0

chyba coś Ci się pomyliło ;) w ciemno bierzesz porażkę albo remis ? no chyba że z białych jesteś ..

3

nie jedna jaskółka bo zagrał dwa kapitalne spotkania z drużynami z najwyższej półki ! po 2 to Douglas * trochę szacunku bo na pewno nie grasz lepiej od niego ! Mathieu już na początku pobytu w Barcy pokazywał że ma potencjał tylko brakowała mu ogrania z najlepszymi a ostatnio nie grał zbyt dużo więc nie miał szans pokazać więcej ! Moim zdaniem jest to stoper idealny do duetu z Pique a Ty się po prostu nie znasz ;)

0

Jeśli Douglas by zagrał to by było wiadome że Barca wygra ! Enrique chcę grać fair-play a wystawienie Douglasa było by równoznaczne z porażką Madrytu ! Lucho chcę im dać szanse :D

0

dokładnie już od kilku dni o tym myślałem i to by pasowało :D

0

Ta koszulka to świetny pomysł :) Myślę że w niedalekiej przyszłości powinna taka kartoniada być zrobiona (również w gran derbi) na cześć Messiego czyli np taka sama koszulka jak powyżej z 10 i wielki napis "MESSI" Leo zasłużył na to jak nikt inny ;)

0

to leć na basen ;)

0

Oby nie wystąpił :)

0

nie kracz ! trzeba wierzyć że bedzie dobrze ! na pewno Bedzie ! Po Trzy pkt Visca El Barca !!!

0

To może taka mała zamiana :D nasz Douglas za Douglasa z Szachtara ? :)

0

a nie w 1/2 dopieero ?

0

A co to koniec meczu ? ;) Jeszcze 45 min ! Wszystko jest możliwe.

0

oficjalnie nie potwierdził ;)

0

Na te kontry realu to może i dobrze że zagra Mascherano

0

Dokładnie oby Busquets się wykurował i wtedy w Twoim składzie Mascherano za Bartre a Busquets do środka ;)

3

Mecz meczowi nie równy :)

0

Kolego to raczej kiedy real był w formie to Cr'owi dobrze szlo ;)

0

Komentarz usunięty

0

Wiadomo plotki itp ale na mnie Braida juz zrobił duże wrażenie jak choćby aż cześć z tego co mówią jest prawdą to już można śmiało powiedzieć ze Zubi do pięt mu nie dorasta :)

0

Moim zdaniem różnica między Mou a Ancelottim jest taka ze nawet gdy real Mourinho grał źle to Jose potrafił ich zmotywować na wielkie mecze a gdy real Carlo gra słabo to gra tak w każdym meczu nie ważne kim jest przeciwnik i to jest moim zdaniem geniusz Mourinho jest genialnym motywatorem :)

0

raS za jakiś czas to każdy traci pkt ! ale Real też może jeszcze nie raS straci :D

0

gooooooooooooooooooooooooool !!!!

1

śmiejecie się z cr 11 a jak dla mnie to on ma wade wzroku i widzi tylko 11 metrów do przodu :D

1

Villareal gra bardzo dobrze w obronie ale i w ataku swoje sytuacje mieli niby Real ciśnie bo siedzi pod bramą żółtych ale nie grają tam wiele ! są szanse na dobry wynik dla nas :D

7

Ja tam obstawiam 0-1 dla Villarealu ;) grają solidnie w defensywie jak trafią koło 70/75 min to Realowi bd bardzo ciężko.

0

w tym sezonie zwykle jest tak że jedna połowa zawsze jest znacząco lepsza od drugiej także bądźmy dobrej myśli ! Bedzie dobrze ! Visca el Barca !!

0

Podacie jakiś dobry link ?

0

Najlepszego :D Oby Dla Ciebie wygrali ;)

2

Busquets i Neymar niech się wykartkują dzisiaj a Alba w meczu z Rayo ;)

0

Tak mogli pozyskać .. tylko wtedy to były raczej takie 3 koty w worku a nie piłkarze z najwyższej półki a do Barcy powinni przychodzić właśnie tacy choć wiemy jak to tutaj bywa :D Nikt nie mógł mieć pojęcia że z tej trójki każdy wypali na wielkiego zawodnika ! Takie jest moje zdanie ;)

0

Masz całkowitą racje Kolego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?