0

85 mln plus te zmienne to już spoko chyba ;) Co uważacie ?

0

dobrze że gramy o 21, wcześniej mógłbym nie obejrzeć a tak to idealnie :)

0

Spoko :D przekaz zrozumiałem. Ale ktoś mógłby nie zrozumieć ;) Pozdro !

0

Maksimum błędu chyba, Prawda ?

0

jak odciągają Toure :D

0

nie wiem co bardziej prawdopodobne :D

0

nie jestem pewien :)

0

Dzięki wielkie :D

0

Mam do was takie pytanie odnośnie zakładów na sts, ponieważ mam zamiar zacząć obstawiać. Jeśli obstawiam na stronie sts na tym e-kuponie bez konta to później po wydaniu mi kuponu w punkcie sts i zakładając hipotetycznie że wygram to wracam tam i odbieram gotówkę ? Czy są jakieś formalności przy tym ? I czy wgl to jest faktycznie tak z tym e-kuponem ? Z góry dziękuje za odp :)

3

Vilanova i Tata tez mieli Messiego który miał wtedy zajebiste staty indywidualne :) nie umniejszałbym postaci Enrique !

0

i ten moment na łodzi :D

0

"W grze po raz pierwszy będzie ona już podczas JUTRZEJSZYCH meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów PSG – Chelsea i Benfica – Zenit." czytałaś ?? nie udało się wybrnąć ??

4

Musisz poczekać gdzieś do 15 na odpowiedz. Tak gdzieś gimnazja wychodzą :D

3

Suarez 23 Cr 21

5

czy to ważne ? :D

4

Widziałeś cudzysłów ? To nie są moje słowa :) Jak sam używasz tego właśnie cudzysłowu, to chyba wiesz kiedy się go używa :) Pomyśl.

0

jasne że słyszałem :D " aa nie. Tartą " :D świetny kabaret :P

61

"Mamy dla Was niesamowitą wiadomość z ostatniej chwili!
Marcin Bułka, bramkarz ESCOLA Varsovia, został zaproszony na testy do FCB! Po testach na obozie w Rybniku, które przeprowadził szef szkolenia bramkarzy FC Barcelony Ricard Segarra, Marcin wyjeżdża na testy do najlepszego klubu na świecie. Ma szansę zostać pierwszym Polakiem w Barcelonie " Trzymamy kciuki !!!

2

Mamy Chrzest ! Dobrze, że Mieszko się poświęcił i wziął Dobrawe. Będziemy mieć spokój od Niemiec !

0

Jeszcze z 8 min może trafią coś ^^

6

CR 11 z karnego oczywiście

0

Jeeest !!

0

Ku***

0

Linie spalonego wyznacza przedostatni zawodnik drużyny broniacej lub piłka jeśli takowego nie ma :)

0

LOL :O A gdzie cieszynka ? Gdzie "Siiiiiiiiii" ? Chłop poważnieje :D

0

dwumecz *

0

Dokładnie .. tez zwróciłem na to uwagę

0

Tylko nie on ... :/

0

no co ja pacze :D

0

Valencia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?