ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy oficjalnie, ale przecież jak jest rykoszet, a piłka leciała w światło bramki to gola zaliczają strzelcowi. To była sytuacja podobna do rykoszetu tylko bardziej komiczna, ale to nie powinno mieć znaczenia.
1
Co jest z tymi komentatorami? Messi ma dziś 2 bramki, to nie był żaden samobój.
0
W tym sezonie to w sumie dobrze bo będzie można rotować tą trójką tak aby żaden ze stoperów nie był zajechany.
1
W którymś z ostatnich meczy Barcelony, obrońca rywala zrobił podobny manewr tyle, że skuteczny. Komentator powiedział,że to świetny sposób na rzuty wolne Messiego. No widać jaki to świetny sposób :D Pamiętacie może co to był za mecz?Ja nie mogę tego skojarzyć
9
Jaki samobój? Przecież piłka leciała w światło bramki. Nikt nie wie czy Lopez by to wyciągnął. Gol LEO
1
Jemu chodzi o coś innego. Nie chodzi mu o gry na podstawie tych uniwersum, a o gry karciane/planszowe które ISTNIAŁY w tych wymyślonych światach i bohaterowie tych powieści/ filmów w nie grali albo chociaż o nich mówili.
0
Jak przychodził to Umtiti miał kontuzję i nie było wiadomo czy w tym sezonie w ogóle jeszcze zagra. Mieliśmy 3 stoperów, ale wiadomo jak jest z Vermą. Jak jest zdrowy to daje odpowiednią jakość, ale on może w każdej chwili wypaść na kilka tygodni. Klub wolał nie ryzykować. Murillo to było tylko zabezpieczenie i nic więcej. Jak przychodził to czułe,że w lato wróci od Valencii. Ten ruch ze strony klubu jak najbardziej zrozumiały.
1
A wiesz może kto i po co ustala takie bzdurne prawa(szczególnie pkt 3,4,5)? Robią to dla jaj żeby ludzie o tym mówili? Nie kapuje czemu w USA jest tyle naprawdę bzdurnych praw i zastanawiam się czy ktoś to bierze na poważnie?
0
W Superlidze już nikt nie napisze takiej pięknej historii jak Porto z Monaco gdzie nikt nie postawiłby na taki finał.A mniejsze kluby będące w formie nie będą miały okazji dokopać większym klubom jak Ajax Realowi w tym roku. Poza tym gdzie Totki? Według mnie w ostaniach latach zasłużyli aby być w tak "elitarnym" gronie.
1
To serial sensacyjny jak Prison Break, czy coś bardziej realnego w którym nie ma takich "odjechanych"akcji w stylu wchodzi klawisz do pomieszczania w którym 2s wczesniej był ktoś kogo nie powinno tam być, a wśródku jakimś magicznym sposobem jest pusto?
1
Może, źle to ująłem. Messi zawsze jest głodny goli, ale w ostatnich latach rzadko mu wpadały Hat-Tricki. A teraz udało mu się z Sevillą, Betisem. Z Lyonem było całkiem blisko. Oby Leo otrzymał tą dyspozycję to W LM będzie dobrze.
6
Szkoda, że Messiemu nie wpadła 4 bramka z Betisem. Już chyba bardzo dawno nie strzelił 4 goli, ale dobrze,że znów strzela Hat-Tricki. Oby w LM był taki głodny goli.
0
Moje przygotowanie do matury z polskiego to było przeczytanie bardzo szczegółowych streszczeń do wszystkich lektur. Lektury w całości nie przezytałem żadnej. Wynik coś koło 70%, chyba dokładnie 68%. A to o czym piszesz to tyle co wynioslem z lekcji, a do najuważniejszych uczniów nie należałem.
0
Przede wszystkim zestawienie stoperów było ryzykowne. Mina wcześniej praktycznie nie grał, a z Verma chyba nigdy razem nie grali
0
Nie wygrał tu w tamtym roku. Był w mega formie bo wygrywał wszystko a tu był 6
4
Wymagała grania rezerwami jak graliśmy w LM. A Valverde przed meczami LM nie rotował, a na koniec jak można było zakończyć ligę bez porażki to mu się zebrało na rotację, nie wiadomo w sumie po co.
5
Tyle, że pewnie to show dla debili ma znacznie większą oglądalność niż wiele transmisji sportowych.
0
Kolega Roberta z Williamsa wiedzę, że ma znośne straty i nawet jest 17, a więc w przypadku Roberta to może jednak nie tylko chodzi o bolid, ale i o problemy z ręką?
7
Mi to lata bo i tak mam Eleven, ale śmiesznie wygląda transmisja od 45 minuty. W F1 start to często najciekawszy moment wyścigu bo jest więcej przetasowań niż później przez cały wyścig. Ale w przypadku Roberta to faktycznie początek nie ma znaczenie, a właściwie to cały wyścig nie ma znaczenia :P
6
Co to za dziwny pomysł. To tak jakby mieli prawa tylko do 2 połowy meczu.
3
Co ja patrzę, City odwróciło mecz. Skakałem po kanałach i zobaczyłem,że w 60 minucie przegrywali 2:0 to sobie myślę, że na pewno odpadną. Jednak nie miałem czasu oglądać, a tu proszę.
1
No tak się wydaje, ale trzeba być czujnym do końca.
28
Panowie błagam nie popsujcie jutro tego. 10 pkt przewagi da nam ogromny komfort. Później jeszcze 200% koncentracji na Atletico aby nie przegrać tego meczu, a tak to wszystkie siły na LM.
2
W pełni się z Tobą zgadzam. Ja zawsze chciałem zmian, ale w innym superpucharze. A mianowicie Superpuchar Europy mógłby się składać z 4 drużyn. Finaliści Ligi Mistrzów i do nich dolosowywani finaliści Ligi Europy. Dotarcie do finału europejskich rozgrywek to sztuka która niektórym zespołom udaje się tylko raz na kilka lat. A w ten sposób przegrani finaliści mieliby szansę na taki puchar pocieszenia.
0
Teoretycznie Dortmund miał już taką przewagę w lidze, że wydawało się, że Bayern ich nie dojdzie. A sam widzisz jak jest
0
Ale jest wtedy dostęp do treści 4k?
0
Nie mam za bardzo z kim zorganizować płatności na Netflix a 52 zł na miesiąc to zdecydowanie zbyt dużo. Są może jakieś strony fora na których ludzie zgadują się na wspólny dostęp?
4
Wiem o tym, to był żart. No bo co Kubica może robić innego oprócz ścigania się z kolegą z Williamsa? Tylko bronić się przed dublowaniem:D Emocje jak na grzybach
0
Ale aż tak beznadziejny że tracą tyle do 18 kierowcy? No cóż szkoda myślałem, że Williams jest z końcówki stawki, ale będą jakieś szanse na miejsca 14-15 co jakiś czas. A tu się okazuje, że nie ma czego oglądać, ewentualnie Kubica może się bronić przed dublowaniem :D. Czyli sukcesem Roberta będzie lepsze miejsce niż jego kolegi z zespołu bo jego bolidu na nic więcej nie stać?
1
Włączyłem z ciekawości kwalifikacje F1, a tam kierowcy Williamsa mają beznadziejne czasy według reszty. Mają tak beznadziejny bolid czy dziś nie trafili z ustawieniami czy coś takiego? Jestem laikiem F1, a oglądam ze względu na powrót Roberta.