0

Tyle, że Arda przyszedł za ponad 40 mln kilka lat temu. Wtedy za te pieniądze można było kupić bardzo dobrego grajka do środka pola. Obecnie za około 20 mln to ciężko kupić dobrze rokującego młodzika. Od transferów Pogby i Neymara ceny podskoczyły niemal dwukrotnie więc to 40 mln za Ardę to obecnie około 70-80 mln.

0

Jeżeli 18 mln za transfer się potwierdzi to naprawdę ok. Gorzej z pensją. 9 mln to jednak nieco za dużo według mnie, liczyłem że dostanie 5-6 mln. Ale transfer Paulinho pokazał,że trzeba czekać za nim wyda się osąd.

17

Gomes jest młody i ciężko sie go pozbyć. Jakby Vidal przyszedł za 20-25 mln to byłbym zadowolony. On mimo wieku gwarantuje jakość i może coś wnieść do środka pola jako zmiennik w przeciwieństwie do Gomesa czy Denisa.

2

Co do powstania. Zginęło mnóstwo cywili i miasto zostało zniszczone. Wiele jest głosów krytyki na La Rambli, że ten zryw to była głupota.
Ja podchodzę do tego tak, że my jako osoby które nie przeżyły wojny mamy zupełnie inne postrzeganie tego powstania. Gdybyśmy my teraz zostali zniewoleni i pozbawieni wolności we własnym mieście i kraju to po kilku latach też pewnie chcielibyśmy odzyskać wolność i chociaż zginąć z honorem,a nie będąc zamkniętym jak pies w klatce.
To powstanie to była klęska, ale ja rozumiem tych ludzi. Chociaż my jako ludzie których nie doświadczyła wojna i tak nie będziemy czuli tego co ludzie wtedy.

0

A faktycznie. Głupi ja przeoczyłem,że 19 się powtórzyła

0

Akurat 6 liczb :) pewnie podrzuciles kilku osobom pomysł i wygrana się podzieli :D

2

Wiadomo jest, że raczej nic takiego nie będzie miało miejsca. Ale kurcze godzina 14 czyli praktycznie najgorętszy moment dnia, jeden z najgorętszych dni w roku, duszne powietrze. Chciałbyś w takiej sytuacji zostać w coraz bardziej nagrzewającym się aucie? Każdy z nas popełni w życiu błędy, ale gdzie sens i logika? Dorośli ludzie w ostatnich dniach ciężko znoszą te upały. Chronią się w cieniu albo w chłodnych pomieszczeniach.
Nie nazwałbym tego nauką na błędach bo każdy zdrowo i logicznie myślący człowiek wie, że zostawienie dziecka w taki dzień w aucie to proszenie się o tragedię. Co będzie następnym razem? Zostawi dziecko w kuchni w sąsiedztwie gotującego się wrzątku? Ja jeszcze nie mam swojego dziecka, ale jak patrzę na zachowanie niektórych ludzi to aż mnie ku***ca bierze.

0

Nie wiem jak dalej potoczyła się sytuacja. Zaparkowałem auto, a kilkanaście metrów dalej był samochód otoczony przez kilka osób więc podszedłem zobaczyć o co ta afera. Po powrocie matki, za chwilę odszedłem, ale kobieta dostawała niezły opierdziel od ludzi którzy się tym zainteresowali jako pierwsi. Miejmy nadzieję, że gdzieś zgłosili całą sprawę. Tej kobiecie powinny zostać odebrane prawa rodzicielskie.

58

Dziś byłem świadkiem, jak dziecko zostało zostawione samo w samochodzie. Już ludzie mieli wybijać szybę, ale matka wróciła i otworzyła samochód. Jej tłumacznie było takie, że kiedy odchodziła dziecko spało, a samochód był w cieniu(cień mógł być, ale już minimalny biorąc pod uwagę godzinę i otocznie to ściemniała). Czy Ci ludzie nie mają mózgów? Tyle się słyszy w mediach o takich przypadkach, a ta idiotka zostawia dziecko w zamkniętym samochodzie podczas jednego z najgorętszych dni w roku. Człowiek to jednak wciąż dziwny gatunek. Trafiają się geniusze czy mądrzy ludzie, ale i osoby tak głupie, że aż nie ogarniam.

