ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ale Kamila i Kubackiego puścili chyba w najgorszych warunkach. Ja nie jestem za jakimiś teoriami spiskowymi, ale Norwegów trzymali na belce po kilka sekund czekając na dobre warunki, a Kamil puszczony został od razu pomimo tego, że było widać że warunki nie były tak dobre. Wiadomo, że wiatr to jest loteria, ale brak przytrzymania Stocha na belce żeby chociaż na chwilę zaczęło dobrze wiać jest nie fair. Ale Polacy jak zwykli przekreceni i poraz kolejny pokazują nam że innch sie lepiej traktuje.
2
Ja bym poszedł nawet nieco dalej i dał w handlu obowiązkowe 200% dniówki w niedzielę. Ludzie sami by się pchali, ale przynajmniej byliby godnie wynagradzani.
0
Z Ankitem jest o tyle dobrze, że nie musimy negocjować z klubem. A z samym zawodnikiem to oni już pewnie są już dogadani jeżeli w ogóle jest planowany ten transfer.
1
Co myślicie o zakazie handlu w niedzielę? Tylko bez jakiegoś zaglabienia się w politykę czy coś w tym stylu. Jak dla mnie mogłoby zostać jak teraz czyli dwie niedziele zamknięte a dwie otwarte. Całkowity zakaz handlu w niedziele który jest planowany w przyszłym roku już mi się nie podoba. Mam takie okresy w roku, że pracuje od poniedziałku do soboty i jeszcze po pracy będę musiał robić zakupy, a nie w niedziele na spokojnie. A wy jakie macie nastawienie do tego?
2
Można by to zaakceptować biorąc pod uwagę to, że środę gramy bardzo trudny mecz
0
Jaki według was jest najgorszy mecz/dwumecz Barcy jaki pamiętacie? Ja kibicuję Barcelonie o 2003 roku i najbardziej bolesny, przygnębiający i szokujący był 7up z Bayernem. Po pierwszym meczu miałem jeszcze jakieś nadzieje, że chociaż spróbujemy powalczyć, jak nie to chociaż wygramy i się godnie pożegnamy z LM. Jak się skończyło każdy wie, ta porażka to jak dotąd najdotkliwsza porażka według mnie. No i jesteśmy niechlubnym rekordzistom, ponieważ nikt wyżej nie przegrał w dwumeczu w półfinale LM. Oglądanie tego dwumecz to było maskara dla kibiców Barcelony.
0
Małysz ponoć odbijał się za wcześnie(ja jakoś dokładnie nie mogę tego skojarzyć) a i tak odlatywał :)
0
To pokazuje, że jest zapas bo pomimo spóźnionego wybicia i tak skacze najdalej. Gorzej jak wiesz, że robisz wszystko dobrze, a inni i tak skaczą lepiej to ciężko coś zrobić żeby ich pokonać.
1
Wydaje mi się, że ta super forma przyszła delikatnie za późno. Na IO skakał dobrze, ale nie dominował. Pomijając już ten wietrzny konkurs to przecież w drużynówce przegrał z innymi, a i indywidualnie aż tak rywali nie zaskoczył. W skokach jest tak, że jeden jest najlepszy w MŚ(Małysz), PŚ(Małysz, Nykanen) TCS(Ahonen) IO( Amman) czy ilości zwycięstw(Schlizenauer). Kamil ma po trochu wszystkiego i to jest fajne bo wygrał już to co najważniejsze.
A z IO i tak jestem zadowolony, mimo wszystko lepsze Złoto niż np
2 srebra. Nie ma co gdybać :)
6
Przyznam szczerze, że jak Stoch miał po bardzo dobrym sezonie 2013/2014 miał słabsze sezony to myślałem, że już raczej się tak nie odbuduje żeby walczyć o PŚ i tak dominować. Poprzedni sezon i ten pokazują jednak, że się bardzo myliłem. Myślę, że jak Stoch wygra PŚ to śmiało można mówić, że mamy dwóch Polaków w TOP 5 skoczków w historii. Adam oczywiście tam jest i brak złota IO tego nie zmieni.
5
Forma widać bardzo dobra, ale jednak w lotach to Norwegowie zawsze zyskują. Nie twierdzę, że Kamil nie wygra, ale najciężej może być w lotach. Szkoda jedynie, że tego pierwszego loteryjnego konkursu na IO, ale i tak jest to wspaniały sezon. Złoto IO, TCS i wygranie wszystkich 4 konkursów, Srebro w lotach, 2 medale drużynowe i najpewniej PŚ.
0
Podpinam się do pytania. Jeden bilet czy dwa? W jakim miejscu? Trudna jest dostać taki bilet? Myślałem żeby jechać w najbliższym w marcu może w kwietniu na jakiś mecz na CN, ale chciałbym aby był to jakiś szlagier jak już. Nie wiem czy się zmieszczę finansowo i stąd te pytania.
14
Włączyłem kwalifikacje w skokach na Eurosport i pierwsze co pomyślałem, że jakaś żałoba czy coś w tym stylu. A to się okazało, że to nowa oprawa telewizyjna. Mocno żałobna ta oprawa trzeba przyznać
0
Szykuje się dość mocna obsada LM ćwierćfinałach. Real, Juve, City, Liverpool, Bayern, Barca(nie dopuszczam innej opcji). I do tego grona chciałbym aby dołączył jeszcze United ze względu na ich renomę i Szachtar bo ładnie grają w tej edycji. Jakby taki był zestaw zespołów to byłoby mnóstwo szlagierow, a to lubię.
