13

A ten Bayern to niby co pokazał?

20

Wydaje mi się że jeżeli ktokolwiek może zatrzymać Real w LM to my. Bayern to zespół dobry na Bundeslige czy zespoły pokroju Sevilli ale przy starciach z Realem bądź Barca brakuje im piłkarzy o klasie Messiego bądź Ronaldo. Mieli kosmiczny sezon 2013 ale to wciąż półka niżej. Liverpool to zespół nieobliczalny, ale mają zbyt dziurawą obronę. Mam wrażenie, że jeśli nie zatrzymamy Realu to nie zrobi tego nikt i 3 tytuł z rządu dla Białych stanie się faktem.


Wydaje mi się jednak, że jednak lepiej jak byśmy zagrali z nimi w finale bo mecz z Sevilla o PK może nas kosztować sporo sił, a Real to będzie zdecydowanie najgroźniejszy z możliwych rywali w półfinale. To byłoby coś pięknego taki finał. Z jednej strony Barca która walczy o 3 tryplet(zakładam, że PK i Ligę wygramy) a z drugiej Real walczący o 3 kolejny tryumf w LM. To byłby mecz meczów, mecz stulecia, pojedynek o ZP, a media znalazłby pewnie jeszcze 1000 innych określeń.

0

Według mnie to mógłby być bardzo fajny zmiennik który może coś szarpnac i przyspieszyć, ale nie wiem czemu dostaje tak mało szans

0

To już prędzej City zrobi remontade niż Sevilla ugra coś w Niemczech

1

Właśnie obejrzałem skrót Liverpool-City. Być może oni odrobia te straty bo angielska piłka jest często nieprzewidywalna. Nie zmienia to tego, że ani City, ani PSG, ani inne kluby szejkow nie mogą zawojowac w LM. Brak tym zawodnikom mentalności zwycięzców, doświadczenia, cwaniactwa i wielu inny cech które mają Real, Barca, Bayern czy nawet Juve i Atletico(dotarcie do finałów dwukrotnie). Mogą dominować w swoich ligach, ale w LM rok w rok dostają becki.

0

Brak Busquetsa bardziej destabilizuje zespół niż brak Messiego. Albo conajmniej w takim samym stopniu

2

Own Goal nic nie kosztował a jest dużo skuteczniejszy niż Cou i Dembele razem wzięci :D

1

Serio nie wierzysz, że bylibyśmy ich w stanie pokonać?

5

Można szydzić z Ronaldo i się z niego naśmiewać. Jednak CR7(jak i cały Real) to w LM maszyna i piłkarz decydujący. La Liga to rozgrywki Messiego, ale LM to jednak rozgrywki Ronaldo.

1

No właśnie liczę na to, że będą pokazywali najważniejsze akcje. Wiadomo, że czasami podczas transmisji z jednego ze stadionów na drugim pada gol. Wtedy mam nadzieję, że będzie szybki przeskok na drugi stadion(no chyba, że gola są strzelane praktycznie jednocześnie). Dziś spróbuję, nie miałbym dylematu jakby grało dziś City z Liverpoolem, ale pech chciał, że ten mecz jest równocześnie z naszym.

1

Dziś nie mogę się zdecydować na mecz więc postanowiłem że wybiorę transmisję z obydwu na Canal+Sport. Czy faworyzują w takiej transmisji któryś z meczy? Mam nadzieję, że oglądając taka transmisję będę miał jakiś obraz gry z obydwu meczy. Kiedyś oglądałem Multilige jak była relacja z 4 spotkań LM, ale zbyt często skakali po tych meczach i mi się średnio to podobało. Ogląda ktoś czasami takie transmisje z 2 meczy na przemian? Polecacie czy lepiej skoncentrować się jednym meczu( mam dylemat bo odbywa podobnie mnie interesują).

0

Nic mnie bardziej nie denerwuje niż klauzule w Hiszpanii. Albo powinni tego nakazać we wszystkich ważniejszych ligach albo nie powinno być stosowane nigdzie. Kupujesz zawodnika, podpisujesz umowę na kilka lat, ale okazuje się, że klauzula która jeszcze 2 lata temu była na wysokim poziomie obecnie wydaje się śmieszną kwotą. Kluby z Anglii nie mają takich problemów, a jak ktoś chce odejść to i tak odchodzi. Umtitiemu należy się podwyżka bo gra bardzo dobrze, ale przez tą niską klauzulę to on ma klub w garści.