3

Przecież to troll. Odpisuje natychmiastowo na komenty o nim, i to raczej w mało przyjazny sposób. Spojrzałem wcześniej na dyskusję z nim i to olalalem. Proponuję zrobić to każdemu na La Rambli i troll da sobie spokój.

0

Bo tak szczerze to nie powinien. Nie wiem co stało się z Leo, ale on kilka lat temu miał większa skuteczność w tych karnych. W ostatnich sezonach to masakra jakas

0

Albo np wygrana 4:1 u siebie i zapomnienie o tym, że jest rewanż i też odpadamy. Ta edycja LM była jak najbardziej do wygrania, ale nie z takim podejściem.

0

Właściwie na 7 meczów. Prawdziwa gra zaczyna się od fazy pucharowej.

0

I ja się dołączam. Dembele mógłby się sprawdzić gdyby nie przyszedł za taką kwotę. To może być niezły grajek, ale każdy kto będzie znał kwotę jego transferu powie, że to jest piłkarz przepłacony. Dodatkowo w klubie jest Cou który za przyszedł za podobne pieniądze, a nakrywa Francuza czapką. Ja biorąc pod uwagę za ile przeszedł Dembuś nie wierzę, że uzna się ten transfer za sukces.

7

Naprawdę imponuje mi Chorwacja. Cisną Francuzów aż miło. Mają trochę pecha, a są lepszym zespołem w tym finale.

0

Przecież on już u Nas gra. Przespales ostatni sezon czy co?

0

Mina i Semedo nie byli kupieni przez Enrique

1

Ja też średnio wiem kto to jest. A wiesz dlaczego? Bo kompletnie nie interesuje mnie polska piłka klubowa. To jest dno i metr mułu i pewnie znalazłbym 1000 rzeczy które wolałbym robić niż oglądać Ekstraklape. Pomimo tego kojarzę takich trenerów jak Probierz, Skorża czy wcześniej Nawałke. Oni chociaż przez kilka dobrych lat zbierali doświadczenie i mieli mniejsze lub większe sukcesy o których się słyszało. A Brzęczkowi udał się na razie JEDEN sezon. Klubów jest kilkanaście a z 1 ligą kilkadziesiąt. A reprezentacja jest jedna na kraj i to powinien być lepszy kandydat.

0

Gomes też jest młody więc pomimo tego, że się nie sprawdził to możemy go łatwo sprzedać... oh wait :D

0

Nasi piłkarze w porównaniu do tych belgijskich to jest śmieszny żart. Tylko Lewy i Glik to ten poziom. No i może Piszczek ale u niego już zdrowie nie to.

0

Macie jakiegoś gifa z zachowaniem Mbappe? Oglądałem ten mecz jednym okiem i nie zauważyłem jego symulki. Z góry dzięki

5

Wygląda na to że to jednak Varane podpisał pakt z diabłem

0

Karius 2.0.

0

Gdyby grał Cavani to Francja miałaby mega ciężko. A tak to pewnie dowiozą to 1:0

0

Bo są przeciętnym zespołem, a przez tą śmieszną drabinke faktycznie mogą zajechac do finału. A w finale to już wszystko może się zdarzyć

1

Szkoda tylko, że to nie możliwe

0

No pisałem wcześniej, że Anglia to będzie Portugalia 2.0

1

Kolejny mecz pokazujący, że dogrywki są bez sensu. 3 dogrywki na tym turnieju i 3 razy karne. Ja najlepiej to skrocilbym dogrywkę do 15 minut bo pół godziny to zdecydowanie za długo

1

Pewnie podpatrzyl Pazdana na Euro

3

Zabrali Kolumbii pewnego gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?