0

@Kompletny W pierwszej połowie wyglądało to jeszcze jako tako bo mieliśmy 2 świetne okazje i ogólnie była taka gra, akcja za akcję. Ale w drugiej połowie to Liverpool pewnie strzeliłby i 5 goli jakby potrzebował.

1

@Rompul Przecież to było wiadomo od pocżątku, że to nie katastrofa. Prawdopodobieństwo, że samolot miał awarię nad Iranem akurat w noc ostrzału amerykańskich baz było bardzo małe. Nie jasne było tylko czy to przypadkowe czy może celowe zestrzelenie i kto dokładnie to zrobił.

0

@Gall Scarlett akurat też mi się podoba, ale dla mnie jest ciut przy niska. Do tego lubię ją w dłuższych włosach, a często się zdarza że ma krótkie.

1

@lukaszbarca15 Świetny przykład. Monica Belucci, często i gęsto uważana właśnie za seksbombę i jedną z piękniejszych aktorek, a ja nie potrafię się zachwycić. Dla mnie jest naprawdę wieeeele lepszych od niej.

0

@FeloRPS Sorry. To miała być ogólna odpowiedź do tematu, ale zamiast odpowiedzieć sobie wybrałem Ciebie :D

2

@lukaszbarca15 No właśnie ona jest super, oprócz kilka filmów z jej udziałem kompletnie jej nie znam ale mam wrażenie, że to jest pełna energii i zawsze uśmiechnięta babka. Może tylko taką gra, ale wiele jest aktorek które też się na takie kreują a nie potrafią mnie zachwycić tak jak Emma.

12

@FeloRPS U kobie często jest tak, że czasami jakaś wydaje się naprawdę piękna ale nie ma czegoś w sobie, a taka przeciętna szara myszka kilkoma zachowaniami czy gestami potrafi nas zaintrygować.

8

Panowie macie tak, że czasami jakaś kobieta wam się bardzo podoba pomimo tego, że raczej nie jest ogólnie uważana za jakąś najpiękniejszą itp?
Chodzi mi mi głównie o jakieś aktorki, piosenkarki czy prezentereki . Mi bardzo podoba się Emma Stone, a ogólnie po opiniach w internecie można wysnuć wniosek, że nie jest uważana za jakąś seksbombę czy ponadprzeciętnie piękną. Mnie jednak kupuje swoich uśmiechem i takim zachowaniem po którym mam wrażenie, że jest to bardzo wesoła i pozytywna kobieta.

5

@Quanah_Parker W historii fazy pucharowej LM czterokrotnie w rewanżu odrabiano 3-bramkową stratę. Trzy razy była w to zamieszana Barca i to niestety dwa razy w roli frajerów.

1

@Szpadla Zapomniałeś o największej porażce: E.Valverde

1

Za Valverde w ogóle nie umiemy grać na utrzymanie wyniku. Albo obrona Częstochowy i z fartem dowiezienie wyniku albo kończy się tak jak dzisiaj.

2

Odkąd kibicuje Barcelonie od 2006 roku to gorszego sezonu pod względem gry defensywnej nie było. Nawet jak W LM wygramy 5:0 to w rewanżu znajdą się zespoły które załadują nam 6 goli.

0

@Kajtek77 No właśnie chodzi, że o ten pokój będzie wojna :D

1

@msmsms Kiedyś na pewno tego użyją. Oby nie za naszego życia

0

Broń atomowa taka zła i przerażająca, a z drugiej strony gdyby jej nie wynaleziono i jej użycie nie skutkowało odwetem to pewnie już dawno by się tłukli. Tyle, że jak się skończy robienie z głowic nuklearnych jedynie starszaka i zacznie się ich używać to będzie pozamiatane.

10

@Avada Kedavra Miałem to samo kilka sekund temu i pomyślałem, że właśnie pie****ło wszystko a ja nie zdążyłem wydrukowac La Rambli.

1

@Kompletny Polska w razie W to jak zwykle będzie w d**ie.

0

@Chaoss A Polska jak zwykle ma napięte stosunki z większością liczących się krajów. Jesteśmy takim państwem, że jak na świecie gdzieś się leją, to albo zaczynają od Polski, albo sami się w to wplątujemy.

0

@Majkel34 Mieszkam na wsi, myślę że nikt nie będzie tu marnował bomb, a zanim dotrze jakieś promieniowanie to sobie trochę poczytam :D

2

@Majkel34 Jak teraz pomyślę to trzeba sobie wydrukować La Ramble na pamiątkę :D

3

@Avada Kedavra Pewnie się żegna bo wojna niedługo i La Ramblii już nie będzie ;)

5

@Jackazz Moim zdaniem IW to najlepszy film MCU.

0

@emeu Moim zadaniem powinieneś uznać United bo odpowiedź poprawna(na zadane pytanie) i była udzielona przed Realem. Ale wiadomo twoja gra, twoje zasady ;)

0

@KmN 3 dni mnie to męczyło. Na szczęście było to sobota, niedziela i poniedziałek także mogłem się wyleżeć. U mnie kaszlu nic, katar i ból gardła delikatny, ale gorączka i straszne łamanie w kościach. Bierz coś przeciwzapalnego i przeciwgorączkowego i do tego jakieś witaminy. Do tego pij jakąś herbatę, najlepiej z miodem. U mnie już przeszło, ale dziś jeszcze nie poszedłem do pracy żeby się do końca wykurować.

1

@Kompletny Nie zapominaj o dwóch Eurowizjach. Od śpiewania do skakania, możemy być dumni z takiego rodaka. Legenda i to z dużej litery.

2

@Hosh W Formule 1 mogliby zrobić Turniej Czterech Torów :D

0

Komentarz usunięty

4

@NeroTFP Dokładnie, na razie widać że w treningach i kwalifikacjach skacze dobrze, a w konkursach trochę się spala. Ale myślę, że będą z niego ludzie.

0

Dawid ostatnio robi to co Kamil często. Czyli w treningach i kwalifikacjach dobrze, ale bez szału. Natomiast w konkursie odpala petardy i oddaje zdecydowanie najlepsze skoki na danej skoczni. I prawidłowo.

1

Czyli Jojko już nie zagrozi Dawidowi, moim zdaniem w tych warunkach Kubackiemu już raczej nic nie grozi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?