SuNeyMes
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chyba coś Ci się pomyliło ;) w ciemno bierzesz porażkę albo remis ? no chyba że z białych jesteś ..
3
nie jedna jaskółka bo zagrał dwa kapitalne spotkania z drużynami z najwyższej półki ! po 2 to Douglas * trochę szacunku bo na pewno nie grasz lepiej od niego ! Mathieu już na początku pobytu w Barcy pokazywał że ma potencjał tylko brakowała mu ogrania z najlepszymi a ostatnio nie grał zbyt dużo więc nie miał szans pokazać więcej ! Moim zdaniem jest to stoper idealny do duetu z Pique a Ty się po prostu nie znasz ;)
0
Jeśli Douglas by zagrał to by było wiadome że Barca wygra ! Enrique chcę grać fair-play a wystawienie Douglasa było by równoznaczne z porażką Madrytu ! Lucho chcę im dać szanse :D
0
dokładnie już od kilku dni o tym myślałem i to by pasowało :D
0
Ta koszulka to świetny pomysł :) Myślę że w niedalekiej przyszłości powinna taka kartoniada być zrobiona (również w gran derbi) na cześć Messiego czyli np taka sama koszulka jak powyżej z 10 i wielki napis "MESSI" Leo zasłużył na to jak nikt inny ;)
0
to leć na basen ;)
0
Oby nie wystąpił :)
0
nie kracz ! trzeba wierzyć że bedzie dobrze ! na pewno Bedzie ! Po Trzy pkt Visca El Barca !!!
0
To może taka mała zamiana :D nasz Douglas za Douglasa z Szachtara ? :)
0
a nie w 1/2 dopieero ?
0
A co to koniec meczu ? ;) Jeszcze 45 min ! Wszystko jest możliwe.
0
oficjalnie nie potwierdził ;)
0
Na te kontry realu to może i dobrze że zagra Mascherano
0
Dokładnie oby Busquets się wykurował i wtedy w Twoim składzie Mascherano za Bartre a Busquets do środka ;)
3
Mecz meczowi nie równy :)
0
Kolego to raczej kiedy real był w formie to Cr'owi dobrze szlo ;)
0
Komentarz usunięty
0
Wiadomo plotki itp ale na mnie Braida juz zrobił duże wrażenie jak choćby aż cześć z tego co mówią jest prawdą to już można śmiało powiedzieć ze Zubi do pięt mu nie dorasta :)
0
Moim zdaniem różnica między Mou a Ancelottim jest taka ze nawet gdy real Mourinho grał źle to Jose potrafił ich zmotywować na wielkie mecze a gdy real Carlo gra słabo to gra tak w każdym meczu nie ważne kim jest przeciwnik i to jest moim zdaniem geniusz Mourinho jest genialnym motywatorem :)
0
raS za jakiś czas to każdy traci pkt ! ale Real też może jeszcze nie raS straci :D
0
gooooooooooooooooooooooooool !!!!
1
śmiejecie się z cr 11 a jak dla mnie to on ma wade wzroku i widzi tylko 11 metrów do przodu :D
1
Villareal gra bardzo dobrze w obronie ale i w ataku swoje sytuacje mieli niby Real ciśnie bo siedzi pod bramą żółtych ale nie grają tam wiele ! są szanse na dobry wynik dla nas :D
7
Ja tam obstawiam 0-1 dla Villarealu ;) grają solidnie w defensywie jak trafią koło 70/75 min to Realowi bd bardzo ciężko.
0
w tym sezonie zwykle jest tak że jedna połowa zawsze jest znacząco lepsza od drugiej także bądźmy dobrej myśli ! Bedzie dobrze ! Visca el Barca !!
0
Podacie jakiś dobry link ?
0
Najlepszego :D Oby Dla Ciebie wygrali ;)
2
Busquets i Neymar niech się wykartkują dzisiaj a Alba w meczu z Rayo ;)
0
Tak mogli pozyskać .. tylko wtedy to były raczej takie 3 koty w worku a nie piłkarze z najwyższej półki a do Barcy powinni przychodzić właśnie tacy choć wiemy jak to tutaj bywa :D Nikt nie mógł mieć pojęcia że z tej trójki każdy wypali na wielkiego zawodnika ! Takie jest moje zdanie ;)
0
Masz całkowitą racje Kolego :)