0

@AdrianGajewski2005 Ona coś niewyraźna była. Chyba sobie małą drzemkę pierdzielła bo na poprzednim wejściu była identycznie ubrana.

0

@kulek22 Mam podobne wrażenie :D

6

Nigdy nie zrozumiem czemu oni się tak ubierają, ani jej(Roxie) w tym ładnie, ani to nie jest modne(chyba). Co to w ogóle jest, strój z gwiezdnych wojen?

1

@Avada Kedavra Kurcze szkoda, lubiłem sobie od czasu do czasu obejrzeć jakieś 2-3 losowe odcinki

0

@Avada Kedavra Przyjaciele znikają z Netflixa? Kiedy?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

6

@NaFazieHitman Cóż jak niektórym do szczęścia potrzebne jest tworzenie takich dyskusji, i patrzenie jak 95% odpowiadających ma Cię za idiotę to jednak trzeba współczuć.

3

@NaFazieHitman A ja nie podziwiam takich ludzi, ja im współczuję. Muszą mieć smutne i nudne życie skoro mają czas prowadzić takie długie i bezsensowne dyskusje.

10

@LuisSalvano Miałem już nie pisać, ale jeszcze się skuszę. Nie wiesz gdzie mieszka, nie wiesz gdzie pracuje. Wiesz w ogóle jak ma na imię? Wielki Pan obrażony bo nikt nie napisał jak mu pomóc. A ja mają Ci pomóc jak Ty nic nie wiesz tylko rzucasz jakimiś ogólnikowymi odpowiedziami?

Edit. A najlepsze, że przed tą dyskusją zastanawiałem się czemu aż tak bardzo jesteś tutaj nie lubiany, ale sam nic do Ciebie nie miałem. Ale widać taki masz cel żeby każdego do siebie zniechęcić. Dobrze Ci idzie, ze mną się udało, jeszcze kilka takich bzdurnych postów i będziesz mógł się poszczycić tym, że nikt Cię tutaj nie lubi.

5

@LuisSalvano Tak jak myślałem, oczywiście od niedawna mieszka w miejscu którego nie da się zlokalizować. To Stary w czym masz problem? Inny numer i pogadaj z nim a nie pytasz o radę ludzi którzy nie mają pojęcia jak wyglądała wasza relacja. Ja nie mogę pomóc bo kumple/rodzina z którymi mam bardzo dobry kontakt nigdy nie zamilkneli bez słowa wyjaśnienia, i wiem że nawet w trudnych sytuacjach by tego nie zrobili.
Ale to na 99% pasta i więcej nie odp bo tylko tracę czas.

8

@Kamilos84 Postawiłbym 100 zł, że prędzej Dembele po raz kolejny "wypadnie" niż Zlatan :D

6

@LuisSalvano Hmm, czyli znacie się tyle lat i nie wiesz gdzie mieszka? Czy akurat bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności zmienił miejsca zamieszkania tuż po tym jak kontakt wam się urwał? Nie staram się być na siłę złośliwy, ale cały czas coś mi w tej historii nie gra.

0

@LuisSalvano Pasta polega na tym, że autor takich hisori zarzeka się o ich autentyczności więc takie zapewnienia nie zmienią moich odczuć.
Myślę, że to pasta ale jeżeli jednak się mylę to wg mnie powinieneś z Nim pogadać osobiście. Przynajmniej ja w ten sposób bym zrobił, skoro od wielu lat mieliście dobry kontakt to bez sensu rozwiązywać to przez telefon/Internet.

0

@LuisSalvano Generalnie to nic do Ciebie nie mam, a twoja historia o Xboxie nawet mi się podobała (o kanarach już nie). Mam jednak nieodparte wrażenie, że to pasta.
Jest w tej historii coś dziwnego, co nie pozwala mi uwierzyć że ktoś pisał to na serio.

0

@Sandu! Masz absolutnie rację. To tylko pokazuje, że pieniądze to w futbolu nie wszystko. Ja nie chciałem żeby odchodził, ale zawsze uważałem że nic na siłę i jak odejdzie to trudno, kupimy kogoś innego Myślę, że mało kto wtedy przypuszczał, że te 222 mln zostaną niemal wyrzucone w błoto bo za Cou i Dembele to my na obecną chwilę możemy dostać max 100 mln pewnie. A już o frustracji całym tym pobytem Dembele w Barcie nie wspominając

0

@Hushovt U Nas to wygląda tak jakby potencjał wielu piłkarzy był mało wykorzystywany. A Kloop potrafi wycisnąć z każdego 110% Jak był trenerem BVB to miało się wrażenie, że na każdej pozycji maja piłkarza klasy światowej, a przecież wielu z tych piłkarzy z czasem mocno obniżyło loty. W Liverpoolu jest trochę podobnie, po prostu on jest w stanie wykorzystać to co ma w najlepszy możliwy sposób.

