1

@toszman Już lepiej, że wydali te miliony, a nie posadzili na ławce kogoś o klasie Pinto( który mocno zawinił w dwóch finałach PK, a w ostatnim sezonie gdy Valdes miał kontuzje to strach do bramkarza było podawać.)

0

@Barcelismo Arda ma dopiero 32 lata? Myślałem że coś około 34-35 lat. Gość od dwóch lat praktycznie nie istnieje piłkarsko a więc skończył grać na poważnie w wieku 30 lat. Szkoda, nie oczekiwałem cudów po tym transferze, ale że będzie to aż taki niewypał to się nie spodziewałem.

1

@barcanawieki Lubię wypić sobie piwko, bo mi smakuje i wolę to niż wszystkie słodzone napoje. Nie jestem natomiast człowiekiem który chla na upór przy każdej możliwej okazji. Dodatkowo czasami lubię napić się jakiegoś wina do obiadu albo kolacji. Wódkę piję jedynie przy okazji jakichś wesel/chrzcin/sylwestra i tego typu imprez, a raczej unikam picia ot tak w weekend. Staram się jednak żadnym alkoholem nie doprowadzać do upicia bo to mi nie daje jakiejś przyjemności, a jedynie przysparza problemów dnia następnego :D

2

@kerouac No właśnie. Często wracam do pojedynczych odcinków/scen ulubionych seriali. Z Czarnobylem mam taki problem, że nie widzę sensu żeby wracać w przyszłości. Fajnie się oglądało bo nigdy aż tak bardzo w historię Czarnobyla się nie zaglebiałem. A dzięki serialowi złapałem zainteresowanie i sporo poczytałem.

16

Obejrzałem Czarnobyl w całości. Serial bardzo dobry, w przystępny sposób opowiedział co się wydarzyło w elektrowni. Ale kompletnie rozumiem czemu ten serial jest na szczycie rankingu? Dla was to naprawdę najlepszy serial czy nawet miniserial w historii? Dla mnie osobiście to 8+/10 i absolutna czołówka miniseriali, ale ogółem w rankingu seriali raczej poza 10.

1

@Veb1233 Barcelona w 2015 w żadnym z dwumeczów nawet przez chwilę nie była zagrożona możliwością odpadniecia czy porażki w 1 meczu. W finale w na początku 2 połowy mecz się wyrównał, ale Barca to przeczekała i zrobiła swoje.

0

@Pogba Kiedy 2 lata temu kupili kilku młodych zawodników to mieli mieć skład na lata,a tymczasem w tym roku robią malą rewolucję bo większości tamtych transferów to niewypały. Nie ma co zawczasu wyciągać daleko idących wniosków

2

@Pawlak1992 F1 było wcześniej

0

Gdyby w Liverpoolu bronił Karius to pewnie ze 3-4 gole by Totkom wpadły :D

0

@Cochise taktyczny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 Wiadomo, że idealnej partii która się wpasuje w naszą ideologię nigdy nie doswiadczymy(chyba, że sami ją założymy :D) Mam jednak wrażenie, że wybór od lat ogranicza się do tego kto mniej rozkradnie ten kraj, bo kradną wszyscy, a moim życiu kilka partii było przy władzy i zawsze są afery, zawsze jest kolesiostwo, zawsze jest to samo tylko na różną skalę.

2

Ma ktoś tak z Was, że podczas wyborów nie macie na kogo głosować? Ja zawsze idę na wybory bo chcę spełnić obowiązek obywatelski. Przed wyborami zawsze sobie analizuje programy wyborcze danych partii i z tego co zauważyłem to wszystkie partie mają więcej wad niż zalet i po prostu wybieram mniejsze zło i partie bardziej odpowiadającą moim oczekiwaniom, ale generalnie to uważam że w tym kraju niestety nie ma partii które pozwoliłyby na jakąś większą i korzystniejszą zmianę. Ma ktoś podobnie? 

