ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn dzięki, zaraz obejrzę
0
Każdy rozmyśla jak zmieni się sytuacja na świecie po pandemii.
A jak myślicie, sytuacja w klubowej piłce może się zmienić przez to, że kluby nie będą miały dochodów? Któryś klub dużo zyska, któryś dużo straci?
0
@Danny Gaucho Jak ich dopadną to niech już znajdą odpowiednie paragrafy i doj***ią im dożywocie.
0
@Damian11 Zostać na dworcu
0
@kulek22 W sumie Batman mógłby zabrać wszystkie nietoperze z Chin do swojej jaskini
1
@ShinobiQWE On jest w Doncaster i mówi, że narazie się zbytnio nie martwią, twierdzą, że reszta Europy za bardzo spanikowała :D
0
To kogo wysyłamy w przeszłość żeby dogotował tego nietoperza?
Pewnie za kilka lat zrobią taki film. Tom Cruise w ostatniej chwili wyrywie nietoperza z rąk Chińczyka :D
3
@Janiama Jak to wszystko będzie pozamykane do końca kwietnia, to wielu pójdzie na to piwo jak będą je gratis dawać.
W Polsce tylu ludzi, żyje od 1 do 1, że to co napisałem wyżej, wcale nie jest na wyrost.
1
Teraz to wszyscy by chcieli żeby to jednak grypa była groźniejsza.
1
@LukaszFan Mój kumpel jest w UK i dalej gada, że to taka mocniejsza grypa. Większość tam tak sądzi i na ulicach jest spokój. Brytyjczycy mają inteligencję małp?
0
@clyde Wyszliście już z Metra?
1
@badej60 Albo 99,9% testów wykonują na Putinie.
1
@Kamilos84 Gdzie przewidujecie największy wysyp, Londyn?
0
Widzę, że piszę się o wielu krajach, a wszyscy zapominają o Rosji. Jak myślicie, co tam się dzieje? Dane są śmiesznie niskie i wszyscy wiemy, że to ściema, ale zastanawia mnie jaka tam może być prawdziwa sytuacja?
Niestety na La Rambli nie mamy nikogo z Moskwy
0
Dziś jest jakieś orędzie prezydenta, albo konferencja?
1
@Witekk10 Tak, nic wybitnego ale nie nuży i całkiem ciekawy pomysł na fabułę.
1
@NaFazieHitman W Anglii to wygląda na to, że szykują wam "jesień średniowiecza"
0
@kielon93 łukasz bok twitter, jego info zawsze się sprawdza, informuje o zamykaniu granic, stanach nadzwyczajnych, itd. A tego co który kraj planuje, to nie do wiesz się dużo wcześniej z żadnego źródła.
0
@NaFazieHitman Niestety, te dane są bardzo przygnębiające. Musimy przygotować się na naprawdę ostrą walkę z tym dziadostwem.
0
W filmie Władca Pierścieni: Powrót Króla, Gandalf mówi do Pippina, że "zaczyna się wojna naszych czasów"(mogłem coś przekręcić).
Wiem, że jesteśmy dopiero na początku, naszej walki z koronawirusem, z której wierzę że wyjdziemy obronną ręką i jako społeczeństwo nie odczujemy tego aż tak dotkliwe.
Czy może jednak sądzicie, że koronawirus to "epidemia naszych czasów", ta cała choroba X?
0
@Triv44 Dał sobie czas żeby wrócić na LM
1
@Jaca27 Za USA przemawiałoby to, że wirus pojawił się w Wuhan gdzie niedaleko jest laboratorium, a więc są podejrzenia że wirus wyszedł z laboratorium. Z drugiej strony Chińczycy sobie coś szybko poradzili, chociaż w sumie nie wiadomo jak szybko Europa się z tym upora.
0
@Colon Na ZUS Kurs byłby pewnie 1.01
0
Coś dla fanów teorii spiskowych. Jeżeli teraz ktoś by odkrył, że wirus jest sztucznie wytworzony i najprawdopodobniej został wypuszczony to kogo byście obstawiali?
Może bukmacherka powinna teraz tego typu zakłady prowadzić ;)
0
@barcelonaLM Wiesz ilu ekspertów w styczniu twierdziło, że Europie to nie grozi na dużą skale? Może Ci eksperci co twierdzą, że się skończy maj-czerwiec mają rację, a może nie.
0
@l0Messini Rozumiem, faktycznie wygląda na to że chyba musisz iść. W pracy masz duży kontakt z innymi ludźmi?
1
@l0Messini Ale jeżeli czujesz, że możesz być zarażony, to nie możesz w jakiś sposób wstrzymać się z pracą? A tak w ogolę skąd masz takie podejrzenia, miałeś kontakt z kimś kto wrócił zza granicy albo coś w tym stylu?
3
@Katalończyk 99 Ale też nie możemy tego przedłużać nie wiadomo jak długo, bo nasza gospodarka zbyt mocno to odczuje.
0
@Chaoss Wiadomo, że to są młodzi, zdrowi ludzie i w większości przejdą to bez objawów. Jednak gdyby grali dalej to liczba zarażonych byłby większa. A przecież oni też mają rodziny, a wśród nich osoby starsze, albo będące w grupie wysokiego ryzyka.
1
@Bykunn Mnie też zastanawia postawa Brytyjczyków. Widać, że Włosi nie mogą sobie poradzić i ich służba zdrowia jest przeciążona, a na Wyspach świadomie pozwolili na to żeby tysiące zarażonych chodziło po ulicach.