ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Kobayashi też nie odpuści. Ten sezon jest u niego bez błysku, ale jednak może jeszcze odpalić.
0
@Janiama Serio? Skąd taka decyzja? Przecież dziś inni skakali lepiej od niego
0
@Janiama Ale co Wolny? Bo na pewno nie do drużynówki, niestety czwarty zawodnik to duży problem.
7
Kubacki jest naprawdę w gazie. 8 podium z rzędu to już naprawdę nie łatwa sprawa. A jak w niedzielę będą równe warunki to myślę, że będzie kolejne. Dawid od TCS naprawdę dużo odrobił w PŚ. To niewątpliwie jest jego sezon, jak nie zgarnie Kryształowej Kuli to już może nie mieć takiej okazji, do najmłodszych przecież nie należy.
0
Z Niemcami to jutro raczej nie powalczymy. Dużo będzie zależało od tego jak się zaprezentuje czwarty zawodnik. O zwycięstwo będzie trudno, ale 2 miejsce jest realne
2
Poza Kubackim, Stochem i Żyłą reszta to niestety dramat. Nawet w Polsce nie potrafią się przyzwoicie zaprezentować.
14
Śpieszmy się kochać trenerów, tak szybko zawodzą.
0
A tak Setien fajnie wystartował. Większość La Rambli rozkochał zanim mecz zagraliśmy. Ale w sumie to jest "Puchar ich Króla", mało wazny. Najważniejsze że w posiadaniu jesteśmy lepsi
2
Trenerzy Barcy w większości osiwieli, obawiam się, że Setien wyłysieje :D
3
To kto następny Wenger czy czekać aż Liverpool się zatrze jak Borussia kiedyś i zgarnąć Kloppa?
0
@Bykunn Piłkarze Ibizy to raczej profesjonalnie gracze, a i większości zawodników San Marino czy Giblartaru nie można tego powiedzieć.
21
Mina Setiena mówi jedno: "W co ja się wpakowałem?"
3
Wybaczcie, ale prawda jest taka że Setien Out. Tęsknię za Valverde :D
3
@Coutinho007 raczej nie istnieje takie coś jak "Dembele wróci" On od 2,5 roku wraca i jakoś mu to marnie wychodzi :D
1
@jedrek7000 Dembele to niby jest, ale tak jakby go nie było.
2
@Majkel34 Pod względem głosu i możliwości to chyba Edyta Górniak. Ale jej kariera mogła być zdecydowanie lepsza.
0
@Striker Przejmować się nie trzeba, ale trochę denerwują takie opinie. To tak jak mucha latająca koło ucha, niby krzywdy nie zrobi i nie ma się co przejmować, ale działa na nerwy.
12
Widzę, że trafiają są osoby które życzą źle Liverpoolowi dlatego, że media zachwycają się tym co wyprawiają The Reds w PL. Jak Barca miała genialne sezony za Guardioli i Enrique, też były zachwyty w mediach. Wtedy też narzekaliscie? Prawda jest taka, że Liverpool w tym sezonie w lidze to prawdziwy potwór i naprawdę bez sensu jest cokolwiek im ujmować.
2
@Vxb93 Dać mu ze 2-3 sezony to i zespołem klasy Napoli czy Roma zrobi majstra.
1
@LoveValverde Ale Kloop to naprawdę jest kozak. Wiadomo, że nie ma co przesadzać, jednak moim zdaniem gorszy od Guardioli nie jest. Są to równie świetni trenerzy, raz jeden ma lepszy sezon, raz drugi
5
Dawać Liverpool, liczę że zaliczą sezon bez porażki i pobiją rekord punktowy.
2
Szkoda tych kwalifikacji i porażki w cyklu, ale tylko pod względem finansowym bo pod względem prestiżu to mało znaczący mini-turniej. Ten weekend pokazał jednak, że Kubacki jest naprawdę w świetnej formie, potrafi utrzymywać prowadzenie po 1 serii. Śmiało można powiedzieć, że absolutnie trzeba się teraz skupić na PŚ. Strata do Gaigera to nieco ponad 100 pkt, ale Kobayashi i Kraft są już bardzo blisko. Dawid w obecnej chwili, jest najbardziej stabilny. Różne były warunki w ostatnich konkursach, a on zawsze na podium. Zresztą stanąć 8 razy z rzędu na podium to już wcale nie taka prosta sprawa bo jest to bodajże 6 wynik w historii. Jak Dawid będzie w takiej formie to myślę, że PŚ jest do zgarnięcia.
3
Brawo. Cyklu nie udało się wygrać, ale jeszcze wiele do zdobycia w tym roku, a forma jest fantastyczna.
0
Cyklu nie wygra
2
Kobayashi dobrze, ale myślę że Dawid da radę.
1
@kamilo0066 Wczoraj było sprawiedliwie bo różnice nie były duże, a dziś beznadzieja.
4
Beznadziejny konkurs.
0
@deszczyk89 Tabu oglądałem, wiesz coś może o drugim sezonie? Pierwszy zostawił wiele niedomówień a na razie nic nie słyszałem o kontynuacji.
0
@LoveValverde Skoki są fajne bo przeważnie oglądam oglądam 10-15 ostatnich zawodnikóww obydwu seriach. 30-40 minut i konkurs obejrzany i wiadomo co i jak. A w piłce nożnej czasami siedzisz 90 minut, a mecz jest naprawdę slaby i nudny.
0
Dawid zawsze wychodził wysoko, ale jego pozycja w locie sprawiła że nie potrafił daleko odlecieć i często pomimo wysokiego pułapu lotu, skoki były słabe. Teraz Kubacki pięknie wykłada się na nartach i mam wrażenie że im większa skocznia tym lepiej mu się skacze.