0

To tylko pokazuje, że zakaz gry w 2 klubach w jednym sezonie LM jest nieco głupi. W lidze można przechodzić z klubu do klubu i nikt nie widzi problemu, że będzie grał przeciwko swojemu klubowi czy coś w tym stylu. Dla mnie to jest niepotrzebne. Skoro teraz jest piłkarzem nowego klubu to powinien móc go reprezentować, a nie oglądać mecze z trybun.

0

To jak Atletico w LM zawsze powstrzymywał Real w LM w ostatnich latach. Dopiero w tym sezonie odpadli w inny sposób

1

No mundial z nim będzie super, ale i tak pewnie większość meczy Polaków skomentuje Szpaku.

9

Laskowski pod względem głosu i przekazywanych emocji to najlepszy polski komentator. Może niektórzy mają szersza wiedzę, ale pan Jacek nadrabia wyżej wymienionymi cechami. Szkoda, że nie można go posłuchać przy okazji meczów Barcy bo w połączeniu z takim Ćwiąkałą tworzyliby genialny duet.

3

Pomimo narzekań na rotację jakie przeprowadza Valverde i tak jesteśmy w dobrej sytuacji. 11 pkt przewagi w lidze sprawia, że jak wygramy powiedzmy 2 następne kolejki to jest 7 kolejek do końca i 11 pkt przewagi. Nie oszukujmy się to jest wtedy niemożliwe do odrobienia. LM? W 1/4 mamy mniej wymagającego rywala, trzeba być w 100% skoncentrowanym, ale dwumecz z City, Bayernem czy Realem faktycznie mógłby zajechać ten zespół i o awans dalej byłoby bardzo trudno. Jeżeli awansujemy do 1/2 to myślę, że w lidze Atletico będzie miało już tylko matematyczne szanse więc całą para będzie mogła iść na LM. PK? Sevilla gra na wszystkich frontach tak jam my i nie może nigdzie odpuścić, myślę więc że oni mogę być bardziej zmęczeni sezonem niż my. Jestem więc optymistą :D A już to, że gramy co 3 dni jest rajem dla Nas kibiców. Mecz Barcy 2 razy w tygodniu to super rzecz.

0

Tylko, że City albo PSG dałoby mu 2x razy więcej. Może nie teraz bo jednak ze względu na wiek Messi traci na wartości. Wiadomo, że wiecznie grał nie będzie. Ale 2-3 sezony temu pewnie śmiało podwoili by pensje z Barcelony byleby tylko do nich poszedł.

0

Hmmmm Leo? Podczas swojej kariery jakby przeszedł do jakiegoś City czy PSG to pewnie daliby mu zarobki 2 razy większe niż w Barcie? Ale czy warto? Myślę, że przykład Neya pokazał, że niekoniecznie. Kasa jest ważna, ale wiele często godziło się na mniejsze zarobki by grać w wymarzonym klubie albo coś w tym stylu. Ney do nich nie należy.

0

Ja czasami używałem programu FormatFactory żeby zmienić z mkv na AVI, ale wydaje mi się, że było dużo różnych formatów do wyboru. Myślę, że warto spróbować.

1

To jakieś nie normalne jest. Trener chyba wie jaki poziom prezentuje Rakieta i że to pewniak do składu na mundial. Widać, że zostają rezerwy pewnie zagrają drugim składem to co on chce Rakitica testować? Chyba to fan Realu (ale czy wtedy zwolniłby Mandżukica?).

1

Żeby Paulinho był młodszy to rzekłbym, że mamy piłkarza na lata(oczywiście biorąc pod uwagę, że często występowałyłby jako zmiennik) a tak to pewnie jeszcze 2-3 sezony to max

1

Czytając ten wywiad wiem, że każde słowo Iniesta jest szczere. To nie są wypowiedzi "pod publike". Z jednej strony chciałbym aby został jeszcze chociaż na sezon, ale z drugiej strony go rozumiem. Piłkarzom którzy przez niemal całą karierę byli podstawowymi piłkarzami ciężko jest pogodzić się z rolą rezerwowego. A u Iniesty dochodzą dość częste urazy. On naprawdę kocha Barce i dlatego nie chce odgrywac drugoplanowej roli.

