ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Da się w jakiś sposób pobierać filmy z cda.pl?
0
Teraz ciężko sprzedać PS3 w niezłej cenie, a Ty tu z PS2 wyskakujesz :D
1
Jak po 38 kolejce będzie tak wyglądać to można tak powiedzieć :) w 2015 długo byliśmy z tyłu, ale na koniec to my swietowalismy
3
Za takie komentarze uwielbiam LR. Człowiek pije sobie poranną kawę i o mało się nią nie zakrztusil, ale banan na twarzy jest :D
0
Zaglądałem. O ile z nowszymi filmami nie jest źle, to że znalezieniem takich kilkuletnich w HD jest problem. Ale tak sobie myślę, że przecież Ci wszyscy wstawiający na DW muszą się gdzieś podziać. Zakończą działalność?
0
Myślicie, że po zamknięciu darkwarez pojawi się strona która będzie posiadała chociaż 50% tego co miało DW? Mi najbardziej szkoda, że teraz ciężko znaleźć stronę ze starszymi filmami bądź serialami w Full HD. Na DW nieważne czy film/serial miał 10 czy 20 lat to zawsze były w miarę aktualne linki w jakości conajmniej 720p. Może poza nielicznymi wyjątkami. Teraz ciężko ogarnąć sobie taką stronę ze starszymi produkcjami.
0
Myślisz, że wymyśliłem sobie tą historię z kolegą. Kiedyś przyznaje, że sam instalowałem wszystko bez czytania co instaluje itd. Ale tak sobie zarypalem starego kompa, że w każdej przeglądarce było tyle syfu, o normalnym korzystaniu mogłem zapomnieć. Tego lapka kupiłem w zimę i obiecałem sobie, że będę kontrolował co pobieram i starał się jak najbardziej uważać. Kumpel chciał pożyczyć do oglądania filmów, ale ściągał jakieś programy do konwersji czy coś.
0
Jak skutecznie usunąć złośliwe oprogramowanie malware i adware? Wczoraj kolega korzystał z mojego laptopa i nasciagal jakiegoś syfu. Mam antywirusa który blokuje pobieranie tego typu syfu,ale on go wyłączył bo nie chciało pobrać. Gamoń. Jakieś rady jak oczyścić kompa?
1
Napsuł mnóstwo piłek, tyle że przy tym miał kilka pozytywnych zagrań. Dziś zarówno Cou, Messi czy Suraez mieli sporo słabych i przestrzelonych zagrań. Pewnie po części to wina murawy
3
Nie mogłem wczoraj oglądać 2 połowy więc obejrzałem dziś z nagrania. Spalony centymetrowy wiec sporo szczęścia mieliśmy. Murawa była fatalna, ale Barca znowu idzie po minimalnej linii oporu i odpuszcza pole przy minimalnym prowadzeniu. Najważniejsze są jednak 3 pkt na tym fatalnym boisku.
0
Za jakie dwie godziny? Za niecałą 1h już będzie krytyka składu, a część użytkowników będzie zwalniała Valverde zanim mecz się zacznie twierdząc, że to trener nie pasujący do Barcy :D
0
Przyznam, że nieco generalizowałem. Nie znam dokładnie zarobków w Serie A i Bundeslidze, ale myślałem że Ci zdolniejsi wyciągają takie kwoty.
0
A zobacz ilu ludzi na świecie podjęło się prowadzenia własnej firmy. Ile z tych firm świetnie prosperuje? Nie koniecznie chodzi o miliony dochodów, po prostu większość tych biznesów przestaje istnieć bo właściciele nie mogą związać końca z końcem. Konkurencja jest wszędzie :D Nie tylko w piłce
0
Tu muszę się zgodzić. Aktorzy w tym wieku też mogą dorobić się kokosów.
9
Naszła mnie taka refleksja. Czy jest lepszy sposób na zostanie milionerem w młodym wieku aniżeli zostanie sportowcem? Nie mam na myśli odziedziczania fortuny, chodzi mi o "dorobienie się" tych milionów. W najlepszych ligach gra mnóstwo 17,18 czy 19 latków. Oczywiście nie zarabiają oni nie wiadomo jak dużo, ale spora ich część wyciąga co najmniej ten 1 mln Euro na sezon. W innych dziedzinach życia osiągnięcie takiej fortuny od zera w takim młody wieku jest bardzo trudne. Zdarzają się takie przypadki, ale wg mnie rzadziej.
2
Generalnie to chyba o to w tym serialu chodziło. Po pierwszych odcinkach Jessie kreowany był na kryminalistę i gościa któremu wszystko zwisa, a dla kasy zrobi wszystko. A Walt ukazany był jako ktoś kto na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Nawet gotować zaczął bo chciał zostawić pieniądze najbliższym. Z każdym kolejnym sezonem role się coraz bardziej odwracały. Pinkmana przerosły życie kryminalisty i zatęsknił za zwykłym życiem szarego obywatela. A WW stałem się prawdziwym bad guyem który zapomniał dlaczego zaczął gotować i najważniejsze było dla niego jego ego, a nie rodzina.
