2

Anglia to Portugalia 2.0? Mają najłatwiejszą drabinkę w historii Mundialu i do tego grają padakę.

0

A jak inne zespoły? Bo piłkarze PSG w samej fazie pucharowej strzelili 6 goli więc chyba są tuż za nami?

3

Zamiast dogrywki lepsze byłyby karne wykonywane przez wszystkich 11 piłkarzy z obydwu drużyny. Na pewno byłoby ciekawiej.

0

Nie wiem, ale wtedy i tak nikt by na to nie wpadł :D

27

K*rwa jeszcze bardziej jestem wkurzony na rewanż z Romą. Było wstawić Minę zacząć grać wrzutkami jak Real i awans nasz.

0

Popieram. Jak na mundial to jeszcze smiesniejsza drabinka niż na Euro. Same ogóry po tej stronie.

0

Ja z tej strony drabinki nie wyobrażam sobie finalisty To jakieś ogóry są.

4

A idźta w ch*j z takim meczem. Niech opadną obydwa zespoły a dziką kartę niech dostanie Japonia albo Meksyk

0

To niby Rosji nie zależało na zwycięstwie i o tak sobie przegrali 0:3?

0

A wiadomo co z Cavanim? Nie śledzę na bieżąco a dla widowiska byłoby lepiej jakby zagrał.

0

Nie ma to konkretnego zespołu. Rosję to już Urugwaj zweryfikował, Chorwacja też z Danią zagrała słabo. Szwedzi to w ogóle nie jest zespół na finał tak samo jak Kolumbia. A Anglia? To ten sam zespół co na poprzednich wielkich turniejach ich jedyną nadzieją jest łatwa drabinka bo gdyby byli na miejscu Belgii to nie widziałbym dla nich żadnych szans.

5

A zwycięstwo Portugalii na Euro Ci się podobało?

0

Z tej strony drabinki będzie tak samo gó****ny finalista jak Portugalia na Euro.

0

Co ja czytam, CR do Juve? Przecież on tam kompletnie nie pasuje. Dla mnie Juventus to zawsze był klub który stawiał na zespół/kolektyw. Tam nigdy nie było wielkich gwiazd ponad zespół. Ronaldo wykonujący wszystkie wolne i machajacy rękoma tam nie pasuje. Jeżeli faktycznie miałby odejść to albo do PSG bo to jest właśnie klub dla takich gwiazdeczek albo do United bo wiele zrobił dla tego klubu i myślę, że kibice chcieliby go ponownie. Reszty albo nie stać albo CR7 tam nie pasuje.

4

Nawałka to jeden z lepszych selekcjonerów Polski w ostatnich latach.
Ja jednak i tak najlepiej wspominam Leo. Owszem Euro zawaliliśmy, ale w eliminacjach naprawdę graliśmy super, wygraliśmy trudną grupę i awansowaliśmy jeden jedyny raz gdy grało 16 zespolów. Wydaje mi się, że mimo wszystko potencjał tej kadry był nieco mniejszy niż obecnie, a mecze z Portugalią i Belgią zapamiętam na zawsze. Graliśmy jak równy z równym nawet na wyjeździe.
A wy którego selekcjonera byście wskazali?

0

W tym najdroższym pakiecie już są Eleveny więc piłki jest dużo do oglądania

0

Około 200 zł to powinno kosztować

3

Nie rozumiem czemu Japończycy aż tak odważnie poszli do tego różnego. Ale i tak Japonce pewnie odpadli by w dogrywce

1

Szkoda, że nie 1360 zł

0

Jeszcze bym ich nie skreślał

1

Czuję w kościach, że czeka nas finał Japonia-Rosja.

0

Hmmm czyli jako jedyni wygramy z Mistrzami Świata, a do tego zagraliśmy na poziomie nadal obecnych mistrzów Niemców. Polska będzie jeszcze największym wygranym tego mundialu.

1

Belgie i Chorwacje to w ciemno można obstawiać, że po świetnej fazie grupowej będą grali kiche w fazie pucharowej.

0

A ja mam wrażenie, że do tego pojedynku nie dojdzie. Jak w Urugwaju zagra Cavani to będzie to mega trudny mecz dla Francuzów i będą się męczyć z dobrze zorganizowanym Urugwajem.

10

Po meczu Brazylii niektórzy pisali, że grają przeciętnie i mocniejsi rywale ich zweryfikują. Może mi ktoś rozjaśnić którzy to Ci mocniejsi bo ja ich narazie nie widzę? Stawialbym, że może dokonać tego Urugwaj, ale nawet jak przejdą Francję to czuje, że mogą już być zajechani. Obserwując kolejne mecze to Brazylia staje się moim kandydatem nr 1 do tytułu.

1

A co miał mówić jak on sam ich nie znał? :D

3

A które to te mocniejsze ekipy? Francja? Belgia? Narazie to nikt nie zachwyca a to właśnie Belgów niech zweryfikuje mocniejszy rywal. Narazie grali z 2 dużo słabszymi zespołami, a mecz z Anglią każdy wie jak wyglądał. Brazylia gra solidnie i narazie to wystarcza. Z każdym meczem widzę w nich coraz większego faworyta.

0

Patrząc na jedną stronę drabinki finalista będzie naprawdę ciekawy. Chorwacja wcale nie taka świetna więc jeżeli nie oni w finale to kto? Szwecja? Anglia? Według mnie po tej stronie to będzie najsłabszy finalista od lat.

0

Lepsza będzie Szwajcaria albo Rosja? Ja też najbardziej chce Chorwacje ale to nie jest na tyle mocny zespół, żeby można ich było uznać za pewniakow do finału

0

Niech Chorwacja albo Anglia wejdzie do finału bo w końcu finalista będzie jeszcze bardziej zaje***ty niż Portugalia na Euro 2016

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?