0

potrzebuje jakiegoś mechanika ! mam bardzo pilne pytanie !

1

Trzyma w napięciu :D i ten morał ! genialne :P

0

Proste że musi się kłUcić :)

0

Schalke - Bayern
Wolfsburg - Fc Koln
Freiburg - M Gladbach
Rb Lipsk - Borussia

0

no to wiadomo :D ale wiesz, chodzi o to czy w miare duża i czy czegoś nie odpuścić a może coś dołożyć :D

0

postawiłem na Bayern, Borussie D. i M Gladbach oraz Wolfsburg myślicie że jest jakaś szansa ?

0

Potrzebuje jakies dobre typy na ten weekend. Pomoze ktoś ?

0

Myśle, że na tej stronie są Blaugrany a nie Pepa :) Także odpowiedź jest prosta ! Barca !!!

0

Będzie 3-2 dla Polski zobaczycie :)

0

Ja się nie denerwuje tylko pytam po co odpowiadałeś jak nie miałeś nic ciekawego do napisania i argumentuje dlaczego to dodałem :)

2

po c**j odpowiadasz mi jak widziałeś albo Cie to nie interesuje ? Olej to, i już :D może ktoś nie widział ? ja zobaczyłem przed chwilą i wkleiłem linka gdyby ktoś może chciał zobaczyć :)

2

https://www.facebook.com/FilmikiHumorPoprawia/videos/1788392331432478/ zaj****** filmik :D obejrzyjcie do końca :D

3

Bartomeu jak by to przeczytał to chyba by się do dymisji podał :D

13

nie bd miał w ogóle przerwy :) on miał urlop jak było CA :)

1

Możesz się śmiało zapisać już :p jak ja robiłem nie dawno to zapisałem się 4 msc przed 18 i chodziłem na kursy od razu :)

0

35 mln euro

0

Nie wydaje mi się :) jak kot nie jest w worku to widać wszystko od razu i się nie przepłaca :-D

7

Przecież kolega wyżej ma rację :D widziales kota w worku kktóry ma 188 cm wzrostu ? :D świetne argumenty jak dla mnie :D :D

0

To samo powinni zrobić jemu.. przywiązać gościa do samochodu i ciągnąć tylko tak żeby przeżył :-) może wtedy by coś dotarło

0

Koledze chyba chodzi o to "wypalenie" ze nie miało być śmieszne :-D

1

"chociażby Messiego" ? że tak zapytam, zdrowy ??

1

Jak juz chodzisz za pokemonami to nie masz po co iść do psychiatry no chyba ze polować :D

2

wyssał z mlekiem Matki od razu :-D

0

Nie było Pazdana to co się dziwić ?

0

Ja woj 61 na phobosie :D ale to byly zajebiste czasy

0

Pamięta ktoś może film jak gościu rozmawiać ze swoim peni*** ? Kojarzę ze była dobra komedia a nie pamiętam tytułu:D

1

na tvp1 jest :)

0

Piękna brameczka !!

1

Niestety ale pieniądze i termin przepadają :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?