0
Mam w planach GTX 1050. A później jak ceny spadną to go sprzedam i kupię 1060 GB 6 GB, albo dopiero nową serię, zależnie jak będą się kształtowały ceny. Czy ta karta w tej cenie http://allegro.pl/asus-geforce-gtx-1050-2g-gaming-oc-i7220959646.html to dobry wybór? Miejcie na uwadze, że nie planuje zostawiać tej karty na dłużej tylko ją sprzedać kiedy ceny droższych modeli spadną. Z tego co wiem GTX 1050 najmniej zdrożały więc przepłacam max 100 zł.
0
Jest obecnie ktoś na forum kto nieźle się zna na kartach graficznych i dobrze orientuje się w sytuacji cenowej na rynku i mógłby doradzić?
0
Jest obecnie ktoś na forum kto nieźle się zna na kartach graficznych i dobrze orientuje się w sytuacji cenowej na rynku?
0
Ja odbiegnę nieco od tematu meczu. Wiecie może czy w tym roku będzie jakaś specjalna mundialowa edycja FIFY na PC? A jeśli tak to jako dodatek do FIFA 18 czy jako osobna gra?
2
Lepsza solidna obrona i liczenie na przebłyski w ataku niż fatalna obrona i liczenie na przebłyski w ataku. No bo jak inaczej nazwać 0:4 i 0:3 w pierwszych meczach w LM? Raz udało się to naprawić, ale drugi razem rywal okazał się zbyt mocny.
0
Ten mecz nie decyduje kto zostanie mistrzem, ale chyba przyznaz rację że jest spora różnica między 2 a 8 punktami przewagi? Nie bez przyczyny mówi się o takich meczach, że to spotkania za 6 pkt. To jest bardzo ważny mecz który ma ogromny wpływ na dalszą rywalizację o mistrzostwo więc nie ma sensu umniejszac mu rangi.
0
Tak do 1000 zł, ale kiedyś GTX 1060 6GB chodziły po 1200-1300 zł i w takim wypadku mógłbym dołożyć te pieniądze. Jednak obecnie kosztują powyżej 1500 zł. Za używanymi się nie rozglądam. Wolę mieć nową i pewniejsze kartę. W obecnej sytuacji myślałem nad PS4, ale też ceny bardzo wysokie bo powyżej 1000 zł gdzie przed Świętami było 850 zł. Jak już człowiek odłoży trochę gotówki to okazuje się, że ceny poszły w górę i nadal brakuje kasy :D
0
Chciałem sobie kupić nieco lepszą kartę graficzną do komputera a tu takie wysokie ceny. Okazuje się, że to głównie przez kryptowaluty. Wie ktoś może kiedy ceny nieco spadną bo teraz to naprawdę się słono przepłaca?
0
Jak zostanie 5 pkt przewagi to raczej LE będą traktować poważnie, bo to zawsze jakaś szansa na trofeum, a oni są niewątpliwie największym faworytem. Jednak jeżeli zostanie 2 pkt przewagi to Atleti potraktuje LE jako dodatek,a wszystkie siły rzucą na ligę. Takie moje zdanie
0
Hmmm. Wiesz może czy jakiś zespół z topowych lig w ostatnich latach mając przewagę 11 pkt nie wygrał mistrzostwa? Ja sobie nie mogę przypomnieć. Kojarzy mi się jedynie Barca dwa sezony temu, gdy mając chyba 10-11 przewagi musieliśmy się bić o majstra do ostatniej kolejki.
3
Żadne to będzie pocieszenie jak my przegramy mistrzostwo więc ja radziłbym skupić się raczej na na naszej grze niż na nasmiewaniu się z rywali.
0
Do tego grona dopisalbym jeszcze Bayern. W ostatnich latach to jest razem z Barca i Realem Top 3 w Europie. A nieco niżej w hierarchii jest Juventus i Atletico. Jednak biorąc pod uwagę ten sezon to żaden z wymienionych klubów nie zachwyca w LM.
0
Biorąc pod uwagę, że nie grają w LM tylko w LE to wcale się nie zdziwię jak nie będą grac tam na 100%. Jeżeli z nimi przegramy to nasz limit błędów w tym momencie się kończy bo następna strata punktów sprawi że dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań nas wyprzedzą. Przewaga wciąż jest, ale nie oszukujmy się, nie jest ona w żadnym wypadku bezpieczna. Kluczowe będzie nie przegrane z Atleti. W innym przypadku szanse na tytuł staną się praktycznie wyrównane a kolejek do końca sporo.
0
Może nie jestem jakimś ekspertem, ale wiem że jak Atletico z nami wygrywało to najczęściej sobie to poprostu wybiegali. W niedziele zarzucą nam taki pressing, że będzie ciężko z połowy wyjść. W normalnych okolicznościach pewnie by się wypompowali w pierwszej połowie, ale mają więcej czasu na odpoczynek, ich ostatnie mecze były bardzo szybko rozstrzygnięte i nie musieli walczyć przez pełne 90 minut na pełnych obrotach. Do tego dostali drugie życie w lidze więc Simeone już ich porządnie zmotywuje.
Nie ma sie co oszukiwać,ale nasze ostatnie mecze (oprócz Girony) było po prostu slabe. Nie twierdzę, że przegramy,ale jak dla mnie to Atleti jest faworytem i z remis wziąłbym w ciemno.
2
Swój wpływ na to ma niewątpliwie puchar króla. To już nie pierwszym sezon w którym gramy na maxa i pierwszym składem w tych rozgrywkach a później jesteśmy zajechani.
1
Przecież mieliśmy niemal całą drugą połowę odkąd wynik był niekorzystny i jakoś ich nie potrafiliśmy docisnac.