Stoiczkow
Dołączył/a: sierpień 2012
35 obserwujących
21 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kondziubarca Jako człowiek, który szanuje pana Bartosiaka, to przyznam, że to jest zabawne.
8
@Kgorecki2500 Trzeba przyznać, że poczucie humoru mają. Doceniam. Tak samo jak inteligencję pana Urbana.
Natomiast też pamiętam komu "kibicowali" politycznie przez tyyyyle lat...
0
@Kusco15 No cóż, pan Warzecha według mnie to całkiem rozsądny konserwatysta. Tak jak np. pan Janicki (Polityka) to rozsądny człowiek o poglądach lewicowych.
Oczywiście każdy ma prawo do własnej oceny.
7
@Azacca Nie zgodzę się. Pan Bartosiak i pan Wolski mają swoje argumenty, z którymi się zgadzam. Nie stawiałbym jednoznacznie argumentów/racji jednego nad drugim. To jest złe dla debaty i trzeźwego oglądu sytuacji.
1
@arasz1819 Jak sam wiesz nie jestem aż tak wielkim zwolennikiem pana Laporty jak Ty. Jednak ciągle bardzo mu ufam i uważam, że dotychczasowe posunięcia póki co są według mnie dobre dla klubu. Mało tego, im dalej w las, tym większy kredyt zaufania u mnie buduje. Oby tak dalej.
Wiem, że będą pewnie potknięcia. To jest nieuniknione. Jednak nawet najlepszy kapitan obije trochę łajbę o skały podczas sztormu. Oby tylko dobił do portu zwanym mistrzostwem i LM. No i co najważniejsze wyciągnął Barcę na prostą pod względem finansowym.
Jak już kiedyś pisałem w rozmowie z Tobą zaraz po objęciu przez niego sterów Barcy.
Nie był moim faworytem, ale bardzo mocno trzymam za niego kciuki, bo dobro Barcy jest najważniejsze.
1
@Hubsao Jakkolwiek dobrze by to dla Nas wszystkich nie brzmiało, jakkolwiek byśmy się z tego faktu nie cieszyli, to popełnił zdradę. A tacy ludzie nie koniecznie żyją długo...
Nasz punkt widzenia nic niestety nie zmienia. Oby Miszy się udało żyć długo i szczęśliwie, jednak osobiście mam duże wątpliwości.
1
@jeyx77x Ja ciągle uważam, że w Naszym wspólnym interesie jako Polaków, nie jest zrobienie poligonu od Bugu po Odrę, co już słusznie przedstawił użytkownik @normasubiektywna .
Rosja rzeczywiście zawsze była, jest i będzie naszym naturalnym wrogiem i zagrożeniem. Jednak uważam, że nie możemy sobie obecnie pozwolić na Twój scenariusz.
Sun Tzu:
"Nie wykonuj ruchu, jeśli nic na nim nie zyskasz, nie atakuj; jeśli nie wygrasz, nie rozpoczynaj wojny, jeśli sytuacja nie jest bez wyjścia! Władca nie może rozpoczynać wojny, tylko dlatego, że ktoś go zdenerwuje; generał nie może atakować, tylko dlatego, że go ktoś rozwścieczy. Jeśli jest coś do zyskania wykonaj ruch; jeśli nie: nie ma po co się pchać. Zdenerwowanie mija, a wściekłość ustaje; nikt nie wróci jednak podbitemu państwu świetności, ani poległym żołnierzom życia. Mądry władca jest ostrożny, a wyśmienity generał ma się na baczności. Oto sposób na zapewnienie pokoju w kraju i bezpieczeństwa żołnierzy."
No i najbardziej chyba znany
"Osiągnąć sto zwycięstw w stu bitwach nie jest szczytem umiejętności. Szczytem umiejętności jest pokonanie przeciwnika bez walki."
7
@Kusco15 Masz chłopie chorą obsesję. Pan Janusz ma wytłumaczenie, że mu się coraz bardziej odkleja - wiek. A Ty?
W sumie mam wy... w to, ale Ty ewidentnie prowadzisz tutaj jakąś krucjatę. Pisz co chcesz, ale to nie jest zdrowe.
Zaglądam tu raz na jakiś czas i zawsze, ale to praktycznie zawsze kiedy sprawdzam zakres kilku godzin, to trafiam na Ciebie i post w identycznym tonie.
Ps. Pozdrów Dulcyneę Don Kichocie...
