0

Tylko tak szczerze kogo on ma wstawiać? No ok, zgodzę się, Paulinho wczoraj grał słabo i raczej nie powinien się znaleźć w składzie. No ale kto za niego? W lidze jeszcze może zagrać Cou, ale w LM to alternatyw nie za wiele. Vidal? Gomes? No cóż gorzej może by i nie zagrali, ale też nie sądzę, że zagraliby dużo lepiej. Wczoraj wyszedł w miarę optymalny skład. Jedyne alternatywy jakie ja widzę w LM to Semedo na prawej, a Roberto w pomocy, lub gra Suarezem i Paco z przodu. Ale czy mamy pewność, że to by wypaliło? Ciężko powiedzieć. A co do Dembele to według mnie mecze z takimi rywalami jak Chelsea nie są dobrym pomysłem na ogrywanie go po takich kontuzjach. W lidze owszem trzeba mu dawać coraz więcej czasu, ale też nie rzucać go od razu na głęboką wodę bo i my będziemy się denerwować i on.

1

taa, a jak wyniki będą złe to pojawią się głosy, że po co Valverde tak ryzykuje przecież mógł zagrać bardziej zachowawczo

0

Dokładnie. Autobus jest przeciwko nam bardzo skuteczny więc rywale go stosują. Zresztą gra Barcy w tym sezonie też nie jest miła dla oka.

0

Na wynik nie ma co narzekać. Za to na grę to nie można nie narzekać.

0

Gdyby Real zagrał tak jak my dzisiaj to wiem jakie zostałoby użyte słowo. Fart. A my w tym sezonie mamy wcale niemniej fartu niż Real

0

Co nie zmienia faktu, że dziś raczej nic by nie pokazał

1

Jak większość za Valverde

3

Dzisiejszy tytuł powinien brzmieć: Wynik DUŻO lepszy niż gra

0

Nie piszę tylko o sobie. Ponad połowa tego forum była średnio zadowolona z dubletu w 2016 po tym jak Real wygrał LM.

3

Skoro tak się domagacie Dembele to nie krytykujcie go 3 min po wejściu. Ja tam nie wymagam jego wejścia bo po tych kontuzjach to nie sądzę żeby w tym meczu był w stanie wnieść coś pozytywnego.

0

Z Chelsea w 2009 nie mieliśmy jakoś mnóstwo sytuacji. Co innego w 2012, ale wygranie w tamtym sezonie LM Przez Chelsea to największy fart w historii

0

Hmm przy wygranej LM przez największego rywala, dublet sporo traci na wartości. Tak to niestety działa

8

Najsmutniejsze jest to, że w Barcie od tyłu lat przewinęło się tylu trenerów, a pomysłu na autobusy jak nie było tak nie ma. Jedyna nadzieja to jakaś indywidualna akcja Messiego czy Suareza. Zero innych pomysłów

14

Tyle czekania na LM i rozczarowanie. Deja vu z przedniego sezonu.

2

I pewnie Real wygra LM i z dobrze zapowiadającego się sezonu znowu wyjdzie przeciętny

2

Ten mecz to powrót do meczów za Martino czy Lucho z tamtego sezonu. Nie trzeba wielkiej filozofii by Nas pokonać. Wystarczy postawić szczelny autobus i kontrować. Patrząc na te 60 minut to ciężko sobie wyobrazić nasz awans. Zero zagrożenia ze strony Barcy, a przegrywać to mogliśmy już i 3:0

0

I po tylu latach nie zmieniło się również to że Barcelona nie radzi sobie z autobusami. Także wiesz ;)

1

Prawda jest, że ostatnie straty pkt to nie był przypadek. Przeciętna w tym sezonie Chelsea sprawia nam ogromne problemy. Niedługo gramy z niewygodnym dla Nas Atletico a dyspozycja zespołu nie jest najlepsza.

2

Bardzo słaba pierwsza połowa. Spokojnie mogło być 2:0 dla Chelsea a my nie stwarzamy większego zagrożenia

7

Co do występującego tu ostatnio porównania Małysza ze Stochem. Dla mnie obydwaj są świetnymi skoczkami i nie chcę jakoś znacznie wywyższać jednego nad drugiego. Jednakże do Adama mam taki ogromny sentyment, w latach 2001-2004 kiedy miał najlepsze chwile swojej w swojej karierze byłem zaledwie kilkuletnim dzieckiem, ale nie zapomnę tego nigdy. Oglądało się konkursy cała rodziną, a jak już były jakieś MŚ albo konkursy w Zakopanem to każdy zaciskał kciuki najmocniej jak się dało. Jego pojedynki ze Schmittem czy Hannawaldem to było coś niesamowitego. Stoch to wspaniały sportowiec i cieszę się, że dzięki niemu dalej mamy wiele sukcesów.