0

@Hushovt Obaj to geniusze, ale przecież Pep w tamtym sezonie też miał trochę farta. Chociażby ta bomba Kompanego, gdyby nie ten gol to kto wie czy Liverpool już w zeszłym roku nie zdobyłoby majstra.

0

Najbardziej w Live podoba mi się że prowadzą 1:0 i dalej mocno atakują i idą jak po swoje. A Barca najczęściej zwalnia tempo i robi się nerwowka.
No proszę 4:0, my przy 2:0 to już na pewno byśmy człapali.

0

@Rewolucja123 I dlatego Pep to również wybitny trener. Ale idąc drogą takich porównań to BVB bez Kloppa nie zdobyła później żadnego majstra, a i w LM nigdy tak daleko nie doszli jak z Jurgenem właśnie. A Liverpool zdobył LM po 14 latach, i prawdopodobnie wygra PL po długiej przerwie.

6

Dla mnie Kloop to jest większy geniusz niż Guardiola. Wiadomo, że Pep ma więcej tytułów, ale trzeba jednak przyznać że prowadził on drużyny które pewnie zdobyłby majstra z kimś innym na ławce. Tymczasem BVB jak i Liverpool to zespoły które musiały jednak przejść pewną drogę aby stać się zespołami będącymi w stanie zdobyć mistrzostwo. I w obydwu przypadkach największy udział ma w tym Kloop.

1

@Avada Kedavra Patrząc na grę Liverpoolu to myślę że na Anfield znowu by się po Nas przejachali. Na Camp Nou to byłby pewnie wyrównany mecz, ale Barca na wyjazdach gra taki piach, że nie wierzę w postawienie się Liverpoolowi.

75

Pamiętam, jak sprzedawaliśmy Neymara. Wielu tutaj twierdziło, że nie ma po czym płakać bo kupimy sobie 2-3 piłkarzy na miarę pierwszego składu. A tymczasem nie mamy Neymara, a te pieniądze zostały fatalnie wykorzystane.

0

@DaPi weź rozpisz jakąś funkcję kwadratową czy coś i myślę, że będziesz wiedział :D

4

@Nano22 Czy jak lubię słuchać tego kawałka to coś ze mną nie tak? Dla mnie to chyba najlepsza eurowizyjna piosenka jaka wyjechała z Polski kiedykolwiek(no może "To nie ja" było lepsze). Tyle, że w naszym kraju często uważa się, że ten festiwal to g**no i wszystko co tam jest grane to chłam. Wiadomo, że to typowo radiowy kawałek, ale IMO to jest dużo lepsze niż piosenka Roksany.

0

Super jedzonko przy stole, do tego zimna wódeczka i ogólnie fajna atmosfera. Ale oczywiście trzeba było zejść na tematy polityczne. Od pół godziny tylko ten temat, a ja siedzę i się nie odzywam. Nie to, że mnie to nie interesuje, po prostu w takie dni mam gdzieś politykę, a dyskusja i tak najczęściej nie ma sensu bo niektórzy to wśród polityków mają chyba idoli i powinni sobie oprawić ich zdjęcia w ramki.

2

@quarto Zdrowie. Jak się je ma to można planować i rozwijać się w różnych dziedzinach. Ma się niemal nieograniczone możliwości ( jak się zarobi odpowiednio dużo kasy).

0

@niepoprawniepoprawny A dla mnie grzyby są takie jakieś gumowe. Do tego bardzo ciężko strawne, a ich smak mi nie podchodzi kompletnie. Jako dodatek do jakiegoś dania aż tak mi nie przeszkadzają, ale dań typowo grzybowych po prostu nie lubię. A co do ryb to dużo zależy od tego jak się przyrządzi. Źle przyprawiona ryba to faktycznie nic specjalnego, ale jak ktoś się na tym zna i odpowiednio doprawi to rybka to coś wspaniałego :)

8

Po tych rodzinnych świętach to przynajmniej wiem, że kiedyś to były czasy. Teraz to nie to samo i już niestety nie ma czasów :D

3

@niepoprawniepoprawny Ja ryby uwielbiam, ale nie mogę pojąć fenomenu grzybów. Owszem w pierogach albo z bigosem zjem, ale jakoś nigdy za tym nie przepadałem i jak pomyślę sobie o zupie grzybowej albo o sosie z grzybów to chyba bym tego nie przełknął. Taki już ten świat, każdy lubi coś innego ;)

0

@NaFazieHitman Choć bardzo lubię Vidala to za 20-25 mln bym zanim nie płakał. W innym przypadku za sezon albo półtora odejdzie za free albo jakieś drobne. Jest dobrym zamiennikiem, ale myślę że Barcelona nie odczułby jakoś mocno jego odejścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?