1

Teraz sobie spojrzałem i wygląda na to, że oglądałem pierwsze 2 sezony. Miedzy 2 a 3 jest trzy lata przerwy więc dlatego zapomniałem już o tym serialu. Właśnie mi się kojarzy, że był bardzo dobry i już wiem co będę oglądał :)

1

Jakiś dobry serial który ma skończoną fabułę i kilka-kilkanaście odcinków? Coś w stylu Kompani Braci(10 odc). Nie mam ostatnio czasu na oglądanie dłuższych tytułów ale na taki mini-serial to bym sobie popatrzył. Gatunek nie ma większego znaczenie, ważne żeby serial był dobry, a nie jakiś gniot. Z góry dzięki.

Tak sobie przeglądam neta w poszukiwaniu takiego tytułu. I znalazłem serial Czarne Lustro. Kojarzy mi się, że oglądałem kilka odcinków z 1 i 2 sezonu i to było nawet niezłe. Historia każdego z odcinków była osobna, nie mająca nic wspólnego z pozostałymi odc.
W 3 i 4 sezonie nadal tak jest? Każdy odcinek to osobna historia?

0

No wiadomo, ale podczas tych najlepszych sezonów Messi wcina go na przystawkę

0

Karny według mnie zasłużony. Idiotyczne to zachował się gracz PSG który machał rękoma jak idiota jakiś. Ronaldo nigdzie nie wychwalalem. Potrafię za to przyznać że Real zagrał dziś dobrze. Mieli więcej groźnych sytuacji niż PSG. A Paryźanie niby długimi momentami dominowali, ale niewiele z tego wynikało.

13

Neymar trochę sobie podryblował, trochę posymulowal. Zrobił trochę wiatru na boisku, ale najczęściej jego zagrania wyglądały bardziej efektownie niż efektywnie. Do Messiego brakuje mu bardzo wiele. A Messi ze swoich najlepszych sezonów to już w ogóle zjada Neya na śniadanie. Nie ma co żałować że od Nas odszedł

2

PSG jest cienkie, a Neymar niech sobie nabija swoje liczby w Ligue 1, do Messiego mu wiele brakuje. Real będzie w LM niesamowicie groźny. Na lidze nie muszą się aż tak koncentrować a na pojedyncze mecze potrafią się świetnie zmotywować. I nie piszcie o szczęściu bo Real miał naprawdę więcej klarownych sytuacji. I karny uważam że zasłużony. Wolałbym żeby Real odpadł bo gdzieś w głowie mi świta wygranie LMx3, ale dziś zagrali bardzo mądrze. PSG dominowało, ale niewiele z tego wynikało

0

Mecz który jest pomiędzy meczami z Chelsea. Już Simeone zadba o to żeby jego zespół zagrał na 200%

0

No i dupa. Słaby mecz

0

Dembele to jak narazie osłabił zespół. To było już przesunąć Cou na prawą, może by z dystansu coś wsadził

0

Sprawę definitywnie mógłby rozwiazać mecz z nimi. Gdybyśmy mieli 12 pkt przewagi to moglibyśmy przegrac aż 4 mecze a przypominam że jak dotąd nie przegraliśmy żadnego. Niestety gramy z nimi między meczami z Chelsea. A że Atletico nie gra w LM to skoncentuja się na ten mecz w 200%.

5

Wracając do skoków. Niektórzy tzw "eksperci" w telewizji czy radiu twierdzą że konkurs w takich warunkach nie powinien się odbyć albo powinna być tylko 1 seria. Jak by skończyło się tak jak po 1 serii to też by twierdzili że konkurs nie powinien się odbyć? W skoki wpisana jest pewna losowość ale Wellinger i Johansson oddali w 2 serii genialne skoki. I to nie są przypadkowi zawodnicy bo w treningach skakali bardzo dobrze. A Forfang miał 2 równe skoki. Nie twierdzę że np. 18 pkt odjete Huli odzwierciedlalo warunki, ale taki to już jest sport i oglądając go trzeba wiedzieć że nie każdy zawodnik ma idealnie równe warunki i szanse. A najlepsze już te teorie spiskowe że sędziowie robią wszystkie żeby Polak nie wygrał.

0

Nie przesadzaj. Stoch miałby większe szanse na złoto gdyby skakali na odległości 105-106 m. Kiedy są świetne warunki pod narty to niestety Norwegowie czy taki Wellinger właśnie odlatują. Gdyby dziś wiało w plecy to Stoch miałby większe szanse.

0

czułem, że tak to się skoczy. Stoch nie jest w jakiejś wielkiej dyspozycji a Hula to nie ten format zawodnika

0

A mi to bez różnicy. Ważne żeby wygrał Polak. A pierwsze 2 miejsca to już w ogóle byłoby coś historycznego w polskich skokach narciarskich.

0

Hula to nie Stoch który już wielokrotnie prowadził i wytrzymywał presje. Jednak na tej skoczni skacze on bardzo dobrze i przewaga 3m po pierwszej serii to duży bonus.