Ja w moim poście nie chcę porównywać ich sukcesów. Kamil ma złota olimpijskie, 2 TCS a nie 1, medal MŚ w lotach, medale drużynowe(to akurat Małysz nie wiele mógł, miał kolegów w drużynie jakich miał). Adam za to ma 4xKryształową Kulę, PŚ w lotach, więcej wygranych, więcej medali MŚ. Jeżeli jednak chodzi o przeżywane emocje to Małyszomanii nic nie dorówna. Cieszę się sukcesami Stocha, ale to już nie jest to. Może po prostu lepiej to wspominam bo było się dzieckiem, ale wtedy każdy w szkole żył skokami. Granie w DSJ 2 na informatyce, budowanie z kolegami własnych mini skoczni to było coś nie do zapomnienia.

0

Dzięki :)

0

Którego dnia są półfinały hokeja mężczyzn i o której godzinie? Nie śledzę tego bo nie mam za wiele czasu i jak dotąd nie oglądałem hokeja, ale od półfinałów chętnie bym sobie popatrzył

0

No my też gdzieś pewnie zgubimy pkt. Dlatego napisałem, że ważne aby nie przegrać z Atletico bo 7-8 oczek przewagi daje niezły zapas i nawet jak gdzieś potracimy to Atleti pewnie też. Jak zrobi się 4 pkt to Atletico może poczuć krew. Gdyby nie LM to o tytuł bym się nie martwił, ale grajac co 3 dni nie ma co oczekiwać, że będziemy wygrywać każdy mecz. Wiem, że Atletico gra w LE, ale jak pojawi się realna szansa na tytuł(4 pkt straty) to mogą skupić się na lidze a w LE grać rezerwami.

0

Sprawdziłem teraz wynik Atletico i znów bez straty pkt. Oni będą niebezpieczni do końca. Najważniejszy jest aby nie przegrać bezpośredniego starcia bo wtedy sytuacja trochę się skomplikuje. Dystans 7-8 pkt jest w miarę bezpieczny, do końca sezonu gdzieś na pewno zgubią pkt,ale jak zrobi się 4 pkt to już niedobrze bo ostatnie mecze pokazały że taką przewagę można łatwo roztwonic.

0

Mam wrażenie, że ktoś uczy się Suarezem w Fife nowego triku(mijanie bramkarza) :D

10

Do tych co się zastanawiają jak to się stało że Stoch skoczył bliżej niż linia i wygrał. Ta linia pokazuje ile trzeba skoczyć zakładając że zawodnik będzie miał 3x18. Stoch miał 2x19 i 19.5(Polak wreszcie wspomogl Kamila) to już daje 3.5 pkt bonusu

0

Słyszałem wiele pozytywnych opinii, ale myślałem, że to serial na kilka sezonów. A ja nie lubię tak oglądać, wystarczy, że na ostatni sezon Gry o Tron muszę czekać prawie 2 lata (czas liczę od momentu premiery s 7). Jak za coś się biorę to wolę to obejrzeć w całości. Ale skoro Dom z Papieru to tylko 19 odc to z pewnością w najbliższym czasie się za to zabiorę. Jednak na ten moment wybór padł na Czarne lustro

0

Wiem, że drugi sezon detektywa to inni aktorzy i inna historia. Chodzi mi o to czy ten drugi sezon to taka zamknięta(skończona) historia czy może jest planowana kontynuacja? Albo czasami jest taka, że serial nie wyjaśnia wszystkich wątków, a nie jest kontynuowany przez co pozostawia niedosyt. Jeżeli 2 sezon Detektywa zamyka historię w tych 8 odcinkach to chyba go obejrzę pomimo, że czytałem wiele negatywnych opinii.

0

Ale te 19 odcinków to już wszystko czy może będą wychodzić kolejne sezony?

0

Pierwszy sezon oglądałem. Drugiego już nie, ale to też jest zamknięta historia czy może będzie kontynuacja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?