0

Zakupiłem sobie ostatnio Xbox One S. Zdziwiłem się mocno bo okazało się, że pad jest zasilany akumulatorkami, a nie wbudowaną baterią. Poleci ktoś jakiś fajny zestaw z polskich sklepów(może być Allegro, mam tam Smarta) z ładowarką i akumulatorkami w zestawie? Po kablu nie chcę grać. Z góry dzięki ;)

Budżet nie za duży, do 50-60 zł.

0

@TR3YWAY Jeden kolega polecał Lorusa. Ja też mogę polecić, za 300-400 zł to są całkiem porządne zegarki. A co konkretnego modelu to już musisz sam się porozglądać i zadecydować co Ci najbardziej odpowiada :)

0

@Danny Gaucho Trochę szkoda. Taka mała epizodyczna rola to mogłoby być coś fajnego, szczególnie biorąc pod uwagę jak świetna to była postać w tym filmie.

0

Uwaga Spoilery z filmu Joker


Mam pytanie. Czy Joker będzie jakoś powiązany z innymi filami od Warner Bros? Nie mam na myśli takiego uniwersum jak MCU, ale czy jest szansa, że pojawi się np. w Batmanie? W końcu przecież na końcu filmu mamy genezę Batmana. Fajnie jakby pojawił się w innych filmach chociaż na momencik bo Joker to najlepszy komiksowy antagonista.

0

Grał może ktoś z Was w Batman Arkham Knight Na Xboxie One S? Teraz włączyłem dopiero i gra ma jakiś problem z grafiką. Wygląda jakby kompletnie nie było żadnego wygładzania krawędzi. Tekstury są w niezłej rozdzielczości, ale strasznie poszarpane krawędzie psują cały odbiór. Obraz wygląda jak nieostry, a jak się patrzy na coś w oddali to jest to strasznie niewyraźne.
Mam zainstalowane jeszcze AC:Unity, Gears of War UE i Grida 2 z Xboxa 360 i tam wygląda to znacznie lepiej. Ja wiem, że ta konsola to nie jest jakiś mocarny sprzęt, ale te poszarpane krawędzie wyglądają jakby gra była z poprzedniej generacji konsol.

0

@nioton Ale ochrona kupujących nie obejmuje podobno sprzedaży dóbr cyfrowych, a to jest właśnie taki przypadek. Czyli sprawa raczej z góry przegrana? Dodatkowo zakup nie przez żadną stronę tylko kontakty mailowe więc tym bardziej. Złożę sprawę, ale pewnie gość to dobry cwaniak i się zabezpieczył na takie sytuacje.

0

@ArdoFCB Akurat szwagier jest policjantem i mówi, że często dane nadawcy są fikcyjne. On sam ma rozpoczętych kilka takich spraw za pobraniem właśnie i rezultatów często brak.

0

@nioton Czytam teraz na PayPalu o ochronie kupujących i podobno nie obejmuje od sprzedaży dóbr cyfrowych. A może zgłosić nieautoryzowane użycie konta?

0

@l0Messini Za pobraniem musisz zapłacić przed odebraniem i dopiero możesz obejrzeć przedmiot. Skąd wiesz co jest w środku? Nie ma w 100% pewnej metody.

0

@l0Messini Kwota nie jest oszałamiająca(45 zł), a sprzedawcę polecono mi na pewnym forum. Pewnie sam siebie polecił. Cóż, dotąd nikt nigdy mnie nie oszukał. Jak nie odzyskam kasy to świat się nie zawali. Niestety nie ma 100% sposobu na oddzielenie uczciwych sprzedawców od oszustów.

0

Zapłaciłem pewnemu gościowi przez PayPal za cyfrowy kod na grę. On teraz się nie odzywa choć wcześniej kontakt był bardzo dobry i szybko odpisywał. Do PayPala nie mam podpiętej karty ani r.bankowego po prostu zasilam saldo zwykłym przelewem z mojego konta. Jest szansa na odzyskanie kasy w przypadku gdy nie otrzymam kodu? W jaki sposób to najlepiej zgłosić?

1

@Grzesior667 Jeden z najlepszych filmów MCU. U mnie Top 3 na pewno.

1

@Commando Wygląda na to, że można płacić przez PayPala bez podpiętej karty albo konta. Dzięki za odpowiedź.

0

@BigShaq Ale na moje pytanie z pierwszego posta znasz odpowiedź? Głownie o to mi chodziło :D

1

@Commando Gry na Xboxa One, Gears of War UE za 10 zł i AC: Unity za 5 zł. Nie mam żadnych gier na tą konsolę wiec muszę od czegoś zacząć :D Chyba, że wiesz jak tanim kosztem kupić tego całego Game Passa. Tyle się nasłuchałem, że na Xboxie jest granie za darmo bo ciągle jakieś promocje na GP, a tymczasem znalazłem tylko dla nowych kont za 4 zł, ale tylko jeden miesiąc. Nie lubię grać na czas, myślałem że to kosztuje 10 zł na miesiąc standardowo czy coś skoro tak wszyscy chwal, a ja nie mogę znaleźć tych tanich ofert na tego GP.

0

@MiGzi Sorry, że tak późno ale praca :D Czy jak chcę zacząć przygodę z Gears of War to od pierwszej części czy od wersji Ultimate Edition? Jak zagram w Gears of War UE to później Gears of War 2 nie będzie mi się wydawało brzydkie?