0

Mam takie samo odczucie. A wszystkie poprzednie filmy Nolana bardzo mi się podobały. Niektóre filmy dokumentalne mają więcej emocji niż Dunkierka.

1

Kupiliśmy obrońcę którego teraz strach wystawiać. Taki transfer powinien mieć miejsce latem kiedy jest cały okres przygotowawczy do zgrania się z drużyną. A teraz okazuje się, że nie ma dobrego meczu na jego debiut. Wszystko byłoby ok gdyby to był 5 obrońca a nie 4. A już posiadając w drużynie Verme który jest więcej czasu kontuzjowany niż zdrowy to był bardzo ryzykowny pomysł.

2

Dla mnie przerost formy nad treścią. Film technicznie genialny, świetne zdjęcia. Miałem jednak wrażenie jakby czasami ten film nie miał fabuły i, że oglądam dokument a nie film fabularny. Po wyjściu z kina czułem raczej rozczarowanie, ale to może dlatego że wszystkie poprzednie filmy Nolana były conajmniej bardzo dobre. Dałbym temu filmowi takie 7 z minusem/10. Ale to tylko dlatego że pod względem technicznym film bardzo dobrze wykonany. Gdyby nie te wspaniałe zdjęcia to raczej coś około 6/10

1

A nie 9 przypadkiem?

1

Jeżeli nie możesz mieć kablówki to poza nc+ zostaje tylko Cyfrowy Polsat. Tam będziesz miał LM i La Lige w Eleven. Jednak właśnie nie końca wiadomo bo Eleven ostatni rok ma ligę hiszpańską. Najpewniej zostanie u nich, ale może nc+ powalczy bo ich prawa sportowe wyglądają coraz biedniej. Żebyś więc nie podpisał umowy z CP a okaże się że La Liga w Canal+ i z meczy Barcy pozostaje Ci jedynie LM. Ciężko cokolwiek doradzić, ja bym czekał aż oficjalnie będzie wiadomo kto kupi prawa do La Liga.

0

Ja mam nc+. Posiadam w pakiecie wszystkie kanały Canal+, Eleven oraz mnóstwo innych kanałów(pakiet Extra+). Całość wychodzi mnie około 65 zł więc nie wiem co Ty masz za 170 zł. Chyba dałeś się nieźle naciągnąć

0

Jak będziesz tak robił kilka miesięcy z rzędu to zablokują Ci urządzenie na którym korzystasz z Netflixa. Kolega tak robił i mu zablokowali na telewizorze, że nie może już brać darmowych miesięcy na różne karty. Ja robie podobnie ale z odstępem czasowym co 3-4 miesiące i nic nie blokują:D

0

Verma to świetny stoper... jak jest zdrowy.

0

Jest jeszcze coś takiego jak wyprowadzenie piłki z własnej połowy. Umtiti i Pique robią to świetnie. W tym przypadku zabraknie obydwu, a poza Miną nie mamy w kadrze zdrowego stopera. Zresztą Kolumbijczyk zagrał jak dotąd całe 0 minut w Europie. Ciężko sobie wyobrazić żeby był jakoś świetnie zgrany z zespolem. Dobrze, że gramy na CN. Na wyjeździe mogłoby być naprawdę bardzo ciężko.

1

Ehhh. Jeżeli to się potwierdzi to mamy spory problem. Bylem sceptycznie nastawiony do odejścia Masche. Oczywiście ze względu na jego zasługi nie można było go trzymać na siłę. Jednak posiadanie wśród 4 stoperów bardzo podatnego na kontuzję Verme oraz Miny który w Europie zagrał 0 minut to było spore ryzyko. Zespół gra świetnie, ale mam sporo obawy że kontuzję mogę nam znacznie utrudnić rywalizację w LM.

0

Jeżeli nie będziemy prowadzić minimum 2:0 to Messi i tak wejdzie. Przypuszczam, że tak między 60 a 70 minutą.

1

Skład ok, ale mnie nieco zaczyna martwić że para Umtiti-Pique gra ostatnio wszystko po 90 min. Z Valencia pewnie będzie podobnie. Żeby ich nie zajechać na mecze z Chelsea i Atletico. Niech Verma wraca i oby kontuzję omijały go do końca sezonu.

0

Z drugiej strony jakbyśmy wygrali, ale jak najmniejszym nakładem sił, oraz wyeliminowali Valencie również jak najmniejszym nakładem sił to jesteśmy w świetnej sytuacji. Można będzie rotować składem, aby na mecze z Chelsea i Atletico najważniejsi piłkarze nie byli przemęczeni. W lidze musimy kontrolować żeby Atletico traciło conajmniej 7-8 pkt, a wszystkie siły rzucić na LM.

1

To nie staty. To tylko wyniki :D

0

A doliczony czas to się nie liczy? Jedni załatwiają sprawę w 1 połowie, inni w 2, a jeszcze inni w doliczonym czasie. Jeżeli wszystko jest zgodnie z przepisami to ja problemu nie widzę. W przypadku Realu jednak nie wszystko było w zgodzie z przepisami i to tu jest problem, a nie w strzelaniu w doliczonym czasie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?