1

@Bykunn dzięki, zaraz obejrzę

0

Każdy rozmyśla jak zmieni się sytuacja na świecie po pandemii.
A jak myślicie, sytuacja w klubowej piłce może się zmienić przez to, że kluby nie będą miały dochodów? Któryś klub dużo zyska, któryś dużo straci?

0

@Danny Gaucho Jak ich dopadną to niech już znajdą odpowiednie paragrafy i doj***ią im dożywocie.

0

@Damian11 Zostać na dworcu

0

@kulek22 W sumie Batman mógłby zabrać wszystkie nietoperze z Chin do swojej jaskini

1

@ShinobiQWE On jest w Doncaster i mówi, że narazie się zbytnio nie martwią, twierdzą, że reszta Europy za bardzo spanikowała :D

0

To kogo wysyłamy w przeszłość żeby dogotował tego nietoperza?

Pewnie za kilka lat zrobią taki film. Tom Cruise w ostatniej chwili wyrywie nietoperza z rąk Chińczyka :D

3

@Janiama Jak to wszystko będzie pozamykane do końca kwietnia, to wielu pójdzie na to piwo jak będą je gratis dawać.
W Polsce tylu ludzi, żyje od 1 do 1, że to co napisałem wyżej, wcale nie jest na wyrost.

1

Teraz to wszyscy by chcieli żeby to jednak grypa była groźniejsza.

1

@LukaszFan Mój kumpel jest w UK i dalej gada, że to taka mocniejsza grypa. Większość tam tak sądzi i na ulicach jest spokój. Brytyjczycy mają inteligencję małp?

0

@clyde Wyszliście już z Metra?

1

@badej60 Albo 99,9% testów wykonują na Putinie.

1

@Kamilos84 Gdzie przewidujecie największy wysyp, Londyn?

0

Widzę, że piszę się o wielu krajach, a wszyscy zapominają o Rosji. Jak myślicie, co tam się dzieje? Dane są śmiesznie niskie i wszyscy wiemy, że to ściema, ale zastanawia mnie jaka tam może być prawdziwa sytuacja?

Niestety na La Rambli nie mamy nikogo z Moskwy

0

Dziś jest jakieś orędzie prezydenta, albo konferencja?

1

@Witekk10 Tak, nic wybitnego ale nie nuży i całkiem ciekawy pomysł na fabułę.

1

@NaFazieHitman W Anglii to wygląda na to, że szykują wam "jesień średniowiecza"

0

@kielon93 łukasz bok twitter, jego info zawsze się sprawdza, informuje o zamykaniu granic, stanach nadzwyczajnych, itd. A tego co który kraj planuje, to nie do wiesz się dużo wcześniej z żadnego źródła.

0

@NaFazieHitman Niestety, te dane są bardzo przygnębiające. Musimy przygotować się na naprawdę ostrą walkę z tym dziadostwem.

0

W filmie Władca Pierścieni: Powrót Króla, Gandalf mówi do Pippina, że "zaczyna się wojna naszych czasów"(mogłem coś przekręcić).

Wiem, że jesteśmy dopiero na początku, naszej walki z koronawirusem, z której wierzę że wyjdziemy obronną ręką i jako społeczeństwo nie odczujemy tego aż tak dotkliwe.
Czy może jednak sądzicie, że koronawirus to "epidemia naszych czasów", ta cała choroba X?

0

@Triv44 Dał sobie czas żeby wrócić na LM

1

@Jaca27 Za USA przemawiałoby to, że wirus pojawił się w Wuhan gdzie niedaleko jest laboratorium, a więc są podejrzenia że wirus wyszedł z laboratorium. Z drugiej strony Chińczycy sobie coś szybko poradzili, chociaż w sumie nie wiadomo jak szybko Europa się z tym upora.

0

@Colon Na ZUS Kurs byłby pewnie 1.01

0

Coś dla fanów teorii spiskowych. Jeżeli teraz ktoś by odkrył, że wirus jest sztucznie wytworzony i najprawdopodobniej został wypuszczony to kogo byście obstawiali?

Może bukmacherka powinna teraz tego typu zakłady prowadzić ;)

0

@barcelonaLM Wiesz ilu ekspertów w styczniu twierdziło, że Europie to nie grozi na dużą skale? Może Ci eksperci co twierdzą, że się skończy maj-czerwiec mają rację, a może nie.

0

@l0Messini Rozumiem, faktycznie wygląda na to że chyba musisz iść. W pracy masz duży kontakt z innymi ludźmi?

1

@l0Messini Ale jeżeli czujesz, że możesz być zarażony, to nie możesz w jakiś sposób wstrzymać się z pracą? A tak w ogolę skąd masz takie podejrzenia, miałeś kontakt z kimś kto wrócił zza granicy albo coś w tym stylu?

3

@Katalończyk 99 Ale też nie możemy tego przedłużać nie wiadomo jak długo, bo nasza gospodarka zbyt mocno to odczuje.

0

@Chaoss Wiadomo, że to są młodzi, zdrowi ludzie i w większości przejdą to bez objawów. Jednak gdyby grali dalej to liczba zarażonych byłby większa. A przecież oni też mają rodziny, a wśród nich osoby starsze, albo będące w grupie wysokiego ryzyka.

1

@Bykunn Mnie też zastanawia postawa Brytyjczyków. Widać, że Włosi nie mogą sobie poradzić i ich służba zdrowia jest przeciążona, a na Wyspach świadomie pozwolili na to żeby tysiące zarażonych chodziło po ulicach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?