7

@MesQueUnClub96 A do tego pokazywało że ma skoczyć około 238 m, skoczył dobre kilka metrów przed linię i nagle okazuje się że miał bardzo mało odjęte. Ok czasami się zdarza, ale w jego przypadku coś dziwnie często tak bywa

0

@MesQueUnClub96 Kubacki widać że już trochę stracił powera. Ciężko sobie wyobrazić żeby wyprzedził w PŚ bardzo regularnego Krafta

22

Kraft przed linią o 8 m ale oczywiście punkty za wiatr go windują? Który to już raz?

0

@NeroTFP nie wejdzie

0

@nadachu Nie twierdzę, że nikt nie odejdzie z powodu braku LM. Niektórzy jednak myślą że w City będzie jakaś wyprzedaż i będzie się brało kogo będzie się chciało.
A tak poza tym to kto tak naprawdę oprócz PSG może zapłacić piłkarzom City więcej? Barca? Już płacimy najwięcej, a jak nie sprzedamy Cou i Dembele to ciężko wepchnąć kolejną dużą pensję. Może Real albo Juventus mogliby dać więcej bo Bayern to wiadomo, że oni z pensjami nie wyskakują przed szereg.

3

@koksik2700 Nie wiem co jest po śmierci i nikt tego nie wie. Jednak Niebo w którym żyjesz wieczne i odczuwasz wieczną radość z samego obcowania z Bogiem, jest dla mnie tak utopijną wizją że nie jestem w stanie w to uwierzyć.

0

@koksik2700 A ja mam wrażenie, że dali im dwa lata bo wiedzą, że będą się odwoływać i to odkręcić. Coś czuję, że wykluczenie zostanie podtrzymane ale na 1 sezon

5

@nadachu Serio myślicie, że piłkarze od tak uciekną bo nie będą grać w LM? Co innego jakby ich zdegradowali czy coś w tym stylu. Pewnie dostaną jakieś bonusy pod stołem i większość zostanie. A według niektórych tutaj to rozkupią z City, to jest nierealne.

4

@Skowa Jak w LM będziemy próbować tak budować akcje od Ter Stegena to nie skończy się to dobrze. Barca to już nie ten zespół co kiedyś, mamy ogromne problemy z wyjściem z własnej połowy jak rywal na nas siada pressingiem.

0

@jacobFCB Choć generalnie Zimmer>Shore to jednak dla mnie soundtrack z LOTR-a to mistrzostwo świata.

0

@lukaszbarca15 Far Cry 2, pozostałe części nie dorastają mu do pięt.

A tak serio to oczywiście FC 3. Jest to jedna z niewielu gier którym wystawiłem 10/10.

1

@NeroTFP Kojarzę ten sezon trochę jak przez mgłę ale to wtedy Ahonen wygrywał wszystko jak leci od początku sezonu tylko Adam mu przerwał po 5 konkursach bodajże? I to chyba była całkiem ok sezon bo kojarzę jeszcze zwycięstwo Małysza w Zakopanem, ale nie wiem czy to był na 100% ten rok

1

@ShinobiQWE Jeszcze tak nawiązując nieco do tematu. Komentarz Szaranowicza na MŚ w Predazzo był genialny. Pod względem oddania emocji to chyba nikt nigdy nie skomentował lepiej konkursu skoków niż Włodek wtedy.

1

@NeroTFP Mi chodzi właśnie o kwestię Małyszomanii pod kątem społecznym. Pamiętam, że oglądali to niemal wszyscy, nawet ciotki które sportem się kompletnie nie interesowały. Sukcesy Stocha czy Justyny Kowalczyk mimo, że pod pewnymi względami były bardziej okazałe nigdy nie zebrały tylu ludzi przed telewizorami.

A dodatkowo Małysz w latach 2000-2003 najbardziej rywalizował z Niemcami. A wiadomo, że czy to w piłce nożnej czy w skokach zawsze podwójnie cieszyła nas wygrana z naszymi zachodnimi sąsiadami.

14

Czy uważacie, że w Polsce był jakiś sportowiec który bardziej porwał kibiców niż Adam Małysz? W czasach jego największych sukcesów miałem ledwie 8 lat, ale dotąd pamiętam jakim szokiem był sezon 2000/2001 kiedy Małysz wręcz miażdżył konkurencję w PŚ. Kamil Stoch jest wielkim skoczkiem, ale jakoś zawsze będę za Małyszem. Cały sezon 2000/2001, MŚ w Predazzo, 3 konkursy wygrane w Planicy w jeden weekend, jego pojedynki ze Schimttem i Hannawaldem to było coś niesamowitego.
U Stocha 2 x Złoto Olimpijskie w Soczi czy wygranie 4 konkursów TCS było czymś równie świetnym, ale nigdy nie dało mi tylu emocji i radośći co sukcesy Adama. Może człowiek już sporo starszy i podchodzi do tego w dużo mniej emocjonalny sposób. Małyszomania to było coś wspaniałego, a w szkole czekało się tylko na Informatykę żeby urządzić turniej w DSJ-a

