ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż miło posłuchać trybun z Dortmundu :D Ja dziś za BVB, już nudna jest ta dominacja Bayernu
1
w protezie oka?
0
Zastanawia mnie czemu, aż tak wielu piłkarzy oddaje ojcom zarządzanie swoją karierą. Ja gdybym miał tyle kasy to na pewno wsparłbym finansowo rodziców i ogólnie rodzinę. Jednak jeśli chodzi o zarządzanie moimi finansami i karierą to starałbym się dobrać ludzi którzy siedzą w tym od lat, mają doświadczenie w tym temacie itd. I ogólnie starałbym się kierować głównie swoimi odczuciami, marzeniami i celami
0
Ale ja nikomu nie bronię delektować się meczem. Mi po prostu komentarz w jego wykonaniu nie podchodzi. Rozumiem, że są osoby które lubią słuchać Pana Andrzeja, ja do tego grona nie należę i nie będę na siłę udawał, że mi się ten komentarz podoba.
0
Ale Pan Andrzej przesadza i wg niego to 50% fauli jest na kartkę.
0
Ale większość Polaków nie komentuje meczów piłkarskich. Robi to kilkadziesiąt osób w kraju i uważam, że do tego zawodu nie każdy się nadaje.
0
Bardzo szanuje Pana Andrzeja Strejlau, ale jako komentatora nie mogę go znieść. Może trenerem był bardzo dobrym, ale jako ekspert za bardzo nadużywa słowa świetnie. I jeżeli sędziowie przyznawali by żółte kartki tak jak używa pan trener to niemal każdy mecz kończyłby się z co najmniej jedną czerwoną kartką.
0
A Most na Sundem? Sam trochę patrze teraz na filmwebie i IMDB za czymś ciekawym i w obydwu serwisach oceny bardzo wysokie. Te serial wpisuje się w kryteria wymienione w pierwszym poście? Opis na filmwebie jest mało szczegółowy, a na komentarze nie patrzę żeby nie nadziać się na spoiler.
0
Jeżeli nic nie widziałeś z tego co wymieniłem to najbardziej polecam Detektywa. Mam na myśli 1 sezon bo drugi to zupełnie inna historia i wg mnie sezon znacznie gorszy. A po Detektywie to poleciłbym Sherlocka
0
Do tego serialu i tak mam bardzo duży sentyment. To były czasy kiedy serialów nie oglądało się w całości, tylko czekało się cały tydzień na 2 odcinki. Pierwsze 2 sezony(a szczególnie 1) to było mistrzostwo świata. A ile się w szkole o tym serialu dyskutowało, chyba jedynie Prison Break miał większa popularność wtedy.
0
Lost to akurat widziałem, narzeczona zresztą też i pomimo, że nie lubi sci-fi to 2 pierwsze sezony jej się bardzo podobały. Później z czasem przestała oglądać bo już jak to ujęła "za dużo bzdur". Ja obejrzałem w całości, ale też rozwiązanie większości wątków mi się nie do końca spodobało.
0
Masz na myśli serial "Gone"? Oceny ma raczej słabe, ale jak nie trafi się nic lepszego to może się skusze.
1
Jakiś serial o poszukiwaniu mordercy/porywacza/porwanych osób /zamachowca/coś w ten deseń. Ogólnie chodzi mi o serial z taką tajemnicą i aby podczas oglądania można było główkować nad rozwiązaniem. Widziałem już te serie: Zaginiony, Dochodzenie, Broadchurch, Belfer, Pakt, Wataha, I nie było już nikogo, Sherlock, Detektyw. Czyli wszystko co lepsze już obejrzałem, ale liczę że coś doradzicie. Tylko nic science fiction bo będę oglądał z narzeczoną, a ona za tym gatunkiem nie przepada.
Wolałbym żeby był to jakiś wysoko oceniany i ogólnie polecany serial, ale możecie doradzać i coś "średniego" może akurat się spodoba.
13
A więc jak się urodzisz w kraju muzułmańskim to zaryzykuj i przejdź na chrześcijaństwo :D Nie wróżę wtedy zbyt długiego życia
1
O LM jak wygramy teraz z Interem to będziemy się martwić w lutym. To zwycięstwo jest teraz bardzo ważne, bo zapewni nam 1 miejsce w grupie. Jakby to się udało to można by się skupić na lidze, żeby chociaż utrzymać tą przewagę nad Atletico i Realem, a kiedy przyjdą najważniejsze mecze w LM, wtedy dawać 200% w LM. Wtedy w Lidze mielibyśmy przewagę tych kilku oczek to może udało by się dowieść to do końca.
12
Sytuacja Malcoma już zaczyna mnie denerwować. Daliśmy za niego 40 mln i ja rozumiem, że to raczej nie jest piłkarz na pierwszy skład, a ostatnio zagrał słabo. Jednak odsyłanie go na ciągle na trybuny może zakończyć się tylko jednym. Albo sprzedamy go za śmieszną kwotę , albo pójdzie na wypożyczenie i nic za niego nie dostaniemy jak zwykle. Jeżeli jest tak słaby to czy oni tego nie widzieli przed transferem? Przecież chyba ktoś tego piłkarza wcześniej oglądał? Munir który w tym klubie otrzymał już mnóstwo szans, jest powoływany i dostaje minuty, a Malcom nie otrzymał jakiejkolwiek większej szansy. Drewniany Gomes przez 2 lata zagrał ze dwa razy tylec co powinien, a Brazylijczyk który chyba gorszy od tego Gomesa nie jest siedzi na ciągle na trybunach.
