2

@norbi77 Dead Space jeszcze nie jest taki stary. Ja chętnie zagrałbym w odświeżoną trylogię Prince od Persia. W ogóle przydałaby się nowa część z tego uniwersum. Asasyny są ok, ale mi się już trochę przyjadły te sanbokowe gry.

26

Miałem już pisać, że Guardiola Out, ale może coś z tego będzie. Trzeba dać mu jeszcze szansę

0

@Jaca27 To pewnie jeden z fake newsów. Jeżeli to byłoby prawdą to będziemy się z tym bujać do czasu dostępu szczepionki na dużą skalę.

0

Zauważył ktoś, że po odwołaniu IO w Japonii znowu zaczęło przybywać zarażeń? Czyżby zaniżali aby na siłę przeprowadzić igrzyska?
To samo Chiny w Wuhan niby od jakiegoś czasu nie przybywa zachorowań, ale na razie i tak wszystko tam pozamykane.

0

@Piotr89Sand jeżeli to niej jakiś fake news to pokazuje to, że wirus naprawdę kompletnie zapycha służbę zdrowia, kostnice, zakłady pogrzebowe itp. Oczywiście ta sytuacja dotyczy regionów gdzie są duże ogniska

0

@barcafan9512 Ciekawe czy Ci którzy pracowali sezonowo w większości uciekli czy jednak zostali. W sumie niektórzy to być może nie mają do czego wracać

0

@barcafan9512 Czyli nawet Ukraińcy nie mogą tam wrócić? A więc zagrywka w stylu Białorusi?

0

Dopiero teraz doczytałem, że Ukraina zamknęła granicę. Na takiej samej zasadzie co u Nas, że nie wpuszczają cudzoziemców,a Ukraińcy muszą odbyć kwarantannę?

0

@Piotr89Sand Mi chodzi bardziej o umieralność wśród młodych. Hiszpanka podobno kosiła równo osoby w wieku 20-40 lat. A w przypadku koronawirusa jest to zaledwie niewielki ułamek wszystkich zgonów. Gdyby teraz było podobnie jak 100 lat temu to myślę, że sytuacja byłaby dużo gorsza. Obecnie większość młodych przechodzi to bez objawów i nie wymaga hospitalizacji, a zatem nie zapycha służby zdrowia.

0

@NaFazieHitman Co do tego nie ma wątpliwości. To były też czasy wojny, a więc brak ogólnej higieny. Do tego ludzie byli niedożywieni i osłabieni. Tylko, że Hiszpanka kosiła również młodych. Z koronawirusem nie ma aż takiego problemu bo większość przechodzi to bezobjawowo i żadne leczenie nie jest potrzebne.

0

@NaFazieHitman Ale czy koronawirus to poziom Hiszpanki? Ten nowy wirus jest bardzo zaraźliwy, ale mniej ludzi umiera. Co z tego, że teraz mamy lepszą służbę zdrowia skoro i tak nie byłoby miejsc w szpitalach gdyby młodzi ludzie przechodzili to równie ciężko jak Hiszpankę. Moim zadaniem taka pandemia jak przed stu laty może być jeszcze przed nami, koronawirus tylko pokazuje, że nie jesteśmy na to gotowi.

1

@NaFazieHitman To wtedy w ogóle to sprawdzali? Może chodzi i to, że żyła w czasach tamtej epidemii i teraz wyleczyła się z koronawirusa?

0

@Shapiro no w sumie do tego czasu niektórzy mogą być w takiej sytuacji, że te parę stów będzie jak zbawienie

0

A co do wyborów nawet jakby sytuacja w Polsce nie była zła to ciekawe skąd znajdą chętnych do zasiadania w komisjach.

0

Może uderzę w nieco wrażliwy temat, ale jestem ciekaw waszego zdania. W ostatnim czasie czy to mediach społecznościowych czy w rozmowach pomiędzy ludźmi słyszy się, że Koronawirus to kara Boża. Ja się pytam, za co ta kara? I skoro to kara to czemu często cierpią zupełnie niewinni i dobrzy ludzie? Czy wszędzie musimy dopatrywać się boskich ingerencji? Epidemie były, są i nadal będą się pojawiać. A więc po prostu Bóg co jakiś czas postanawia sobie ukarać ludzkość? Nie wiadomo tylko za co.

6

@lukasbarca86 Całe Włochy od ponad 2 tygodni są czerwoną strefą, a poprawy nie widać. W Hiszpanii zgonów równie dużo, ale dużo więcej osób zdrowieje. Nie ogarniam co się dzieje w tych Włoszech.

2

@Janiama Jeżeli nie "kombinują" ze zgonami to wydaje się, że nie jest źle. Testów robią mało, ale gdyby było ich zdecydowanie zbyt mało to przecież umieralność byłaby większa

1

@kamilos1214 Myślisz, że policja zatrzymuje pojazdy i sprawdza dokąd jedziesz? Oni mają kontrolować głównie to żeby nie było zgromadzeń na kilkanaście osób.

1

@barcafan9512 Teraz Chińczyk zje krokodyla i będzie nowy wirus :D

0

@Explode We wtorek byłem rano to też było sporo ludzi. Najlepiej jest wieczorem bo wtedy już na pewno jest mało ludzi, ale wtedy też nie ma np. pieczywa

0

@Danny Gaucho Janusze by coś oddali? Oni by zjedli choćby termin ważności się dawno skończył :D

0

Ludzie 2 tygodnie temu robili zapasy conajmniej na miesiąc, a teraz chciałem iść na zakupy a w Biedronce i Lewiatanie pełny parking. Poszedłem w końcu do małego sklepu bo nie mam cierpliwości stać w kolejce. Ja się pytam co oni zrobili z tymi zapasami? XD

2

@bartekvisca Jak orientujesz się w temacie pracy, masz już większość książek i masz w głowie zarys jak to ma wyglądać to pójdzie Ci szybko. Ja ogarnąłem to w jakieś 3-4 tygodnie przy czym większość zrobiłem w weekend majowy :D Ale miałem już w miarę przygotowany materiał źródłowy. U Cb jest podobnie także spokojnie dasz radę

1

@bartekvisca Zapomniałem całkowicie o tej tarczy. Teraz już można spać spokojnie :D

0

@Chaoss To w swoim bunkrze na Grenlandii masz internet?

0

Myślicie, że na ile zmieni się sytuacja gospodarcza w Polsce? Wiadomo, że będą jakieś bankructwa, a część ludzi straci pracę. Niektóre branże niewątpliwie dostaną po tyłku. Spodziewacie się sporej inflacji i dużego bezrobocia?
Wiem, że na razie to zagadka bo nie wiadomo jak długo potrwa zastój, ale jakie są wasze przewidywania?

1

@NaFazieHitman Ale wiesz, że Afryka utopi wszystkie pieniądze jakie się tam przeznaczy?

5

@xVENUMx Pewnie włączyłeś "Smoleński" tryb samolotowy. Sprawdzone bo też kiedyś popełniłem ten błąd

0

Widzę, że Hiszpania w równie złej sytuacji co Włosi. Dziś przybyło więcej zarażonych i więcej umarło niż w Italii. Wszelkie zakazy wprowadzili dużo później więc zanosi się na to, że teraz to oni będą w fatalnej sytuacji, a przecież we Włoszech daleko do końca bo nadal wyleczonych nie przybywa zbyt dużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?