SuNeyMes
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie chodzi o nazwę :D
0
a Legia ? jak Barca CL to na farcie ... z Legionistami nie wygrali :/ :D :D
0
to już za dwa tygodnie ! zajeb***** :D
1
Mistrzostwo !!!
0
Dla mnie jest wielce prawdopodobne :) Porto to nie jakiś ogórek ! w dodatku z dobrą zaliczką.
1
fajna przyjaciółka ?
0
ja mam to samo :D tylko modliłem się żeby na nSport leciał bo jak sb pomyślałem że trzeba bd szukać transmisji w necie a i tak pewnie bd ścinać to masakra normalnie :D
0
ja patrzyłem na tv i w programie mam na Nsport+ Barca a C+sport Bayern ;)
3
zrób zdj i wrzuć tutaj jak coś :D
0
Nie ;)
1
nSport+ ja mam tak w programie jak w tv patrzyłem
0
i on dalej jest w stanie robić to co jest pokazane na tym filmie :) moim zdaniem brakuje mu pewności siebie .. ktoś musi mu to przypomnieć .. może rozmowa z jakimś psychologiem sportowym ? trzeba spróbować ! Visca el Andres Magic Iniesta !
0
Marnują się ? oni tworzą drużynę która jest blisko spadku ... niech wyciągną Barce B na bezpieczną pozycje, niech pokazują ambicje i zostawiają serce na boisku to wtedy będą mieli szanse wyżej ;)
0
to Trzymam kciuki żeby Twoja mama miała dobry program ;)
0
skąd takie info ? ja sprawdzałem na nc+ i pisze że c+sport niestety ...
5
szkoda :/ Dzięki ;)
0
Na jakim kanale Barca leci we wtorek ?
0
Myślę dokładnie tak samo :D ale są też tacy którzy myślą inaczej ...
0
Jak dla mnie nie do końca :) Porto wyeliminuje (być może) wielki Bayern, dlaczego mają nie wyeliminować też nas. Podobnie w przypadku Atletico i Juventusu choć oni mają teraz teoretycznie słabszego przeciwnika. Według mnie już w tej chwili w Lidze Mistrzów nie ma słabych drużyn i każdy może wyeliminować każdego. Może prócz Monaco.
0
Przyjmijmy taki scenariusz że w 1/4 CL odpadają Real i Bayern, więc zostajemy My, Porto, Juve, i Atletico. Czy tylko mi się wydaję że bd najazd wszystkich, (jeśli hipotetycznie Barca wygra Ligę Mistrzów) że Barca wygrała fartem, bo miała "słabych przeciwników" ja już się spotkałem z kilkoma takimi komentarzami. Co o tym sądzicie ? Dla mnie to absurd i pozostaje mi się tylko śmiać z tych bzdur :D
0
38-35
0
kolego jak już coś to od sezonu 2012/13 do sezonu 2014/15 sezon 2015/16 jeszcze się nie zaczął ;)
1
oczywiście że grał ! co ty chrzanisz ?
0
Ty Ekspercie na pewno byś wiedział lepiej jaki skład wystawić ? odezwij się po meczu, bo na razie nic nie możesz powiedzieć ...
0
Oszustwo ! na koszulce Cr jest gwiazdka a na Messiego nie ma !
0
Nie mam zamiaru Cię trollować, tylko grzecznie zwróciłem uwagę, wiadomo każdy się może pomylić ! Nawet Messi czasem popełnia błąd a co dopiero my zwykli śmiertelnicy :D Strzała ;)
2
la liga=primera division kolego :) może chodziło ci o premier league
0
może 11 ? taka mała pomyłka :D
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty