ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
5:0 to mogło być bez problemu, a tymczasem jest zaledwie 1:0.
5
Z Suarezem na boisku to trzeba uważać bo on kopie w stronę naszej bramki :D
8
Nie krytykuje tu za często,ale w tym sezonie oglądanie sporej ilości meczy Barcy to droga przez mękę. Ciężko się to ogląda,gdyby to nie była Barca to bym dawno przełączył ten mecz.
1
Co jest do k***wy nędzy?
0
Dokładnie. Jakby to zawodnik Valladoid nabił Pique z bliskiej odległości to co innego. Jednak Pique sam siebie nabił, błąd w opanowaniu piłki? Trudno się mówi, to jest piłka nożna na najwyższym poziomie, za proste błędy się płaci.
Mimo, że jestem za Barcą to zawsze staram się być obiektywny, dla mnie karny.
3
To chyba powinien być karny. Ręka daleko od ciała, a to że Pique źle opanował piłkę to nie usprawiedliwienie. Mamy szczęście
1
Nie twierdzę,że miałby grać akurat w tym konkretnym meczu. Ale z Bilbao też nie było dla niego miejsca i nawet z ławki nie wszedł(dziś pewnie też nie wejdzie). W tym sezonie było już ponad 30 meczy, w ilu z nich zagrał Malcom? Czy grał jakoś tragicznie? Był najgorszy na boisku? Gorzej od Cou by nie grał. Gdyby dostał prawdziwą szansę i grał piach(jak Gomes, D. Suarez, czy nawet wspomniany Cou w ostatnim czasie) to bym rozumiał decyzję Valverde. A tak jej nie rozumiem
23
Ale z Malcomem to jest naprawdę dziwne. Jeden z najlepszych w meczu z Realem, a Valverde dalej ma go gdzieś. Ja rozumiem, że może trener nie chciał jego transferu, ale takie traktowanie jest nie fair. Taki Andre Gomes pomimo fatalnej gry dostawał mnóstwo szans, a Brazylijczyk co zagra nieźle(Inter, Real) to w nagrodę ławka albo trybuny.
Nie twierdzę, że Malcom to jakiś crack, ale on nie dostał zbyt wielu szans, a mam wrażenie że jakby nawet wchodził z ławki na 20-30 minut, ale tak regularnie to byłby całkiem dobrym zmiennikiem. Jednak to tylko zgadywanie bo niestety Brazylijczyk nie gra zbyt wiele więc ciężko ocenić czy coś z niego będzie.
3
Coś mam wrażenie, że to może nie być łatwy mecz. Większość chwali rotacje, ale linia pomocy w takim zestawieniu mnie nie przekonuje. Myślę, że odniesiemy zwycięstwo, ale nie nastawiam się, że przyjdzie to nam łatwo i gładko strzelimy kilka goli.
0
Stoch nawet jak wygrywa konkurs za konkursem to rzadko kiedy trafia idealnie w próg. Mam wrażenie, że Kamil by wygrał gdyby Niemiec skakał w podobnych warunkach co reszta. Ja wszystkim wieje w plecy, a jemu jednemu z czołówki podwiało pod narty to miał z czego odlecieć.
0
Stoch zaczyna skakać bardzo równo. Wcześniej świetne skoki przeplatał z przeciętnymi. W tym sezonie jest jeszcze sporo do wygrania. Najważniejsze czyli MŚ już niedługo i można być nastawionym optymistycznie. Do tego Kamil może jeszcze zdobyć Kryształową Kulę w lotach oraz wygrać RAW AIR. Także jest po co skakać :D
0
Wow, Cristiano aż tak odjechał Leo w bramkach w 2013 roku? Nie wiedziałem, że to była aż tak duża różnica
9
Tak naprawdę sędzia na tym monitorze to nie sprawdzał tej sytuacji tylko logował się do banku i sprawdzał czy przelew dotarł :D
A tak serio to wedlug mnie spalony był odgwizdany prawidłowo.
0
Ma ktoś z Was Konto Proste Zasady w Getin Bank? chce założyć sobie dodatkowe konto na które nie będą wpływały stałe środki pieniężne. Zależy mi wiec aby opłaty za:
-prowadzenie konta było za 0 zł
- opłata za kartę 0 zł
- wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł
W większości banków aby spełnić te warunki trzeba albo mieć spore wpływy na konto(Millenium) albo sporo wydawać(ING). Tymczasem w Getin Bank wystarczy jedna transakcja kartą w miesiącu.
Chodzi mi po prostu o opinie o tym koncie(głównie bankowość elektroniczna), wszelkie opłaty wiem ile wynoszą. Chciałbym aby korzystanie ze strony banku do przelewów było komfortowe i bezpieczne. Zastanawiałem się jeszcze nad Inteligo i NestBank. Tam też warunki aby było 0 zł są dosyć łatwe do spełnienia, albo w ogóle ich nie ma(NestBank). A może polecicie jakiś inny bank pasujący do opisu? Z góry dzięki za odpowiedzi.
