ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kubacki 8 podium z rzędu już praktycznie pewne. Ale może znowu wygrać konkurs i cykl. Jak mu się uda to może naprawdę złapać wiatr w żagle i powalczyć o PŚ bo konkursów w tym sezonie aż 30.
15
Z drugiej strony to śmieszne. To ile miał skoczyć Kobayashi żeby być pierwszym?
2
Kubacki odrobił punkty, myślę że wygra ten cykl.
3
A Kubacki nic sobie nie robi z warunków.
3
Kamil jak tako dał radę, ale i tak będzie daleko.
0
Tande przepadł, obawiam się że i Stoch może mieć duże problemy.
5
Wiatr dziś wypacza wyniki. Takie odległości przy padającym śniegu i takim krótkim rozbiegu to abstrakcja. Stoch który zawsze jeździ wolno będzie miał duży problem.
1
@deszczyk89 Zdecydowałem się na Manhunta. Kilku propozycji również nie widziałem więc w przyszłości chętnie obejrzę.
0
@kozaczenko Widziałem, zapomniałem dopisać
0
Jakiś mniej znany serial z tajemnicą?Może być poszukiwanie mordercy albo porwanie czy po prostu szukanie rozwiązania jakiejś sprawy. Wszystkie bardziej głośne raczej obejrzane. M.in Wataha, Belfer, Lost, Detektyw, Dark, Broadchurch, Dochodzenie, Sherlock. Generalnie większość tego typu seriali oglądałem, ale może podpowiecie coś nowego. Tylko żeby to nie był jakiś gniot bo szkoda czasu
3
@pawelfcb2010 Najlepsze sezony Małysza i Stocha to były to lata albo z MŚ albo z IO. Prevc miał o tyle "pecha", że w sezonie który całkowicie zdominował nie było ani MŚ ani IO i wygrał "tylko" MŚ w lotach.
0
@Triv44 Ja zawsze w takich sytuacjach liczę, trofea czy medale jakby je zdobyli Niemcy, a nie NRD albo RFN.
3
Taka ciekawostka bo sprawdzałem sobie na Wikipedii zwycięzców PŚ w skokach.
Polska zajmuje 3 miejsce w klasyfikacji zwycięstw i miejsc na podium na koniec PŚ. Mamy 6 kryształowych kul, Stoch i Małysz to bez sprzecznie TOP 10 w skokach, a myślę że nawet Top 5, Małysz specjalista od MŚ, Stoch od IO. Miło, że jesteśmy w absolutnym Top skoków, obok Finlandii, Niemiec, Austrii i może Norwegii(ale oni nie mieli aż tak wybitnych skoczków). Martwi tylko to, że za kilka lat możemy podzielić los Finów jeżeli nic się nie zmieni.
1
@Katalonbar Według mnie Czechy, Szwecja, Szwajcaria, Japonia, NRD. Z NRD trochę bez sensu bo każdy kojarzy, że Jens Weißflog zdobył PŚ dla Niemiec.
3
@pawelfcb2010 Piątego chyba nie ma, chyba że liczyć NRD osobno.
38
Kubacki 7 podium z rzędu. Fajnie, że pomimo tylu osiągnięć Małysza i Stocha, jest skoczek który potrafi dokonać czegoś co tamtej dwójce się nie udało :)
1
@Triv44 Jednak za Gregora wybrałbym Ahonena.
16
Valverde wygrał z Barceloną dwa razy ligę i raz PK, ale też jak miał okazję zrobić coś naprawdę extra, co zostałoby pozytywnie zapamiętane na lata, to musiał to spier**lić. Barca mogła jako pierwszy klub w La Liga nie przegrać meczu przez cały sezon, mogła również wygrać jako jedyny klub 5 razy z rzędu PK, ale w obydwu przypadkach wiemy jak się skończyło. Do tego kompromitujące porażki w LM i beznadziejna gra w tym sezonie sprawiły, że chyba ponad 90% kibiców chcę jego zwolnienia. To powinno się stać po tamtym sezonie, a tak to zrobił się niezły bałagan.
9
@Janiama Stoch zawsze jeździł wolniej od czołówki, nawet wtedy jak seryjnie wygrywał.
4
Kubacki tu ma trudniej bo bardzo liczą się oceny sędziów, a w porównaniu do Krafta i Stocha to on zawsze gorzej ląduje. Jednak uważam, że któryś Polak znów będzie na podium, ale Kraft i Gaiger są chyba za mocni na tej skoczni.
0
@Avada Kedavra I wszystko zepsułeś, nie dadzą się nacieszyć człowiekowi że chociaż raz był w czymś najlepszy.
0
@ksobi Jak podniesie puchar LM to pójdę na kolanach na La Ramble ;)
1
Xavi Out. Zapamiętajcie, że ja to pierwszy napisałem :D
0
@MarioVeB! Fakt. Nie lubię być hipokrytą. Smarzek tylko dobrze gra w siatkówkę. A reszta? Resztę lepiej przemilczmy :D
0
@MarioVeB! Napisałem w większości. Są perełki, ale Stasiak kompletnie mnie odpycha
7
Ale te polskie siatkarki są w większości brzydkie. Oczywiście to moja opinia żeby nie było dymów
1
@Avada Kedavra zdecydowanie
5
@NeroTFP Kamil nieruchomy w locie, nawet mu narta nie zadrżała. Jedyne co różniło te skoki to to, że Kraft skoczył dalej
1
@lukaszbarca15 Chyba tylko za to. Akurat Stoch najczęściej jest w locie i przy lądowaniu nienaganny. Kubacki czasami przysiada przy lądowaniu i tu akurat rozumiem za co mu odejmują.
0
Cofnąłem sobie na skok Stocha i Krafta i to były bardzo podobne lądowania. Nie rozumiem czemu Austriaka ocenili wyżej