1

Przyznam, że Real gra dziś bardzo dobrze

0

Obyśmy tylko się nie cofnęli i nie bronili tego wyniku. To nigdy nam za dobrze nie wychodziło

0

On miał więcej sytuacji niż Messi, Dembele i Suarez. Dobrze, że chciociaz skuteczność ma na podobnym poziomie co Urugwajczyk.

3

To El Casico, a Barca bez werwy, bez energii, tak jakby bez chęci. Wygląda to tak jakbyśmy grali mecz ligowy kimś z drugiej połowy tabeli.

0

A nie masz jakiejś aplikacji online w CP? Ja w nc+ mam dostęp do aplikacji nc+go i mogę sobie oglądać kanały Eleven przez internet.

0

No ogarnąłem miejsce i wygląda całkiem fajnie. O której godzinie trzeba tam być,aby cokolwiek widzieć i nie stać na szarym końcu? Mam trochę nie w tę mańkę, ale nikt nic innego nie poleca więc nie za bardzo mam inny pomysł.

0

Jak tam jest z jedzeniem? Nie chcę mi się chodzić po kilku lokalach, a pewnie będę wygłodniały.

0

Mordki gdzie w Wawie można będzie obejrzeć sobotnie(2 marca) El Clasico? Najlepiej żeby to było niedaleko lotniska, albo od lotniska w stronę Raszyna,Janek. Znacie jakiś fajny lokal, (najlepiej jakaś dobrą pizzerie bo dawno nie jadłem) który będzie transmitować ten mecz? Z tego co wiem to niektóre lokale nie transmitują tak późnych wydarzeń, a tylko te które kończą się do 22.

0

No właśnie. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych kalkulacji i będzie ogień z naszej strony.

0

No ale, drugie miejsce to jednak nie to. Adaś ma 3 srebra olimpijskie, ale złota nie ma i przez to nie ma "Wielkiego Szlema" w skokach(IO, MŚ, TCS, PŚ).

7

Jestem skłonny stwierdzić, że jeżeli Real straci dziś punkty to powinniśmy rzucić wszystkie siły na rewanż w PK. Ewentualna porażka z Realem w Lidze nie będzie wtedy zbyt dotkliwa. W PK dzieli nas jeden mecz od finału który i tak jest po sezonie ligowym(jedynie ewentualny finał LM jest później) więc szkoda byłoby teraz odpaść.

5

Często narzekamy na zarząd klubu. Mi też się to kilka razy zdarzyło. Tymczasem Cou który według 95% komentarzy na tej stronie miał z marszu wejść do składu i być wiodącym piłkarzem i godnym zastępcą Iniesty. A tymczasem to cień piłkarza z Liverpoolu. Być może chodzi o pozycję na boisku, ale według mnie to nie jest główna przyczyna słabej gry Cou.
Brazylijczyk po prostu jest kompletnie pod formą i gdyby nie kosztował 160 mln to przypuszczam, że nie podnosił by się z ławki/trybun. On kompletnie nic nie daje w niektórych meczach.

Teraz są zachwyty nad De Jongiem, że z miejsca posadzi Rakitica i będzie zbawcą w pomocy. Ja aż w takich zachwyt nie popadam, oczywiście chciałbym aby tak było, ale przypuszczam że na początku może nie być tak wesoło. Gra w Ajaksie, a gra w Barcy to jednak zupełnie inna liga. Z drugiej strony patrząc jak do drużyny wkomponował się Arthur to można mieć nadzieję, że i De Jong zacznie od razu tyle dawać drużynie co i Brazylijczyk.

Czytałem tu sporo komentarzy, że MUSIMY kupić De Ligta czy innego Jovica bo oni zagwarantują jakość potrzebną drużynie. Rozbicie banku nie jest gwarancją jakości, a transfery takie jak Lenglet czy Arthur pokazują, że i za mniejsze pieniądze można kupić bardzo dobrych i przydatnych piłkarzy.

1

Stoch aby mieć absolutnie wszystko w skokach, musiałby wygrać konkurs na normalnej skoczni na MŚ, zdobyć złoty medal na MŚ w lotach indywidualnie i w drużynie, zdobyć małą kryształową kulę oraz zdobyć złoto z drużyną na IO. Więc jeszcze trochę mu brakuje, szczególnie tą część drużynową może być trudno spełnić, bo indywidualne triumfy Kamil może zdobyć w tym i przyszłym sezonie.

3

Stoch w porządku, ale chyba różnice do podium były zbyt duże. Obym się mylił.

3

No cóż szanse na medal ma jedynie Stoch, ale i to będzie trudne. Kolejna impreza w tym sezonie nie dla Polaków.

9

Czołówka ma skoczyć 137m-138 m co jest bez sensu.

