Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@budel17 Tę opcję też sprawdzę, dzięki
0
@Conradxc @karszun @Gappeq Ok. Dzięki spróbuję to tak ogarnąć.
0
@Conradxc niestety nie mam że sobą lapka, został w Polsce
0
Mam sprawę. Jestem za granicą, jestem abonentem c+, jednak w aplikacji online nie ma tvp1, tvp2 i tvp sport.
Nie mam przez to jak legalnie oglądać meczy MŚ 22.
Chociaż płacę państwowy abonament i ten od nc+, teraz już c+.
Nie będę ukrywał, że to trochę irytująca sytuacja.
Czy ktoś jest w stanie polecić jakieś strony ze streamami? Nie jestem zupełnie na bieżąco, lata z tego nie korzystałem...
1
@jedrek7000 Wszystko pięknie ładnie, tylko że płytko i to bardzo. Ludzie nie giną dla kawałka ziemi, ani dla decyzji tych na "górze", co obecnie jest powtarzane przez ludzi mających wstręt do drukowanego, ale udających tych oświeconych.
Co przeważnie ma utwierdzić ich w słuszności swojego bezpiecznego wyboru.
Czy ekranizacja powieści, o której piszesz pokazuje bezsens wojny dla pojedynczej jednostki? Tak. Czy wojna jest zawsze bezlitosna i wręcz wyrachowana w swym okrucieństwie? Tak. Tak jak każda wojna.
Czy masz prawo do takiej decyzji?
Tak.
Tylko proszę nie okraszać tej decyzji wyświechtanym pierdolettem o byciu pionkiem, kasie, ziemi itd. To jest ku.. tak bardzo trywialne.
Każdy chciałby przeżyć swoje życie w jak najlepszych warunkach, spokojnie i dostatnio. Jednak wiedza historyczna dostarcza nam informacji, że raz na jakiś czas dochodzi do splotu wielu wypadkowych (ekonomia, zasoby, demografia, zmiany społeczne) gdzie jedne napędzają drugie i nie jest możliwe ominięcie ostatetecznego rozwiązania jakim jest wojna.
No i tyle. Wtedy walczy się o swoją rodzinę, dom, kulturę, cywilizację, styl życia.
No chyba, że komuś wszystko jedno i Bliski Wschód, czy też ten daleki, a nawet i cywilizacja turaṅska jest ok i w sumie taka sama jak ta nasza łaciṅska...
Nie ku.. nie jest.
2
@LeoKing10 Tak. Tak jak moi pradziadkowie, dziadkowie, jak mój staruszek, który akurat szczęśliwie nie musiał walczyć o Polskę, ale niestety 2 lata służby we woju prl odbył.
Tak i ja bym się raczej nie migał.
Dlaczego?
"Drzewo Wolności trzeba podlewać od czasu do czasu krwią patriotów i tyranow"
- Thomas Jefferson
0
@Borneo "Z punktu widzenia Ukrainy to świetne info." No tak, bo wszyscy demokraci są pro, a wszyscy republikanie anty. Brednie do sześcianu! Znowu brednie o ingerencji Rosji... oczywiście zawsze tylko dla republikanów.
Serio? Przecież to przekaz odrealnionych mediów zafiksowanych na konflikcie plemiennym. Czarne-białe, zero-jeden. Swój-wróg...
3
Pan piłkarz Gerard Pique nigdy nie był moim ulubieńcem.
Kiedy grał w parze z Puyolem, to pozostał w mojej głowie tym gościem, któremu Puyol wyciąga z ręki obiekt i go odrzuca, po czym każe mu ... na swoją pozycję.
Sporo lat wstecz, to sam go nazywałem "pikej", czy tam "piket". Nieważne. Chodziło o umniejszenie temu zawodnikowi.
Jednak kiedy odszedł mój wielki idol Karol, to Geri go godnie zastępował. Przez parę sezonów potrafił trzymać wysoki poziom. A co najważniejsze, zawsze był prawdziwym Cule.
Patrząc teraz z perspektywy na karierę tego piłkarza, to mam zupełnie inną opinię o nim niż jeszcze te kilkanaście, ba nawet kilka lat temu...
Pan piłkarz Gerard Pique.
Oby został pożegnany z wszelkimi honorami, bo na to zasługuje!!!
2
Momentami to wyglądało nawet po japońsku, czyli jako-tako. Po obwodzie, ale były próby przyspieszenia i posłania piłki między linie.
Jednak przez większość czasu to bardzo słaba, bezproduktywna gra aż razi w oczy.
