ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kompletny W pierwszej połowie wyglądało to jeszcze jako tako bo mieliśmy 2 świetne okazje i ogólnie była taka gra, akcja za akcję. Ale w drugiej połowie to Liverpool pewnie strzeliłby i 5 goli jakby potrzebował.
1
@Rompul Przecież to było wiadomo od pocżątku, że to nie katastrofa. Prawdopodobieństwo, że samolot miał awarię nad Iranem akurat w noc ostrzału amerykańskich baz było bardzo małe. Nie jasne było tylko czy to przypadkowe czy może celowe zestrzelenie i kto dokładnie to zrobił.
0
@Gall Scarlett akurat też mi się podoba, ale dla mnie jest ciut przy niska. Do tego lubię ją w dłuższych włosach, a często się zdarza że ma krótkie.
1
@lukaszbarca15 Świetny przykład. Monica Belucci, często i gęsto uważana właśnie za seksbombę i jedną z piękniejszych aktorek, a ja nie potrafię się zachwycić. Dla mnie jest naprawdę wieeeele lepszych od niej.
0
@FeloRPS Sorry. To miała być ogólna odpowiedź do tematu, ale zamiast odpowiedzieć sobie wybrałem Ciebie :D
2
@lukaszbarca15 No właśnie ona jest super, oprócz kilka filmów z jej udziałem kompletnie jej nie znam ale mam wrażenie, że to jest pełna energii i zawsze uśmiechnięta babka. Może tylko taką gra, ale wiele jest aktorek które też się na takie kreują a nie potrafią mnie zachwycić tak jak Emma.
12
@FeloRPS U kobie często jest tak, że czasami jakaś wydaje się naprawdę piękna ale nie ma czegoś w sobie, a taka przeciętna szara myszka kilkoma zachowaniami czy gestami potrafi nas zaintrygować.
8
Panowie macie tak, że czasami jakaś kobieta wam się bardzo podoba pomimo tego, że raczej nie jest ogólnie uważana za jakąś najpiękniejszą itp?
Chodzi mi mi głównie o jakieś aktorki, piosenkarki czy prezentereki . Mi bardzo podoba się Emma Stone, a ogólnie po opiniach w internecie można wysnuć wniosek, że nie jest uważana za jakąś seksbombę czy ponadprzeciętnie piękną. Mnie jednak kupuje swoich uśmiechem i takim zachowaniem po którym mam wrażenie, że jest to bardzo wesoła i pozytywna kobieta.
5
@Quanah_Parker W historii fazy pucharowej LM czterokrotnie w rewanżu odrabiano 3-bramkową stratę. Trzy razy była w to zamieszana Barca i to niestety dwa razy w roli frajerów.
1
@Szpadla Zapomniałeś o największej porażce: E.Valverde
1
Za Valverde w ogóle nie umiemy grać na utrzymanie wyniku. Albo obrona Częstochowy i z fartem dowiezienie wyniku albo kończy się tak jak dzisiaj.
2
Odkąd kibicuje Barcelonie od 2006 roku to gorszego sezonu pod względem gry defensywnej nie było. Nawet jak W LM wygramy 5:0 to w rewanżu znajdą się zespoły które załadują nam 6 goli.
0
@Kajtek77 No właśnie chodzi, że o ten pokój będzie wojna :D
1
@msmsms Kiedyś na pewno tego użyją. Oby nie za naszego życia
0
Broń atomowa taka zła i przerażająca, a z drugiej strony gdyby jej nie wynaleziono i jej użycie nie skutkowało odwetem to pewnie już dawno by się tłukli. Tyle, że jak się skończy robienie z głowic nuklearnych jedynie starszaka i zacznie się ich używać to będzie pozamiatane.
10
@Avada Kedavra Miałem to samo kilka sekund temu i pomyślałem, że właśnie pie****ło wszystko a ja nie zdążyłem wydrukowac La Rambli.
1
@Kompletny Polska w razie W to jak zwykle będzie w d**ie.
0
@Chaoss A Polska jak zwykle ma napięte stosunki z większością liczących się krajów. Jesteśmy takim państwem, że jak na świecie gdzieś się leją, to albo zaczynają od Polski, albo sami się w to wplątujemy.
0
@Majkel34 Mieszkam na wsi, myślę że nikt nie będzie tu marnował bomb, a zanim dotrze jakieś promieniowanie to sobie trochę poczytam :D
2
@Majkel34 Jak teraz pomyślę to trzeba sobie wydrukować La Ramble na pamiątkę :D
3
@Avada Kedavra Pewnie się żegna bo wojna niedługo i La Ramblii już nie będzie ;)
5
@Jackazz Moim zdaniem IW to najlepszy film MCU.
0
@emeu Moim zadaniem powinieneś uznać United bo odpowiedź poprawna(na zadane pytanie) i była udzielona przed Realem. Ale wiadomo twoja gra, twoje zasady ;)
0
@KmN 3 dni mnie to męczyło. Na szczęście było to sobota, niedziela i poniedziałek także mogłem się wyleżeć. U mnie kaszlu nic, katar i ból gardła delikatny, ale gorączka i straszne łamanie w kościach. Bierz coś przeciwzapalnego i przeciwgorączkowego i do tego jakieś witaminy. Do tego pij jakąś herbatę, najlepiej z miodem. U mnie już przeszło, ale dziś jeszcze nie poszedłem do pracy żeby się do końca wykurować.
1
@Kompletny Nie zapominaj o dwóch Eurowizjach. Od śpiewania do skakania, możemy być dumni z takiego rodaka. Legenda i to z dużej litery.
2
@Hosh W Formule 1 mogliby zrobić Turniej Czterech Torów :D
0
Komentarz usunięty
4
@NeroTFP Dokładnie, na razie widać że w treningach i kwalifikacjach skacze dobrze, a w konkursach trochę się spala. Ale myślę, że będą z niego ludzie.
0
Dawid ostatnio robi to co Kamil często. Czyli w treningach i kwalifikacjach dobrze, ale bez szału. Natomiast w konkursie odpala petardy i oddaje zdecydowanie najlepsze skoki na danej skoczni. I prawidłowo.
1
Czyli Jojko już nie zagrozi Dawidowi, moim zdaniem w tych warunkach Kubackiemu już raczej nic nie grozi.