ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KSSniper To jeszcze spróbuje obejrzeć odcinek albo 2, może się rozkręci. O ile lubię fantasy tak do tego serialowego świata Wiedźmina mam mieszane uczucia. Za dużo w w tym jakiś, portali, magii, czy innych fantastycznych "zjawisk". Tak wiem to jest serial fantasy, ale mi chyba jednak bardziej odpowiadają takie zrównoważone produkcje jak Gra o Tron(pomijając już marną jakość ostatnich sezonów) czy Władca Pierścieni.
0
@Chaoss Oglądałem uważnie, ale właśnie nie mogę się jakoś wczuć. Gra o Tron wciągnęła mnie od pierwszych odcinków, a Wiedźmin na razie szału nie robi. Jak przy 3 odcinku będę się nudził tak jak przy 2 to chyba odpuszczam.
0
Obejrzałem 2 odcinki Wiedźmina i nie mogę się przekonać. Dalej będzie lepiej? Na razie to się strasznie wynudziłem, a nie jestem jakimś fanem Sagi więc zastanawiam się czy dalej w to brnąć?
1
@Katalonbar Przede wszystkim wiało w plecy. Jak jutro będą podobne warunki to też pewnie będzie dobrze.
1
Staram się, że rzadko narzekać bo mimo wszystko wyniki wciąż są, ale jeszcze 3-4 mecze i chyba na jakiś czas będzie trzeba odpocząć od oglądania Barcy bo aż oczy bolą.
0
Wiedźmin daje radę? Ja pewnie dopiero w niedzielę zacznę oglądać.
0
@Bobo25 Przecież chyba od zawsze tak było. Czasami dało się obejrzeć jakiś fragment zanim druga stacja puściła reklamy, ale generalnie to przeważnie lecą o tej samej godzinie i są podobnej długości.
0
@NeroTFP Libera muzykę też lubię. Miał kilka fajnych utworów w duetach które wpadają w ucho.
Edit. A to, że on prowadzi karierę Sylwii w taki przemyślany sposób pokazuje jak wiele znaczy w muzyce żeby mieć zaufane osoby które wiedzą co dla danego artysty najlepsze. Sam głos to bardzo wiele, ale jak ktoś będzie tylko produktem w oczach producenta to może się to różnie skończyć. Roksana jest zjawiskiem stosunkowo nowym bo tak szybo kariery w Polsce w jej wieku nikt nie zaczął. Ciężko więc powiedzieć jak to się potoczy bo z krajowego podwórka przykładów nie ma, ale zagraniczne już są. No i cóż, wiele z nich nie skończyło się chyba tak jak oczekiwano.
0
@NeroTFP Tak działa rynek. Wiadomo, że jakby Roskana w tą sobotę w sierpniu miała nie koncertować to i za 20-25 tyś zł by zaśpiewała. A, że w chwili obecnej jej popularność jest ogromna. Nawet jestem w stanie stwierdzić, że to o nią teraz najbardziej starają się telewizje to cena jest jaka jest. Nie zagra tu, to pojedzie w inne miejsce gdzie jej tyle zapłacą, proste jak budowa cepa :D
A jeszcze wracając do głosu Roksany to ostatnio z dziewczyną przeglądaliśmy sobie kolędy na YT i jest tam jej bardzo króciutkie wykonanie "Mizerna Cicha". Przyznam szczerze, że dawno żadne wykonanie kolędy nie wpadło mi tak w ucho. Stad zaczęła się właśnie ta rozmowa o Roksanie i tych całych cenach koncertów.
1
@IronSanHybrid Choć jej muzyka to nie jest coś odkrywczego to wiele kawałków wpada mi w ucho. Sylwia ma kawał głosu, rozsądnie prowadzi karierę i jeszcze wiele świetnych piosenek od niej usłyszymy.
A jedną z najbardziej przecenianych piosenkarek jest dla mnie Margaret. Fatalne koncerty na żywo. A do tego jak była trenerem w tej edycji The Voice of Poland to mam wrażenie, że ona nie za wiele wie o muzyce, nic sensownego nie potrafiła powiedzieć a jej wypowiedzi to takie masło maślane.
1
@IronSanHybrid Widziałem jej różne występy(to z przesłuchań w ciemno rządzi) właśnie dlatego, że imponuje mi jej głos. Po prostu nie słucham muzyki, bo ta obecnie do mnie nie trafia. Jest chyba bardziej skierowana do młodzieży i nastolatek. Dlatego ja też chcę żeby jej się powiodło bo w przyszłości możliwe, że mi to bardziej podpasuje. A szkoda, żeby ten głos się zmarnował bo obecnie z wokalistek to lubię słuchać Sylwii Grzeszak czasami, a poza tym to ciężko znaleźć coś ciekawego. A wokalnie to i tak Górniak te wszystkie "gwiazdki" zjada. Gorzej z jakimś nowymi ciekawymi singlami od niej.