Ja rozumiem jakbyśmy mieli w klubie jakiegoś młodzika i on dostawałby szansę. Wtedy byłaby szansa, że może ten młody piłkarz ogra się z zespołem, a w przyszłości wejdzie na stałe do drużyny. Wtedy warto ryzykować. Ale w Munira to ja nie wierzę, to nie jest piłkarz nawet na zmiennika w Barcy, pewnie po sezonie znów pójdzie na wypożyczanie i go nie wykupią itd. każdy zna już tą historie. Obawiam się, że to skończy się tak jak to często w Barcy bywało. Czyli kupujemy piłkarza za sporą sumę, a po roku albo dwóch nie można go sprzedać nawet za połowę tego, a drużynie jest niepotrzebny,
0
Właśnie włączyłem mecz Totków z City. Co jest z boiskiem? Na początku myślałem, że nie ten kanał włączyłem:D
0
Cóż trzeba się będzie wybrać. Mnie bardzo interesuje tematyka lotów w komos, ale miałem obawy czy film nie zostanie jednym z wielu nudnych filmów biograficznych.Chodzę do kina raz na jakiś czas, więc zawsze staram się wybierać najlepsze możliwe opcje.
0
Był ktoś w kinie na filmie "Pierwszy Człowiek"? Jak wrażenia. Lubię filmy z akcją w kosmosie, ale np. Grawitacja mi się nie podobała bo to film bez fabuły. Interstellar już dużo bardziej przypadł mi do gustu, ale to już bardziej science-fiction.
"Pierwszy Człowiek" to film biograficzny i zastanawiam się czy nie będzie dłużyzn i czy film nie będzie przynudzał. Jak z efektami, jest co podziwiać na dużym ekranie?
0
Miałem coś takiego. Paznokieć wrastał mi przy dużym palcu u nogi. Męczyłem się z tym ze 2 miesiące, ale było tylko gorzej to poszedłem do lekarza rodzinnego. Ten dał mi skierowanie do chirurga. Sam zabiegł trwał może z 5 minut. Dostałem znieczulenie i nic nie czułem praktycznie. Gorzej było jak wróciłem do domu i znieczulenie przestało działać, ból niesamowity porównywalny do bólu zęba. Połknąłem kilka tabletek przeciwbólowych i po kilku godzinach bolało już mniej i można było spokojnie wytrzymać. Ten zabieg miałem jakieś 6-7 lat temu i od tej pory wszystko w porządku i paznokieć nie wrasta.
0
Bomba był extra, ale teraz już mnie nie bawi tak jak kiedyś ;)
0
Do Rick and Morty to ja się przymierzam bo wiele dobrego słyszałem o tej serii. Jednak mi zależy żeby odcinki były krótsze bo jak rano do śniadania tak na szybko obejrzałbym sobie coś na tablecie albo laptopie. A tych 20 minut czasami rano nie mam, nie chciałbym więc przerywać oglądania odcinka czegoś tak dobrego(ponoć) jak Rick and Morty.
1
Mam pytanko. Kiedyś jak człowiek był młody i głupi to oglądał czasami takie serie których odcinki trwały kilka minut(Kapitan Bomba, Koń Rafał itp.) Teraz pijąc poranną kawę/herbatę chętnie obejrzał bym sobie coś podobnego, żeby odcinki trwały max 10-12 minut, ale żeby było to bardziej przeznaczone dla dorosłego widza. Coś z takim bardziej inteligentnym a nie prostackim humorem, mile widziane coś z czarnym humorem. Ktoś coś?
0
Wiatr wyrywa nawet drzewa z korzeniami? Toż to nawet u Nas w Polsce podczas orkanów czy innych podobnych zjawisk wiatr wyrywa drzewa z korzeniami. Dla huraganu o takiej sile jak Michael to drzewa nie stanowią zbyt wielkiego wyzwania.
2
Też uważacie, że Adamek popełnił ogromny błąd przechodząc do wagi ciężkiej? Może i pieniądze były tam znacznie większe, ale w niższych kategoriach mógł z powodzeniem bronić tytułów mistrzowskich, a być może zawalczyć o pasy innych organizacji. Myślę, że jako mistrz świata przyciągał by wielu reklamodawców itd. A karierę kończył by pewnie w innych okolicznościach, a nie po raz kolejny dostając łomot. Szkoda, popsuł sobie nieco karierę, ale ze swoimi warunkami wiedział w co się pakuje.
4
Myślicie,że Leo ma szansę wyprzedzić CR7 w ilości bramek w LM? Jest dwa lata młodszy, Ronaldo trafił do Juve które nie jest tak "bramkostrzelne" jak Real. Myślę,że w ostatecznym rachunku to Leo będzie na czele tej klasyfikacji jak obydwaj nie będą już grać w LM. Oby
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ja mam w Millenium do 26 roku życia wszystko za free. Także w wieku studenckim wybór jest duży :)
9
A Pique gdzie?
10
A jakie warunki nie zostały spełnione przez Ronaldo? Nie zaglebialem się w tą sprawę zbyt szczegółówo, przeczytałem 2 artykuły na ten temat, ale nie było w nich informacji o warunkach których Ronaldo rzekomo nie spełnił.
A co do całej sprawy to ciężko powiedzieć czy to prawda czy tej Pani skończyły się pieniążki i szuka kasy. Nie lubię Ronaldo, ale w tej sprawie coś mocno śmierdzi i wygląda to tak jakby ktoś chciał mocno nadszarpnac wizerunek Crisa.