1

nie chodzi o nazwę :D

0

a Legia ? jak Barca CL to na farcie ... z Legionistami nie wygrali :/ :D :D

0

to już za dwa tygodnie ! zajeb***** :D

1

Mistrzostwo !!!

0

Dla mnie jest wielce prawdopodobne :) Porto to nie jakiś ogórek ! w dodatku z dobrą zaliczką.

1

fajna przyjaciółka ?

0

ja mam to samo :D tylko modliłem się żeby na nSport leciał bo jak sb pomyślałem że trzeba bd szukać transmisji w necie a i tak pewnie bd ścinać to masakra normalnie :D

0

ja patrzyłem na tv i w programie mam na Nsport+ Barca a C+sport Bayern ;)

3

zrób zdj i wrzuć tutaj jak coś :D

0

Nie ;)

1

nSport+ ja mam tak w programie jak w tv patrzyłem

0

i on dalej jest w stanie robić to co jest pokazane na tym filmie :) moim zdaniem brakuje mu pewności siebie .. ktoś musi mu to przypomnieć .. może rozmowa z jakimś psychologiem sportowym ? trzeba spróbować ! Visca el Andres Magic Iniesta !

0

Marnują się ? oni tworzą drużynę która jest blisko spadku ... niech wyciągną Barce B na bezpieczną pozycje, niech pokazują ambicje i zostawiają serce na boisku to wtedy będą mieli szanse wyżej ;)

0

to Trzymam kciuki żeby Twoja mama miała dobry program ;)

0

skąd takie info ? ja sprawdzałem na nc+ i pisze że c+sport niestety ...

5

szkoda :/ Dzięki ;)

0

Na jakim kanale Barca leci we wtorek ?

0

Myślę dokładnie tak samo :D ale są też tacy którzy myślą inaczej ...

0

Jak dla mnie nie do końca :) Porto wyeliminuje (być może) wielki Bayern, dlaczego mają nie wyeliminować też nas. Podobnie w przypadku Atletico i Juventusu choć oni mają teraz teoretycznie słabszego przeciwnika. Według mnie już w tej chwili w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn i każdy może wyeliminować każdego. Może prócz Monaco.

0

Przyjmijmy taki scenariusz że w 1/4 CL odpadają Real i Bayern, więc zostajemy My, Porto, Juve, i Atletico. Czy tylko mi się wydaję że bd najazd wszystkich, (jeśli hipotetycznie Barca wygra Ligę Mistrzów) że Barca wygrała fartem, bo miała "słabych przeciwników" ja już się spotkałem z kilkoma takimi komentarzami. Co o tym sądzicie ? Dla mnie to absurd i pozostaje mi się tylko śmiać z tych bzdur :D

0

38-35

0

kolego jak już coś to od sezonu 2012/13 do sezonu 2014/15 sezon 2015/16 jeszcze się nie zaczął ;)

1

oczywiście że grał ! co ty chrzanisz ?

0

Ty Ekspercie na pewno byś wiedział lepiej jaki skład wystawić ? odezwij się po meczu, bo na razie nic nie możesz powiedzieć ...

0

Oszustwo ! na koszulce Cr jest gwiazdka a na Messiego nie ma !

0

Nie mam zamiaru Cię trollować, tylko grzecznie zwróciłem uwagę, wiadomo każdy się może pomylić ! Nawet Messi czasem popełnia błąd a co dopiero my zwykli śmiertelnicy :D Strzała ;)

2

la liga=primera division kolego :) może chodziło ci o premier league

0

może 11 ? taka mała pomyłka :D

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?