ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicsportu Czyli w niedzielę można dostać podmuch i wygrać albo przepaść całkowicie.
0
@cules100pro Predazzo było Ok, Zakopane też, TCS w miarę ok, chyba tylko w 3 konkursie były problemy, Titisee też ok, a w Engelbergu w pierwszym konkursie też było w porządku. Tyle pamiętam, aż takiej tragedii jak w Willingen się zapowiada to nie było
3
@kibicsportu Widzę, że w ten weekend to chyba będzie parodia skoków
0
@NeroTFP Porównywalne. Ciężko to ocenić
1
@NeroTFP A skok Małysza przypadkiem nie był najdłuższy? Czytałem gdzieś kiedyś, że to Adaś skoczył tam najdalej tylko wtedy nikt się nie spodziewał takich odległości i to było mierzone na oko.
2
Messi postanowił, że Ter Stegen ma odejść. I aby nie było podejrzeń że to przez konflikt ma po prostu tak grać żeby już nikt w klubie go nie chciał.
0
Mecz na słabym poziomie, ale tego komentarza nie da się słuchać
4
Alba to jest tak irytujący piłkarz, że jakbym grał w drużynie przeciwnej to chyba bym nie wytrzymał i mu wy***ał. Tak dla zasady
4
Messi w ogóle nie podaje do Griezmanna. To wygląda tak jakby dla Leo nie było Francuza na boisku :/
0
@Gall Blizzard to niestety już nie zawsze gwarancja jakości. Diablo III to też był dla mnie mega zawód, spędziłem przy nim pewnie z 10 razy mniej czasu niż przy Diablo II
0
@Artsss I ta zawiecha Messiego. Wygląda jakby słabo kontaktował co się dzieje :D
0
@Klaudix A wiesz co by było gdyby Neymar nie poleciał na kasę i nie poszedł do PSG? Nie kupilibyśmy Dembele za taką chorą kasę, a i Cou nie wiadomo czy by przyszedł. Kto wie może z Neyem nawet udałoby się nie skompromitować 2 razy w LM i wygrać. W Barcy dzieje się źle od lat, ale odejście Neya to była jedna z większych porażek zarządu, tym bardziej że pieniądze za niego wyrzuciliśmy w błoto.
0
@matirix20 Far Cry 3 też był genialny. Później już ta forma mi się przyjadła, ale jednak 3 to był powiew świeżości zrealizowany na najwyższym poziomie. Moje oceny 10/10 to:
1. Wiedźmin 3 z dodatkami
2.Trylogia Batman Arkham jako całość
3.Mass effect 2
4. Far Cry 3
5. Fallout 2
Jakbym miał wyróżnić jedną to chyba Wiedźmin 3
5
Ktoś ostatnio pisał, że widział zdjęcie kuponu z typem na Liverpool za kilkanaście tysięcy, a Kloop zamierza grać rezerwami. Wszyscy się martwili, że koleś przegra ciężko odkładane pieniądze, a tymczasem W The Reds wygrali :D
0
@Keenone Zawsze miałem się za to zabrać, ale jakoś odkładałem. Humor jest podobny jak w Przyjaciele?
0
Większość pisze, że to koniec Dembele w Barcy. Nie byłbym taki pewien, chyba że go wypożyczymy i będziemy płacili tą nie małą pensję to ktoś go przygarnie. W innym wypadku mam dużo wątpliwości czy ktoś podejmie takie ryzyko.
0
@Mudek1 Ja też. Poleci ktoś coś dobrego z podobnym humorem jak Przyjaciele? Teoria Wielkiego Podrywu nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Zacząłem oglądać Biuro, ale po kilku odc nie mogłem się przekonać.
0
@Lenioq Uwierz, chciałbym się mylić, ale bardzo wątpię że będzie z niego jakiś pożytek w Barcy.
0
Teraz dopiero przeczytałem info o Dembele. Jak ostatnio była dyskusja o jego powrocie to napisałem, że w tym sezonie to pożytku z niego nie będziemy mieli i zostałem mocno skrytykowany. Ja już nie wierzę, że on w Barcie zaistnieje.
To nie jest normalne, że 3 sezon z rzędu można powiedzieć, że Dembele jest ale tak jakby go nie było. Nie można w nieskończoność liczyć na takiego zawodnika co więcej czasu się leczy niż gra, a pensje ma niemałą. Być może piłkarsko ma potencjał i mógłby dać wiele dobrego, ale co z tego skoro od 3 lat nie ma okazji tego pokazać. Na ten moment to za Cou i Dembele nie wiem czy 100 mln byśmy dostali.
0
@damianex10 A niektórzy jeszcze liczą, że Liverpoolu to przerżnie.
0
@Persyfl O to chodziło, dzięki. A był jeszcze jeden taki filmik jak idą sobie ludzie ulicą, i zaczynają do nich podbiegać kolesie jakby do bójki tam tamci chcą już uciekać, a Ci tylko przebijają pionę. Kojarzysz?
0
Oglądałem kiedyś na FB taki film jak idzie koleś obok kałuży i udaje, że chce ochlapać drugiego, a tamten odruchowo próbuje uciec uderza o samochód i wpada w kałużę. Chciałem pokazać szwagrowi, jest to gdzieś na YT? Próbowałem znaleźć ale mi się nie udało.
0
Serb tego nie odda. Wygląda więc, że to będzie 17 tytuł WS
0
@BigDaglas A moim zdaniem Nole grał trochę na zmyłkę w 3 secie. Początek mu kompletnie nie wyszedł i miał moment załamania. Później już wiedział, że tego nie wyciągnie więc się nie spinał. W ten sposób liczył, że Thiem nieco się rozluźni widząc, że idzie mu aż tak dobrze.
0
Tak jak się spodziewałem, Serb co najmniej jednego seta przegrał. Myślę jednak, że i tak wygra 3:1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@damianex10 A żebyś wiedział. Przecież wszyscy dobrze wiemy że sportowcy czytają La Ramblę
1
Kraft jest mocny, a warunki wydają się mniej loteryjnie niż wczoraj. Oby tylko Dawid utrzymał 2 miejsce to straci tylko 20 pkt. Kurczę nie chcę żeby Austriak wygrał PŚ bo będzie miał już 2 KK. Już jedną Polakowi odebrał bo jak wygrał to Stoch był drugi, jak teraz Kraft wygra PŚ a Kubacki będzie drugi to przestanę lubić Austriaka.
4
Zawody w Saporro zawsze są jakieś dziwne. Połowa zawodników skacze 115 albo mniej, wielu nie dolatuje do pkt K. A do tego często wygrywa ktoś przypadkowy. Nigdy nie przepadałem za tymi konkursami, po prostu źle się to ogląda
0
@tadzik447 Czyli widzę, że zmiana składu nie zmieniła zajmowanych miejsc. Przykro się patrzy na to wyprawia reszta poza najlepszą trójką.