0

No to nas zaskoczył koronawirus. 2 tygodnie temu mało kto dopuszczał takie scenariusze.

0

@NeroTFP To czemu oficjalnie od poniedziałku, jak jutro nie będą dostępne już?

0

Ale to już od jutra czy od poniedziałku? Nie mogę dać oglądać tylko śledzę relacje tekstowe.

0

@Isso89 jakieś potwierdzenie?

12

W Pruszkowie jest przypadek? Czy tylko podejrzenie? Mam tam dosyć liczną i bliską rodzinę i jak tam jest to czas się pokłócić.

2

@chavez Niemieckie szpitale sobie poradzą, u Nas zaraz braknie wszystkiego

0

Coś czuję, że po 10 będzie info o zamknięciu szkół. Chyba inaczej być nie może. Moim zdaniem byłaby to słuszna decyzja.

1

@barcelonaLM We Włoszech jest najprawdopodobniej dużo więcej osób z wirusem, ale przechodzą to na tyle łagodnie, że nikt ich nie poddaje testom. A w Niemczech zaczęli badać na potęgę i po prostu wykrywają te przypadki łagodniejsze. Innego wytłumaczenia nie widzę.

0

Myślicie, że gdzie teraz pier****ie i w którym państwie wystrzeli liczba z wykrytym wirusem? Ja obstawiam Jankesów, każą sobie płacić za testy. Za jakiś czas nie ogarną. Nie ciekawie też w Hiszpanii, ale może jak zastosują takie środki jak we Włoszech to nie będzie tak źle.

0

@NaFazieHitman Amerykanie jeszcze nie robią testów na dużą skalę jak Włosi i Niemcy. Coś czuję, że niedługo to oni mogą ostro wejść do gry, tam podobno nawet za testy trzeba płacić

7

W LM wszyscy powinni grać bez publiczności. Bayern, Barca, Juventus i Valencia muszę grać przy pustych trybunach, a angielskie kluby normalnie. To trochę nie fair

1

Jak La Liga zostanie zawieszona to pewnie i Ligue 1 też. Jak uspokoiłoby się w kwietniu/maju to co dalej, jak myślicie? Piłkarze będą siedzieć i czekać do Euro, rozgrywek ligowych już nie dadzą rady dograć bo terminarze napięte. Anulować wyniki, rozegrać po Euro, przesunąć Euro? Jak myślicie co jest najbardziej prawdopodobne?

A co z innymi ligami? PL i Bundesliga będą grać dalej? W takim wypadku w LM będzie śmiesznie bo jeden zespół będzie czekał miesiąc na mecz, a drugi normalnie będzie grał w swojej lidze

10

@matirix20 Ciekawe ile było podejść zanim się udało.

1

@Tigeros93 Ale SARS, Ebola, czy inne cholerstwa nie rozprzestrzeniały się w takim tempie.

0

Jeszcze 2 tygodnie temu każdy myślał, że ten wirus to tylko kolejna rozdmuchana epidemia. Tymczasem już śmiało można powiedzieć, że tak nie będzie. Już nie chodzi o to, że umrze albo zachoruje mnóstwo osób. Po prostu straty w wielu państwach będą liczone w miliardach i musi się to odbić na gospodarkach tych państw. Na pewno w jakiś sposób odczuje to każdy z Nas.

0

@Kamil92 I tak to zrobią. Jestem niemal pewien, że tego nie opanują. Wydaje się, że ich podejście jest jeszcze gorsze niż we Włoszech.

2

@Prezes_sycylijczyk Ja mogę przynieść wirusa jak nie będzie chętnych.

0

@macio_944 Jak każą siedzieć w domach to będzie w co grać :)

0

@Avada Kedavra Pewnie tak, dlatego żeby więcej się modlić Mszę Święte w niedzielę powinny się odbywać przy pełnych kościołach

1

MON przekazał, że wirus wykryto u dowódcy generalnego rodzajów sił zbrojnych gen. Jarosława Miki. No ciekawie się robi

0

@MadafakinGuy Niestety w Hiszpanii chyba sobie poradzą jeszcze gorzej niż we Włoszech

2

Według was Hiszpania powinna zrobić to co Włosi i zastosować tak radykalne środki? Moim zdaniem tak. Włosi mieli to samo tydzień temu, ale zwlekali. A moim zdaniem im wcześniej zastosuje się zdecydowane kroki, tym mniej czasu wirus będzie się łatwo rozprzestrzeniał. Oni mają tam w ogóle zamknięte szkoły i uczelnie, czy sobie normalnie chodzą?

0

@Mario96w A co z Juventus-Lyon?Przecież we Włoszech wstrzymano wszystkie rozgrywki sportowe.

0

@Cariones A na tej ulotce jest instrukcja jak ją"obsługiwać"?

1

@macio_944 Dotknął ulotki? Ja ją wrócę z roboty to dezynfekuje całą skrzynkę i otoczenie xD

2

Przed chwilą post, że roznoszą ulotki o koronawirusie, a chwilę później post że może on przetrwać nawet do kilku dni na papierze. Całkiem ciekawe combo :D To co? Listy z wąglikiem v2.0?

0

@TheNekro94 Nie wszystko, niektórzy normalnie do pracy chodzą do urzędów, biur itp. pozamykali głównie miejsca w których pracują duże skupiska ludzi.

1

@KamQiX Wydaje się nadmierna panika. Jednak Włosi na początku zlekceważyli zagrożenie i przez to teraz jest nadmierna panika. Także myślę, że remis.

0

Moim zdaniem Hiszpania i Francja już powinny pozamykać szkoły, uniwersytety, i maksymalnie ograniczyć wszelkie imprezy gdzie są duże skupiska ludzi. W innym wypadku czeka ich scenariusz podobny do włoskiego. Włosi jakby zrobili to co teraz tydzień albo półtora wcześniej to pewnie trochę szybciej ograniczyliby rozprzestrzenianie się wirusa. A tak zwlekali, a koniec końców cały kraj stał się czerwoną strefą.

0

@Mns21 Idą śladem włoskim. Jak w Hiszpanii nie będzie aż tak źle to ma szansę być to rezegrane. Jednak jak by wybuchła taka epidemia jak we Włoszech to myślę, że i oni zawieszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?