SuNeyMes
Dołączył/a: luty 2015
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potrzebuje jakiegoś mechanika ! mam bardzo pilne pytanie !
1
Trzyma w napięciu :D i ten morał ! genialne :P
0
Proste że musi się kłUcić :)
0
Schalke - Bayern
Wolfsburg - Fc Koln
Freiburg - M Gladbach
Rb Lipsk - Borussia
0
no to wiadomo :D ale wiesz, chodzi o to czy w miare duża i czy czegoś nie odpuścić a może coś dołożyć :D
0
postawiłem na Bayern, Borussie D. i M Gladbach oraz Wolfsburg myślicie że jest jakaś szansa ?
0
Potrzebuje jakies dobre typy na ten weekend. Pomoze ktoś ?
0
Myśle, że na tej stronie są Blaugrany a nie Pepa :) Także odpowiedź jest prosta ! Barca !!!
0
Będzie 3-2 dla Polski zobaczycie :)
0
Ja się nie denerwuje tylko pytam po co odpowiadałeś jak nie miałeś nic ciekawego do napisania i argumentuje dlaczego to dodałem :)
2
po c**j odpowiadasz mi jak widziałeś albo Cie to nie interesuje ? Olej to, i już :D może ktoś nie widział ? ja zobaczyłem przed chwilą i wkleiłem linka gdyby ktoś może chciał zobaczyć :)
2
https://www.facebook.com/FilmikiHumorPoprawia/videos/1788392331432478/ zaj****** filmik :D obejrzyjcie do końca :D
0
serdecznie polecam :D https://www.google.pl/search?q=sk%C5%82adak+rower&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiak6ipjK_OAhXBoCwKHbkHDhkQ_AUIBigB#imgrc=ymIFdnbah6A_bM%3A
3
Bartomeu jak by to przeczytał to chyba by się do dymisji podał :D
13
nie bd miał w ogóle przerwy :) on miał urlop jak było CA :)
1
Możesz się śmiało zapisać już :p jak ja robiłem nie dawno to zapisałem się 4 msc przed 18 i chodziłem na kursy od razu :)
0
35 mln euro
0
Nie wydaje mi się :) jak kot nie jest w worku to widać wszystko od razu i się nie przepłaca :-D
7
Przecież kolega wyżej ma rację :D widziales kota w worku kktóry ma 188 cm wzrostu ? :D świetne argumenty jak dla mnie :D :D
0
To samo powinni zrobić jemu.. przywiązać gościa do samochodu i ciągnąć tylko tak żeby przeżył :-) może wtedy by coś dotarło
0
Koledze chyba chodzi o to "wypalenie" ze nie miało być śmieszne :-D
1
"chociażby Messiego" ? że tak zapytam, zdrowy ??
1
Jak juz chodzisz za pokemonami to nie masz po co iść do psychiatry no chyba ze polować :D
2
wyssał z mlekiem Matki od razu :-D
0
Nie było Pazdana to co się dziwić ?
0
Ja woj 61 na phobosie :D ale to byly zajebiste czasy
0
Pamięta ktoś może film jak gościu rozmawiać ze swoim peni*** ? Kojarzę ze była dobra komedia a nie pamiętam tytułu:D
1
na tvp1 jest :)
0
Piękna brameczka !!
1
Niestety ale pieniądze i termin przepadają :/