Oby w drugiej połowie było lepiej!
9
To jest ku... niepojęte co Real potrafi strzelić w samych końcówkach... Z jednej strony wkur..., a z drugiej podziw, bo to nie jest przypadek tyle razy, przez tyle lat. Taka smutna prawda...
1
@Janiama 1-2 Barca!
0
Barca dzisiaj musi zaznaczyć, że jest ciągle zawodnikiem wagi ciężkiej i zdobyć 3 punkty we Włoszech. W innym wypadku sytuacja może się skomplikować, nie twierdzę, że stanie się beznadziejna, jednak stanie się niewątpliwie ciężka. Zdobyte dzisiaj 3 punkty zapewnią spokój i dadzą pewność, oby tak się stało. Szczególnie, że Inter bardzo źle mi się kojarzy w LM i wygraną na wyjeździe z tą ekipą będę mocno świętował! Barca musisz! Po 3 punkty!!!
1
@Ojciec5tkidzieci Miałem zawsze sporo zwierzaków. Psy, koty, a nawet na krótki okres zdarzały się dzikie ptaki ocalone od śmierci. Młoda Sowa to chyba najdziwniejszy egzemplarz jaki niałem w domu przez ok 24h. Mniej dziwny to jeż.
2
@Pyrzo_Barca @constantine16 to poprawny nick. Bardzo rozsądny gość, szkoda że się już często nie udziela. Co do Ibry i tej hucpy z wymianą za Eto, to jest wiele czynników, które należy uwzględnić, głównie to ego Pepa, ego Eto i ego Ibry. Ibra był dobrym zawodnikiem, ale nie potrafił dostroić się do Pepa, a Pep do niego. Niestety, na papierze wyglądało to wybornie, w rzeczywistości jak zawsze zawinił czynnik ludzki. Wysoki, silny napadzior, który potrafi fenomenalnie opanować piłkę. Wszystko wskazywało, że to musi się udać, jednak do plastycznej Barcy artystów Ibra pasował jak drwal Rębajło.
17
Trwa ukraińska ofensywa na północy obwodu Chersońskiego. Kacapy są zmuszane do defensywy, jeżeli nie powstrzymają natarcia na Nową Kachówkę, to zostaną odcięci nawet od możliwości odwrotu i Ukraina wygra bardzo ważną bitwę na granicy Dniepru!!! Oby!!!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Geble Wydaje się to być ciekawą opcją. Ja jeszcze nie zdecydowałem czy zostanę z nc+, rozważę, dzięki.
3
@osa91 Ok. Jednak tu chodzi o wyjście przed szereg z grona państw rezygnujących z surowców energetycznych z Rosji. Bez kalkulacji, bez planu, na szybko pod wpływem emocji. Tylko o to chodzi. To było głupie i nieprzemyślane. Nasze wyjście przed szereg nie zrobiło praktycznie żadnej krzywdy Rosji, a zrobiło ogromną masie Naszych obywateli.
Popieram odejście od surowców z Rosji, jest konieczne. Jednak działanie pod wpływem impulsu jest zwyczajnie naiwne i głupie, szczególnie jeżeli wiadomo, że się na tym straci i nie wyrządzi realnej szkody potencjalnemu przeciwnikowi.
8
Komentarz usunięty
3
@RomanHoffer Trump chciał wyprowadzić USA z NATO w drugiej kadencji? Haha... i to wyczytałeś gdzieś w "Politico''? Ja pier...
A świnie właśnie odlatują do ciepłych krajów...
Nie twierdzę, że ktoś nie napisał takich bredni, ale żeby w nie bezwarunkowo wierzyć? Trump był i jest charakterystycznym oszołomem, ale w życiu nie miałby siły przebicia przez "deep state" żeby coś takiego zrobić. Już nie wspominając nawet o fakcie, że sama partia republikańska w większości by na to nie pozwoliła, tak jak i demokraci. Co to za farmazony? To chyba jakieś wybitne skróty myślowe osoby niezbyt myślącej i rozumiejącej jak funkcjonuje system "checks and balances" w USA.
Co do Bidena, to mam nieustannie takie samo zdanie jak przed wyborami. Starej daty demokrata, obecnie z uwagi na linię swojej partii umiarkowanie postępowy, a kiedyś nawet umiarkowanie konserwatywny, jak na demokratę. Żadne wcielone zło jak go malowali i malują niektórzy, tyle że już mocno nadszarpnięty "zębem czasu". Można się spierać odnośnie niektórych posunięć, jednak dla mnie w kontekście obecnej sytuacji geopolitycznej umiarkowanie na plus.
