0

Ja o tym wiem, ale nie zmienia to faktu, że Roberto w pomocy praktycznie nie gra. W większym wymiarze czasowym to tam pogra jedynie jak będzie dużo kontuzji pomocników.

0

Roberto jest liczony bardziej jako prawy obrońca. Na pomocy gra sporadycznie.

1

Po mógłbym, ale już nie pamiętam. Ja miałem super promotora i można było do niego pisać na maila z byle pierdolom i zawsze starał się pomóc. Może i Ty spróbuj.

2

Hmmm, ale akurat Leganes gra lepiej w tym sezonie niż Espanyol. Według mnie mamy równie łatwego rywala co Real.

0

Arda i Rafina nie zagrali nawet minuty, Arnaiz pokazał, że jest nie gorszy niż Deulofeu. Za Masche przychodzi Mina. Co do Vidala,to ja bym go jeszcze do lata zostawił. Na ligowych średniaków by się przydał.

0

Kumpel kupywal na allegro. I po 3 razie zablokowali mu taką możliwość. Ja też kupiłem raz, a później już normalnie, ale razem z 2 osobami z rodziny więc wychodziło sporo taniej. Ostatnio jednak nie wykupuje bo wykupilem sobie HBO GO i tam nadrabiam zaległości.

4

Moim zdaniem oni już powoli pogodzili się z tym, że mistrzostwa nie wygrają. Tak wiem, futbol jest nieprzewidywalny. Real jednak nie musi wyprzedzić tylko nas, ale i Atletico. Patrząc na ich grę to musiałby się zdarzyć jakiś cud. Florek czeka zapewne na dwumecz z PSG. Jeżeli Real odpadnie sprawa jest przesądzona, a Zidane poleci. Takie moje zdanie.

0

Taa, świetna sprawa... dopóki Verma nie złapie urazu. Belg to naprawdę solidny stoper, ale mam jakąś obawę, że on niedługo znowu wyleci.

12

No z Barca to Coutinho to też nic nie osiągnie :D

10

Twoje te pieniądze? Klub tyle za niego zapłacił pomimo tego, że Valverde świetnie sobie radzi z tą kadrą którą ma. Oznacza to, że Barce stać na taki transfer. Rynek oszalał. Ile było tu na forum znawców którzy twierdzili, że United słono przeplacili za Pogbe. Teraz myślę, że każdy by go brał za takie pieniądze bez zastanowienia.

0

Griezmann już nie potrzebny. Ja byłem tylko za transferem Francuza tylko w przypadku fiaska transferu Coutinho. Teraz w ofensywie mamy Inieste, Coutinho, Dembele, Suarez, Messi. Już ich wszystkich nie damy rady wstawić do podstawowej jedenastki bo będzie zbyt ofensywnie. Wiadomo Iniesta jest rotowany, ale jak będą go omijać kontuzje to przecież nie będzie grał po 30 minut.

3

Ten mecz to taki paradoks. Jest to zarówno najlepszy jak i najgorszy mecz tego sezonu :D

0

Zaleta jest taka, że wrócił już teraz a nie np. w lutym. Jest kilku slabszych rywali z którymi Dembele będzie pewnie dostawał więcej czasu. W marcu zaczyna się najcięższy okres i decydującą faza sezonu. Myślę, że przez te 2 miesiące powinien już się trochę zgrać z drużyną.

0

My też strzelilismy gola a nie wiadomo ile sytuacji nie mieliśmy. A zawsze lepszy bankowy remis niż bezbramkowy. Jak by tak dowiezli do końca to będzie git

1

Dokładnie. Tyle czasu radzilsmy sobie bez niego, więc po takiej kontuzji Valverde powinien stopniowac jego ponowne wchodzenie do składu. Nie będę strzelał po ile minut ma grać, bo w klubie są lepsi specjaliści którzy wiedzą ile w danym meczu będzie mógł zagrać. Najważniejsze żeby go za bardzo nie przeciązac, a jednocześnie pozwolić aby złapał rytm meczowy. Miejmy nadzieję, że Valverde to dobrze rozegra. Od marca zaczyna się decydującą część sezonu i to właśnie wtedy jest potrzebny zdrowy i ograny Dembele.