0

I ten telefon Pereza po golu na 2:0. Pewnie jeszcze nie zaksięgowali przelewu. A mógł zrobić natychmiastowy :D

0

I jeszcze Liverpool do tego. United naprawdę imponują w ostatnim czasie :D

3

Ślepe wierzenie, że sztab wszystko kalkuluje, i że forma przyjdzie wtedy kiedy ma przyjść to też naiwność. W tamtym sezonie coś słabo wykalkulowali siły, że z Romą nasi piłkarze wyglądali jakby zapomnieli jak się biega. W sezonie 2015/2016 też coś słabo wykalkulowali, że straciliśmy niemal całą przewagę w lidze, a w LM też Atletico nas zabiegało w rewanżu. Ja wiem, że oni wszystko starają się planować, ale futbol to nieprzewidywalna gra i skoro twierdzisz, że z Lyonem po 15 minutach powinniśmy wygrywać 3:0 to czemu zakłamujesz prawdziwy obraz gry? Niby dlaczego 3:0 skoro Lyon na początku miał 2-3 bardzo groźne okazje? Jeżeli już tak liczysz każdą okazję jako bramkę to powinno być 3:3.
I pamiętaj o jednym, w piłce nie liczą się sytuacje bramkowe tylko gole. Chelsea w 2012 też zdominowaliśmy kompletnie w dwumeczu i mieśmy okazję pewnie i na 10 goli, a łącznie strzeliliśmy 2 i odpadliśmy. Wynik 0:0 z Lyonem wcale nie jest taki dobry. Jedna bramka Lyonu na początku i różnie może być.

1

Jak Barca byłaby w formie to nie mielibyśmy się kogo obawiać. A czy będziemy w formie w marcu to ciężko powiedzieć, ostatnio nie wygląda to za dobrze. Jakby nadal tak wyglądało to możemy się obawiać: Atletico, Realu, City, czy nawet Bayernu/Liverpoolu. Nie twierdzę, że byśmy ich nie przeszli, ale jakby doszło do takich dwumeczów to wcale bym nie stawiał nas w roli zdecydowanych faworytów.

0

Tak to jest jak faworyta do wygrania LM ogłasza się na jesieni. Jak Juve kosiło wszystkich na początku sezonu to kiedyś tu pisałem, że muszą mieć kiedyś spadek formy bo nie da się tak grać cały rok. Jednak pomimo wszystko i tak myślałem, że Atletico przejdą bo zespół z Madrytu też nie zachwyca. Dla mnie Juve było jednym z kilku zespołów które mają szanse na zwycięstwo, ale na pewno nie zdecydowanym faworytem? A teraz? Mają fatalny wynik, ale przypominam rewanż z Realem w tamtym roku. Jeszcze bym ich mimo wszystko nie skreślał.

5

A wiesz czemu? Oni dają z siebie absolutnego maxa w LM. To nie przypadek, że później przegrali z Gironą. A Barcelona? Nie graliśmy na 100% bo trener i piłkarze już kalkulują, że trzeba mieć siły na mecz ligowy. Ja jestem nieco wkurzony bo wynik 0:0 jest niebezpieczny. Jeżeli Lyon nam coś wbije to musimy strzelić 2 gole, a ze skutecznością jest naprawdę marnie w ostatnim czasie. Moim zdaniem w 2 połowie mogliśmy bardziej przycisnąć. Oczywiście wiem, że teraz 3 ciężkie mecze wyjazdowe i wierzę, że tylko dlatego piłkarze się oszczędzali, a w rewanżu zobaczymy zespół grający absolutnie na maxa, bez kalkulacji. Przecież mamy trochę tej przewagi w lidze, a nie wierzę, że Real i Atletico grając dalej w LM nie pogubią punktów.

0

Najgorsze? Messi nie może podawać sam do siebie. To rozwiązałoby problemy w ataku

0

Oczywiście miałem na myśli wczoraj, ale tak się zasiedziałem, że nawet nie zuwazylem która godzina.

3

Fajna na ta Liga Mistrzów dzisiaj. Taka nie za ciekawa.

1

Patrząc na liczby Suareza w meczach wyjazdowych LM w ostatnich latach to się bardzo zdziwię jak dziś strzeli hat-tricka :D

1

Borussia złapała niezłą zadyszke. Mieli pokaźną zaliczkę, a mało co z niej zostało. Do tego będzie jeszcze bezpośredni mecz z Bayernem. W tym sezonie Bundesliga znowu budzi jest interesująca.

2

Obejrzałem sobie zestawienie 30 goli Barcelony niemożliwych do zapomnienia. Oczywiście zdecydowana większość należy do Leo. Jednak widać jak Messi już sporo utracił na szybkości. Jego gol z Realem na 2:0 w półfinale LM to mieszanka szybkości i szybkiej zmiany kierunku dryblingu. Jeden z moich ulubionych goli( i zdecydowanie jeden z ważniejszych), pół Realu go goniło niemal od połowy, ale i tak go nie dogonili :D I to wypracowanie akcji przez Busiego

0

A ja mam nadzieję, że spotkamy się w tym sezonie z Liverpoolem. Najlepiej w finale. Liczyłem, że być może w tym roku trafimy wreszcie na BVB, ale oni już prawie za burtą są, szanse zawsze mają, ale musieli by się wznieść na wyżyny.

2

Coutinho ładnie podsumował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?