrali równie żenujący rewanż jak i my z Liverpoolem tylko Juventus nie potrzebował więcej bramek bo pewnie i tak by im wpakowali.
0
@Visca1234 8 ostatnich minut 2 połowy obejrzałem bez zacinania. Oby i w drugiej nie cięło. Dzięki wielkie
0
można prosić jakąś dobrą transmisję na Liverpool?
0
Macie może jakiegoś streama do łączonej transmisji?
0
@mariosss20 Ja to bym jeszcze dorzucił hiszpańskiej i angielskiej lidze po jednym zespole do LM. Mistrz Polski w LM i tak nie gra, a ja chcę oglądać piłkę na najwyższym poziomie, a nie przeciętne drużyny.
0
@Triv44 Contratiempo dobry film, ale u mnie nie znalazłby się nawet w TOP 3 filmów z tego gatunku. Ciężko mi tak na szybko wytypować ale number one to zdecydowanie Wyspa tajemnic.
1
@ArterkHD Ale jak to? Jakieś 80% ludzi tutaj twierdziło, że Suareza trzeba zastąpić. I jako potencjalnych następców podawali tak śmieszne nazwiska, że szkoda gadać
1
@NeroTFP Szaranowicz w skokach generalnie był ok. Ale na takich mistrzowskich imprezach potrafił tak wspaniale oddać emocje jak żaden inny komentator. Gorzej że Szpakowskim w piłce, tu to od dawna jest dramat i ja osobiście nie mogę tego słuchać.
1
@Witekk10 Słabą grą w ataku
0
@kulek22 Powinniśmy mieć 99% posiadania piłki. Rywale powinni mieć piłkę tylko po wznowieniu gry.
1
@PatrychoO Ja oglądam na bieżąco co tydzień i jest dobrze. Co prawda historia idzie w nieco innym kierunku niż oczekiwałem, ale serial trzyma poziom. Mi podpasował bo akurat miałem ochotę obejrzeć coś z tajemnicą w tle.
0
@PatrychoO Oglądasz Outsidera?
0
@PanPatrykk Barca z taką grą na wyjazdach to może jest faworytem, ale meczów na CN, a nie żadnej LM. Jeżeli nie poprawią gry to może się to skończyć blamażem na wyjeździe, tak jak w ostatnich latach
5
Jedno z bardziej niesprawiedliwych zwycięstw Krafta. Już ciul z tym że skoczył 5 m przed zieloną linią. Ale to lądowanie to było na 18,5 maks
0
Przejrzałem ich. Celowo puścili Stocha na stracenie żeby później odwołać. Kraft wygrał ale Polacy ich nie zjedzą bo nasi popsuli skoki. Znaleźli na nas sposób skubańce
6
Poproszę takie warunki dla Krafta skoro zawsze ma najgorsze
3
@SonBarcaGoku Myślę że z City uciekną absolutnie wszyscy piłkarze i w przyszłym sezonie spadną. Do tego będą mega wyprzedaże i będzie można za "grosze" wyrwać ich najlepszych piłkarzy
5
Warunki trochę popsuły konkurs
0
@Triv44 to chyba muszą mieć niezły bałagan skoro nie pozwalają jechać Royuo
1
@kamilos1214 No wiesz pewnie znajdą się jacyś "fani" i swoimi 10 podniosą średnią. Jak kiedyś będzie w TV to z ciekawości spróbuję obejrzeć żeby zobaczyć jaki horror nam zafundowali :D
0
@Triv44 A czemu ta federacja go nie bierze skoro przecież to ich najlepszy zawodnik? I do tego wciąż z szansami na KK
0
@Transu96 Co to k****a jest? Coś czuję film ze średnią ocenę w granicach 3.0-4.0
0
@karlu105 Ja wiem, że wiatr zmienia się w trakcie lotu i często linia przekłamuje. Tyle że u Krafta to zdarza się bardzo często. Wczoraj było podobnie