0

Kupowałem tam chyba 2 razy i wszystko się zgadzało. Buty mam do tej pory. Wszystko orginalne, a nawet jeśli to podróbki to idealnie wykonane :D

1

https://www.eobuwie.com.pl/sneakersy-new-balance-classics-u410cc-czarny.html?utm_source=skapiec&utm_medium=onet&utm_campaign=boxingday#from89241

Ma ktoś takie buty? Myślę nad ich zakupem. Cena wydaje się w porządku, ale chciałem jeszcze zapytać was o opinie. Wydają się w miarę lekkie, a takich właśnie potrzebuje bo Dragony od addidasa już prawie do niczego się nie nadają. Nosi ktoś New Balance i Addidasa? Jak z rozmiarami. Addidasy zawsze biorę 44 2/3, a New Balance nigdy nie miałem więc zastanawiam się czy 44,5 będą dobre?

0

Tak jak koledzy wyżej piszą, szału nie ma. Możesz obejrzeć, ale jak masz coś ciekawszego do obejrzenia to Piratów możesz odpuścić. Zdecydowanie najsłabsza część

0

Nie ma takiej opcji wg mnie. Jakby on jeszcze coś grał albo byłby 2-3 lata młodszy to wtedy może i tak. W obecnych okolicznościach dobrze będzie jak już się go pozbędziemy i uwolnimy od jego pensji. Jak dostaniemy 10 mln to będę bardzo zadowolony

0

I za pieniądze co United było go brać. Ale któż wiedział, że rynek aż tak zwariuje w ciągu jednego sezonu.

0

Głupio postawileś. Kraft skacze w Ga-Pa bardzo przeciętnie. Skok w 1 serii wyjątkowo popsuł, ale stawanie że Kobayashi z nim przegra to nie najlepszy pomysł. Japończyk od początku sezonu jest w bardzo dobrej formie

0

Super dzięki. Jakby jeszcze komus przypomniało się coś ciekawego to z góry dzięki.

0

O takie coś mi chodziło. Dzięki. Ostatni odc jest jeszcze z przed Świąt ale może po Nowym roku będzie kolejny. Zna ktoś coś podobnego o Premier Leauge?

0

Znacie jakieś programy typu Cafe Futbol czy Misja Futbol tylko bardziej skupiające się na piłce klubowej? Chodzi mi głównie o La Liga, Premier Leauge, ewentualnie Bundesliga i Serie A. Oczywiście mam na myśle polskie programy.

0

Jeżeli City dziś wygra to ich przewaga to będzie jakiś kosmos jak na warunki Premier Leauge.

0

A następnie do kolejnego lata i jeszcze do kolejnego. Może mu przejdzie wreszcie ten stres. Ja rozumiem jeszcze stres w meczu z Realem, Atletico czy ważnych spotkaniach LM, ale on nawet w spotkaniach Pucharu Króla z 3-ligowcem grał beznadziejnie. Po tamtym sezonie sam chciałem żeby został. Nowy trener itd, ale teraz widać że nic z tego nie będzie. Nie jesteśmy takim klubem który może czekać 3 lata aż piłkarz się zaaklimatuzuje, o ile w ogóle to nastąpi

0

Jak dla mnie Arkham City.

3

Nie ma się co oszukiwać. Z takim składem jak ma City każdy z Nas miałby takie wyniki

1

To tylko PK. Wygraliśmy go 3 x z rzędu. Ja w tym sezonie dałbym pograć w tych rozgrywkach rezerwowym, ale wiadomo że to nie przejdzie. Jakoś mi na tym Pucharze Króla aż tak w tym sezonie nie zależy. Wygramy to wygramy, a jak się nie uda to trudno. LM ważniejsza

7

Barcelona, City, Bayern, PSG. Będę bardzo zdziwiony jak ktoś z tej czwórki nie zdobędzie mistrzostwa. Wiem,wiem nadal mamy grudzień, futbol jest nieprzewidywalny, ale mimo wszystko nie sądzę żeby coś się zmieniło. Tylko Serie A jest narazie wyrównana, ale i tak mam wrażenie że ostatecznie Juve zgarnięcia majstra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?