0

@LuisSalvano A ile nowy rower kosztuje? Mi kiedyś wycenili naprawę za 550 zł, a nowy identyczny rower kosztował 1050 zł. Kupiłem nowy a stary służył na części do nowego w miarę potrzeb :)

0

@Odesseiron Wychowałem się na wsi więc co nieco wiem. W rolnictwie jest tak, że jak jakiegoś towaru jest za dużo w danym sezonie to jest on za grosze i ciężko go sprzedać. Natomiast jak są spore braki to rolnicy windują sobie ceny, pośrednicy i markety też to robią i stąd takie kosmiczne ceny. Rolnictwo jest tak mocno uzależnione od pogody, że naprawdę trudno zwalać to na rząd bo np jabłko jest mnóstwo i jest bardzo tanie i na to też ma wpływ PiS czy już o tym zapomniałeś? 

2

Uwaga Spoilery GoT

Wiecie może kiedy będzie najnowszy odcinek Gry o Tron? Na HBO GO tylko jakaś parodia jest xD

Nie dziwię się, że Arya odpłynęła a Jon wyruszył za mur, ta rada królewska doprowadzi Westeros do upadku.

To co zrobili z tym serialem to kryminał, przy tym sezonie to 5 czy 6 były arcydziełami.

0

To zależy, jak trafią Barce to najpewniej w Gliwicach będzie 3/4:0 więc mogą awansować do finału. A tam to już może się wszystko zdarzyć ;)

1

Raczej mają marne szanse. Ale patrząc na "popisy" Legii w tym sezonie to i tak bez różnicy bo ani jedni ani drudzy raczej by nie awansowali.

0

Barca to nawaliła w porty jak już, i to jeszcze przed łazienką xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mam wrażenie, że ostatnio to powiedzenie jest używane do podsumowania co drugiego meczu Barcy.

0

Ale czemu ten samolot faktycznie nie może tam wylądować? Szczególnie, że gramy za 2 dni kolejny mecz. Moim zdaniem przylot reprezentacji Polski to nie jest codzienność i mógłby zostać zastosowany wyjątek od reguły.

0

Wie ktoś jak to jest z parkingami w galeriach? Idę dziś na Avengers i seans jest o 20:20, a parking teoretycznie jest otwarty do 23:00. Nigdy nie byłem w niedziele nie handlowe i się zastanawiam czy mi parkingu nie zamkną. W regulaminie nic o tym nie ma

0

Wiadomo, że każdy ma swoje zdanie. Ja zawsze lubiłem Liverpool, nie nazwałbym się ich fanem, ale ze wszystkich angielskich klubów im kibicuje najmocniej. Grają w tym sezonie fantastyczną piłkę, a to że nas ograli nie zmienia tego, że życzę im majstra. Od początku sezonu tego chciałem, ale liczyłem że LM będzie w tym roku dla Barcy. Jednak skoro Barcy już nie ma to niech Liverpool zgarnie wszystko co najważniejsze

4

Oby Liverpool zgarnął majstra. Grają wspaniałą piłkę, a w rewanżu z nami zagrali z takim charakterem i zawziętością, że byłem pełen podziwu. Oby LM oraz PL powędrowały właśnie do nich

9

Chciałeś zabłysnąć ale słabo Ci to wyszło. Tekst do którego się odniosłeś to oczywiście fake, ale twoje "fakty" nie są ani mądre ani zabawne.

2

Tak, dziura w środku pola byłaby jeszcze większa niż teraz.

0

Z taką grą na wyjeździe to nie tylko Liverpool by Nas wyeliminował. Ajax, Totki czy City pewnie też by to uczynili, a w dwumeczu z Juve też moglibyśmy przegrać bo pewnie u nich dostalibysmy minimum 2:0. Tak grając na wyjazdach w LM po prostu nie da się wygrywac z silnymi rywalami

35

Nie kumam. Totki potrzebują jednej bramki i mocno naciskają. To tak można? Ja myślałem, że jak trzeba strzelić AŻ jedną bramkę to można potruchtać ze spuszczonymi głowami i może coś wpadnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?