0
Ma ktoś konto Premium na Gry Online? Potrzebuje pobrać jednego moda który tam jest,a nigdzie indziej nie mogę go znaleźć. Darmowe pobieranie to katorga bo ściąga tylko 100 kb/s a plik ma prawie 4 Gb. Jak ktoś ma to użyczyłby na kilka godzin takiego konta?
1
Nigdzie. Z narzeczoną też nie widzieliśmy 2 części, a chcieliśmy iść na trójkę. Z tego co się orientuje to jeszcze nie ukazała się wersja DVD 2 części więc o dobrej jakości można zapomnieć.
9
Sezon w sezon to samo. Nabijanie się z Realu na jesieni, a oni zawsze na wiosnę są w formie. W lidze będzie im ciężko bo przewaga nadal spora, ale na LM zapowiada się że wejdą w formie. A my? Ciężko powiedzieć,ale ostatnio marnie to wygląda.
0
Tylko to nie jest zawodnik który przyszedł do Barcy żeby nie być najgorszym piłkarzem na boisku tylko miał być realnym wzmocnieniem. A w tym sezonie nie daje praktycznie nic. Niezły mecz z Sevilla i jako taki początek sezonu, a poza tym to kompletnie nie zasługuje na pierwszy skład. Gdyby nie kosztował 150 mln tylko 50 mln to grałby tyle co Malcom. Do tego fizycznie wytrzymuje do 70 minuty. A co jak w PK albo w LM będziemy musieli grać dogrywkę? Jedna zmiana w 70 minucie zmarnowana na Cou.
0
Gra Coutinho to jest k***a dramat. Ile razy on miał piłkę przy nodze? O jakimkolwiek pożytecznym zagraniu to już szkoda pisać bo go nie było.
0
To nie jest 6 pkt przewagi. Jak przegramy dwa razy, a Real wygra to będziemy 1 pkt za nimi. Raczej będziemy mieli lepszy bilans spotkań bezpośrednich niż Real, ale to nadal 5 pkt przewagi z tą zaletą, że będziemy mogli mieć na koniec tyle samo pkt, a będziemy przed nimi. 6 pkt przewagi jest wtedy kiedy możesz sobie pozwolić na 2 porażki, a rywal i tak Cię nie wyprzedzi. A w przypadku Barcy tak nie jest.
1
Takie pytanie mi się nasunęło. Skoro codziennie budowali taki obóz i zajmowało to tylko kilka godzin to skąd tak szybko brali materiały na budowę? Przecież trochę tego było potrzeba.
0
Teraz nie ma już czasu na eksperymenty z Puigiem. Na to jest runda jesienna i pierwsze mecze PK. Owszem chłopak ma talent, ale gra w seniorskiej piłce to zupełnie inny poziom. W tym sezonie do drużyny jest wdrażany Alena, przyjdzie czas, i na Puiga.
0
Franek Smuda jak odchodził z reprezentacji też twierdził, że zostawił gotowy skład. Skoro był gotowy to czemu na Euro 2012 był taki blamaż?
1
Ale właśnie Cou wcale nie jest taki szybki. Często będąc 2-3 m przed obrońcami i tak daje się dogonić.
1
Skoro Malcom bez żadnego rytmu meczowego wchodzi i gra lepiej niż Cou to mamy problem z tym drugim. Owszem Malcom gra nieco chaotycznie i niedokładnie, owszem zmarnował setkę, ale jest cały czas pod grą, z wolnych dobrze dosrodkowuje i miał udział w najgroźniejszych akcjach Barcy. A Cou? To on w ogóle gra? Z meczu na mecz mam coraz większe obawy, że z dwójki Dembele, Cou to Brazylijczyk okaże się niewypałem transferowym
2
A języków ile znałeś? Myślę, że w takim wieku to powinno się znać minimum 4 przy czym chiński albo japoński obowiązkowo.
0
Tak te reklamy są mega denerwujące. Ale cóż poradzić, lepsza taka transmisja z reklamami niż jej brak.
1
Na Youtube znajdziesz teorie spiskowe na temat wszystkiego. Ale trzeba wiedzieć w które wierzyć. Dzięki tym teoriom byłem przekonany, że żyjemy na płaskiej Ziemi, ale teraz już wiem, że tak naprawdę żyjemy w Matrixie więc takie sytuacje jak opisana przez Ciebie faktycznie może być prawdą.
1
No i rewelacja. Eleven i tak mam wykupione, a nie będzie trzeba szukać transmisji i co najważniejsze jakość będzie w porządku.
0
Nie wiem ile miałeś km do mechanika, ale rozsadniejszym rozwiązaniem nie było holowanie? :D