3
@RosjaninBut Tyle, że niedźwiedź nie ma tyle pary i się wykrwawia na Ukrainie, co jest dla nas idealne. Czy cyniczne? Tak.
Jednak może chociaż raz pomyślmy głównie o sobie?
Czas się dozbroić, realnie wzmocnić, a nie dać się wykorzystać znowu jako narzędzie.
Rozpier... Wszystko co budowaliśmy ostatnie 30 lat jest łatwo, gorzej będzie odbudować.
4
@jeyx77x Co za brednie!
Człowieku jaka Turcja? Haha dobre sobie. Kraj który od lat odbudowuje sen o potędze starego imperium i gra tylko na własną korzyść. Turcja nie ma obecnie intetesu ataku na Rosję i tylko totalny przygłup tego nie rozumie. Proxy war? Tak. Bezpośrednia konfrontacja? No nie. Bez Turcji w tej konfiguracji już nie wygląda to tak kolorowo.
No i tekst o zniszczeniu Rosji.... Ha czytałeś kiedyś coś choćby Konecznego o Rosji?. .?.? Człowieku twoje brednie są niebezpieczne jak propaganda w okresie styczeń-sierpień 39 w Polsce.
Szczególnie, że tym razem możemy przeczekać bo Ukraina kupuje nam czas na przygotowanie.
No ale ch... tam lepiej znowu dajmy się wyrżnąć w imię szczytnych ideałów, jako mesjasz narodów, jako romantyczny imbecyl!
Brawo ku... Cofnijmy wszystko co zbudowaliśmy w ostatnie 30 lat, a co tam...
Człowieku więcej chłodnej głowy, analizy, lektury, a mniej emocji.
8
@Colon Tak i to bardzo ładna kobieta
Ps. Ma żydowsko-ukraińskie pochodzenie. Stąd fenomenalna uroda
2
@Colon "Mordo", jesteś obok @Coutinho007 moim ulubionym użytkownikiem z przekazem o muzie i nie tylko na tej stronie.
Pozdro!
0
@Medium Rozumiem, męczy Cię jednowymiarowość. To fakt. Mi się podoba jednak ogolny "styl". Być może mi się znudzi za jakiś czas, jednak póki co, część kawałków mi podchodzi jako "hity" z radia. Zwyczjnie nie śledzę też na tyle obecnej sceny pop, żeby móc mieć duży arkusz porównania. Tutaj jestem kompletnym januszem i jako taki piszę tą opinię.
0
@Colon Oo! Miejmy taką nadzieję! Pozdrawiam!!
0
@Colon Dokładnie tak! Niestety dobre porównanie.
2
@Medium Może i tak, ale ma swoje 5 minut i niech korzysta. Mnie urzeka swoją kobiecą delikatnością. Chociaż lubię raczej ciężkie brzmienie, czy tam stary rap.
0
@Colon Elegancka fota. Zapiszę sobie.
6
@RomanHoffer Kiedyś czytałem Twój emocjonalny post o bieżącej wojnie. Teraz czytam ten i napiszę to z pełną powagą bez zbędnego internetowego, "śmieszkowego", pierdoletta. Poszukaj pomocy psychologa. Zrób to! Nie odkładaj na potem! Zrób to teraz, im wcześniej tym lepiej!!! Nie wstydź się, to naturalna rzecz i tylko głupie ku... stwierdzą inaczej!
Ps. Jeżeli potrzebujesz wskazówek napisz na priw, co prawda rzadko jestem zalogowany, ale dzisiaj i jutro zrobię wyjątek.
Pozdrawiam serdecznie!
2
@Janiama A to wybacz. Skomentowalłem na szybko. Teraz rozumiem.
Ps. Pozdrawiam
3
@Janiama "Z jednej strony ruch bardzo dobry ale z drugiej strony szalenie niebezpieczny."
Ja nie widzę strony z której ten ruch byłby dobry. No chyba, że romantycznie chcemy znowu położyć swój głupi łeb na szafot i romantycznie umierać w imię wartości...
Bieda, uwstecznienie gospodarki, masowa śmierć, po czym znowu mozolna odbudowa trwająca dekady... Elegancko!
To takie głupie, nieprzemyślane, że rzeczywiście w polskim stylu.
Nie możemy chociaż raz jak dorośli ludzie zdać sobie sprawy z powagi sytuacji i wszelkich ewentualnych konsekwencji dla NAS?
Ja pie... Czy My zawsze musimy zgrywać mesjasza narodów?