0

Czy na CDkeys mogę płacić z portfela PayPal(bez podpinana karty ani konta do PP) w złotówkach czy będą jakieś problemy? Mają fajne promocje a ja nigdy nie korzystałem z tego sklepu.

0

Jest tu ktoś kto ma Xboxa One. Kupiłem, jutro u mnie będzie i mam parę pytań. I kilka pytań na temat serii Gears

0

@Rivaldo55 Nie jesteśmy w aż takiej dupie. My chociaż zremisowaliśmy pierwszy mecz, a drugi dopiero przed nami.

0

@mariosss20 Niby tak, ale z drugiej strony w 2 secie udało się odwrócić już niemal przegraną partię i liczyłem, że nasi złapią swój rytm. A tank naprawdę każdy set był podobny i w stykowych piłka Słoweńcy byli lepsi.

0

@TheNekro94 Farta? Bo podbijali bardzo trudne piłki. Jak u Nas była zagrywka po siatce to Słoweńcy ją podbili, jak oni zaserwowali to Polacy nawet nie wystartowali. Słoweńcy dziś w obronie byli fenomenalni. Bronili mnóstwo ataków i tymi ciągłymi obronami prowokowali Polaków do błędów. A tych było dziś u Nas bardzo dużo, ale Słowenii nie można ujmować walki.

1

Przyznam szczerze, że tego się spodziewałem przed meczem. Może nie koniecznie porażki, ale bardzo trudnego i stykowego spotkania. Kto uważnie oglądał mecz z Niemcami ten widział, że gra Polaków nie jest jakaś super wyśmienita tylko rywale grają mega słabo. Słowenia była pierwszym rywalem który zagrał z nami dobrze i robił swoje. Widzimy jak się to skończyło.

0

@Grzesior667 Końcówka Breaking Bad nie wyjaśniała co stało się z WW, ale większość założyła, że umarł bo to było bardzo dobre zakończenie jego wątku. Zemścił się na zabójcach Hanka, udało mu się znaleźć sposób na przekazanie pieniędzy rodzinie(zakładam, że dostali tą kasę). Teoretycznie jego rodzinie już nic nie grozi. Śmierć Walta to idealne zakończenie. Na koniec był on już wypalony i gdyby przeżył to co dalej? Raczej już nie chciałoby mu się bawić w ukrywanie i ucieczki przed policją. Złapali go? Będzie uciekał z pudła jak Scofield? Nie wydaje mi się żeby Walt z końcówki BB miał na to siłę i ochotę.

0

SPOILERY BREAKING BAD.


Jeszcze ktoś oprócz mnie uważa ,że ten cały film El Camino jest niepotrzebny? Breaking Bad to mój zdecydowany TOP1 wśród seriali. Historia pokazana w tych 5 sezonach była domknięta, a to co się stało z Pinkmanem to był taki fajny smaczek, Czy udało mu się uciec? wyjechał na tą Alaskę? Czasami nie trzeba na wszystko dawać jednoznacznej odpowiedzi i można zostawić trochę niedomówień.

Oczywiście teraz Netflix robi skok na kasę, ale siłą BB było to, że ten serial nie był ciągnięty na siłę i nie skończył jak np. Dexter, który 2-3 ostatnie sezony miał sporo gorsze niż te początkowe. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Oby tylko Waltera z grobu nie wyciągali bo tego nie zdzierżę.

3

@kubix05 Miałem, słabo się nim pisało. Pamiętam, że jeden kolega tak mi go pozazdrościł, że aż mi go ukradł. Od tego momentu nastała w naszej klasie moda na kradzież co lepszych długopisów. Na przerwach trzeba było się dobrze pilnować bo inaczej można było zostać bez niczego do pisania :D

0

@Wilczeq Tylko weź traf na takie spotkanie. Jak czasami w jesienne wieczory postanowiłem obejrzeć sobie jakiś "Hit" z Seria A to przeważnie były to tak nudne mecze, że się obiłem i już nie oglądam ligi włoskiej. Mam siedzieć i oglądać kilkanaście spotkań i czekać Bóg wie ile na taki mecz jak dziś? To ja podziękuje, mam sporo ciekawszych rzeczy do roboty :D

1

@Gall Jakbyśmy zagrali z nimi w sezonie w którym zagrali w finale LM to pewnie skończyłoby się podobnie jak z Bayernem :D
Mecze Barcelony Gurdioli kontra Borussi Kloppa to pewnie byłoby super meczycha.

4

No nareszcie zagramy z Borussią. Co prawda nie jest to już ten zespół co za Kloppa , ale raczej nie będą murować bramki i będą to fajne otwarte mecze. No chyba, że Valverde zaparkuje autobus co jest bardzo prawdopodobne.

0

@sharkon A tam jest tylko cały mecz, czy może też jakiś obszerny skrót? Ja też będę w domu późno, i nie za bardzo będę miał czas oglądać w całości.

1

@Drzakubs Ja obejrzałem. Według mnie najsłabszy ze wszystkich sezonów, a i pomysł na historię nie za dobry. Jak lubiłeś PB to możesz kiedyś z nudów obejrzeć, ale nie raczej nie nastawiaj się ma coś tak dobrego jak sezony 1-3(4 już był za bardzo przekombinowany).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?