ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Kontakt był, ale Antek dołożył dużo od siebie
1
5 LM, najwięcej goli w LM, mnóstwo goli w rozgrywkach ligowych, ME. Kilkanaście lat na szczycie na przemian z Leo. Messi to magik, ale CR7 to niewątpliwie jeden z NAJLEPSZYCH piłkarzy w historii. Jakby wygrał MŚ to zdobyłby absolutnie WSZYSTKO co można zdobyć.
0
Mecz super. Takie widowiska i takie piękne gole uwielbiam. Można Ronaldo nie lubić, ale dziś to sprawił, że Portugalia najpewniej nie przegra.
1
Oglądam pierwszy mecz na tym mundialu i już takie widowisko :D
1
CR po tych 2 golach ma już ZP. Chyba, że Argentyna wygra MŚ
0
Hmmm a jak Ronaldo wygrałby MŚ to zgodzilibyscie się z tym,że to najlepszy piłkarz w historii?
0
???
0
Dopiero włączyłem mecz (koszenie trawy). Jak to wygląda? Wyrównany mecz czy ktoś bardziej dominuje?
1
Generalnie się zgadzam. Na początku serial sugerował, że będzie to coś bardziej logicznego i realistycznego( jeżeli możemy mówić o logice i realizmie w przypadku napadu na mennice), ale momentami stawał się coraz bardziej absurdalny. Jednakże szybko i przyjemnie się go oglądało, czas się nie dłużył, większość odcinków skończyło się tak szybko jakby trwały po 20 minut. Postacie Berlina, Profesora i Moskwy sprawiły, że ocena i tak jest wysoka.
Ale Breaking Bad to mistrzostwo świata(według mnie najlepszy serial) i dziwię się kumplom, że w ogóle mogli porównywać go do Domu z Papieru. Nie ta półka.
0
A o czym to będzie? Przecież historia została zamknięta. Przynajmniej można tak powiedzieć.
1
Gdzie znajdę drugi odcinek 2 sezonu Domu z Papieru?
Dobra żartowałem. Obejrzałem całość... ale spodziewałem się czegoś lepszego. Serial dobry, jednak nasłuchałem się od znajomych, że to niemal poziom Breaking Bad i, że serial dopracowany do perfekcji. Było dobrze, oglądało się przyjemnie, ale jak niektóre odcinki się ciągnęły tak końcówka została według mnie strasznie przyspieszona. Mimo wszystko serial zasłużył na 7+/10. Gdybym się tyle nie czytał i nie nasłuchał meeega pozytywnych opinii to pewnie dałbym 8/10, a tak pozostał mały niedosyt.
1
To weź mi lepiej nie przypominaj tych czasów :D
3
Reprezentacji Polski zawsze życzę jak najlepiej i zawsze będą dla mnie na pierwszym miejscu. Jednak od oglądania tego meczu oczy mi krwawią.
0
Jak dotrzemy do finału bez Glika to i finale sobie bez niego poradzimy :D
0
Tu się zgodzę, Glik w eliminacjach miał bardzo słabe mecze. Mimo wszystko to nasz najlepszy stoper, a patrząc na grę Mane w finale LM to obawiam się, że będzie kręcił naszymi jak będzie chciał.
0
Oficjalnej informacji nie ma, ale ponoć 5-6 tygodni przerwy to minimum więc zakładam, że to się potwierdzi.
0
Czyli na mundialu bez Glika. Do tej pory uważałem, że z grupy damy radę wyjść. Dalej raczej byśmy za wiele nie zawojowali, ale to wyjście z grupy było spokojnie do ugrania. Bez Kamila sprawy się mocno komplikują i w grupie będzie bardzo ciężko. Jak patrzę na obrońców którzy jadą na mundial to cienko to wygląda.
1
A Barca raz wygrała. Jedno zwycięstwo w LM jest więcej warte niż 5 przegranych finałów. Mało kto pamięta o przegranych, a zwycięzcy zapisują się w historii na zawsze.
0
Ale on nie udawał, że miał wiele lepszych ofert bo mogę się założyć, że gdzieś pod stołem miał propozycję większej kasy z innych klubów.
0
Nie polecam. Po pierwszej połowie tego horroru już wiadomo jak to się skończy. Moment zwrotny następuje sporo przed końcem, a końcówka jest nijaka :D
0
Nie chodzi mi o lans, ani nic takiego. Po prostu akurat modele Sneakersy Lacoste wizualnie bardziej mi się podobają. Addidas i Nike z tego co przeglądam sklepy to robi teraz mnóstwo butów do biegania(sam zresztą mam) a mniej butów miejskich do codziennego chodzenia. Jak przeglądam różne sklepy to ciężko znaleźć coś fajnego od Nike bądź Addidasa, a cena nie ma większego znaczenia, za ładne i wygodne buty zapłaciłbym i 500 zł. Znalazłem fajne Lacoste dlatego pytam o opinie bo akurat obuwia tej firmy nigdy nie miałem.
0
Jakie macie zdanie o butach Lacoste? Nigdy żadnych nie miałem, a na Sizeer.com jest fajna promocja. Przeważnie miałem buty Nike albo Addidas, rzadziej jakieś Pumy lub New Balance. Cenowo wiedzę, że Lacoste jest nieco droższe od wyżej wymienionych marek, a jak z jakością?
0
Gdzie przez internet kupujecie buty? Ja zawsze obawiam się, że na allegro dostanę podróbkę.
0
Raczej tylko wesela, pogrzeby, komunie, chrzty i jeszcze Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia czasami. Wierzę w Boga(a raczej w to, że istnieje jakiś byt odpowiedzialny za sworznie wszechświata i że to wszystko nie jest przypadkiem) ale nie tak jak przedstawiają wszystkie religie. One wszystkie został stworzone przez ludzi, także nie wierzę w kościół, to tylko kolejna z instytucji do ogłupiania i brania kasy.
0
Z calym szacunkiem, ale co Ty za przecietniakow do Barcy sciagales?
0
Byliśmy pod polem karnym Włochów(nic z tego nie wynikało, zero zagrożenia) bo oni nie potrzebowali już nic strzelać. Gdyby musieli strzelić jeszcze jedną to pewnie wyglądało by to podobnie jak wcześniej czyli piłkarze Barcelony plątający się po boisku jak dzieci we mgle. Mogliśmy spokojnie przegrać ten mecz 5:0 bo Roma miała jeszcze okazje, a my praktycznie przez cały mecz nie zagroziliśmy ich bramce. A przypominam, że to był mecz LM, a nie mecz towarzyski albo mecz ligowy grany rezerwami. Ten mecz to była katastrofa.
0
Bramkarz zawalił 2 bramki to fakt. Mimo wszystko i tak uważam, że Real raczej by wygrał. Bardziej kluczowe było zejście Salaha, od tego momentu Liverpool przestał grać swoje. Ale faktem jest, że Karius całkowicie zawalił i wszystko uprościł Realowi.
0
Przed meczem jak przed meczem. Jeszcze w przerwie można było coś zmienić. Wynik nie był tragiczny, Roma nadal potrzebowała 2 bramek, a przy naszej jednej aż 3. Mnie najbardziej przeraziło, że zespół nie był w stanie w ogóle zareagować. Nasza gra przez całe spotkanie nie zmieniła się nawet na moment. Kompletnie oddaliśmy inicjatyw Romie. To mnie najbardziej szokuje, że zespół z tyloma klasowymi piłkarzami nie jest w stanie zagrozić bramce rywala przez 90 minut.
1
i przegrał, a to chyba nie o to chodzi
0
Ronaldo idzie siedzieć dlatego powoli się żegna z kibicami.