SuNeyMes
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
85 mln plus te zmienne to już spoko chyba ;) Co uważacie ?
0
dobrze że gramy o 21, wcześniej mógłbym nie obejrzeć a tak to idealnie :)
0
Spoko :D przekaz zrozumiałem. Ale ktoś mógłby nie zrozumieć ;) Pozdro !
0
Maksimum błędu chyba, Prawda ?
0
jak odciągają Toure :D
0
nie wiem co bardziej prawdopodobne :D
0
nie jestem pewien :)
0
Dzięki wielkie :D
0
Mam do was takie pytanie odnośnie zakładów na sts, ponieważ mam zamiar zacząć obstawiać. Jeśli obstawiam na stronie sts na tym e-kuponie bez konta to później po wydaniu mi kuponu w punkcie sts i zakładając hipotetycznie że wygram to wracam tam i odbieram gotówkę ? Czy są jakieś formalności przy tym ? I czy wgl to jest faktycznie tak z tym e-kuponem ? Z góry dziękuje za odp :)
3
Vilanova i Tata tez mieli Messiego który miał wtedy zajebiste staty indywidualne :) nie umniejszałbym postaci Enrique !
0
i ten moment na łodzi :D
0
"W grze po raz pierwszy będzie ona już podczas JUTRZEJSZYCH meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów PSG – Chelsea i Benfica – Zenit." czytałaś ?? nie udało się wybrnąć ??
4
Musisz poczekać gdzieś do 15 na odpowiedz. Tak gdzieś gimnazja wychodzą :D
3
Suarez 23 Cr 21
5
czy to ważne ? :D
4
Widziałeś cudzysłów ? To nie są moje słowa :) Jak sam używasz tego właśnie cudzysłowu, to chyba wiesz kiedy się go używa :) Pomyśl.
0
jasne że słyszałem :D " aa nie. Tartą " :D świetny kabaret :P
61
"Mamy dla Was niesamowitą wiadomość z ostatniej chwili!
Marcin Bułka, bramkarz ESCOLA Varsovia, został zaproszony na testy do FCB! Po testach na obozie w Rybniku, które przeprowadził szef szkolenia bramkarzy FC Barcelony Ricard Segarra, Marcin wyjeżdża na testy do najlepszego klubu na świecie. Ma szansę zostać pierwszym Polakiem w Barcelonie " Trzymamy kciuki !!!
2
Mamy Chrzest ! Dobrze, że Mieszko się poświęcił i wziął Dobrawe. Będziemy mieć spokój od Niemiec !
0
Jeszcze z 8 min może trafią coś ^^
6
CR 11 z karnego oczywiście
0
Jeeest !!
0
Ku***
0
Linie spalonego wyznacza przedostatni zawodnik drużyny broniacej lub piłka jeśli takowego nie ma :)
0
LOL :O A gdzie cieszynka ? Gdzie "Siiiiiiiiii" ? Chłop poważnieje :D
0
dwumecz *
0
Dokładnie .. tez zwróciłem na to uwagę
0
Tylko nie on ... :/
0
no co ja pacze :D
0
Valencia