31

Kolejny argument, że Messi jest lepszy od Ronaldo? Ma lepsze cieszynki. Ta z remontady i dzisiejsza pozostaną w pamięci na długo. A Ronaldo? No cóż Ancelotti kiedyś to idealnie sparodiował :D

4

Ten mecz pokazuje, że jak jesteśmy skoncentrowani i mamy nóż na gardle to jesteśmy w stanie wygrać z najlepszymi.
Problemem jest to, że zespół łapie takie zawiechy jak w meczu w Turynie, Paryżu czy Maladze i niweczy pozostałe wygrane.

6

A Roberto pokazuje, że jest kotem. Tylko, że jego miejsce jest w pomocy. Skoncentrujmy się na szukaniu PO a SR niech wróci na swoją nominalną pozycję.

0

Malaga, Sevilla, Valencia, Celta. Któraś z tych drużyn musi nam pomóc. Oczywiście warunek konieczny to wygranie wszystkiego do końca, ale ja w nich wierzę.

10

Pokonanie Realu w ostatniej akcji meczu jest bezcenne. Pokonani wlasna bronią, szczerze to nie rozumiem czemu oni się nie cofneli.

2

No to bylo w stylu Realu. A roberto pokazuje ze jego miejsce jest w pomocy

2

Co jest z nami? To wygląda jakby real gral w 11 na 9. Jeszcze kilka minut do końca a nasi juz opuścili glowy i spacerują. To nas wlasnie rozni od Realu. Brak walki do samiutkiego konca

2

To samo co rok temu. Gra w przewadze i prowadzenie a skończyło się porazka. Enrique od czego Ty jesteś? Nie potrafisz odpowiednio ustawić zespołu do sytuacji na boisku? Musieliśmy się cofac? Really?

1

W tamtym roku też wygrywalismy w El Clasico i graliśmy w przewadze a przegralismy. Oby to się nie powtórzyło.

0

No i prawidłowo. Co to w ogóle był za wslizg? O co on się jeszcze kłóci?

5

Blagam tylko nie oddajmy inicjatywy bo to się źle skończy

1

No Rakieta właśnie odpalila.

0

Wracamy z dalekiej podróży. Chlopcy dawajcie walczcie do końca

0

Albo: "Leo sprawi, że i tak wylecisz"

16

Ajjjj Leo mogles im wpakowac bramkę do szatni. Ale jest dobrze, nie taki straszny ten Real, wierzę ze uda sie wygrać.

1

Jednak nie było spalonego.

0

Suarez ostatnio pod formą.

1

No i brawo. Messi dziś ma ochotę na hat-tricka to widać.

0

Ehhh nie uratujemy tego sezonu.

1

Narazie to jest taki mecz który może pójść w dwie strony.

0

Niemrawy początek Barcy. Podobnie jak w Paryżu czy Turynie, oby dalej bylo lepiej.

3

Nie oszukujmy się, jakby gwizdnal to by się wybronil. Kontakt byl.

1

Jak zremisujemy to i tak będzie przegrane mistrzostwo. Real nie roztwoni przewagi 6 pkt. Jedyna nadzieja to zwycięstwo. Biali będą mieli przewagę 3 pkt i dwumecz z Atleti w LM i wtedy będzie nadzieja ze jeszcze gdzies sie potkna a my wygramy wszystko do konca.

20

Głupie gadania. W tamtym roku Real ograł nas na CN i mam rozumieć, że pomimo tego że to my zdobyliśmy mistrzostwo to królem tamtego sezonu jest Real?
Ja dziś chce zobaczyć zespól walczący o zwycięstwo ze wszystkich sił, chce żeby piłkarze zostawili serce i płuca na boisku. Szanse na majstra są niezbyt wielkie, ale zwycięstwo da jeszcze nadzieje. Realowi zostanie 6 kolejek więc całkiem sporo. Biorąc pod uwagę to, że grają ciężki dwumecz z Atletico w LM to jakaś porażka może im się przytrafić. Dlatego nasi piłkarze muszą dać z siebie wszystko, jeżeli zagrają z sercem i wolą walki do samego końca to wybaczę im każdą porażkę. Jeżeli zagrają tak jak w Paryżu czy Turynie to szkoda słów.

4

Napisał ze w 2008 startowala w eliminacjach i ma rację. Wyeliminowalismy Wisle i wygralismy LM więc informacja na górze jest nieprawdą.

0

Koledze wyżej chodziło o Rakitica

0

Co jest z wami? Gol to gol i już. Wrzutki są skuteczne więc tak grają. Można się jedynie przyczepić do bramki ze spalonego, ale nie wiem po co się na siłę czepiać, że strzelają po wrzutkach. To jest zakazane czy jak?

3

Co nie zmienia faktu, że Casemiro też powinien wylecieć, a bramka Ronaldo była z metrowego spalonego.

1

Przyznam szczerze, że nie wierzę że ktoś ich powstrzyma. Atletico w tym sezonie jest słabsze, chyba jedynie Juventus ma szansę, ale mam takie wrażenie że Biali obronią LM :(

1

Real wygra LM dwa razy z rzędu. Raz mając najłatwiejszą drabinkę w historii, a drugi raz po takim drukowaniu. Ale i tak będzie się czytało, że Uefalona a Realu ani słowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?