ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby to była prawda, że UK szykuje się na wysyp zachorowań dopiero za 2 miesiące to wtedy oznaczałoby, że LM nie da rady dokończyć rozgrywek nawet w lato. No chyba, że City zagrałoby gdzieś poza Anglią
0
@Chakalaka Dzięki ;)
3
Wydaje mi się, że ktoś tu kiedyś pytał się czy wolelibyśmy żyć podczas groźnej epidemii czy podczas wojny.
Odpowiedź jest oczywista, że podczas epidemii ponieważ wciąż mamy La Ramblę, no przynajmniej dopóki się nie umrze :D
1
@NaFazieHitman Mnie dziwi podejście UK. Chińczycy pokazali, że można to przezwyciężyć odpowiednimi środkami, ale Europa to samowolka każdego państwa i nie potrafili się w całości zamknąć. A do tego UK chcę się uodparniać, a że przy okazji umrze przy tym trochę starszych to ich nie obchodzi. Chińczycy mają już doświadczenie w walce z wirusami i epidemiami. Czemu oni nie chcieli się uodparniać?
0
@NaFazieHitman Jakbym mieszkał w UK to bym chyba wracał. Oni jawnie mówią że niektórzy ludzie będą się musieli pożegnać z bliskimi. Czyli oni po prostu poświęcą część starszych osób Przebywanie tam zwiększa prawdopodobieństwo zarażenia.
0
@NaFazieHitman myślisz o powrocie? I czy może jesteś w grupie podwyższonego ryzyka?
1
W Chinach była największa kwarantanna w historii ludzkości. Teraz kolejne kraje idą tą samą drogą (m.in Hiszpania, Włochy) i czeka to większość Europy. Ten wirus nie jest błahostką. Izolacja to najlepsze co można zrobić. Podręczniki będą o tym pisać jako o największej mobilizacji ludzkości, oczywiście jak do tej pory bo nie wiemy co się zdarzy w przyszłości.
0
@macio_944 Serio? Popatrz jeszcze raz na Włochy, zobacz co się zaczyna dziać w Hiszpanii. Chciałbyś żeby nie było tak rygorystycznych działań? Chciałbyś zobaczyć jak wydajna(nie wydajna?) jest służba zdrowia w Polsce?
1
@Janiama Tu Ci przyznam rację. Na Włochów to spadło jako pierwszych. Niemal każdy z Nas tutaj twierdził, że to nic groźnego. Włosi popełnili masę błędów, ale to ich zaskoczyło i nie nie przewidzieli takiego wybuchu. Za to Hiszpanie mieli już wgląd na sytuację, ale i tak według mnie zawalili i u nich też robi się nie ciekawie. O Brytyjczykach czy Holendrach nie wspominając
0
@olejtm jakie województwo?
1
Niestety trzecia ofiara, ale są też dobre informacje ponieważ 13 osób wyzdrowiało. Choć dziwi mnie, że tak szybko bo w większość innych krajów dopiero po około 2 tygodniach był znaczny przyrost wyleczeń.
0
@tobiasson92 czyli jakie?
0
We Włoszech małym promyczkiem nadziei jest to, że najwięcej od początku osób wyleczonych, ale i tak dużo mniej niż nowo wykrytych. Daleko jeszcze do znacznej poprawy, ale dadzą radę. My też, musimy wytrzymać.
0
@barcelonaLM Lombardia to chyba sytuacja jeszcze gorsza niż Wuhan
0
Włochy niestety więcej nowych przypadków niż wczoraj. Niecałe 3,5 tysiąca, za to nieco mniej zgonów bo 175. Ciężko powiedzieć żeby było lepiej, ale dobrze że zgonów mniej.
Wyleczonych najwięcej od początku, bo ponad 500 osób i tu na pewno będzie lepiej bo leczenie trwa 2-3 tygodnie.
1
@patryk355 Seria Batman Arkham
Wiedźmin 3
Far Cry 3
Masa Effect 2
Gothic 2
GTA V
0
@Kukiz FCB Do lipca powinno już chyba być lepiej. Ale w 100% to nikt Ci nie powie. Myślę, że będzie dobrze ;)
0
@HansLanda Łukasz Bok Twitter. W 100% wiarygodne info tam zawsze jest
0
@Barca1992 Wczorajsze info było o 18 i wtedy podają z ostatnich 24h. Dziś też info z całych Włoch około 18. Oby tylko nie było więcej niż wczorajsze 250 bo to oznaczyłoby, że w innych regionach jest więcej zgonów.
3
Wczoraj w Lombardii było 146 zgonów, dziś 96. Ciekawe jak ogółem w kraju, info ma być około 18. Oby było mniej, zawsze jakaś poprawa.
0
@Explode Nawet śmiechłem.
0
@pawelfcb2010 W Finlandii nie odwołali? Bo w Skandynawii to chyba wszystko zawiesili?
0
@Ramos9248 No chyba faktycznie trochę za mocno ;)
0
@4drian0 Coś tam pewnie potrafią, ale też nie wierzę że odwalają takie dania w tak krótkim czasie.
0
@Ramos9248 A co pisałeś? Tak w skrócie
0
@pawelfcb2010 Gdzie był bieg? Myślałem że wszystko odwołali już
0
Uważacie, że jakby były problemy z dograniem spotkań w ligach to jak to powinno się zakończyć. Mistrzostwo po tabeli na półmetku rozgrywek, czy z obecnej chwili? Czy może anulowanie sezonu, a w europejskich pucharach zagrają według zeszłorocznych wyników? Wiem, że wszystko zależy od każdej federacji, i decyzje mogą być różne. Jakby nie było jednak możliwości dograć tego do końca to co według was byłoby najlepsze?
0
@Suzu Ogrywam właśnie Batman Arkham Knight na Xboxie bo jest w Game Passie. Dopiero niedawno zacząłem, ale w Microsoft jest Season Pass na promocji za 20,99. Wie ktoś może czy te dodatki fabularne są w miarę rozbudowane i czy warto je dokupić. Dużo wnoszą do fabuły?
2
Tak jak każdy się spodziewał znacznie przyspiesza. Teraz będzie przybywać po kilkadziesiąt osób, a pewnie za 3-4 będzie przybywać w setkach.
1
I teraz jak patrzy się na Chiny to wydaje się, że świetnie to rozegrali. Szybko wszystko zamknęli, mieli wielomiliardowe straty, ale powoli stają na nogi, a Europa zaraz będzie leżeć i kwiczeć. Teraz oni się na Nas zamkną, ale powoli produkcja zacznie ruszać, a w Europie będzie się zatrzymywać.