Tylko wydaje mi się, że to jest kurs obrany jeszcze za Trumpa, mający zapewnić pozycję USA jako hegemona światowego. Skończyć z głaskaniem Chin, czy obecnie Rosji.
Niezależnie od obozu czy to republikańskiego, czy demokratycznego, USA MUSI iść tą drogą, bo inaczej stracą swoją wiarygodność jako hegemona, co za tym idzie --> dolar jako waluta rozliczeniowa na rynkach paliw itd.
A takie pierdoletto z politico to bajki dla tłuszczy...
5
Ronald podjął bardzo trudną decyzję, zapewne presja wewnętrzna i rozterki były ogromne. Dodatkowo na pewno była presja z zewnątrz, aby zdążyć na tak ważny turniej jak MŚ, a operacja to praktycznie wyklucza.
Brawo! Bardzo rozsądna, rozważna i mądra decyzja.
0
@creativeopinion Jak potrafisz napisać mądry komentarz, tak tutaj sam się zaborałeś i dobrze, bo powinno się orać tak głupie komentarze. Powinno się zaorać reprezentacje? Haha No pewnie... Problemem jest chory kalendarz rozgrywek, który jest niezwykle napięty, problemem jest ustawienie MŚ w środku sezonu, problemem jest ignorancja FIFA, UEFA, ale nie same mecze reprezentacji, dla których grać to Zaszczyt!
No i kto mówi, że to wina Realu? Serio?
Co do sztabu, to mocno pochopnie wyciągnięty wniosek. Zobaczymy jak to będzie po tych dziwnych MŚ na początku nowego roku w styczniu.
0
@Medium Ale jak to. Przecież są prywatną firmą i se mogą co chcą. A szury niech se założą swoją stronę i tam szurują swoją "mową nienawisci".
A tak serio. To cieszy mnie ten wyrok.
1
@Janiama To prawda. Zapewne padnie jak zawsze: "drabina eskalacyjna", "rimland i heartland", "zdolności operacyjne" i kilka innych znanych i lubianych tekstów pana Jacka.
1
@Pawel13sz Czy za dużo za transfer? Być może tak, jednak obecnie mam wiedzę jaką ma każdy z oceniających i z tej pozycji jest łatwo wydawać opinie, czyli cena plus dotychczasowa predyspozycja.
Ciągle trzymam kciuki za chłopaka, mam ogromną nadzieję, że jednak odpali.
Ps. Obecnie Ferran=Memphis
0
@Sapos93 Dziękuję. Życzę dużo zdrowia i pomyślności. Jednak póki co pozostanę przy swoim stanowisku. Pozdrawiam.
0
@Rysiu Sytuacja Eriksena była inna, miała miejsce na boisku. Tutaj mieliśmy sytuację poza obszarem gry. Służby powinny być do tego przygotowane. Jeżeli jednak organizacja nie pozwalała na to, np. korytarz życia, to ok. Uważam jednak, że wątpliwości powinny być kierowane do ludzi zarządzających bezpieczeństwem na stadionie.
0
@Gadulec Tak jak zawsze podczas masowych imprez. Jak najszybszą ewakuacją poza obszar dużego tłumu i tam przystąpić do odpowiednich działań. Nie rozumiem skąd te oburzenie. Ludzie czy wy myślicie, że to jest norma? Ok.
Rozumiem, że fajnie jest się oburzyć online, ale dajmy sobie czas aby się zastanowić i pomyśleć.
Chyba, że nie znam jakiś danych i wstrzymanie meczu było niezbędne, choćby z uwagi na korytarz życia itd.
0
@goldensun @fmX @Esteban_
No właśnie emocje... Tak życie jest kruche i nieustannie ludzie są reanimowani z różnym skutkiem w różnych miejscach. Życie... Do ku... Nędzy nikt nie chce tego. Jednak jest to naturalna strona życia. Według mnie po epizodzie Eriksena i efektem jaki to przyniosło w mediach społecznościowych dzisiaj mieliśmy taki spektakl.
Czy przerwanie meczu pomogło w przywróceniu funkcji życiowych? Raczej nie, no chyba, że zablokowali cały stadion pod przyjazd jednej karetki.
Proszę mnie dobrze zrozumieć, cieszę się, uratowano życie. Uważam jedynie, że przerwanie meczu i te fałszywie zatroskane miny były przesadą. Tyle. Rozumiem jednak nowe pokolenie, które łatwo się odpala i lubi wszystkim wokół pokazać jak to nie jest zatroskane...