1
Jak ogląda się seriale to wiadomo, że ludziom podobają się takie postacie jak Walt. Ale jakby popatrzeć na to z bardziej życiowej strony to mi zdecydowanie bliżej do Pinkmana niż Walta. Sumienie i dragi wprowadzały go w coraz większy obłęd, a Walt z kazdym odcinkiem stawał się coraz gorszym sku***synem. Wydaje mi się, że jakbym znalazł się w podobnej sytuacji co bohaterowie BB to skończyłbym tak jak Jessie :)
7
Skyler nic nie przebije. Gdybym miał mieć taką żonę to chyba bym się zastrzelił. Ani szczególnie urodziwa, ani mega wykształcona a do Waltera miała zawsze, ale to zawsze wąty.
A Pinkman? To cpun więc ma wahania nastroju. Ja go po części rozumiałem, widział, że wplatal się w niezłe bagno a przecież poza gotowaniem nic nie potrafił. I przede wszystkim wydawał się ludzki. Czy pieniądze są warte rzeczy jakich musiał się dopuścić Jessie? Jego wyrzutu sumienia pojawiłyby się u większości z Nas gdybyśmy przeżyli to samo.
2
A Thiago to fenomen? Piłkarz jakościowo na pewno nie lepszy niż Rakieta. A myślę, że nawet gorszy. O podatności na kontuzje Verratiego i Thiago to już w ogóle szkoda wspominać.
0
Poniżej była dyskusja w której jeden z użytkowników twierdził, że osoby
10
Co do całej dyskusji ponizej. To torturowanie przestępców poprzez okaleczenie, czyni z Nas takie same potwory jak osoby na których te tortury byłyby wykonywane.
Ale sytuacje takie jak z Breivikiem w Norwegii są jeszcze bardziej chore. Zabił z zimną krwią kilkadziesiąt osób, a żyje sobie w niezłych warunkach, dostaje ciepłe jedzenie i ma lepsze warunki życia niż spory % całej populacji. I pewnie jeszcze za kilkanaście lat wyjdzie, napisze jakąs ksiezke i bedzie milionerem.
Rozwiązał bym to w inny sposób. Dla najbardziej bestialskich przestępstw wprowadził bym obozy pracy. Jakby te potwory pracowały to dostawali by jedzenie, jakieś ubrania czy inne podstawowe środki do życia. Bez jakichś rewelacji, ale tak żeby mogli wegetować. Jakby nie chcieli pracować to nie dałbym ani jedzenia, ubrań czy dostępu do higieny. Mieliby wybór, zobaczylibyście, że większość by zmiekla i tyrała za miskę zupy do końca życia. W każdym bądź razie chodzi o to żeby sami pracowali na swoje utrzymanie. Mieliby wybór, albo praca albo śmierć z głodu. Podczas dokonywania przestępstw dokonali wyboru więc niech poniosą konsekwencje.
2
Ciekawie spędzasz czas wolny :D
0
Stare edycje Fify cze Pesa to mało atrakcyjne gry :D W Fifie pykam sobie na kompie, a PlayStation potrzebne mi do ogrania gier na wyłączność. Przymierzam się do PS4, ale nie jestem aż tak niecierpliwy i pewnie poczekam sobie do Black Friday. To 200 zł za PS3 mógłbym wydać i to była tylko taka luźna propozycja.
0
A to spoko. Sam mam GTX 1030 w drugiej stacjonarne i mógłbym coś powiedzieć, ale o tej MX130 to się nie wypowiadam.
0
Czy aby nie masz na myśli GeForce GTX 1030?
0
Za 200 zł mogę kupić jak w dobrym stanie :D
0
Darkwarez leży od kilku dni, a dziś nie działa u mnie PEBx. Czy to początek końca warezu?
0
Ja to się skończy tylko wypożyczaniem to już nie jest nawet śmieszne.
0
Co tu rozwijać? Wszyscy narzekają na Grubego, że w takim czy takim klubie to grają super napastnicy, a u Nas Suarez kopie się po czole. Nie jest to już ten sam gość co 2-3 sezony temu i trzeba rozglądać się za następcą, ale niektórzy to pozbyliby się Luisa już w tym okienku. A mecze innych zespołów pokazują tylko, że Ci inni super strzelcy których większość widzialby u Nas to też ludzie i często wcale tacy super ekstra nie są.
0
Kolejny sezon i znowu te same spiewki, a Rakieta jak grał tak dalej będzie grał :)