2

@Avada Kedavra Stękała tym skokiem to nawet na K90 nie dostałby się do drugiej serii

1

@MesQueUnClub96 Stoch i Kubacki bardzo fajnie, szkoda że Kraft nie skacze tak jak Gaiger i Kobayashi.

0

@Criss18Barca Masz rację, widać że Wolny bardzo lubi skakać na mamutach. Jednak jeżeli będzie w tak fatalnej dyspozycji jak obecnie to nie nastraja to zbyt optymistycznie. Oby się trochę odbudował do końca sezonu.

0

@MesQueUnClub96 No niestety oprócz żelaznej trójki to reszta to jest dramat. Szkoda, że nie ma chociaż jednego zawodnik który regularnie dostawałby się do 2 serii. Jeżeli nic się nie zmieni to szanse na medal w lotach są bardzo małe.

0

@MesQueUnClub96 Jeszcze 14 konkursów, a 3 są w lotach( w tym 2 w Austrii). Kraft nie jest w jakiejś super formie, ale skacze dobrze i jest w miarę stabilny. W PŚ nadal ma przewagę, a w lotach zawsze był niezły, nawet w gorszej formie. Gdyby Dawid miał przewagę to bardziej optymistycznie bym to widział, ale jednak wciąż jest za Kraftem i jak czasami coś nadrobi( TCS, Titisee) to w innych konkursach coś straci( Predazzo, Zakopane). Wszystko będzie na styku, ale jednak ze wskazaniem na Krafta. Gaiger po bardzo dobrym i równym początku zdaje się, że złapał lekką zadyszkę, a Ryou jest strasznie chimeryczny w tym sezonie.

0

@kewin Moim zdaniem to są za daleko idące wnioski. W Engelbergu przed drugim konkursem też na treningu skoczył dobrze, a w konkursie miał trudne warunki i skończył na dalszym miejscu. A później był TCS który Kamilowi nie wyszedł. Moim zdaniem Stoch jeszcze w tym roku wygra jakiś konkurs i pewnie stanie kilka razy na podium, ale czy będzie tak regularny jak Dawid ostatnio to ciężko powiedzieć.

0

@MesQueUnClub96 Chciałbym żeby wygrał Kubacki, ale jednak czuję że w tym roku KK będzie dla Krafta. Pod koniec jest trochę lotów, a Kubacki nie jest specjalistom od mamutów.

0

@pawelfcb2010 Martwi nieco skok Kubackiego, ale to był dziwny trening. Kompletnie przepadli Gaiger i Kobayashi

1

Na jakiej podstawie jest wybierane to na którym stadionie gra się mecz w PK?

0

@Jacu327 Dołóż jedno zero, to ludzie zaczęliby wybijać nawet nie losowego człowieka, a kogoś ze swojego otoczenia.

0

@zTx Być może mógłbym Ci pomóc, ale dopiero po 17 bo teraz jestem w pracy. Jak nie znajdziesz, to się przypomnij bo mi może wypaść z głowy.

0

Pierwszy raz w tym roku zobaczyłem u siebie śnieg. Co prawda niewiele, ale jednak.

4

@barcafan9512 Spojrzałem sobie tak na szybko na twój komentarz i w pierwszej chwili przeczytałen że masz partnerkę w wieku 13 lat i byłem mocno zszokowany. Ale później doczytałem i zawróciłem policję :D Także luzik

0

@kiper09 Wysoka wygrana? Przecież my się przeważnie z nimi męczymy na wyjeździe. Patrząc na ostatnie mecze to ja będę zadowolony z każdego zwycięstwa, nie przypuszczam żebyśmy strzelili więcej niż 2-3 gole.

1

@koksik2700 To moja pierwsza zima w tym domu. Mieszkam z narzeczoną. Czyli można powiedzieć, że 2000 zł na głowę. Budynek jako, że nowy to bardzo szczelny i dobrze ocieplony. A wiadomo, że w starszych budynkach często nie ma tak dobrej izolacji.

1

@koksik2700 Bez metrażu to tak ciężko powiedzieć. Ja mam ogrzewanie gazowe, 170 m². W tym roku będzie to koszt myślę około 4000 zł. Ale wszyscy widzimy jakie są temperatury, przy mroźnych zimach myślę że koszt około 7000 za gaz to byłoby u mnie minimum. Pellet wyszedłby pewnie trochę taniej, ale potrzeba na niego sporo miejsca do przechowywania.

3

@Triv44 Myślę, że tak realnie to Kamil koło 80 na szansę uzbierać. Więcej będzie ciężko. Za to Stocha niemal na pewno przeskoczy Kraft bo on conajmniej kilka razy w sezonie jest na podium, a jednak jest sporo młodszy od Kamila.

0

@BartqRKO IO to najbardziej prestiżowe zawody. Ale jednak to tylko 2 konkursy co 4 lata, nawet Adamowi nie udało się zdobyć złota. Ahonen ma za to aż 5 TCS, więcej medali MŚ i więcej podiów. Gregor za to ma dużo więcej wygranych, no i więcej medali MŚ w lotach. Na obecną chwilę są dla mnie na równi, co oczywiście nie znaczy, że Kamil im jeszcze nie odskoczy :D

0

@sebo939 Stoch nie ma jeszcze PŚ w lotach, mało ważne trofeum, ale jednak mu tego brakuje.

1

@SonBarcaGoku Moim zdaniem na równi z Kamilem są Ahonen i Shlirenzauer

0

@Chaoss Aby Stoch był w grze musiałby złapać taką formę jak w 2018. Kraft cały czas jest wysoko więc tylko seria zwycięstw mogłaby dać nadzieję. W innym wypadku nie ma szans.

0

@mekston Myślę, że będzie skakał do sezonu olimpijskiego. Ahonena powinien przeskoczyć, a jakby jeszcze złapał jakąś zwyżkę to i Małysza może śmiało wyprzedzić.

0

@moonray na to się zanosi

0

Nic niespodziewanego.

3

Dobra przełączam na skoki. Tam biją rekordy, a tu biją głową w mur.

0

Przecież my z takim Liverpoolem to dostalibyśmy z 5 do jaja. Zresztą na wyjeździe to z takimi zespołami jak Juve, Bayern, City, PSG byłoby nieciekawie. Cóż trzeba się powoli przyzwyczaić, że taka dominującą Barca w najbliższych latach nie wróci.

10

Ale jakby się chcieli przyczepić to ta tylna stopa Ter Stegena była minimalnie przed linią. Na szczęście nadal nie sprawdzają tego przepisu tak dokładnie.

0

@NeroTFP Bardzo wątpię, że Wolny się poprawi. Od bardzo dawna jest w dołku, moim zdaniem jego wybór okaże się dużym błędem. Było postawić albo na Kota albo na Zniszczoła

0

@Mroziu To kiedy on tą maturę miał? W czerwcu? Serio pytam, bo jak ja podchodziłem to zawsze były w maju.

0

@July_6_BcN Tyle, że jak wygrali ostatnio drużynówkę to Kuba skakał przyzwoicie. Teraz nie łapie się do 50, ja bym chyba postawił na Kota. Też bez szału ale w miarę stabilnie, a Wolny może zawalić tak jak dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?