0

@Tomek54321 Ale od kiedy się poprawiła? Odkąd trenerem jest Setien? Od tego czasu przegraliśmy z Bilbao i Valencią, męczyliśmy się niemiłosiernie z Ibizą i pokonaliśmy Betis, ale to też nie był jakiś nie wiadomo jak dobry mecz w naszym wykonaniu.
Aby nie przepaść z Liverpoolem, City, Bayernem, czy Juventusem to wyjazdy muszą być zdecydowanie lepsze. Ale w LM to jest problem już od jakichś 3-4 sezonów. A w tym roku nie zanosi się na zmianę bo teraz to nawet w lidze na wyjeździe jesteśmy beznadziejni, a w poprzednich latach tak nie było.

0

@KamQiX W tym są lepsi, że nie grają aż takiej padaki na wyjazdach. Ja uważam, że na CN możemy się ograć każdego łącznie z Liverpoolem będącym w gazie. Ale na wyjazdach gramy taki piach, że nawet Napoli może nam napsuć krwi. Jeżeli nie poprawimy swojej gry poza CN to nie ma absolutnie żadnych przesłanek że wygramy LM.

0

@tadzik447 Ja mam Xboxa One X i odtwarzania na tym filmów to katorga. Z braku laku można obejrzeć ale jak ktoś ogląda naprawdę duży z płyt Blu-ray to zainwestowałbym bym jednak w jakiś dobry odtwarzacz.

3

@AllBundy A kto z jest na tym filmie? Bo jeżeli Antonela to oni z Leo nie znali się od dziecka?

1

@masakrator05 Czy w tym kraju naprawdę jest aż tak dużo tego typu przestępczości, że ktoś wchodzi Ci do twojego domu/mieszkania żeby Cię okraść w momencie kiedy jesteś w środku? Jak żyje to nie słyszałem o takim przypadku wśród mojej rodziny i znajomych.
Ja uważam, że większy problem powstałby kiedy byle patus zacząłby się bawić w gangsterke bo bez problemu kupi sobie spluwę. A poza tym gdybyś ty miał broń bez problemu,to byle złodziej też. A jak ktoś ogarnięty będzie chciał Cię okraść to przyjdzie jak nikogo nie będzie.

0

@T_TG Sam nie wiem. Portugalczyk to nie 19-latek jak Davies. Skoro do tej pory szału nie robił, to ciężko się spodziewać żeby zaliczył jakiś niesamowity przeskok.

3

@T_TG U nas Semedo też dostawał już mnóstwo szans, a nadal mnie nie przekonuje. Ostatnio gra dobrze, ale mi się wydaje że on pewnego poziomu nie przeskoczy.

3

Ale ten Davies robi młyn na lewej stronie. Takiego Albę to trzeba wypuścić dobrym podaniem, a Kanadyjczyk sam potrafi minąć rywala i mu odjechać. Niestety pod względem bocznych obrońców Barca wygląda co najwyżej solidnie. Są zespoły u których to wygląda znaczenie lepiej.

3

@Szicek10 Meczu na żywo już nie obejrzysz, a co do dziewczyny? Tego kwiatu, jest pół światu. Miłego meczu :D

1

@NeroTFP Stoch nie był w Predazzo na podium

5

Stoch 70 podium. Ja tak realnie oceniając to myślę, że Kamil może uzbierać około 80 podium i może z 40 wygranych. Ale to nie takie proste i nie może przyjść takie załamanie jak u wielu się zdarzało. Do tego może jeszcze jakiś medal MŚ albo IO może wpaść jak będzie forma.
Mi w ogóle wydaje się, że on będzie chciał po sezonie olimpijskim zakończyć karierę. No chyba, że złapałby jakąś extra formę i chciałby dalej próbować, ale w tym wieku to już raczej niemożliwe.

0

@NeroTFP Wieje w plecy. Stoch akurat sobie zazwyczaj nieźle radzi w porównaniu do innych, ale ostatnio jest nierówny. Ja jednak wierzę że sobie poradzi

2

Widać że Stochowi leży Willingen. O zwycięstwo nie będzie łatwo bo Kraft i Layhe są blisko, ale myślę że będzie nieźle. Gorzej z Dawidem bo u niego jakby tendencja spadkowa

2

Widzę że Kraft wygrał trening. Austriak jest w świetnej dyspozycji, a do tego złapał regularność. Wydaje mi się że KK powędruje do niego.

0

Widzę, że z zawodów w Willingen może nic nie wyjść. Albo skończy się na jakiejś jednej serii bez kwalifikacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?