Niestety rzeczywistość się nie zmieniła i nie zmieni, co pokazują m.in. Niemcy. Gra jest zawsze o wlasny dobrostan. A wartości i inne pierdoletto to tylko piękna narracja, którą piszą zwycięzcy.
Brutalna prawda jest taka, że będąc pod ścianą trzeba dbać najpierw o swoją rodzinę, potem dalszą i najbliższych przyjaciół, potem znajomych, a dopiero potem o całą resztę.
Cynizm, egoizm? Tak! Ale takie są fakty i żadne pitolenie tego nie zmieni co dobitnie pojazuje historia.
Ps. Pomagajmy, przyjmujmy uchodźców wojennych, wspierajmy, jednak realnie patrząc na sytuację z zachowaniem rozwagi. Bo spier... jest bardzo łatwo co się budowało, odbudować już nie jest tak łatwo.
8
@Jakchcesz O święta naiwności...
Wszystko się sprowadza do prostego pytania kto i jak ma decydować co jest, a co nie jest "fake newsem", foliarstwem i szurowskimi teoriami?
Czy jest masa głupoty w internecie? Tak. Czy z tego powodu należy zakładać knebel? Według mnie nie.
@kuz @Sulimo Gdzie leży granica pomiędzy newsem, a fake newsem? Czy rzeczywiście uważacie, że rzeczywistość da się włożyć w ramy prawda, paskudny fałsz, czyli fake news?
Ps.
Kiedy przekracza się granicę? Bo chyba nikt nie jest na tyle naiwny, że jakakolwiek medium, społeczność nie przedstawia konkretnej sprawy, sytacji, zdarzenia bez nadawania jej konkretnej narracji.
1
@Coutinho007 Wyśmienita, genialna płyta, którą po wielu latach doceniłem na nowo. Niektórzy wolą starą wersję, niektórzy remastered. Jednak to są drobnostki ultrafanów. Ja uwielbiam obie! Mam starą kasetę, nie mam jeszcze odświeżonej wersji cd, ale to kwestia czasu. Ogólnie bardzo dobra sieka, idealna np. do ćwiczeń na siłowni. Gorąco polecam każdemu fanowi ciężkiego grania.
Ps. Świetna seria!
0
@4drian0 WoW! Ja pier... Ale to jest dobre!!!
3
@FC1899Barca Mam często dokładnie tak samo. Też mam kasperskiego zainstalowanego.
1
@Coutinho007 Super seria! A albumu sobie posłucham w wolnym czasie w ten weekend.
2
@RikiPuig612 To jedzie pociąg, który Cię zabierze daleko od składu Barcelony.
1
Najbardziej podoba mi się Puciu, ale i "wielki" powrót Daniego też ma swoje "blaski".
Oby Xavi ogarnął ferajnę na drugą połowę, bo póki co to lipa.
1
@jacobFCB O ile się nie mylę to pan Milton w awatarze? On sam pod koniec swojego życia zastanawiał się nad regulacją monopoli i ich negatywnym wpływem na możliwość konkurencji na rynku.
Tak. Podwójne standardy zawsze spoko.
8
Porównanie gigantów mediów społecznościowych do prywatnej firmy Zenka, Hansa, czy Johna to nieporozumienie.
Teksty załóż własny i tam pisz co chcesz są śmieszne, biorąc pod uwagę jak wysoko ustawiony jest próg wejścia na rynek oraz fakt, że ci giganci posiadają większe pieniądze niż niejeden kraj.
Do tego XXI wiek tworzy nowe wyzwania i nową rzeczywistość. Internet daje wiele nowych możliwości, ale tutaj nie nadąża prawo i prawodawcy.
Tworzy się sytuacja gdzie ewidentnie dochodzi do selekcji poglądów.
To tak jakby w XX wieku zakazywać konkretnych rozgłośni radiowych, czy konkretnych audycji radiowych, konkretnych gazet.
Oczywiście zajadli przeciwnicy Konfy będą zadowoleni. Mają prawo.
2
@Ojciec5tkidzieci Ja nigdy nie byłem wielkim fanem. Taki ze mnie "niedzielny Janusz". Ot tam, znam kilkanaście nazwisk i tyle. Moje zdziwienie wynika tylko z faktu, że kiedyś czytałem o wielkim zainteresowaniu tym sportem młodzieży. No cóż, może życie, realia to z czasem zweryfikowały.
Czyli kasa jak napisałeś.