0
@Bykunn O Górniak zapomniałem. Ze 2-3 lata temu też było zapytanie w spawie jej występu. I cena też bardzo wysoka, ale jaka dokładnie to już nie wiem. A co do takich koncertów, czy bardziej festynów to nie ma się co dziwić, że mniejsze miasta szukają jednak taniej. Co by nie gadać o Rodowicz czy innych nieco przygaśniętych gwiazdach to mają więcej takiej "uniwersalnej" muzyki dla każdego nie większość obecnych "artystów".
2
@IronSanHybrid Bardziej stawiam na managerów. Sama Roksana, czy nawet jej rodzice siedzą w branży od niedawna więc pewnie jeszcze nie znają realiów i nie są obcykani. A menadżerowie wiedzą, że jest teraz na nią popyt do próbują wyciągnąć ile się da.
Ja tylko mam nadzieję, że kariera w tak młodym wieku nie zepsuje tej dziewczyny. Nie słucham jej piosenek bo do mnie nie trafiają. Jednak uważam, że ma talent i głos który ma ogromny potencjały(IMO Roksana Węgiel>Viki Gabor). Oby w przyszłości nie nagrywała tylko samej typowej radiowej papki. Teraz to mam wrażenie, że ma niewiele do gadania tylko robi to czego chcą producenci. Ma jednak dopiero 14 i ciężko wymagać, żeby kierowała swoją karierą tak jak by chciała.
3
Moja narzeczona pracuje w urzędzie miasta. Ostatnio prowadzili rozeznanie w cenach zespołów/artystów na jakąś letnią imprezę w sierpniu. W tym roku to będą jakieś rocznicowe powiatowe dożynki, więc chcieli walnąć z grubej rury. Wyszła inicjatywa, że może Roksana Węgiel będzie jednym z dwóch głównych punktów imprezy. Pomysł może nie głupi, bo to wiadomo, że będą tam całe rodziny z dziećmi, a do tego jest ona na czasie. Inicjatywa jednak bardzo szybko upadła ponieważ, cena za taki koncert to 45 tysięcy zł za bodajże 1,5h.
W poprzednich latach było wiele różnych zespołów. M in. Feel, Golce,Cleo, Doda, Akcent, Czerwone Gitary, Bałkanica, Perfect, Kombii, Margaret, Maryla Rodowicz, Ich Troje, Boys, i jeszcze inne których teraz nie pamiętam. Najwięcej bodajże wzięła Maryla bo 25 tys. A tak to przeważnie coś około 20 tysięcy albo i mniej. Do samej Roksany nic nie mam i na pewno nie jestem żadnych zawistnym hejterem który jej zazdrości i krytykuję za byle pierdołę,
Zdziwiło mnie po po prostu, że taki koncert w niewielkim mieście to aż takie duże pieniądze. Widać jednak, że obecnie jest na nią moda wiec można windować ceny.
Z innych ceniących się artystów to Sylwia Grzeszczak, cena w granicach 50 tysięcy, ale tutaj zdziwienie mniejsze. Sylwia ma już naprawdę wyrobioną markę, a do tego pokaźną liczbę hitowych piosenek no i jej popularność też jest w obecnej chwili spora.
To info to tak w ramach ciekawostki. Może ktoś akurat szuka jakiegoś info co do cen takich koncertów. Przecież można sobie np. na wesele wynająć :D
3
@Nano22 i tak wiadomo, że wygrała dzięki nananananannanana :D
2
@BARCA_FOR_EVER Zapomnieliście, że jest też pierwszym zawodnikiem Napoli który 10 grudnia strzelił Hat-Tricka w LM.
1
@Avada Kedavra Gothic 1 i 2, Warcraft 3, NFS Underground 2 i Most Wanted. PES 5 i 6.
2
@Calgon_10 Wtedy internet nie był tak ogólnie dostępny. Tak to Adaś też pewnie został by skrytykowany za słabsze sezony po 3 kryształowych kulach albo za brak złota IO.
3
@IronSanHybrid Muzycznie zupełnie nie mój klimat. Ale wiadomo, że to muzyka dla młodych osób i to głównie nastolatek. Obydwie wygrały Eurowizję, obydwie mają ogromny potencjał i możliwości(Roksana imo większe). Niech im się wiedzie i oby faktycznie nie stały się gwiazdami które więcej gadają niż robią. Na razie jednak wyglądają na w miarę normalne i ogarnięte. Niech im się wiedzie, może w przyszłości jak dorosną ich piosenki mi podpasują.
