ShinobiQWE
Dołączył/a: styczeń 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
http://gifspace.net/image/YsRnz Widzieliście to? Pewnie tak, ale wstawiam jakby kogoś ominęło. Ja zobaczyłem przed chwilą i humor mi się poprawił.
2
My przegraliśmy 4:0 pierwszy mecz i graliśmy tak, że oczy bolały. Rozumiem, że jak teraz zagramy bardzo dobry mecz z silnym rywalem(Monaco było silnym rywalem dla PSG) to już nie będzie można wychwalać i zachwycać się grą Barcy? Owszem PSG się skompromitowało w rewanżu, ale pierwszy mecz to była nasza kompromitacja. Chwała za tą remontadę o której nie zapomnimy do końca życia, ale trzeba patrzeć w przyszłość, jak z Juve zagramy tak jak z PSG w pierwszym meczu, to będzie pozamiatane już na dobre.
A co do zespołu z Paryża to wczoraj zagrali bardzo dobrze i ich gra mogła się podobać więc nie wiem po co te złośliwości w twoim komentarzu.
0
Czyli Argentyna w końcu się nie zakwalifikuje do Mś
0
American Gangster, ostatnio oglądałem i moja ocena to 9/10 więc polecam.
0
Przy czym Polska będzie losowana z 1 koszyka :D
0
My też jakoś szczególnie dobrze nie gramy
0
Z nieba do piekla niedaleka droga
0
Lewandowski to jednak klasa. Kto ostatnio strzelil gola dla Polski w meczu o stawkę? Ja nie mogę sobie przypomnieć, kojarzę tylko gola Milika ze Szwajcaria, ale to byl mecz towarzyski.
Oczywiście chodziło o gola z rzutu wolnego. Szybko pisalem
0
Porównanie z Messim dla nikogo nie byłoby dobre :D
0
Jaki wynik dziś typujecie? Ja stawiam, że będzie 3:1 dla Nas a Lewy strzeli 2 brameczki :D
52
Małysz znów na najwyższym stopniu podium :) Piękny obrazek jak cała ekipa jest zwycięska.
0
Nie lepiej poczekać i kupić na kupbilet.pl? Owszem trzeba siedzieć w nocy i wyczekiwać na rozpoczęcie sprzedaży, ale cena niższa a i źródło pewniejsze. Kupowałem ostatnio na mecz z Danią i bez większych problemów kupiłem 5 sztuk w niezłym miejscu bez żadnej karty kibica.
0
Kupiłem kompa za 3000 zł i Fifa 17 działa w Full HD w 60 klatkach. Tylko, że tego kompa kupiłem ponad 4 lata temu :D. Przypuszczam, że obecnie do Fify 17 wystarczy komp w granicach 1000-1500 zł. Oczywiście najlepiej składać samemu, a nie kupić gotowca na allegro.
13
Samuraj nie przestaje mnie zachwycać :D
1
Pewnie i tak wygramy, ale czy piłkarze Barcy to chcą dziś pobić rekord niewykorzystanych setek?
3
Ale Suarez dziś to jest dzik. Obiega ich jak chce, świetnie się zastawia. Nie do zatrzymania jest El Pistolero. Kapitalne zawody. 2-2, ale czuję, że w drugiej połowie rozpracujemy Valencie.
0
Jeżeli Masche strzeli kiedyś tą bramkę dla Barcelony to chciałbym żeby mu piłka tak siadła i poleciała w okienko. Zasłużył sobie na taką bramkę, a nie na jakiegoś farfocla.
Zresztą mógłby być i farfocel, jakby strzelił w takim momencie jak Sergi Roberto. Najlepiej w finale LM :D Tego życzę Szefuniowi.
0
idioci trzymają Stocha na belce celowo
1
Trzeba przyznać, że wrzutka na Ramosa to jest jedna z najlepszych taktyk w historii. Nie ważne ustawienie jak nie idzie posyłamy piłę na Ramosa a on w większości przypadków załaduje bramę.
0
Mi się podobają obydwie, ale mógłbyś wstawić tą pierwszą bez napisów? Według mnie nieco psują całość, a ja i tak do końca życia nie zapomnę, że Roberto jest bohaterem i jaki był wynik. Z góry dzięki.
0
Hmmm, jak się dokładniej zastanowić to Ty narzekasz, że inni narzekają na jeszcze innych, że Ci narzekają. A przecież mogłeś nie pisać i nie narzekać :D
Tak ja też teraz narzekam na twój post. Jedyny sposób żeby nie popaść w błędne koło to nie pisać na ten temat, ale chciałem zauważyć, że swoim postem wcale nie okazałeś się lepszy od osób o których pisałeś.
0
Ludzie nie narzekajcie, taka jest piłka nożna. Liverpool leje regularnie zespoły z TOP 6 w Anglii a pomiędzy tymi meczami przegrywa mecze z zespołami z końca tabeli. Gdyby piłka nożna była bardziej przewidywalna to nie dało by się grać u bukmacherów albo stawki byłyby minimalne.
1
Czekam na jeszcze jedną bramkę i pozytywne komentarze tych którzy zaczęli już coś smęcić o żenującej grze.
3
Do wszystkich narzekających.
Może i nie jest to dobry mecz w wykonaniu Barcy ale przypomnę, że nadal walczymy o wszystkie 3 trofea. A jest prawie połowa marca. Niemal co sezon od 2008 roku jesteśmy w grze na wszystkich frontach do połowy albo nawet do końca kwietnia. Ile drużyn zdobyło tryplet oprócz Barcy? Bayern i Manchester. A ile zdobyło 2 tryplety? Tylko jeden jedyny klub. Jest nim FC Barcelona. Rok w rok walka o trofea do końca sezonu, brak sezonu w którym wszystko było przegrane w marcu bądź kwietniu a wy nadal narzekacie. Większość z was marzy o kolejnym tryplecie, ale nie potraficie zrozumieć, że to jest rzecz wyjątkowa. 14 lutego po meczu z PSG byliśmy właściwie poza LM a i liga wydawała się poza zasięgiem. Tu jedna gorsza połowa i już marudzicie, dajcie im chociaż dograć ten mecz do końca.
3
Już się zaczęło. Naprawdę od zachwytów po remontadzie do krytyki jest krótsza droga niż się spodziewałem.
1
Ale mecz wyrównany czy Barca prowadzi grę a Depo czeka na kontry?
0
Dopiero zacząłem oglądać mecz bo wcześniej nie mogłem. Jak wygląda mecz i gra Barcy?
0
Nie oszukujmy się, Kraft w takiej formie jest nie do wyprzedzenia przez Kamila. Biorąc jeszcze pod uwagę, że jest kilka konkursów na mamutach które jak wiemy nie leżą Kamilowi to raczej Kraft wygra PŚ. Mimo wszystko trzeba wierzyć w Kamila i życzyć mu aby wszystko się odwróciło.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dla mnie taka sytuacja 50-50. Dla mnie najważniejszy jest awans. Real wygrywa po kontrowersjach i co? I nic. Niech wprowadzą powtórki, a na pewno nie będziemy poszkodowani. Tak tylko z ciekawości zapytałem coś sądzicie o tych karnych. Ja przyznam, że gdyby podyktowano taki faul jak na Suarezie przeciw nam to bym się bardzo zezłościł.