0

Dla mnie Roberto to jest świetny piłkarz na mundial. Turniej trochę trwa, zdarzają się kontuzje itd. Roberto mógłby zagrać na PO, na defensywnym pomocniku bądź bardziej ofensywnie. On nawet na LO grał solidnie. Posiadanie tak wszechstronnego zawodnika w tak trudnym turnieju jak MŚ to skarb. Nie rozumiem czemu selekcjoner z tego nie korzysta. Myślę, że Roberto nie miałby nic przeciwko wyjazdowi na MŚ jako "zapchajdziura". Może to stwierdzanie brzmi krzywdząco, ale on niekoniecznie musiałby grać w podstawie. Jednak w razie czego mógłby zagrać na 3-4 różnych pozycjach. Szkoda mi Roberto, jest w świetnym wieku dla piłkarza, a omija go najważniejszy reprezentacyjny turniej.

0

Masz na myśli Juve tak? Real W fazie pucharowej LM staje się bestią i jest faworytem tego dwumeczu, ale Juve to bardziej doświadczony poukladany zespół. Nie skreslabym ich

0

W tym roku w LM ciekawa sytuacja. Najwięksi faworyci czyli Barca, Real, City, Bayern praktycznie mogą sobie odpuścić ligę i skoncentrować się na LM. A najsmieszniejsze by było jakby utarł im nosa Juve bądź Liverpool. Ja jestem optymistą w 1/4 łatwiejszy rywal, myślę że awansujemy a do czasu półfinałów sytuacja w lidze będzie już praktycznie rozstrzygnięta. Tryplet jest realny :)

0

Ja aż tak się nie bawię, choć obecny procek i tak ma już ponad 5 lat i teraz 3 karta z nim pracuje :) Ale tak jak pisałem wyżej, jestem raczej niedzielnym graczem. Jakbym konieczne chciał to odłożyłbym i kupił kompa za 5000-6000 zł, ale on by się u mnie marnował. Nie przeszkadza mi, że gram z 3-4 letnim opóźnieniem bo jest to taki dodatek u mnie. Jak się resztuje jakaś gotówka do dokupuje coś do kompa, ale żeby typowo zbierać na to kasę, czy zmienić co chwila podzespoły bo nowa karta da kilka klatek więcej to nie dla mnie. Tą 1060 6 GB jednak kupię jak ceny polecą. Wtedy wykorzystam procesor do końca, a w przyszłości(pewnie dalekiej) złoży się coś nowego z szybszymi pamięciami, większym dyskiem sdd itd.

0

Początkowo miałem brać właśnie 1050 Ti, ale ceny skoczyły na tyle, ze nie dało się jej kupić taniej niż ok. 800 zł, i to jeszcze za najprostsze wersje. Stwierdziłem, że nie ma sensu dopłacać, a że akurat natrafiłem na niezłą cenę za tą wersje 1050(ponoć ona wcześniej nie była znacząco tańsza) to zrezygnowałem z wersji z Ti. Obecną kartę sprzedam jak tylko ceny trochę spadną i 1060 6 Gb będzie za około 1200-1300 zł. A na nic więcej się nie porywam bo procek już nie da rady przy czymś lepszym. Oglądałem testy i z 1060 zgrywa się i nie ogranicza karty. Zanim ogram zaległe tytuły to już będzie kasa na całkiem nowego kompa, a starego sprzedam :D

0

Karta na przeczekanie bo sytuacja na rynku nie pozwoliła na nic lepszego. Wymieniłem na Asusa Strix GTX 1050 OC 2 GB. Tak wiem karta nie powala, a 2 GB pamięci to w tych czasach śmiech. Jednak poprzednia karta nie dawała rady nawet w Fifie, a za nową dałem 540 zł z przesyłką. Karta dwu wentylowa, chłodna, praktycznie bezgłośna więc jestem zadowolony. Fifa działa bardzo płynnie, a ja jakimś graczem nałogowym nie jestem, i tak mam duże zaległości w tytułach. Jedak jak sytuacja wróci do normy to sprzedam 1050, a kupię jakiegoś GTX 1060 6 GB żeby wreszcie ograć Wiedźmina 3 i GTA V na wysokich detalach. Tak jeszcze w to nie grałem :D

0

Witam. Wymieniłem sobie ostatnio kartę graficzną i przy okazji postawiłem od nowa system bo już był zamulony. Jakiego darmowego antivirusa polecacie(wcześniej miałem Avast)? A jakieś ciekawe programy żeby od czasu powyrzucać śmieci z dysku. Jak dotąd korzystałem z CClenaera. Generalnie staram się nie sciągać syfu, ale wiadomo jakaś podstawowa ochrona musi być. Z góry dzięki za rady.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?