8
Powie mi się ktoś skąd w tym kraju wziął się taki hejt na Roksanę Węgiel i Wiktorię Gabor? Dziś przeczytałem parę wybranych postów i w stosunku do tej drugiej i naprawdę niektórzy mają nierówno pod kopułą. Muzyka tych dziewczyn to absolutnie nie mój target i w ogóle jej nie słucham. Widziałem jednak kilka wywiadów z ich udziałem i wydaje się, że to są normalne nastolatki i nie zauważyłem żeby gwiazdorzyły.
Nie wiem, były jakieś skandale z ich udziałem czy zrobiły coś mega głupiego? Czy po prostu niektórzy mają mają ból d**y, że w tak młodym wieku można już kosić kasę robiąc to co się lubi i być w tym naprawdę dobrym?
0
@Katalonbar Średnio przepadam za samą Roksaną, ani mnie ona ziębi ani grzeje. Jednak widzę, na YT że ma coraz więcej singli, coraz więcej koncertów itp. Ostatnią rzeczą jakiej bym pragnął to być sławnym i zacząć robić karierę w wieku 14 lat. Oznacza to koniec prywatności, media będą rozpisywać się o każdym twoim babolu i wpadce. Często gwiazdy zaczynające tak wcześnie źle kończą bo nie radzą z popularnością, a bogactwo wpędza ich w alkoholizm albo narkomanię.
Oby Roksana tak nie skończyła, mam nadzieję, że to mądra dziewczyna, a rodzice będą czujni bo przykładów karier które skończyły się szybciej niż zaczęły nie brakuje.
1
@DwayNee No z tej wymienionej trójki to faktycznie Szpak wokalnie wypada najlepiej. Trochę nie trawię jego sposobu bycia i tej jego maniery wypowiedzi więc jakoś tak go wymieniłem. Dla mnie najlepszym trenerem był Piekarczyk,. Górniak zaraz za nim, choć też za bardzo za nią nie przepadam to wokalnie to klasa światowa.
0
@Gosciuu Mi chodzi o to, że niepotrzebnie podciągają to pod markę The Voice of Poland. Mogli zrobić inny program tego typu, ale wiadomo że to już jest wyrobiona marka i da im to na starcie większą oglądalność. No cóż tak działa telewizja.
5
@shinthps Najgorsze, że Krisztiano do takiej trafił, nastrzela i znowu dadzą mu ZP
2
Właśnie się dowiedziałem, że ma być The Voice of Poland Senior. Z całym szacunkiem dla osób starszych, ale jest to zupełnie niepotrzebne, a z fajnego programu jakim był The Voice of Poland zrobili telewizyjną papkę. Pierwsze serie lubiłem oglądać, ale wydaje mi się, że kolejne edycje są zbyt często i dlatego poziom jest coraz niższy. Zresztą kiedyś ekspertami byli Górniak, Piekarczyk czy Steczkowska, a teraz Margaret, Bednarek czy Szpak. To nie ten poziom trenerów.
Inicjatywa programu The Voice of Kids była fajna i ten pomysł się sprawdził. Sam mam w rodzinie osobę która przeszłą Przesłuchania w Ciemno. Co prawda później zaraz odpadła, ale z tego co mówili jej rodzicie to była to bardzo fajna przygoda i wielka radość, że występ został doceniony. Natomiast The Voice Senior to już rozbijanie tego programu na drobne i odejście od pierwotnej koncepcji wybierania najlepszego głosu w Polsce.
0
@JohnA Split nie widziałem, ale słyszałem że niezły. Ten film jest z rodzaju takich zagadkowych właśnie? Chyba się nie niego zdecyduje.
3
@Janiama Po prostu Ci wielcy nie są już w takiej formie jak w poprzednich latach. Teraz jest Liverpool na topie a oni jakoś wygrywają ;)
0
@JohnA Cóż chyba wszystko oglądałem:D Co prawda nie widziałem Otwórz Oczy, ale to nie to samo co Vanilia Sky? Bo jak to samo to raczej mało zaskoczony będę. Dzięki za propozycję, ale wygląda na to że co lepsze znam. Myślałem że może wpadnie coś fajnego co mnie ominęło.
0
@JohnA coś jeszcze? też bym coś takiego obejrzał a te wymienione już znam
0
@michal26 A nawet jak dostaną piłkę to nic z tego. Jak będziemy cały czas atakować to będziemy ich łapać na ofsajdy. Oby Jurek na to wpadł :D