ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lata 20 to chyba staną się jakieś przeklęte. W poprzednich wiekach też przechodziły wtedy ogromne epidemie
4
Zaraz Europę rozłoży jej wolność. Wytłumaczcie mi jak przywódcy państw wiedząc, że ten wirus ma tak wysoki współczynnik zarażalności mogli do tego dopuścić? Zresztą niektórzy nadal w tym trwają. Niech sobie obejrzą filmy z Włoskich szpitali i co tam się dzieje.
A wystarczyło przestać latać do Chin w tą i z powrotem, jak zaczęły stamtąd docierać niepokojące informacje.
0
@KapitanFCB chyba chciałeś napisać do końca czerwca
0
@Jaca27 Nawet jeżeli mamy mniej zakażonych, to mamy dużo gorszą służbę zdrowia
1
Nie wiadomo co tam dokładnie u Chińczyków. Ale jak oni teraz patrzą co się dzieje w Europie, i oglądają jak wielu ludzi pokazuje to swoją wolność, to mają wielkiego banana na twarzach.
7
@takisobiektos Uwierz mi, że to ostatnie czego nam potrzeba. Jak teraz jest chaos to wtedy będzie roz****ol na całego
0
@cchesterr43 Ja o tym wiem, ale jak my wrócimy do pracy to znowu pojawią się skupiska ludzi.
4
@Uukasz_93 To jest bardzo zła wiadomość, oby nie pojawiły się kolejne zachorowania wśród rządzących
0
@cchesterr43 Ile mamy siedzieć w domach? Myślisz, że za 2 tygodnie wirus magicznie zniknie? A jak będziemy siedzieć w domach za długo to wiele przedsiębiorstw zbankrutuje
0
Masakracja co się dzieje we Włoszech
:(
1
@avanes Oni sami zaraz zbankrutują.
0
@Uukasz_93 Serio? Nieco przeraża mnie jak błyskawicznie to się rozniosło
0
@DaPi Co ma być to będzie :D Jak mnie dopadnie to może przejdę bezobjawowo, ale jestem alergikiem więc jakiś niepokój jest.
5
Koronawirus w 3 miesiące przebył drogę od miski z zupą nietoperza do moich okolic. A można powiedzieć, że mieszkam na zadupiu. Dziś był potwierdzony przypadek. Całkiem możliwe że zaraz dołączę do gry :/
0
@KapitanFCB Chodzi mi o to, że jak na świecie były jakieś zmiany, to zazwyczaj źle na tym wychodziliśmy. A teraz szykują się wielkie zmiany w gospodarkach wielu państw i wygląda na to, że znów będzie to samo
1
Choć jest to kompletnie nieprawdopodobne, to chciałbym żeby Polska wyszła na tym bałaganie, dużo lepiej niż inne kraje Europy. Od zawsze dostawaliśmy po tyłku, jak na świecie coś się działo. Chciałoby się, żeby chociaż raz było inaczej.
Pomarzyć zawsze można :D
0
@skyy10fan Jakbym żył na takim poziomie tak jak do tej pory to myślę, że około roku dałbym radę. Ale w takiej sytuacji najpewniej zacisnąłbym pasa i starczyłoby na dłużej.
0
@barcelonaLM tak myślałem, to wydaje się niemożliwe, że tylko tyle z 24h
0
@Bykunn Lombardia jest odcięta. Pewnie uciekają z sąsiednich regionów, a tam też sporo zachorowań
0
W Hiszpanii znaczenie mniej zgonów. Ciekawe czy aby to na pewno dane z całej doby? Jeżeli tak, to napawa to optymizmem.
0
Jak wygląda w ogóle sytuacja z granicami i lotami na świecie? Europa chyba już cała zamknięta tak?Jest już taki natłok informacji, że ciężko wyłapać gdzie co zamykają.
0
@piotrek1315 Ja sprawdzałem przed chwilą tu https://www.worldometers.info/coronavirus/
4
Przed chwilą wszedłem na stronę z ilością zarażonych w poszczególnych miejscach i nawet nie wiedziałem, że to jest już praktycznie wszędzie.
Globalizacja pełną parą, setki tysięcy lotów i w 3 miesiące wirus jest już niemal w każdym zakątku świata.
1
@kacper11109 Teraz koronawirus rozpoczął z impetem w sezon i chyba tak szybko nie skończy.
1
@deyna2018 Ja tylko się zastanawiam czy jak oni wpuszczą wirusa w miliony obywateli, to on nie zmutuje w coś gorszego? Istnieje taka możliwość?
0
@NaFazieHitman Chociaż sobie poużywasz przed śmiercią :D Jak to mówią, Carpe Diem
16
@Criss18Barca Nie przesadzajcie z tą śmiertelnością. Włosi podobno testują już tylko chorych przyjmowanych do szpitali. Mnóstwo ludzi przechodzi to w miarę łagodnie, a ich do statystyk zachorowań już nie liczą.
0
@pt9 Ja sam mam znajomych którzy mają porozpoczynane budowy domów za ogromne kredyty, teraz ich nie dokończą i nie będą mogli w nich mieszkać, a kredyt trzeba będzie spłacać
1
@increase Szwagier ma siostrę w Genoi, ale nic mu wspomniała żeby jakoś szczególnie źle z tym było. Mówi za to, że mają już dość, ale wiedzą że innego wyjścia nie ma.
0
Dopiero teraz, przeglądając YT zobaczyłem jaką mamy mieć piosenkę na Eurowizji.
Muszę przyznać, że niezamierzenie(na pewno?) mamy piosenkę całkiem na czasie.