0

@kibicsportu Czyli w niedzielę można dostać podmuch i wygrać albo przepaść całkowicie.

0

@cules100pro Predazzo było Ok, Zakopane też, TCS w miarę ok, chyba tylko w 3 konkursie były problemy, Titisee też ok, a w Engelbergu w pierwszym konkursie też było w porządku. Tyle pamiętam, aż takiej tragedii jak w Willingen się zapowiada to nie było

3

@kibicsportu Widzę, że w ten weekend to chyba będzie parodia skoków

0

@NeroTFP Porównywalne. Ciężko to ocenić

1

@NeroTFP A skok Małysza przypadkiem nie był najdłuższy? Czytałem gdzieś kiedyś, że to Adaś skoczył tam najdalej tylko wtedy nikt się nie spodziewał takich odległości i to było mierzone na oko.

2

Messi postanowił, że Ter Stegen ma odejść. I aby nie było podejrzeń że to przez konflikt ma po prostu tak grać żeby już nikt w klubie go nie chciał.

0

Mecz na słabym poziomie, ale tego komentarza nie da się słuchać

4

Alba to jest tak irytujący piłkarz, że jakbym grał w drużynie przeciwnej to chyba bym nie wytrzymał i mu wy***ał. Tak dla zasady

4

Messi w ogóle nie podaje do Griezmanna. To wygląda tak jakby dla Leo nie było Francuza na boisku :/

0

@Gall Blizzard to niestety już nie zawsze gwarancja jakości. Diablo III to też był dla mnie mega zawód, spędziłem przy nim pewnie z 10 razy mniej czasu niż przy Diablo II

0

@Artsss I ta zawiecha Messiego. Wygląda jakby słabo kontaktował co się dzieje :D

0

@Klaudix A wiesz co by było gdyby Neymar nie poleciał na kasę i nie poszedł do PSG? Nie kupilibyśmy Dembele za taką chorą kasę, a i Cou nie wiadomo czy by przyszedł. Kto wie może z Neyem nawet udałoby się nie skompromitować 2 razy w LM i wygrać. W Barcy dzieje się źle od lat, ale odejście Neya to była jedna z większych porażek zarządu, tym bardziej że pieniądze za niego wyrzuciliśmy w błoto.

0

@matirix20 Far Cry 3 też był genialny. Później już ta forma mi się przyjadła, ale jednak 3 to był powiew świeżości zrealizowany na najwyższym poziomie. Moje oceny 10/10 to:
1. Wiedźmin 3 z dodatkami
2.Trylogia Batman Arkham jako całość
3.Mass effect 2
4. Far Cry 3
5. Fallout 2

Jakbym miał wyróżnić jedną to chyba Wiedźmin 3

5

Ktoś ostatnio pisał, że widział zdjęcie kuponu z typem na Liverpool za kilkanaście tysięcy, a Kloop zamierza grać rezerwami. Wszyscy się martwili, że koleś przegra ciężko odkładane pieniądze, a tymczasem W The Reds wygrali :D

0

@Keenone Zawsze miałem się za to zabrać, ale jakoś odkładałem. Humor jest podobny jak w Przyjaciele?

0

Większość pisze, że to koniec Dembele w Barcy. Nie byłbym taki pewien, chyba że go wypożyczymy i będziemy płacili tą nie małą pensję to ktoś go przygarnie. W innym wypadku mam dużo wątpliwości czy ktoś podejmie takie ryzyko.

0

@Mudek1 Ja też. Poleci ktoś coś dobrego z podobnym humorem jak Przyjaciele? Teoria Wielkiego Podrywu nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Zacząłem oglądać Biuro, ale po kilku odc nie mogłem się przekonać.

0

@Lenioq Uwierz, chciałbym się mylić, ale bardzo wątpię że będzie z niego jakiś pożytek w Barcy.

0

Teraz dopiero przeczytałem info o Dembele. Jak ostatnio była dyskusja o jego powrocie to napisałem, że w tym sezonie to pożytku z niego nie będziemy mieli i zostałem mocno skrytykowany. Ja już nie wierzę, że on w Barcie zaistnieje.
To nie jest normalne, że 3 sezon z rzędu można powiedzieć, że Dembele jest ale tak jakby go nie było. Nie można w nieskończoność liczyć na takiego zawodnika co więcej czasu się leczy niż gra, a pensje ma niemałą. Być może piłkarsko ma potencjał i mógłby dać wiele dobrego, ale co z tego skoro od 3 lat nie ma okazji tego pokazać. Na ten moment to za Cou i Dembele nie wiem czy 100 mln byśmy dostali.

0

@damianex10 A niektórzy jeszcze liczą, że Liverpoolu to przerżnie.

0

@Persyfl O to chodziło, dzięki. A był jeszcze jeden taki filmik jak idą sobie ludzie ulicą, i zaczynają do nich podbiegać kolesie jakby do bójki tam tamci chcą już uciekać, a Ci tylko przebijają pionę. Kojarzysz?

0

Oglądałem kiedyś na FB taki film jak idzie koleś obok kałuży i udaje, że chce ochlapać drugiego, a tamten odruchowo próbuje uciec uderza o samochód i wpada w kałużę. Chciałem pokazać szwagrowi, jest to gdzieś na YT? Próbowałem znaleźć ale mi się nie udało.

0

Serb tego nie odda. Wygląda więc, że to będzie 17 tytuł WS

0

@BigDaglas A moim zdaniem Nole grał trochę na zmyłkę w 3 secie. Początek mu kompletnie nie wyszedł i miał moment załamania. Później już wiedział, że tego nie wyciągnie więc się nie spinał. W ten sposób liczył, że Thiem nieco się rozluźni widząc, że idzie mu aż tak dobrze.

0

Tak jak się spodziewałem, Serb co najmniej jednego seta przegrał. Myślę jednak, że i tak wygra 3:1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@damianex10 A żebyś wiedział. Przecież wszyscy dobrze wiemy że sportowcy czytają La Ramblę

1

Kraft jest mocny, a warunki wydają się mniej loteryjnie niż wczoraj. Oby tylko Dawid utrzymał 2 miejsce to straci tylko 20 pkt. Kurczę nie chcę żeby Austriak wygrał PŚ bo będzie miał już 2 KK. Już jedną Polakowi odebrał bo jak wygrał to Stoch był drugi, jak teraz Kraft wygra PŚ a Kubacki będzie drugi to przestanę lubić Austriaka.

4

Zawody w Saporro zawsze są jakieś dziwne. Połowa zawodników skacze 115 albo mniej, wielu nie dolatuje do pkt K. A do tego często wygrywa ktoś przypadkowy. Nigdy nie przepadałem za tymi konkursami, po prostu źle się to ogląda

0

@tadzik447 Czyli widzę, że zmiana składu nie zmieniła zajmowanych miejsc. Przykro się patrzy na to wyprawia reszta poza najlepszą trójką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?